.
Отговор в тема
Страница 112 от 436 ПървиПърви ... 1262102108109110111112113114115116122162212 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 776 до 2 800 от общо 10898
  1. #2776
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    о, боже...и италианците пишат на латиница...втф...
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  2. #2777
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Зайке, на английски: Mine eye hath play'd the painter and hath steel'd,
    Thy beauty's form in table of my heart; и на български ХУДОЖНИК СТАНА МОЯ ВЗОР, И ВРЕД
    РИСУВА В МЕНЕ, СКИЦАТА ТИ ЖИВА.

  3. #2778
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    ^благодаря
    http://ask.fm/iwwkaa

  4. #2779
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Цитирай Първоначално написано от nor4eto99 Виж мнението
    http://coquelicotta.com/?p=9888 missky/кокликота има ревю на този на микро сел
    Мда гледах и ревюто.. И други съм чела и за 2та продукта.. просто примерно от някой, който е ползвал сравнено двете, кое е по-добре да си взема

  5. #2780
    Супер фен Аватара на TheBobqk
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 572
    Искам да ви питам за този сайт http://www.aliexpress.com . Има прекрасни евтини неща с безплатна доставка, което е прекалено перфектно, за да е истина. Въпросът ми е ясен, някой поръчвал ли е от там, доволен ли е останал, получи ли това, което искаше?
    ^^^
    Бургас <3

  6. #2781
    Предложете ми някакви сериали за гледане. В момента следя Pretty Little Liars, The Vampire Diaries и Teen wolf и си търся още някакви. Предпочитам да са в такъв стил мистерия, фентъзи, но да има и любов, драма. Да има и някакви смешни моменти, но да не е комедия. Точно нещо като The Vampire Diaries и Teen wolf. Може и без фентъзи, не знам.. Чудя се за Supernatural и Тrue Blood , но не знам.. Предложете ми други.

  7. #2782
    Супер фен Аватара на TheBobqk
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 572
    Гледай Supernatural, няма да сгрешиш, поне но седмия сезон съм доволна, не съм гледала нататък.
    Grimm е много хубав сериал.
    ^^^
    Бургас <3

  8. #2783
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Цитирай Първоначално написано от Тамии ..^^ Виж мнението
    Предложете ми някакви сериали за гледане. В момента следя Pretty Little Liars, The Vampire Diaries и Teen wolf и си търся още някакви. Предпочитам да са в такъв стил мистерия, фентъзи, но да има и любов, драма. Да има и някакви смешни моменти, но да не е комедия. Точно нещо като The Vampire Diaries и Teen wolf. Може и без фентъзи, не знам.. Чудя се за Supernatural и Тrue Blood , но не знам.. Предложете ми други.
    И аз гледам лъжкините и дневниците .. Казвали са ми, че Supernatural е много хубав

  9. #2784
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Цитирай Първоначално написано от Тамии ..^^ Виж мнението
    Предложете ми някакви сериали за гледане. В момента следя Pretty Little Liars, The Vampire Diaries и Teen wolf и си търся още някакви. Предпочитам да са в такъв стил мистерия, фентъзи, но да има и любов, драма. Да има и някакви смешни моменти, но да не е комедия. Точно нещо като The Vampire Diaries и Teen wolf. Може и без фентъзи, не знам.. Чудя се за Supernatural и Тrue Blood , но не знам.. Предложете ми други.
    Veronica Mars
    Fringe
    Heroes

  10. #2785
    Много бързо ми трябва отговор, сега като са сменили в Еконт и може само куриерска пратка (май ?!) трябва ли да го опаковам, или те там ще ми го опаковат?

  11. #2786
    Там опаковат.

  12. #2787
    Ок, благодаря. Зимата много пращах по Еконт, от Продавалник, но откакто са променили условията не съм пращала.

  13. #2788
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от Тамии ..^^ Виж мнението
    Предложете ми някакви сериали за гледане. В момента следя Pretty Little Liars, The Vampire Diaries и Teen wolf и си търся още някакви. Предпочитам да са в такъв стил мистерия, фентъзи, но да има и любов, драма. Да има и някакви смешни моменти, но да не е комедия. Точно нещо като The Vampire Diaries и Teen wolf. Може и без фентъзи, не знам.. Чудя се за Supernatural и Тrue Blood , но не знам.. Предложете ми други.
    Once upon a time!!!

  14. #2789
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Цитирай Първоначално написано от TheBobqk Виж мнението
    Искам да ви питам за този сайт http://www.aliexpress.com . Има прекрасни евтини неща с безплатна доставка, което е прекалено перфектно, за да е истина. Въпросът ми е ясен, някой поръчвал ли е от там, доволен ли е останал, получи ли това, което искаше?
    И аз се интересувам

  15. #2790
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Цитирай Първоначално написано от TheBobqk Виж мнението
    Искам да ви питам за този сайт http://www.aliexpress.com . Има прекрасни евтини неща с безплатна доставка, което е прекалено перфектно, за да е истина. Въпросът ми е ясен, някой поръчвал ли е от там, доволен ли е останал, получи ли това, което искаше?
    Да ти кажа и да няма човек, който да го е пробвал сред нас, си заслужава рискът. Купуваш нещо малко и чакаш.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  16. #2791
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Цитирай Първоначално написано от Тамии ..^^ Виж мнението
    Предложете ми някакви сериали за гледане. В момента следя Pretty Little Liars, The Vampire Diaries и Teen wolf и си търся още някакви. Предпочитам да са в такъв стил мистерия, фентъзи, но да има и любов, драма. Да има и някакви смешни моменти, но да не е комедия. Точно нещо като The Vampire Diaries и Teen wolf. Може и без фентъзи, не знам.. Чудя се за Supernatural и Тrue Blood , но не знам.. Предложете ми други.
    True Blood по-скоро няма да ти хареса, щом се кефиш на The Vampire Diaries & PLL.
    Препоръчвам ти Twisted (криминална тийн мистерия) ,
    New girl (комедия),
    Avatar: The last airbender (рисувано е, обаче е супер готино, поне според мен. Преди няколко години по първия сезон направиха пълнометражен филм, ако си го гледала мини направо на втори сезон; сега има и продължение : Avatar - the legend of Korra);
    Awkward. (страшно е, МТВ продукция, комедия, точно каквото търсиш!)
    Hart of dixie (с мацката от Ориндж Каунти)
    Suburgatory
    Eureka
    Merlin
    Jane By Design (спряха го обаче)
    Make It or Break It (спортен, обаче е много интересен, за съжаление последният сезон е доста слаб, но първите два си струват)
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  17. #2792
    Цитирай Първоначално написано от Josefinne Виж мнението
    True Blood по-скоро няма да ти хареса, щом се кефиш на The Vampire Diaries & PLL.
    Препоръчвам ти Twisted (криминална тийн мистерия) ,
    New girl (комедия),
    Avatar: The last airbender (рисувано е, обаче е супер готино, поне според мен. Преди няколко години по първия сезон направиха пълнометражен филм, ако си го гледала мини направо на втори сезон; сега има и продължение : Avatar - the legend of Korra);
    Awkward. (страшно е, МТВ продукция, комедия, точно каквото търсиш!)
    Hart of dixie (с мацката от Ориндж Каунти)
    Suburgatory
    Eureka
    Merlin
    Jane By Design (спряха го обаче)
    Make It or Break It (спортен, обаче е много интересен, за съжаление последният сезон е доста слаб, но първите два си струват)
    Мерсии <33

  18. #2793
    Супер фен Аватара на NqkfaNikakva21
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 192
    Мацки, случайно да знаете онлайн винтидж магазини?
    Весииии

    Една Любов, Една Борба, Един Отбор


  19. #2794
    Повече от фен Аватара на ggb
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    347
    at least it was before i fucked everything up

  20. #2795
    Супер фен Аватара на TheBobqk
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 572
    Абе хич не е малко това, което поръчах, но се разрових в бг мама и останах с впечатлението, че хората са доволни. Поръчах си http://www.aliexpress.com/item/Promo...802490476.html и http://www.aliexpress.com/item/16pcs...482541956.html . Надявам се всичко да мине гладко и да са качествени.
    ^^^
    Бургас <3

  21. #2796
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    http://www.sofiastreetstyle.com/wp-c..._0716-copy.jpg
    за чантата - къде мога да намеря такава/подобна? (предпочитам онлайн)
    http://ask.fm/iwwkaa

  22. #2797
    Повече от фен Аватара на lovelywords
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    338
    ^ Онлайн не знам, но съм виждала преди доста време в Паоло Ботичели

  23. #2798
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Моля, някой да ми даде рецепта за някоя ТУРБО маска за коса, дето да прави косата мека и лъскава и да я подхранва.
    Никога не съм си правила сама и съм си боса в тази област. Благодаря!
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  24. #2799
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Жълтък, кисело мляко, лъжица водка или друг алкохол, зехтин, бадемово/кокосово (или друго) масло. Аз си правя такива и ми действат много добре.

  25. #2800
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от koshtramba Виж мнението
    Моля, някой да ми даде рецепта за някоя ТУРБО маска за коса, дето да прави косата мека и лъскава и да я подхранва.
    Никога не съм си правила сама и съм си боса в тази област. Благодаря!
    жълтък,кисело мляко,мед ( можеш и без него да минеш) и бадемово/кокосово/жожоба - абе някакво масло и зехтин може


    ако слагаш мед е добре да затоплиш маската преди да почнеш да се клепаш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си