.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Хомеопатия

    Здравейте. Някой чувал ли е за Сашка Николова гр.Пловдив/ лекува чрез хомеопатия и ирисова диагностика / . Ще съм Ви изключително благодарна, ако споделите мнения. Благодаря.

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    с хомеопатия не очаквай да постигнеш нещо
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    Да , с хомеопатия няма нищо да постигнеш , само с отровите , които се продават по аптеките .Аз си излекувах сенната хрема с хомеопатия , майка ми хемороидите .
    Разбира се всеки има избор - да се трови с химикали или да се лекува с хомеопатия , която няма странични ефекти и не вреди!

  4. #4
    Има и други хора които лекуват с Ирисова диагностика. Един човек от с.Радуил, от Габрово... и те лекуват с хомеопатия. С хомеопатия можеш доста неща да излекуваш,но и не зависи само от хапчетата.Никога не е зависело само от тях. Те просто помагат на организма,да се справи по-бързо. Организма като цяло,сам се справя. Ние се "самолекуваме" или "чистиаме" постоянно. Аз не съм чувал за въпросната жена,но да се твърди че се занимава с ирисова диагностика...си е много нещо. За това по-добре отиди,виж и се увери сам !

    Успех.

  5. #5
    Голям фен Аватара на BluE_s
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Неизвестно...
    Мнения
    682
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    с хомеопатия не очаквай да постигнеш нещо
    Лично твое мнение!

  6. #6
    Хомеопатията е добър алтернативен начин на лечение за тези които,не искат да се тъпчат с Менделеевата таблица,обаче е много важно да попаднеш на добър хомеопат който,си разбира от работоата, иначе е загуба на време...

  7. #7
    Тъй като ако не е назначено правилното лекарство няма да ти помогне , но определено и няма да навреди , за разика от химикалите , които традиционната медицина предписва .

  8. #8
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от BluE_s Виж мнението
    Лично твое мнение!
    добре посочи ми хомеопатичен медикамент за калицивироза


    милиони са умрели от липсата на ''вредните лекарства'' не от тяхното наличие
    Последно редактирано от haritov : 03-29-2014 на 20:10
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  9. #9
    Голям фен Аватара на Leticcia
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    709
    Хомеопатията не лекува, а помага да откриеш потенциала, вътре в себе си и сам да пребориш болестта
    По-добре да си обичал и загубил, отколкото никога да не си обичал...

  10. #10
    Уча за тва и мога да ви кажа , че всичко е на плацебо ефекта. Нито едно хапче не помога , а само вредят.

  11. #11
    Браво! Щом си толкова учен - сподели как вредят?!
    Да , хомеопатията лекува подобното с подобно , има и голям процент плацебо , но да кажеш , че това вреди - доказателство за промиване на мозъка . Очаквам да ми споделиш кой монопрепарат и ли комбинация има противопоказания , както и странични ефекти или по кой начин вреди .
    Като пример ти давам - АРНИКА МОНТАНА - ГОВОРИ ЗА НЕЯ .
    Като ми отговориш - аз ще ти говоря за аналгин например.
    И в хомеопатията няма хапчета - хапчетата са Софарма , Актавис , както и безброй много предприятия , които мешат химикалите и правят отрови .
    Разбира се , при някои болести хомеопатията не помага , помагат химикалите , които спасяват едно и увреждат 10 .

  12. #12
    Голям фен Аватара на BluE_s
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Неизвестно...
    Мнения
    682
    Цитирай Първоначално написано от ultras88 Виж мнението
    Уча за тва и мога да ви кажа , че всичко е на плацебо ефекта. Нито едно хапче не помога , а само вредят.
    Може ли да попитам какво учиш?

  13. #13
    Мега фен Аватара на skatew
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    3 711
    Цитирай Първоначално написано от Leticcia Виж мнението
    Хомеопатията не лекува, а помага да откриеш потенциала, вътре в себе си и сам да пребориш болестта
    това!
    Но има много малко добри хомеопати, които реално си разбират от работата и могат да ти помогнат.
    http://www.teenproblem.net/teenid/skatew
    I know God is higher than we are, but not higher than we are, get it? (:
    who’s gonna stop the war when the same ones who start the war
    are the ones who profiteer when they shoot a rocket there it fills up their pockets here
    who’s gonna try and stop the diseases when the stockmarket value increases
    on their patented medication the vatican’s miseducation turn this planet into patients
    who is gonna lead us the right way when all our leaders gone a stray
    how long we’re gonna wait for our bright day when it already feels too late...

  14. #14
    Голям фен Аватара на Leticcia
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    709
    За щастие аз попаднах на много добър хомеопат, който преобърна изцяло живота ми, даде ми сила и надежда да преборя болестта, застана заедно до мен в тежката битка и когато всички, дори аз бях загубила вярата в себе си, защото заболяването ми беше нелечимо, той ми доказа, че с вяра, упоритост ( и малко помощ от страна на хомеопатията ) мога да се справя с всичко. Където има воля, има и път
    По-добре да си обичал и загубил, отколкото никога да не си обичал...

  15. #15
    Има и доста книги , които могат да помогнат на един човек да разреши проблемите си . Книжките не са скъпи и в тяхчовек може да прочете симптома и необходимото за него лекарство , което за разлика от традиционната медицина - няма противопоказания и странични ефекти.

  16. #16
    Голям фен Аватара на BluE_s
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Неизвестно...
    Мнения
    682
    Цитирай Първоначално написано от georgi12 Виж мнението
    Има и доста книги , които могат да помогнат на един човек да разреши проблемите си . Книжките не са скъпи и в тяхчовек може да прочете симптома и необходимото за него лекарство , което за разлика от традиционната медицина - няма противопоказания и странични ефекти.
    Ако нещата бяха толкова прости...

  17. #17
    Мисля, че не трябва да очаквате твърде много. pacman 30th anniversary

  18. #18
    Леля Уики е по-надежден източник от ЕЖК/ Една Жена Каза. Хомеопатията не издържа на критериите за научност, а препаратите не издържат на тестовете за доказана ефективност, на които се подлагат алопатичните лекарства.

    "колкото по-стриктно се спазват принципите на научния метод и е налице строга методология в дадено изследване, толкова по-вероятно е то да отхвърля всякаква ефикасност на хомеопатичните препарати (в сравнение с плацебо). [20] Списанието Prescrire — единственото медицинско списание, което се издържа само от абонаменти и отказва спонсорства на фармацевтични компании — редовно публикува изследвания, потвърждаващи липсата на ефикасност на хомеопатичните препарати, като например изследването на Ж. Ж. Олас от 1995 г., което отхвърля ефикасността на хомеопатията, извън патологиите, на които влияе плацебо ефектът. Автори поставят като причина за продължаващата толерантност към хомеопатичните практики нежеланието да бъдат засегнати финансовите интереси на хомеопатичните компании." [https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A5...82%D0%B8%D1%8F "

  19. #19

    lissami

    I learned a lot from reading your post, and it was very informative. If you have some spare time, join me on slope io

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си