Здравейте, любими мои приятели. <3

Значи преди време много се вдъхнових. Толкова, че си измислих най-божествената татуировка на света. Хубаво обаче с'я къде да си я туря? Т'ва според мен са много лични и интимни неща и не искам да се вижда...
Мисля си на вратът (отзад) обаче принципно винаги съм искала някой ден, когато имам парите и нервите (и одъртея малко) да си направя гърбът. Едното уж не пречи на другото, ама в случая са в много различни стилове и ще стане грозно.
А аз за по-подходящо място не се сещам. Тук вие идвате на помощ и ми давате хубава идея за място. Не е нещо голямо или с много детайли, така че уж трябва по-лесно да измисля нещо. Ама не мога.
Много селско ми се вижда на задника, вътрешната страна на бедрото, гениталиите и т.н., макар че не се вижда, така че отпадат, като варианти.
Над глезена към прасеца е идеално място, ама мамка му...Вижда се прекалено много.
Сигурно има прекрасно място, но просто не мога да се сетя. Вие какво мислите?


Второто... Тъй, като съм гладен и беден млад човек, който си играе с игли и е дупчил себе си и половината си съученици милиони пъти няма как да не ми хрумне да изкарам някакви пари то това.
Хубаво с'я обаче каква е схемата? К'во тря'а да се направи? Трябва ли ми лиценз? Ако трябва пък как става това?
Не, че ми се вярва да знаете нещо, но все пак да си питам.