.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 62

Hybrid View

  1. #1
    Цитирай Първоначално написано от ElisaRainville
    Цитирай Първоначално написано от bloodymirror
    Има възрастова граница.. мисля че поне над 18 вече има риск..
    Аммм ... дали? Майка ми ми каза, че няма
    Няма защо да се притеснявай на 18.
    Риска от рак на гърдата се увеличава във възрастта 40-55 години.
    В млада възраст много рядко е възможне да се срещне жена с рак на гърдата.

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от doctors Виж мнението
    Няма защо да се притеснявай на 18.
    Риска от рак на гърдата се увеличава във възрастта 40-55 години.
    В млада възраст много рядко е възможне да се срещне жена с рак на гърдата.
    Най-малкото дете оперирано от рак на гърдата е било 6-годишно момиче. Нищо не се знае.

  3. #3
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Gery08 Виж мнението
    Най-малкото дете оперирано от рак на гърдата е било 6-годишно момиче. Нищо не се знае.
    Тоест, няма от какво да се притесняваш, ако си под 6 години. Пък от 7-8 милиарда батали, най-малкото момиче, което е оперирано от рак на гърдата, е било на 6-7 годишна възраст, смятай какъв е шанса да имаш рак на гърдата в тийнейджърска възраст, почти нулев.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си