.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Счупено огледало ..

    Здравейте приятели! Не знам дали съм уцелила категорията понеже съм нова в сайта но искам да споделя нещо с вас и да ми кажете дали просто си въобразявам или може и да има нещо вярно.. Значи става на въпрос за счупено огледало,което всъщност не е мое а на моя приятелка .. То е средно по големина.Точно когато го счупих аз се правех на булка с едно перде (просто се забавлявахме) и се оглеждах на огледалото,тогава пердето някак си се е закачило за огледалото и го счупих .. Счупеното е в горния ляв ъгъл-не е много голямо но не е и съвсем малко.. Това се случи преди около 5 години може би но не съм сиг. дали са точно толкова .. Та мисълта ми е,че тя все още го държи в тях а нали казват суеверието за 7-те години нещастна любов бла..бла.. Не вярвам попринцип много на тези неща но преди да се случи това имах прекрасен- така наречен любовен живот а от тогава до сега сякаш нещо не позволява да се събера с нито едно момче..Смисъл не съм грозна,дебела,пъпчива и подобни,дори много са ми казвали, че съм красива (без да звуча самовлюбено) и точно,когато може нещо да се получи и се скапват нещата.. А когато моят любовен живот се провали на нея и се 'отвори парашута' и има страхотен дори пре-страхотен любовен живот ... (не е ли странно) . И преди време се замислих дали сега като тя все още държи огледалото в тях и се оглежда в него - би ли могло тя да е взела и моето 'любовно щастие' .. ?! Не знам дали звучи прекалено налудничево но такова чувство имам .. Не искам да питам приятелите си,защото ще ми се изсмеят и за това реших да е тук и анонимно .. а ако го кажа на нея (тя понеже има много голямо самочувствие за себе си, ще каже,че и завиждам а това не е вярно-просто искам своето).!
    Последно редактирано от J-lo : 05-25-2012 на 21:29

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Тарикатче
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    400
    Спокойно бе момиче.. Тва са глупости бъди сигурна

    Аз не 1 път съм чупил огледала.. Дори в банята сигурно всеки месец ново купува майка ми.... И да ти кажа немога да се оплача от нищо свързано с любовта..

    Не се притеснявай.. Забрави ги тия глупости не мисли за тях и тва е.. Бъди себе си и с времето все ще намериш некоя сродна душичка.. Спокойно

  3. #3
    Повече от фен Аватара на JungleJaguar
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София
    Мнения
    448
    Далеч не са глупости.
    Сатанизъм е обзел душата ти.
    Не можеш да се спасиш,ако 7 дни в седмицата не колиш по 7 кокошки и не пиеш кръвта им,която ще пречисти твоята обзета от дявола кръв.
    ЦЕНИ НА РАП ВИДЕОКЛИПОВЕ:
    Mc Hammer-Too Legit To Quit
    (5,5 милиона лв)

    Puff Daddy-Victory
    (5,2 милиона лв)

    Puff Daddy-Come With Me
    (4,9 милиона лв)

    Jay Z-Heartbreaker
    (4,8 милиона лв)

    Busta Rhymes-What's It Gonna Be
    (4,6 милиона лв)

    Missy Elliot-She's A Bitch
    (3,9 милиона лв)

    САМО ТЕЗИ 6 ХИПХОП ВИДЕОКЛИПА СТРУВАТ КОЛКОТО ПРОДУКЦИЯТА НА ВСИЧКИ ПОПФОЛК ПЕВЦИ ВЗЕТИ ЗАЕДНО ЗА 100 ГОДИНИ НАПРЕД!
    И СМЕШНИЦИТЕ ТРЪГНАЛИ ДА МИ СРАВНЯВАТ ХИПХОПА С ЧАЛГА! ВИЖТЕ СЕ КОЛКО СТРУВАТЕ СЪС СЕЛСКИТЕ СИ ВИДЕОКЛИПЧЕТА ЗА 1000 ЛВ,БЕ СМЕШНИЦИ !

  4. #4
    Голям фен Аватара на ScarlettS
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    758
    Ох.. мислех, че след ония с врачката и леенето на куршум няма да има по-нелепи теми. Както и да е. Все пак да не безсмислен коментарът ще го представя възможно най-разбираемо:

    НЯМА ВРЪЗКА МЕЖДУ ЛЮБОВНИЯ ТИ ЖИВОТ И ОГЛЕДАЛОТО НА ПРИЯТЕЛКАТА ТИ! Успокой се и не мисли подобни глупости.

    Авторке, може ли да питам само - ти вярваш в бог, нали?

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от ScarlettS Виж мнението
    НЯМА ВРЪЗКА МЕЖДУ ЛЮБОВНИЯ ТИ ЖИВОТ И ОГЛЕДАЛОТО НА ПРИЯТЕЛКАТА ТИ!
    Цитирай Първоначално написано от ScarlettS; (тема "Психично заболяване ли е религията") Виж мнението
    Дай аргументите, че засега не ми е особено ясно.
    схващаш ми логиката, нали...............
    Последно редактирано от defender : 05-26-2012 на 07:28

  6. #6
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Ми авторке така като ти чета поста ми звучи СПИН че имаш. Лошо, пий два аспирина и може да ти мине.


    А гейски да яде лайна на кучета, няма връзка между две кила стъклария + малко алуминий/сребро и това че някой не иска да набие на друг кур в путката, знаеш го много добре и не се прави на интересен, дрислив дегенерат такъв
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от gandalfepi4 Виж мнението
    да яде лайна на кучета
    Цитирай Първоначално написано от gandalfepi4 Виж мнението
    някой не иска да набие на друг кур в путката
    малеииииииииии, висшЪ психология
    Последно редактирано от defender : 05-26-2012 на 09:39

  8. #8
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    To по-принцип няма висша ама ти определено си доста сигурно доказателство за наличието на нисша.
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  9. #9
    Голям фен Аватара на ScarlettS
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    758
    ^


    бтв европейски не помня дали не те питах вече, ама планираш ли да се пазиш за брака както повелява християнството?

  10. #10
    Да ScarlettS вярвам.. защо това лошо ли е ?

  11. #11
    Голям фен Аватара на ScarlettS
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    758
    А не, просто исках да проверя убеждението ми, че вярващите в бог са по-склонни да вярват и в някакви недоказани неща, които дори ги няма в религията им.

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от ScarlettS Виж мнението
    ама планираш ли да се пазиш за брака както повелява християнството?
    ами, ако кажа, че съм светена вода ще излъжа.

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от J-lo Виж мнението
    ...преди време се замислих дали сега като тя все още държи огледалото в тях и се оглежда в него - би ли могло тя да е взела и моето 'любовно щастие' .. ?! Не знам дали звучи прекалено налудничево но такова чувство имам...
    истината е че по принцип никой не може да отнеме онова, което истинският Господ Бог от собствената Си Воля е приготвил за някого, като се има предвид че още от самото начало Той определя да има в изобилие за всички, обаче поради царуването на греха(т.е. верческото/духовното беззаконие), особено в такива усилни времена като сега, има възможност вярващи от някаква секта да се опитат да причинят загуба на едно или друго в живота на някой човек, и дори да се опитат да му отнемат от благодатта, която Бог му е определил, та ако твоята приятелка е вярваща в някоя секта/религия, тогава има вероятност да е дошло проклятие оттам, обаче това въобще не е гаранция че проклятие не е възможно да дойде и от другаде, например ако общуваш с хора, които са в връзка с някаква секта/религия, а имай предвид че вярата в суеверия като това за счупеното огледало също може да отвори вратата на някакви духовни служители/работници на неправдата да нанасят проклятие в твоят живот, а суеверията са един от най-типичните примери за това колко "идиотски" е произходът на идоложертвеното, или казано с други думи, на верческата/духовната неправда, едва ли Господ Исус и Неговият Бог Отец желаят някой от човеците да не получи живот в изобилие, разбира се това не означава че Бог въобще няма да накаже онези, които не спират да вършат верческа/духовна неправда или злини, преди години когато започнах да посещавам една секта(между другото беше християнска), в един момент усетих нещо като поява на затормозеност и загуба на разни способности, в рамките на месец се влоших драстично, вече не можех да съм толкова сръчен и креативен колкото бях преди кракът ми да стъпи за първи път там, оттогава аз бях въведен в неизбежният сблъсък с ежедневна борба против верческото/духовното беззаконие, като в началото дори не знаех че съществува такова, но разбрах с сигурност за неговото съществуване едва след години, така че, както вече казах не веднъж в този форум, пазете се от сектите и религиите, имат вид на праведност, но отвътре таят голямо беззаконие
    Последно редактирано от npp : 05-26-2012 на 11:10

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    , пазете се от сектите и религиите, имат вид на праведност, но отвърте таят голямо беззаконие
    а може ли да ги назовеш поименно тези религии, от които да се пазим, мерси.

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    а може ли да ги назовеш тези религии, от които да се пазим поименно, мерси.
    списъкът е твърде дълъг, на тази планета досега съществуваха десетки хиляди секти и религии, но има едно общо понятие, и то е т.нар. човешка(666) религия, наричана е така защото не се придържат единствено към Заповедите и Учението на истинският Господ Бог, Който е истинският Исус Христос плюс (преди всичко) Неговият Бог Отец, но такива религии следват човешки заповеди и учения, и именно това е един от основните критерии за наличието на (така да се каже) фактор "666", но най-основният е когато се вижда че те не обичат всички човеци, но например когато презират или пренебрегват невярващите/нерелигиозните/неокултистите, наличието на осъдителност към невярващите/нерелигиозните/неокултистите е достатъчно доказателство за съществуване на верческа/духовна неправда

    "Тия люде [се приближават при Мене с устата си, и] Ме почитат с устните си; Но сърцето им далеч отстои от Мене. Обаче напразно Ми се кланят, Като преподават за поучения човешки заповеди" Матей 15: 8-9
    Последно редактирано от npp : 05-26-2012 на 11:26

  16. #16
    Виж сега...аз немога да ти кажа дали това е вярно (според мен има нещо такова),но наистина както каза npp-пази се от такива неща!Никога незнаеш какво може да си случи,ако това с огледалото се повтори!

  17. #17
    Аватара на airboy
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    36
    Хм..значи аз не съм чупил огледало, обаче ей на любовния живот е в криза. Сега се замислих ми ако счупя това в банята дали ще се оправят нещата ;DD

  18. #18
    Супер фен Аватара на Cold_Tearsss
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 647
    За любовта - не мога да дам коментар, но по моят скромен опит, счупеното огледало наистина само неприятности носи....
    Последно редактирано от Cold_Tearsss : 06-07-2012 на 07:06

  19. #19
    Повече от фен Аватара на JungleJaguar
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София
    Мнения
    448
    Аз като ви говоря,вие майтап си правите!

    Цитирай Първоначално написано от JungleJaguar Виж мнението
    Далеч не са глупости.
    Сатанизъм е обзел душата ти.
    Не можеш да се спасиш,ако 7 дни в седмицата не колиш по 7 кокошки и не пиеш кръвта им,която ще пречисти твоята обзета от дявола кръв.
    ЦЕНИ НА РАП ВИДЕОКЛИПОВЕ:
    Mc Hammer-Too Legit To Quit
    (5,5 милиона лв)

    Puff Daddy-Victory
    (5,2 милиона лв)

    Puff Daddy-Come With Me
    (4,9 милиона лв)

    Jay Z-Heartbreaker
    (4,8 милиона лв)

    Busta Rhymes-What's It Gonna Be
    (4,6 милиона лв)

    Missy Elliot-She's A Bitch
    (3,9 милиона лв)

    САМО ТЕЗИ 6 ХИПХОП ВИДЕОКЛИПА СТРУВАТ КОЛКОТО ПРОДУКЦИЯТА НА ВСИЧКИ ПОПФОЛК ПЕВЦИ ВЗЕТИ ЗАЕДНО ЗА 100 ГОДИНИ НАПРЕД!
    И СМЕШНИЦИТЕ ТРЪГНАЛИ ДА МИ СРАВНЯВАТ ХИПХОПА С ЧАЛГА! ВИЖТЕ СЕ КОЛКО СТРУВАТЕ СЪС СЕЛСКИТЕ СИ ВИДЕОКЛИПЧЕТА ЗА 1000 ЛВ,БЕ СМЕШНИЦИ !

  20. #20
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Пълни глупости са.

    На едни места се пише и знае, че счупеното носи щастие. В други, че счупеното носи 7 години нещастна любов. Сега , според теб, на кое ще вярваш? Бих гласувала на нито едното.

    Чупила съм много огледала. И то до такава степен, че съм събирала малки хиляди частички от всяко едно огледало и много добре си ми върви в любовта. Просто самата ти си въобразяваш нещата и виждаш това, което мислиш. Щом не се е получавало - значи не сте били един за друг, не сте си допаднали.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си