.
Резултати от 1 до 23 от общо 23

Threaded View

  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    sofia
    Мнения
    214

    Влюбен за първи път от години

    Здравейте, на 26 съм.
    Излизах няколко пъти с компания в която не познавах всички. Един ден се появи въпросната мадама. Първият път, не ми направи кой знае какво впечатление, въпреки, че е хубаво момиче. На второто ни виждане забелязах, колко е уверена, сладка, умна и тн. Само, че има огромен проблем. Интерес от нейна страна-0. Бях луднал сериозно. Прекрасна е, но честно казано имам доста сериозни финансови проблеми и тотално съм се занемарил. Попринцип съм далеч от красавец, но се мотивирах както никога до сега. Не можех да спра да мисля за нея, а тя дори не знае кой съм. Всичко до тук е ясно.
    Вече съм пораснал достатъчно и нямам проблем да я попитам да излезем. Въпросът е, че съм убеден, че ще ме отреже моментално. Хрумна ми друга идея. Защо да не направя всичко по силите си, да влезна в топ форма, да се подстрижа, да си взема някоя дрежка, просто да поработя над себе си, има какво да променя. Смятам, че след два месеца, ще съм най-добрата версия на себе си до сега.

    1.? Как обаче, да я поканя, като в този период не искам да я виждам, защото буквално се изяждам от вътре. Как да я видя след тези два месеца? Не искам нещата да се случват онлайн поради простата причина, че тя не ме хареса със сигурност.

    2.? Нямам намерения да се сприятелявам с нея, дали след като съм намерил начин да се видим, най-вероятно ще се възползвам от помоща на един приятел да сет ъпне цялата работа, искам директно да я попитам. Как да я попитам, директно? Да попитам да я изпратя за да останем насаме?

    3.? Дори да не ми се получат нещата, цялата работа ще ми бъде от страхотна полза да подобря себе си, така, че ситуацията е win-win, но все пак ще бъда пребит от факта, ако ме отреже, но за сега не искам да мисля толкова за отрязването, искам да се подобря възможно най-бързо.

    4.? Дал съм си време до морето. Да я поканя преди морето с идеята, че на следващия ден заминавам и при евентуална среща, ще се видим след седмица, или след морето, с тенче

    Please help

    Тя е по-малка от мен, може би 22-3-4
    Последно редактирано от InsertDumbNickHere : 07-18-2022 на 17:34

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си