.
Отговор в тема
Страница 4 от 7 ПървиПърви 1234567 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 171
  1. #76
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Всъщност по тези четири безсмислени поста, виждам, че не знайно как от тяхното безсмислие и шит, стигаш до извода, за моето засягане.
    Значи, на базата на собствените си постове правиш изводи за мен? Точно колко малоумен си?

  2. #77
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    gandalfepi4, ScarlettS, Concussion...

    I miss them.
    Последно редактирано от dreamwalker : 05-09-2015 на 17:57
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  3. #78
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    най-доброто средство за разваляне на магия е чрез молитва към Онези, Които наистина са истинският Бог Отец и истинският Господ Исус Христос, имай предвид че Те Двамата развалиха невероятно мощна магия, чиято колосална сила буквално ме уби на място, аз паднах мъртъв на земята, но след около три часа и половина Те ме възкресиха, цялото ми тяло гореше като нажежен котлон от огнената сатанинска сила, но Те ме опазиха жив и здрав, нямах никакви увреждания, при все че през цялото време бях преследван от цялата армия на сатана състояща се от най-възвишени сатанински духовници/духовни служители
    Това.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  4. #79
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Unterhalten.
    Последно редактирано от dreamwalker : 05-09-2015 на 19:47
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  5. #80
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    докторче, нали знаеш колко те обичам, зарови томахавката, изпуши джойнт цигарата на мира, но първо трябва да я поръчаме от производителя чачо пафкаджията, само той е гарант за качество.

  6. #81
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    какво се е случило, дай пример.
    кой може да гони такъв "истински светия" като тебе, мисля че си въобразяваш.
    Какво стана с ония трансцедентални магьосници, които те гонеха и те издигаха от леглото докато лежиш на него, още ли те преследват, ако изобщо вече си спомняш какви си ги говорил.

    за какъв кръст си гонен, та нали лъжливата ти вакханалия подобна на езическо-кришнаистка гавра над словото, вместо на свидетелство не признаваше "кръста".
    много пъти сме ти казвали да дадеш поне едни цитати на нашите думи когато се позоваваш на предишни наши постове, защото си склонен да преиначаваш и да си съчиняваш точно каквото ти скимне, приписвайки го на нас, както си направил и в този случай, по-правилният въпрос по-скоро би бил кога не съм бил гонен, и кой не ме е гонил все още (разбира се като говорим за онези от сатанинското царство)?!, защото това беше дори всеки ден за последните над 10 години, случаят с онези магьосници беше след разговор с непозната жена, която ме чу когато веднъж свидетелствувах Словото на истинския Бог, и ме заговори като ми обясни, че някакви демони са и въздействали (негативно) и са я вдигали на метри от леглото в левитация докато спи, и че чрез вяра в Исус се е отървала от тяхното влияние, още същата вечер когато си легнах в съня си видях някакви типове на около 40-50 години с коси вързани на опашки и черни кожени дрехи, обърнати към мен, тогава понечих да се събудя, но усетих голям натиск, и когато се събудих, усетих, че паднах върху леглото, и, понеже то беше с пружина и дюшек, тялото ми силно се залуля върху него - оказа се, че покрай нея ми се бяха лепнали (и) на мен (не казвам, че по нейна вина, защото те са шпионирали по окултен път), ето линк към онзи пост: http://www.teenproblem.net/forum/sho...1#post10462035

    казваш "вакханалия", но по-скоро ти се видя, че се опияняваш и си опиянен с виното на приятелството със света докато гуляйстваше интелектуално из форума, кога съм отричал кръста?!
    Последно редактирано от npp : 05-10-2015 на 06:40

  7. #82
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    П.П. Много по-добре.

    Толкова ли е трудно?
    каква толкова е разликата?!, какво толкова ще те затормози когато просто няма само главни букви, точки и абзаци?!

  8. #83
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    много пъти сме ти казвали да дадеш поне едни цитати на нашите думи когато се позоваваш на предишни наши постове, защото си склонен да преиначаваш и да си съчиняваш точно каквото ти скимне, приписвайки го на нас, както си направил и в този случай, по-правилният въпрос по-скоро би бил кога не съм бил гонен, и кой не ме е гонил все още (разбира се като говорим за онези от сатанинското царство)?!, защото това беше дори всеки ден за последните над 10 години, случаят с онези магьосници беше след разговор с непозната жена, която ме чу когато веднъж свидетелствувах Словото на истинския Бог, и ме заговори като ми обясни, че някакви демони са и въздействали (негативно) и са я вдигали на метри от леглото в левитация докато спи, и че чрез вяра в Исус се е отървала от тяхното влияние, още същата вечер когато си легнах в съня си видях някакви типове на около 40-50 години с коси вързани на опашки и черни кожени дрехи, обърнати към мен, тогава понечих да се събудя, но усетих голям натиск, и когато се събудих, усетих, че паднах върху леглото, и, понеже то беше с пружина и дюшек, тялото ми силно се залуля върху него - оказа се, че покрай нея ми се бяха лепнали (и) на мен (не казвам, че по нейна вина, защото те са шпионирали по окултен път), ето линк към онзи пост: http://www.teenproblem.net/forum/sho...1#post10462035

    казваш "вакханалия", но по-скоро ти се видя, че се опияняваш и си опиянен с виното на приятелството със света докато гуляйстваше интелектуално из форума, кога съм отричал кръста?!
    И коя беше тази жена?

    И кой си ти? Име и фамилия.

    П.П. Шарлатанин.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  9. #84
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    И коя беше тази жена?

    И кой си ти? Име и фамилия.

    П.П. Шарлатанин.
    защо се възмущаваш?!, не я познавам, само разговаряхме за няколко минути с нея

  10. #85
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    защо се възмущаваш?!, не я познавам, само разговаряхме за няколко минути с нея
    И вярваш на всичко, което ти казват непознати хора?
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  11. #86
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    И вярваш на всичко, което ти казват непознати хора?
    Бог ми дава (нужната) увереност за съответните неща, но това не означава, че вярвам на всеки човек

  12. #87
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Npp не мислиш ли че има връзка между това че жената първо ти е разказала за нейното преживяване, а после ти си преживял същото. Също така, това което си написал, е класическо описание на "сънната парализа", която се случва на много хора, и религиозни и атеисти. Получава се когато тялото е "заспало", умът е в съзнание, но не може да контролира тялото, което вероятно е причината за силната параноя и халюцинациите. И всеки вижда различни неща - демони, духове, сенки, някои сънуват че ги душат, други че само са наблюдавани. А защо мислиш че си сънувал точно мъже с черни кожени якета и дълги коси? Това не са ли рокери/метъли всъщност, или най-общо казано не са ли най-ярък, събирателен образ на това, което наричаш сатанинска религия? Не мислиш ли че е възможно това което си преживял да има съвсем естествено обяснение - един път от физиологична гледна точка със сънната парализа, и втори път от психологична гледна точка с черно облечените мъже, като израз на подсъзнателен страх от този обобщен образ на сатанинска религия/духовност/сила. Понеже както се вижда от постовете ти изпитваш някъв страх от същата тази "сила", проявленията на която свърваш с неща от външния свят, както и с вътрешни преживявания, като гонения, измъчвания и тормоз. Възможно ли е и другите такива екстремни твои преживявания да се резултат на същия процес? Понеже аз няма как да повярвам че тези неща наистина са ти се случили, но съм убеден че ти вярваш в тях, което е достатъчно. Преживяванията никога не могат да се разделят на истинни или неистинни. Всяко преживяване е достатъчно истинно само за себе си.

    ПП: Сега видях че си усетил и натиск в съня си, което се също маркер за това явление. Понеже когато тялото ти заспи, дишането ти минава в автоматичен режим, и ако умът ти е буден по същото време, системата се бъгва и не можеш да контролираш дишането си. Оттам и доста хора сънуват че някои ги души, или че изпитват натиск върху себе си.
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 05-10-2015 на 15:21

  13. #88
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    истинският Бог ми посочва какво е, това е включвало и "инцидентни" случаи за експириънс по Негова Воля, а нима не познаваш/знаеш типичното за някои сатанисти и сатанински окултисти облекло?!
    http://www.maryellenmark.com/images/...4Q-008-013.jpg
    http://www.maryellenmark.com/images/...4Q-021-011.jpg
    по подобен начин бяха облечени и онези

  14. #89
    Най-накрая да прочета един интересен пост на доктора. Което не значи непременно верен. Аз диагнози по интернет не поставям, затова съветвах нпп да се прегледа. Но се сещам, че нещата може и да са по-прости и да става дума за вегетативни соматични(т.е. телесни) симтоми на психично заболяване от рода на шизофрения с лека форма на мания за величие, която по принцип е свързана и с мания за преследване.
    Само че, за разлика от доктора зная и явления от духовен порядък, които са невъзможни за обяснение с аргументите на едностранчивия материализъм.

  15. #90
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    над 200 градуса при медитация, явяване на духове, умирания, възкръсвания, мисии, избраничество, спящи богове, преследване от магьосници, сънища, левитации, срещи със странни жени, които му споделят толкова лични неща, проповядване на словото на висок глас по улиците на града, няма нищо против да дава жена си под наем на ближен в сексуална нужда и какво ли още не.

    и изведнъж един нормално мислещ човек съвсем естествено започва да се пита, абе защо все на нпп (и подобни хора) се случват тези работи.
    Последно редактирано от defender : 05-10-2015 на 20:10

  16. #91
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    а да, той и неговия брат по мисия били двамата пророци дето щели да се сражават със звяра от Откровението.

    баси сектата е тоз, свидетели на яхова и църквата на адвентистите от седмия ден бледнеят пред него.
    Последно редактирано от defender : 05-10-2015 на 20:18

  17. #92
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от Pitancho Виж мнението
    Само че, за разлика от доктора зная и явления от духовен порядък, които са невъзможни за обяснение с аргументите на едностранчивия материализъм.
    Хмм, къде съм използвал единствено аргументи на едностранчив материализъм? Да, сънната парализа е чисто физиолигичен процес, но в какво точно ще се прояви има психологически елемент. Не мисля че психологичните феномени могат да се отнесат към какъвто и да е материализъм.
    И аз съм съгласен, че има явления, които нямат обяснение в материалистическата парадигма, точно затова добавих и психологическо обяснение. Искаш да кажеш че има феномени, които нямат и психологическо обяснение ли? Примери?

  18. #93
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    срещал съм много сатанисти, дори представящи се за (православни) християни, които сякаш от скука се навъртат в разни форуми за да се нахвърлят на праведните там и за да лъжат добрите, така че спестете си усилията, не се хващам на такива въдици, ако поне един от вас беше истински християнин, нямаше да говори за его, суперего, алтер его, и въобще азове, което е типично за едни психолози, философи, и тям подобните, но не и за едни истински християни, говоря от опит, защото съм имал възможността да посещавам най-различни християнски секти и да познавам най-различни християни, но вие тук не сте такива, нито дефендър, нито питанчо, joe an е такъв, но вие не сте, и мога само да ви кажа, че ви чака голям ад ако не престанете да тъпчете истинското Божие Слово, и да го заменяте с лъжа, при това лъжата ви беше ужасно тъпа, плюс това истинските християни обикновено защитават братята по вяра пред онези, които ги нападат, но нито един от вас не постъпи така спрямо мен, при все че беше съвсем очевидно, че изповядвам Отца и Сина Исус Христос, а не някакъв друг бог...

  19. #94
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    че ви чака голям ад ако не престанете да тъпчете истинското Божие Слово, и да го заменяте с лъжа, при това лъжата ви беше ужасно тъпа, плюс това истинските християни обикновено защитават братята по вяра пред онези, които ги нападат, но нито един от вас не постъпи така спрямо мен, при все че беше съвсем очевидно, че изповядвам Отца и Сина Исус Христос, а не някакъв друг бог...
    като човешко създание те уважавам, затова и няма да ти причиня вреда, но не искам да имам нищо общо със спящия ти бог и еретическото ти учение плод на еректиралото ти болно его за печелен на вниманието на публиката, където пътя към Бога минавал през трона на ангелския свидетел нпп от небесната църква, иначе отиваш в нпп-инския ад, отделно, че нпп-инчо те заплашва, като мутра рекетьор.

    Доктор Сатан поне идва и си казва директно, че е сатанист, атеист, и ти се криеш зад Бог за предаване на авторитет, които очевидно нямаш и ни пробутваш някакво лъжесвидетелство в което център на вниманието е насочено не в Изкупителя, а в езичника-спасител-свидетел лигуч-еретик нпп, ае бе.
    Последно редактирано от defender : 05-11-2015 на 08:32

  20. #95
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    плюс това истинските християни обикновено защитават братята по вяра пред онези, които ги нападат, но нито един от вас не постъпи така спрямо мен, при все че беше съвсем очевидно, че изповядвам Отца и Сина Исус Христос, а не някакъв друг бог...
    а Светия Дух, защо не споменаваш, нали Бог е Троица,
    ти казваш, че твоя бог е спящ, тогава кой спи Отца ли спи или Сина спи, кой спи, баба им ли.

    няма да защитавам еретици, все едно вземам тяхна страна, мога да те защитя само като човешко същество в беда, но за еретическия ти рецитал няма си мръдна пръста, а ти май точно това искаш, да защитавам еретическия ти рецитал и да ти паля свещи на еректиралото ти "свидетелско" его, натрапник в цялата работа.
    Последно редактирано от defender : 05-11-2015 на 08:53

  21. #96
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    не вървиш вече, защото всички, които ти четоха мненията те разбраха, че не си това, за което се представяш, и че използваш разни думи прилични на истина, дори думи които видя и чу от мен, за да стъпкваш истинни човеци и истинската истина, сега всеки от онези, които са следили твоите постове и това как воюваше срещу мен, могат да потвърдят тези мои думи, разбира се стига да не е някой, който лъже, защото ти дори отрече много очевидни истини от написаните в Библията, които бяха цитирани в този форум, мога дори да потърся онези постове и да ги изкарам на показ, та лъжецът си ти, който говори за "его" - термин и понятие, което не е представено в Библията като свето от Бога, но може да бъде намерено в книгите на разни философи, гуру, психолози, сатанисти, и тям подобни, цитирам твои думи от по-горния ти пост, които си изрекъл въпреки, че предупредих за "егото" в предишния си пост:
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    еретическото ти учение плод на еректиралото ти болно его
    онова, което гурутата наричат "ахамкара"(его) те дори считат за метафизичен елемент (част от човешкото същество), който (едва ли не) е сътворен от Бог, за подобно "его" е говорил и зигмунд фройд, както и много други психолози, също и много различни философи, и дори сатанисти, но такава дума и такова понятие в Библията просто няма, това са си ваши измишления, докато ние говорим на съвсем прост и разбираем език и то дори като доказваме истината, за която свидетелствуваме чрез библейските писания, бидейки видимо, че има абсолютно съвпадение между двете, докато вие си шикалкавите според каквото сте чули от разни лекции и (про)чели от разни книги с човешки учения, понятия и думи, и каквото сте допълнили към тях от самите вас, така че колко повече ти си кришнар (понеже в предишен пост ме нарече човек с кришнарско учение)?!, защото всички кришнари изповядват такова "его", за каквото и ти говориш, макар и да го наричат "ахамкара" според санскритската терминология, на която са написани ведите оригинално, всеки видя и все още може да види, че ти просто се противиш на едни съвсем истинни думи без да разполагаш с и излагаш каквито и да било (достоверни) доказателства против тях, защото всичките ти твърдения бяха изобличени, че са лъжливи или неуместни(излишни), а и не ми се занимава да проверявам ip-та и да ровя по хард дискове, иначе веднага ще излезе наяве точно кой стои зад всичко това, защото ще разполагам с видими доказателства в това отношение, обаче не е и нужно, защото вие сами се издавате с отношението/поведението си, което въобще не прилича на истински християни, казваш, че Бог не е бил досега в състояние на сънливост, обаче не можеш да обясниш как тогава Той въобще е допуснал да има зло на света, който самият Той е сътворил, понеже и за Него пише, че всичко което е създал е било съвсем добро в началото, и че Той е съвсем благ/праведен?!, понеже такива фарисейски прозелити като теб знаят само да хулят истинския Бог с лъжливите си твърдения, и да го правят лъжец, защото не искат да си признаят, че са грешни, но предпочитат да прехвърлят вината на истинския Бог, като твърдят, че Той (едва ли не) съвсем съзнателно допуска да има зло и дори причинява зло на човеците предумишлено бидейки съвсем буден, което противоречи на истината/правдата, така и някогашните книжници и фарисеи твърдяха, че Моисей, и дори (едва ли не) самият истински Господ Бог, им е написал да убиват блудниците с камъни в буквалния смисъл на думата, обаче когато истинският Господ, Исус Христос, написа на земята с пръста си пред тях "Не убивай.", съзнанията им (си) спомниха, че това е една от десетте заповеди, които самият Господ Бог е написал лично със собственият Си Пръст, докато да убиеш блудницата с камъни бе написана впоследствие като част от т.нар. "второзаконие", което не напразно бе наричано второ-законие, именно поради коравосърдечието на разни тогавашни човеци от израилтяните, които предпочитаха да си уреждат живота на земята вместо да угаждат на истинския Господ Бог без да търсят своето си(Марк 10:5), така те бидейки изобличени от собствените си съвести се разотишли и оставили жената намира, иначе като нищо можели да я убият с камъни, защото очевидно били немалко неправедни, но какво са могли да направят ако Исус не им беше напомнил истината за заповедите?!, не са ли тъпи такива духовни човеци?!, не са ли прибързани и пр.?!, но пак мога да заявя, че ти, питанчо, и др. подобни задминавате по неправда дори и онези от преди 2 хилядолетия, защото ето как се противяхте досега на всяка очевидна истина, която бе свидетелствувана тук, иначе за докторчето си прав, че всеки го разбира какъв е според онова, което е представил досега във форума, и сатанистите са доста явни, че са сатанисти, когато не крият този факт за себе си, но го правят явен за всички, но и вие с питанчо също станахте достатъчно явни какви сте, но никой от вас не ще може да се оправдае с извинението, че е сатанист или зъл/лош или каквото и да е друго, след като не спирате да се противите (активно) на истинския Господ Бог, истинските Светии, и истинската Божия истина, понеже ако си стояхте тихо и кротко, нямаше да ви кажем тези думи, но предизвикахте Божия Гняв да ви бъдат казани, та вече, при това отдавна, сте без извинение, или се покайваш във вярата, или поне не пречиш на вярващите да бъдат праведни - това е основното правило, което е представено в Библията, в противен случай ще има най-тежко наказание за теб, понеже именно най-тежко(то) наказание е приготвено за духовните беззаконници, понеже имаш право да бъдеш свободен, но не и за да съсипваш работата на истинския Бог и истинските Светии, тъй като целта във/на вярата е да се осигури пълно спасение за изобилен и вечен живот на всички, а не да се интриганства, докато ти пишеш в този форум за да интриганстваш, защото, както и ти сам си повярвал в "егото", имаш влечение повече да сееш/създаваш бъркотии отколкото за нещо добро...
    Последно редактирано от npp : 05-11-2015 на 09:57

  22. #97
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Майната му на еврейския ти бог. Praise the lord Satan!

  23. #98
    плюс това истинските християни обикновено защитават братята по вяра пред онези, които ги нападат, но нито един от вас не постъпи така спрямо мен, при все че беше съвсем очевидно, че изповядвам Отца и Сина Исус Христос, а не някакъв друг бог...
    Нпп, ти не си ни никакъв брат по вяра! Не вярваме в твоя поспалив бог, за разлика от теб сме християни, кръстени в Единия Бог в три лица -Отец, Син и Дух Светий, (който на тебе ти се губи някъде) ,така че това, което изповядваш ти е някакъв друг бог, измислен си от тебе и изповядван само от тебе, защото ти очевидно не познаваш нито един жив човек, който да вярва като теб.
    Нали църква / еклисия означава събрание. Ти с кой се събираш, за да славиш Господа, както са правели апостолите и техните ученици? С кого пребъдваш единодушно в молитва? С кого правиш вечерите на любовта и преломяваш хляб? Кои са дякони, презвитери и епископи в твоята църква?

  24. #99
    Ей, докторе, обясни с простички думи на нас , пигмеите какво си!
    а) атеист - отричаш, че има Бог и смятащв, че духовни явления, неичерпващи се с материалното и психичното не съществуват.
    б) сатанист , който смята точно обратното, с уговорката , че боготвори сатаната
    в) човек, който дето само се забавлява с тези понятия, но вътрешно е убеден ,,Как може да има бог и този бог да не съм Аз?''

  25. #100
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Praise the lord Satan!
    как става, песни ли му пеете или копате зИеле.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си