.
Отговор в тема
Страница 7 от 87 ПървиПърви ... 345678910111757 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 2160
  1. #151
    Повече от фен Аватара на evropeiski
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    445
    ^ като гледам, май за тебе ще са нужни и Киприянови молитви. Шега.

  2. #152
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Заплашваш с екзорсизъм а?!

    ТЦ тц тц

  3. #153
    Мега фен Аватара на Concussion
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 499
    Цитирай Първоначално написано от evropeiski Виж мнението
    ами старая се да ходя всяка неделя и по големи празници, е по някога не успявам винаги.
    Горкичкия.

  4. #154
    Повече от фен Аватара на evropeiski
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    445
    ^ RagioL
    Екзорсизъм - добра идея. Има един филм (по истински случай) "Дявола в Емили Роудс". Но това е краен случай т.е. Емили Роуз
    Последно редактирано от evropeiski : 12-09-2011 на 12:17

  5. #155
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Сигурни ли сме че е по истински случай?

    Да не стане пак като в темата дето пусна за креационизма и после изостави като циганка бебе?
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  6. #156
    Повече от фен Аватара на evropeiski
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    445
    Цитирам:
    Номинираните за Оскар Лора Лини и Том Уилкинсън ни потапят в този свръхестествен трилър, базиран на действителен случай, който ще подложи на изпитание това, което знаете, и най-вече това, в което вярвате.

    Емили Роуз е била обикновена тийнейджърка, станала мишена на ужасяващи демонични сили, които разтърсват целия град и измъчват душата й. Но била ли е тя, както вярват мнозина, обладана?

    В опит да изчисти името на духовника, който е гонил духовете от Емили, скептична адвокатка (Лини) с изненада открива, че мощните спиритични сили, може би действително съществуват. Тази мъчителна история е като повтарящ се кошмар, от който няма събуждане.

  7. #157
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Не е по действителен случай, момичето в действителност е било психично болно, братята католици са се осрали, и тук филмовата версия се явява манна небесна за тях.

  8. #158
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Не е напълно по действителен случай, момичето в действителност е било психично болно, братята католици са се осрали, и тук филмовата версия се явява манна небесна за тях.

  9. #159
    Повече от фен Аватара на evropeiski
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    445
    ^ нормално във филма малко да се преувеличи.
    npp казва, че при него е станало наистина нещо подобно. Може и де са шегува.
    Последно редактирано от evropeiski : 12-09-2011 на 12:32

  10. #160
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Малко, малко, колко ще да е малко, ако бяха показали реалната ситуация вместо много хора днес да вярват в екзорсизма нямаше да стъпят в църква.

    Не ти трябва да виждаш как полу-трезви католици гонят демони с псувни, заплахи и цитати от библията, от психично болен.

  11. #161
    Повече от фен Аватара на evropeiski
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    445
    ^ ееее не знам това са предположения, а и аз просто дадох филма за пример за дето си говорехме, не че нещо.

  12. #162
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    И точно този случай показва на ватикана че не е добра идея да документираш екзорсизъм и няма да им помогне да събират повече средства.

    П.П А екзорсизма в православната църква доколкото помня му викаха чудотворно изцеление. А иначе и шаманите практикуват нещо такова.
    Последно редактирано от RagioL : 12-09-2011 на 12:46

  13. #163
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от evropeiski Виж мнението
    ^ нормално във филма малко да се преувеличи.
    npp казва, че при него е станало наистина нещо подобно. Може и де са шегува.
    при мен станаха много по-лоши неща отколкото са показани в филма за емили роуз, аз бях убит в буквалният смисъл на думата, след което Господ Бог ме възкреси от смъртта, но след това страдах години наред от колосални страдания, понеже бях преследван духом непрестанно от цяла армия много силни духовници на сатана, така че, случаят с емили е по-скоро като приказка сравнение с много по-лошите неща, които не-дай-Си-Боже биха могли да се случат - но като казвам това никак не се хваля с себе си, защото ако не бяха истинските Бог Отец и Господ Исус Христос сега да са ме погребали хиляди пъти за изминалото време

  14. #164
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    О! Ок, щом е казано от някой който би ебал и майка си за публичност ОПРЕДЕЛЕНО Е ИСТИНСКО. Явно е и че не говори за лицата, за събитието на екзорсизма или нещо такова ами конкретно за мистичното ѝ състояние.

    Цимент, бетон, стомана. Няма по-солидно доказателство от това, а страннaта прилика на симптомите ѝ с тези на действително състояние е просто съвпадение!

    Самият дявол се е вселил в няква си там случайна и си е губил времето да я прави на откачена, вместо да се набоде в някой с достъп до ядренно оръжие за 5 секунди и да направи ебахти фойерверките от някоя столица.

    Grow up
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  15. #165
    Повече от фен Аватара на evropeiski
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    445
    Цитирай Първоначално написано от gandalfepi4 Виж мнението
    Цимент, бетон, стомана. Няма по-солидно доказателство от това
    Цимента се чупи, стоманата се огъва, стават бедствия, земетресения, падат сгради, уверени в бетона и стоманата хора умират. - така, че има и друга гледна точка за мен.

  16. #166
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от gandalfepi4 Виж мнението
    О! Ок, щом е казано от някой който би ебал и майка си за публичност ОПРЕДЕЛЕНО Е ИСТИНСКО. Явно е и че не говори за лицата, за събитието на екзорсизма или нещо такова ами конкретно за мистичното ѝ състояние.

    Цимент, бетон, стомана. Няма по-солидно доказателство от това, а страннaта прилика на симптомите ѝ с тези на действително състояние е просто съвпадение!

    Самият дявол се е вселил в няква си там случайна и си е губил времето да я прави на откачена, вместо да се набоде в някой с достъп до ядренно оръжие за 5 секунди и да направи ебахти фойерверките от някоя столица.

    Grow up
    преди години лично аз срещнах жена, която е била дълги години обект на окултна сатанинска манипулация от страна на някакви доста силни окултисти, и тя сподели с мен че след като повярвала в Исус и след като изповядала: "аз съм собственост единствено на Исус" чак тогава била освободена от сатанинските им манипулации и власт над нея, тя сподели че докато спяла и онези магьосници/окултисти са я вдигали на няколко метра над леглото в някаква дяволска левитация, и тя не могла да направи нищо, след като разговаряхме с нея, не след дълго една нощ докато спях и усетих че нещо ме задушава и не мога да си поема въздух, след което усетих че се издигам над леглото и в един момент се строполясах върху него и когато се разбудих напълно тялото ми се люлееше заедно с пружината на леглото нагоре-надолу от падането ми въргу него, след което отново заспах, и в сънят си видях двама или трима сатанински магьосници с кози брадички и облечени в кожени дрехи, които ме гледаха съсредоточено стремейки се да ме омагьосват/да ми въздействат, след което Господ Бог ме освободи напълно от присъствието им - оказа се че онези, които са я тормозили ми се бяха лепнали на мен след като разговаряхме с нея
    Последно редактирано от npp : 12-09-2011 на 13:05

  17. #167
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Разбира се че има и друга гледна точка за теб. Защо ти е да се доверяваш на ≈99.9999999999999% вероятната, но неприятна ситуация когато винаги ще има ≈0.0000000000000001% вероятност метафоричния ти мокър сън да е истина?
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  18. #168
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от gandalfepi4 Виж мнението
    О! Ок, щом е казано от някой който би ебал и майка си за публичност ОПРЕДЕЛЕНО Е ИСТИНСКО. Явно е и че не говори за лицата, за събитието на екзорсизма или нещо такова ами конкретно за мистичното ѝ състояние.

    Цимент, бетон, стомана. Няма по-солидно доказателство от това, а страннaта прилика на симптомите ѝ с тези на действително състояние е просто съвпадение!

    Самият дявол се е вселил в няква си там случайна и си е губил времето да я прави на откачена, вместо да се набоде в някой с достъп до ядренно оръжие за 5 секунди и да направи ебахти фойерверките от някоя столица.

    Grow up
    Да кажем хипотетично че съществува сатаната, аз ако съм на негово място бих обсебил някой докато говори на живо пред възможно най голяма аудитория по телевизията.
    Бих казал нещо от рода че ще докажа съществуването си пред целия свят, и до няколко часа бум оставям един белег върху планета.

  19. #169
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    ^
    ^
    Много интересно как най-интересните истории се случват все на едни и същи хора. Все една и съща бабка от селото я отвличат извънземни да я ебът, все един конкретен мърльо от даскало му се случва да мести предмети с мисълта си и тн
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  20. #170
    Повече от фен Аватара на evropeiski
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    445
    ^ npp, сега тези магьосници да не се лепнат и на гандалф, след като сте си писали. Въййййй тцтц, язък за момчето

  21. #171
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от evropeiski Виж мнението
    ^ npp, сега тези магьосници да не се лепнат и на гандалф, след като сте си писали. Въййййй тцтц, язък за момчето
    онези магьосници ми се лепнаха защото нещо в мен се опитваше да ме кара да не вярвам на жената, с която раговарях, и затова Бог допусна онези магьосници да ме бъзнат за да ми покаже че тя не е лъгала относно тях и че наистина има/същестуват такива хора като тях.....
    Последно редактирано от npp : 12-09-2011 на 13:13

  22. #172
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Не ти вярвам с цялата невяра на която съм способен. Отхвърлям твърдението ти и това на въпросната жена. Казвам че лъжете или си втълпявате със 100% убеденост.

    Now we wait...
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  23. #173
    Повече от фен Аватара на evropeiski
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    445
    ^ това е май някаква мантра или молитва на атеиста, уж нямаха религия.
    Трябва да го напишеш 100 пъти иначе не се брой
    Последно редактирано от evropeiski : 12-09-2011 на 13:27

  24. #174
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от gandalfepi4 Виж мнението
    Не ти вярвам с цялата невяра на която съм способен. Отхвърлям твърдението ти и това на въпросната жена. Казвам че лъжете или си втълпявате със 100% убеденост.

    Now we wait...
    не ти го пожелавам/желая да ти се случи, най-малкото защото беше много неприятно, задушавах се и въобще не можех да си поема въздух до смърт, докато в същото време ми вдигаха тялото без да мога да им попреча - такова беше усещането като цяло, всъщност доста непоносимо

  25. #175
    Повече от фен Аватара на evropeiski
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    445
    гандалфе спукана ти е работата братче, вземи отиди в някой Църква за курбан. хи хи

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си