.
Отговор в тема
Страница 411 от 450 ПървиПърви ... 311361401407408409410411412413414415421 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 251 до 10 275 от общо 11246
  1. #10251
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Еееее, най-накрая видях студиото! Евалата! Ама си е мизерийка за чистене, де. Утре има план да се чисти. И има баси готиния бар, та имам някои идеи...
    Днес като цяло беше доста продуктивен ден, макар че основната работа, дето се очакваше да я вършим, остана недопипната. До края на седмицата ще е готово и не-сурово вече. Наистина нямам търпение да го видя вече!
    И успях най-сетне да ида да си купя подаръци, което е баси готиното. Инвестирам в гримове, та да мога да изкарвам пари от тях скоро, та... Много ми е готино, да. Пък!
    Ноктите ми продължават да седят счупени, щото и двете нямаме време да го сътворим това пак. Ще видим какво ще се получи, докато се наканим. Дано не стане някой ташак.
    Оправих едните филми, другите хиляда са там и чакат разрешаване.
    квак

  2. #10252
    Кой счупи мобилната версия на форума и защо
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #10253
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Значи, започва да ми втръсва от несериозници... Баси, занимавам се с артисти (актьори, режисьори, музиканти, художници и всякаква друга пасмина от вида), които са поне двеста пъти по-сериозни и си цепят секундата на две, за да са на място. Тая нищо и никаква мърла си прави каквото си знае и ме обръща на маймуна от две седмици насам. Айде, няма нужда. Само да гледа рязко да не спра да върша услуги, че за бала аз ше я гримирам... Баси наглеците, баси чудото.
    Иначе деня е много топ за момента - някакви поръчки идват, някакви подаръци... Много яко. И довечера се очертава пиене с екипа. Йейейе! Мноу готино.

  4. #10254
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Взех да си събирам версиите.
    Ще си купя една нова кола
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #10255
    Не вярвам в късмети, съдби и тем подобни глупости, но как пък всеки път като вали, вали най-силно докато съм навън, в момента в който влезна я в колата, я у нас и рязко намаля!?
    И преди лекции отидох да си взема салата, онази ме пита дали съм искала вилица... не, смятам да я сърбам директно от кутията... имам чувството че с конкурс за тъпота ги избират тези.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #10256
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Като снощи такова театро не бях играла много отдавна... :ддд Как не ме улови, че се права на ударена, бе?! Ше кажеш, че не ми познава маниера, когато се напия и когато съм трезва... Не че имам нещо против, щото си получих, каквото исках, но баси мамата, толкова тъпо парче рядко съм виждала. Аз ИЗОБЩО не съм добра актриса, а и повтарях едни и същи глупости 20000 пъти, той вярва, идиота му с идиот. :ддддд Ей тва е, защото не ме познава - ако беше някой друг, дето ме чете като отворена книжка, щеше да ми се изсмее и да отебе. Шаранче. :дд
    квак

  7. #10257
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Не вярвам в късмети, съдби и тем подобни глупости, но как пък всеки път като вали, вали най-силно докато съм навън, в момента в който влезна я в колата, я у нас и рязко намаля!?
    И преди лекции отидох да си взема салата, онази ме пита дали съм искала вилица... не, смятам да я сърбам директно от кутията... имам чувството че с конкурс за тъпота ги избират тези.
    Когато правим въстановка винаги е слънчево,а когато приключим веднага се облачи.

    С право дело и права вяра,бог е с теб
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  8. #10258
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Когато правим въстановка винаги е слънчево,а когато приключим веднага се облачи.

    С право дело и права вяра,бог е с теб
    Бог се пише с главна буква. Не че Му пука как го пишеш. В иврита няма малки и главни букви, в гръцкия, на който е писан Новия Завет също не е имало, но в българския има.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  9. #10259
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Здравейте, хора, как сте? Минавам само да ви пожелая весели празници.
    Life is how you live it not how you spend it.

  10. #10260
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Здравейте, хора, как сте? Минавам само да ви пожелая весели празници.
    Весели празници и на теб :*

  11. #10261
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Много силен период,изкарах някой друг лев взех си моето и сега имам пари за харчене. Въстановката беше прекрасна,просто нямаше човек дето да не ме хвали. За 2 часа научих хора които не знаят да държат пушката да напредват в правилна шеренга и да стрелят залпово. Браво и на другарите от Украина! Оптини реконструктори,въпреки всичко се разрахме с поглед.
    В работата договорих нови стоки на цени по-ниски от на доставчик и обзавеждане за новата клиника от мебели до апаратура.

    Злите езици се кротнаха,а аз отново съм на върха.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  12. #10262
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Дриймуолкър, я си трий кутията, че не мога да ти върна спама..

  13. #10263
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Христос воскресе! Желая ви много радости, успехи, хубави емоции и много любов!

  14. #10264
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Воистина воскресе! Да си жива и здрава! Успех на последния изпит, че след няколко месеца си чакам подаръка, след като се върнеш от бригада. :Р

  15. #10265
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Абе любов моя, недей да разкриваш връзката ни така публично :Д
    Пс- подаръци ще иииииима за всички от сърце....

  16. #10266
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Сори, любима. Понякога съм много словоохотлив.. Малък мой недостатък. :Д

  17. #10267
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Видяхме бебето в завършен вариант! Разгеле! Мноооого ми е готино и щастливо. И нашите видяха и го харесаха. И да - още по-готино ми е, пък! <3
    Празниците са си празници и беше ясно като бял ден, че ще пощтръклея от глупости ама чак така да се изнервя, не вярвах. Таланти.
    Утре отиваме да му търсим Куч по приютите, йейейейейейе. Втори кучешки член на семейството. Щастлива съм, пък!
    квак

  18. #10268
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Видяхме бебето в завършен вариант! Разгеле! Мноооого ми е готино и щастливо. И нашите видяха и го харесаха. И да - още по-готино ми е, пък! <3
    Празниците са си празници и беше ясно като бял ден, че ще пощтръклея от глупости ама чак така да се изнервя, не вярвах. Таланти.
    Утре отиваме да му търсим Куч по приютите, йейейейейейе. Втори кучешки член на семейството. Щастлива съм, пък!
    Ако беше казала по-рано можех да ти намеря Акита Ину от елитен развъдник безплатно
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  19. #10269
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Ако беше казала по-рано можех да ти намеря Акита Ину от елитен развъдник безплатно
    Не ги харесва заради опашката. Иначе, и да ги харесваше, той иска куче от приют, за да промени нечий живот към по-добро. Това, дето и аз исках, но не ми се получи като вземах моя Гламчо.
    Все пак благодаря, де - много мило от твоя страна да го предложиш.
    квак

  20. #10270
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Напоследък изпитвам страх, страх, страх и пак страх. Много дини съм хванала под една мишница за тази моя крехка възраст. Скоро завършвам и буквално ме е страх за бъдещето, дали ще си намеря хубава работа, дали ще постигна нещо, дали ще успея да си купя апартамент, дали ще остана с приятелят ми, защото аз съм голяма особа, дали ще мога да осигуря нормален стандарт на живот на мен и семейството ми, дали, дали, дали.
    Боли ме и зверски гърлото в момента, болна съм :д
    И последно, ако някой знае методи за бърза почивка, пози, за релаксация и тн, да споделя.
    Пс- наистина има специални пози от йогата, които могат да те заредят с достатъчно енергия, само за половин-един час, ама трябва да посетя вуйчо си, че да ми ги каже, покаже, пък нещо нямам желание.

  21. #10271
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Напоследък изпитвам страх, страх, страх и пак страх. Много дини съм хванала под една мишница за тази моя крехка възраст. Скоро завършвам и буквално ме е страх за бъдещето, дали ще си намеря хубава работа, дали ще постигна нещо, дали ще успея да си купя апартамент, дали ще остана с приятелят ми, защото аз съм голяма особа, дали ще мога да осигуря нормален стандарт на живот на мен и семейството ми, дали, дали, дали.
    Боли ме и зверски гърлото в момента, болна съм :д
    И последно, ако някой знае методи за бърза почивка, пози, за релаксация и тн, да споделя.
    Пс- наистина има специални пози от йогата, които могат да те заредят с достатъчно енергия, само за половин-един час, ама трябва да посетя вуйчо си, че да ми ги каже, покаже, пък нещо нямам желание.
    От всичко изброено мисли най-вече за гърлото си!

    Другото само ще си дойде на мястото

    Иначе днес батерията ми показа нула,тотално рухнах в един момент. Доста интензивен период беше и сега ми се отразява.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  22. #10272
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Работата с осиновения Гламчо е много дебела вече. Без "шефа" е тъжен и самотен още от първите часове, пък не е като да не обича и мен. Даже първо мен си хареса. Трети ден ни е в ръчичките, слушка, папка, спинка... Голяма е любов. Само дето иска да гони котки и гъбълчитъ, колкото ние го обичаме, а това е много. С малкия Гламчо вече се обожават и пазят един друг, а как пазят нас, няма да казвам... Гоненето на разни животинки си им е някаква обща, споделена страст. Живеем в някаква странна идилия с тия двамата, в която няна шанс да ни доскучее.
    Онзи ден намерихме питбулка, която върнах на собствениците и, а тя за благодарност ме облиза по цялата муцуна. "Шефа" и ми писа във фб чак вечерта, за да благодари. После защо обичам толкова животни...
    Снощи вечерта умрях от главоболие, та заспах супер рано. Толкова рано рядко съм заспивала, но виж - хубаво е.
    Оная гад си дойде да се видим и опием. Разбира се, наприказвахме се и даже се скарахме, но си беше хубаво.
    Тези дни се очаква да се науча на едни нови техники, които звучат лесно, но сигурно не са баш-баш. Все пак, специалистите в областта вземат луди пари за такива неща... Толкова е хубаво да се занимаваш с това... Няма равно просто.
    Днес може би ще се наложи да се свършат някои работи, а после - както се предполага - ще има разходка и вечерта ще се пусна в бара за бира. Петък е и ще има много твари наоколо, може да стане сеир и кОпон. Времето е хубаво, настроението ми е топ и не смятам, че има какво да го развали. Силно се надявам да няма някакви непредвидени обстоятелства, защото не е готино.
    Оу, и от сумати време се навивам да тествам един грим ама нямам върху кого... И срешата с екипа е за днес... Даже може би ще слея нещата и ще помоля другата мацка от екипа за модел, че и без друго тя ме помоли да тествам това + да я гримирам някой ден... Звучи като фън тестче.
    квак

  23. #10273
    Най-после свърши и този семестър и направо имам чувството че един тон проблеми и задължения ми паднаха от гърба. От снощи седя и мисля за всички неща, които ще имам време да свърша сега като “свободен човек” Не мога да повярвам, че успях да мина няколко седмици без никой да ми спойлне троновете или Филма, който така дълго чаках. Довечера след работа мисля 2 часа фитнес и после наваксване на филми и сериали освен ако той вече няма някакви планове с приятели, тогава ще се излиза.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  24. #10274
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Спазих обещанието си и сега ще мога да заспя спокоен от тази гледна точка. Трудното предстои,но там вече бог да е смен,а честта ми си е непокътната.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  25. #10275
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    кой киртак е изрил последните мнения и поради каква причина
    вече се убеждавам че дори младата кръв водеше парада по-добре

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си