.
Отговор в тема
Страница 70 от 75 ПървиПърви ... 2060666768697071727374 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 726 до 1 750 от общо 1856
  1. #1726
    CountBiscuit, точно натам съм се насочил. Ако учиш там, моля те, сподели някакво мнение за гимназията!

  2. #1727
    Ами би ли си дал на ЛС фейсбук или скайп примерно за по-лесна комуникация? Аз съм в момента 8 клас така че предполагам ще ти споделя най-актуалната възможна информация :P

  3. #1728
    хей, аз съм 7 клас и съм от 138 СОУ , но сега като си видя резултатите от изпитите може и да се преместя, може и да остана. Мнения- ами добро училище, дава добро образование и е достъпно. Късмет!!!

  4. #1729
    Аз имам един въпрос .. Преразказа нали е задължителен?
    Чух,че втори модул не е задължителен,какво представлява той?
    Едит:Аз искам да кандидатствам в 164 ГПИЕ,но сега съм в друго училище...Другата година трябва да правя преразказ за да вляза там,нали?

    *Извинявам се,ако въпроса ми е неразбираем.
    Последно редактирано от dark_girl : 05-21-2013 на 10:32

  5. #1730
    Супер фен Аватара на weheartiit
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 529
    ^ миналата година,когата аз кандидатствах ни казаха,че 2 модул не
    е задължителен за тези,които няма да кандидатстват

    иначе какво направихте зайчета,лесен ли беше теста ;д

  6. #1731
    ^ беше много лесен, даже май прекалено
    МОМЧЕ

  7. #1732
    Тези, които казват, че е лесен, точно те са сбъркали. Аз съм 7 клас и днес ми беше и математиката-втория модул беше труден. -.-

  8. #1733
    ^ и на мен ми беше доста трудно.. дано поне на 1ви модул да съм се справила добре.. ;/

  9. #1734
    На мен по математика не ми беше много трудно. Първия модул реших всички задачи, а втория - каквото сабя покаже, написах каквото знам. Мисля, че ще имам над 70 точки.

  10. #1735
    Някой знае ли дали формулата за преобразуване на точки в оценки е същата като миналогодишната? Тоест 1/28( брой точки + 68 ) . 86 точки да отговарят на 5,5? Изчислих си точките с отговорите на МОН, имам точно 86. Дано това да е 5,5. Иначе не беше много трудно, на първия модул имам грешка на 12, а на втория - на 22. По български смятам, че ще имам 5,75. Балът ми става 34,500. Как мислите, дали ще ми стигне за езиковите? Става въпрос за София. Спрямо минали години ми е достатъчен, но дали тази няма да се вдигнат общите оценки заради по-лесните изпити?

  11. #1736
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Цитирай Първоначално написано от BornToRegret Виж мнението
    Някой знае ли дали формулата за преобразуване на точки в оценки е същата като миналогодишната? Тоест 1/28( брой точки + 68 ) . 86 точки да отговарят на 5,5? Изчислих си точките с отговорите на МОН, имам точно 86. Дано това да е 5,5. Иначе не беше много трудно, на първия модул имам грешка на 12, а на втория - на 22. По български смятам, че ще имам 5,75. Балът ми става 34,500. Как мислите, дали ще ми стигне за езиковите? Става въпрос за София. Спрямо минали години ми е достатъчен, но дали тази няма да се вдигнат общите оценки заради по-лесните изпити?
    Мисля че , ще ти стигне за 1 АЕГ или 2АЕГ , на Испанската гимназия за Френската .. Май тази година баловете ще са високи защото изпитите бяха доста лесни .
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  12. #1737
    anonymous895156
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от wish.it Виж мнението
    Тези, които казват, че е лесен, точно те са сбъркали. Аз съм 7 клас и днес ми беше и математиката-втория модул беше труден. -.-
    Дали е лесно, зависи от това доколко си учил и колко ти се отдава математиката. Изпитът за мен беше елементарен, особено 24-та на фона на онези 24-ти, които решаваме в сборника на архимед. Не знам какво може да затрудни някого във втория модул.

  13. #1738
    24-та наистина беше доста лесна, не се изискваше допълнително построение дори.

  14. #1739
    Цитирай Първоначално написано от mrankoniiii Виж мнението
    Мисля че , ще ти стигне за 1 АЕГ или 2АЕГ , на Испанската гимназия за Френската .. Май тази година баловете ще са високи защото изпитите бяха доста лесни .
    Скъпа, изпитите не бяха лесни. Така казват тези, които са объркали нещата. Повярвай ми! -.-

  15. #1740
    anonymous895156
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от wish.it Виж мнението
    Скъпа, изпитите не бяха лесни. Така казват тези, които са объркали нещата. Повярвай ми! -.-
    Хехе, да бе. Определено съм объркал нещата

  16. #1741
    Е, много се отворени, хахаха.

  17. #1742
    Повече от фен Аватара на zlatko98
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    420
    Цитирай Първоначално написано от wish.it Виж мнението
    Скъпа, изпитите не бяха лесни. Така казват тези, които са объркали нещата. Повярвай ми! -.-
    Наистина има възможност като ти е лесно да си объркал ма забравяш тва, че някой е седнал и е учил и са му били лесни изпитите. Прост пример: на мен ми бяха лесни изпитите, бала ми беше 34.7

  18. #1743
    Правих тестовете в нас за да видя дали наистина са били толкова лесни и без никаква подготовка общо имам 6 грешки.Дали не е бил лесен -_- ?

  19. #1744
    Така здравейте...сестра ми иска да учи след седми клас и искам да проуча училището, което си е избрала...Искам да питам какви мнения имате относно "Първа английска езикова гимназия"-София....Благодаря предварително!!!

  20. #1745
    anonymous895156
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от dzhuly Виж мнението
    сестра ми иска да учи след седми клас
    похвално ;д
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...84%D0%B8%D1%8F
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...BD%D0%B8%D1%8F

  21. #1746
    Не се оплаквайте, изпитите ви бяха дори по-лесни от нашите (миналогодишните), а те бяха наистина елементарни. Свърших първия модул за по-малко от 15 минути. Не преувеличавам, почти всички в стаята ми бяха готови за по-малко от 20 минути, а далеч не бяха от най-интелигентните.

  22. #1747
    Цитирай Първоначално написано от wish.it Виж мнението
    Скъпа, изпитите не бяха лесни. Така казват тези, които са объркали нещата. Повярвай ми! -.-
    Еми беше адски лесно, адски. И очевидно не съм объркала нещата след като имам 98 точки от 100 и на двете НВО-та -.-

  23. #1748
    Някой за НТБГ София да се е насочил попринцип? [/QUOTE]

    НТБГ оперативно счетоводство

  24. #1749
    Аз лично ще кандидатствам в Априловската в Габрово с английски език

  25. #1750
    Хм, аз си мисля за Националната природо-математическа гимназия в София, защото ако я завършя, ще мога да вляза в Софийския университет
    Последно редактирано от tHe_COolEst_GIrl : 08-07-2013 на 07:16

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си