.
Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви 1234
Резултати от 76 до 86 от общо 86
  1. #76
    изгледай клипчетата за Водата. как се пие ,какво преставлява водата и всичко свързано с нея

    всичко останло ще ти е в плюс но без водата няма да имаш ниаккъв ефект

    след това знам ,че много хора с дишане са успяли да си намалят трайно кг

    попринцип ми пиши ,за д атиобясня всичко , не очкавай че няккъв препарат ще ти помогне

  2. #77
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от tonybadams Виж мнението
    изгледай клипчетата за Водата. как се пие ,какво преставлява водата и всичко свързано с нея

    всичко останло ще ти е в плюс но без водата няма да имаш ниаккъв ефект

    след това знам ,че много хора с дишане са успяли да си намалят трайно кг

    попринцип ми пиши ,за д атиобясня всичко , не очкавай че няккъв препарат ще ти помогне
    Да, наистина. Всички тези хора с наднормено тегло са в това състояние защото не дишат. Нещастници. Задържат си въздуха и дебелеят :/

  3. #78
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    ^ не се ебавай с човека, дишането наистина си влияе. Повече кислород = повече горене (на калории, мазнини). Естествено, че никой няма да се втали ако диша дълбоко, докато си гъчи шоколади, но определено се отразява И това.

  4. #79
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    ^ не се ебавай с човека, дишането наистина си влияе. Повече кислород = повече горене (на калории, мазнини). Естествено, че никой няма да се втали ако диша дълбоко, докато си гъчи шоколади, но определено се отразява И това.
    Хубав опит за аргумент.

    Пробвай 3 серии по 15 вдишвания за 3 години период без никаква активност. Следи изрядно всички показатели и на четвъртата година публикувай труда си. Ако си мръднала и с 1 грам от дишане, ела ме ритни.

  5. #80
    w8 wut.. значи хората с по 1 час ходене с 6 км/ч изразходват 360 Kkcal.. г/д тва е 1 час (не говорим колко е ефективно ходенето като кардио и етц.) ноооооо баси нещастниците те по хубаво да дишат по задъхано тогава... Направо не мога да повярвам какво чета,че като дишам "правилно" или каквото е там ще свалям .. заеби bf % .. ш' свалям кг/грам или квото и да е.. Вие сериозно ли , хора?

    П.П. Rakshy да се получат сериите с вдишванията трябва да се издиша много рязко, забрави да го споменеш .. trololol

    П.П.2 До автора/ката не съм чел коментарите нагоре освен последните 2, но, ако не можеш да свалиш кг. правиш нещо грешно .. simple as that.. Cutting-а/Чистенето/Свалянето или както там искаш да го наречеш е най лесното нещо ever.. Не е много трудно да си оправите яденето като следите г/д малко от малко кво ядете , а не тъпчете по цял ден дюнери и Фафли. 3/4 пъти в седмицата хийт и гледай след 2рата седмица чудесата явно са възможни :ОО
    Последно редактирано от Slarc3 : 04-10-2015 на 01:16

  6. #81
    Цитирай Първоначално написано от ninata Виж мнението
    Ами пари от къде. Днешно време не е много лесно да се намери добра работа
    В крайна сметка, какво направи употребява ли редуктана. Сподели да видим какво си постигнала

  7. #82
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    Бая пари трябва да са щом работиш толкова часове и не можеш да намериш време и сили за тренировка...
    Хората имат семейства да издържат, не могат да мислят само за тренировки!!!

  8. #83
    Аз реших да го тествам "редуктана" изпих една опаковка и загубих 8 кила. За сега се чувствам добре, но да видим за напред

  9. #84
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от ninata Виж мнението
    Аз реших да го тествам "редуктана" изпих една опаковка и загубих 8 кила. За сега се чувствам добре, но да видим за напред
    да не си изгубила мозъка
    ама щом не чувстваш липса

  10. #85
    Важното е, че се чувствам добре. Не какво мислиш ти.

  11. #86
    Бързо се оформям с помощта на спорта, плюс добавям пътувания към банята, кожата става еластична

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си