.
Отговор в тема
Страница 53 от 151 ПървиПърви ... 34349505152535455565763103 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 301 до 1 325 от общо 3762
  1. #1301
    Просто вместо да се тушира патогеността , вие се съешавате с нея и я пренасяте към нови територии.

  2. #1302
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Какъв бътхърт? Омг, боже, аллах, уау хд. Нямам нищо против УСЛОВНИТЕ ПАТОГЕНИ, за които ми твърдиш, че имаш имунинтет (глупост, в което си желаеш пространство). Никак, никак не ме интересува хепатитът в стаята ти, стига да си стоиш там под строг тъмничен. Обаче, ако дойдеш да ми пипаш вещите, да ги ползваш, имаш два варианта - ваксинираш се/интравенозно имуноглобулини, ако е Б или А вирус, разбира се (някои просто са нелечимо болни) (т.е. самоцензура) или се махаш да умираш някъде далеч от здравите хора и мен.
    Последно редактирано от Ivaaaaa : 05-25-2017 на 19:22
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  3. #1303
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A5...80%D0%B8%D1%8F

    мем, началото, пък след това, кой знае

  4. #1304
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jul 2016
    Мнения
    198
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Какъв бътхърт? Омг, боже, аллах, уау хд. Нямам нищо против УСЛОВНИТЕ ПАТОГЕНИ, за които ми твърдиш, че имаш имунинтет (глупост, в което си желаеш пространство). Никак, никак не ме интересува хепатитът в стаята ти, стига да си стоиш там под строг тъмничен. Обаче, ако дойдеш да ми пипаш вещите, да ги ползваш, имаш два варианта - ваксинираш се/интравенозно имуноглобулини, ако е Б или А вирус, разбира се (някои просто са нелечимо болни) (т.е. самоцензура) или се махаш да умираш някъде далеч от здравите хора и мен.
    Ами ако ползваме едно пространство заедно, съгласен съм да имаш някакви претенции. Но това пространство тук не го определяш ти какво ще бъде. Ако ти е мръсно, почисти си или се махай. Но не давай морални поучения на другите относно това как са решили да живеят, защото само крайно self-entitled индвиди разсъждават така и като цяло никой, освен други в същия филм, не иска да живее с такъв човек.



    Но в случая никой не идва в твоя стая да ти пипа вещите - по-скоро ти се обявяваш за морален арбитър на това как всеки трябва да си поддържа стаята. И ако тоя форум е една голяма витруална къща и всеки с неговата си виртуална стая, то по дефолт никой не може да ти влезе в стаята, ако сам не го допуснеш. Освен в твоя случай, когато смяташ че цялата къща трябва да се съобразява с глупостите ти. Така че няма на кой друг да се сърдиш освен на себе си. Айде марш в стаята си.
    Последно редактирано от Alucard666 : 05-25-2017 на 19:45

  5. #1305
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Има нещо като колективна отговорност. Познато? Затова спинозните не трябва да са анонимни и хрантутени, а да се изолират (както искаш си го представяй), да нямат право на поколение и рискови контакти с останалите, за да може вируса да си умре с тях.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  6. #1306
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jul 2016
    Мнения
    198
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Има нещо като колективна отговорност. Познато? Затова спинозните не трябва да са анонимни и хрантутени, а да се изолират (както искаш си го представяй), да нямат право на поколение и рискови контакти с останалите, за да може вируса да си умре с тях.
    Колективната отговорност винаги произхожда от лична такава. Аз ако живея в една къща с теб, нито ще ти мърся стаята, нито общите помещения. Но в крайна сметка, що се отнася до мизерията, била тя реална или форумна, само ти имаш проблем, щото на ТЕБ ти е мръсно. На мен не ми пука. На Грозния не му пука. На повечето от редовните пишещи тук също не им пука, защото това са просто форумни дрисни и никой не ги взима на сериозно така или иначе. Само на теб ти пука от дразнители, понеже само ти се дразниш. Същото като с аналогията - само на теб не ти е добре, понеже само на теб ти е мръсно. Но някакси смяташ че това е проблем на другите. Та в случая ти живееш в една къща пълна с мизерници и очакваш всички да чистят общите помещение само заради теб. После ми говори за колективна отговорност.
    Последно редактирано от Alucard666 : 05-25-2017 на 20:07

  7. #1307
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Нали всички реват хитлер да се върне. Бих въвела ред и дисциплина в здравеопазването ни, лол.

    Видях, че антихриста си едитна мнението. Това, което се опитвам да кажа през цялото време е, че шигелата не е условно патогенна и има висок контагиозен индекс и изхождайки от това, трябва да се лекува далеч от останалите, защото не може да им направи имунитет, а единствено да им даде воднисти фекалии с разни примеси. Да, но шигелозния ходи по стаите на останалите и упорито пипа всичко със заразните си мръсни ръце (понеже няма навик да ги мие). В такъв случай трябва да се карантинира в инфекциозно отделение. По възможност доживот, защото струва ми се, това е някаква мутирала бактерия, от която отърване няма.
    Колективната ми отговорност произлиза от представата на останалите за добро и лошо, полезно и вредно. В случая мнозинството от живущите не искат да се разболеят от дизентерия. Далеч не изхождам единствено от собствената си позиция. Може би, ако четеше в останалите раздели, щеше да разбереш. Та, за другите и отговорността. На мен лично хирургичната предпазна маска ми е неудобна и не мога да дишам свободно с нея, но въпреки това си я слагам, за да предпазя останалите, когато имам грип.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  8. #1308
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Нвм, пиша от телефон и изоставам.
    Ще отговоря утре.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  9. #1309
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Точно затова и мнението ти е некротизирало с аромат на газова гангрена. И ми е малко трудно да ти следя мисълта след като си едитваш мненията по н-пъти. Аз разбирам и уважавам гледната ти точка. Ти не желаеш да вникнеш в моята. Дори опитвайки се да бъдеш над нещата и да храчиш върху нормите, само по себе си е норма.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  10. #1310
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929


    Петър Нортхуг - най-добрият активно състезаващ се ски бегач и викингски бог <3. Многократен олимпийски и световен шампион, дистанционен и стилов хамелеон, което го прави за мен най-успешния в цялата история на мъжкото ски бягане.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  11. #1311
    Защо ме карате да стигам до края на папката с извращения

  12. #1312
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Точно затова и мнението ти е некротизирало с аромат на газова гангрена. И ми е малко трудно да ти следя мисълта след като си едитваш мненията по н-пъти. Аз разбирам и уважавам гледната ти точка. Ти не желаеш да вникнеш в моята. Дори опитвайки се да бъдеш над нещата и да храчиш върху нормите, само по себе си е норма.
    Не храча по нормите, а по жалките ти опити да ги рационализираш чрез колективното благо. Тоест не храча по нормите, а по нормитата. Сори, просто не смятам че твоя тип заслужава нещо повече от презрение. Вие, които инфилтрирате всяко място на свобода и забавление и го превръщате в подобие на вас самите - сиво, скучно, планирано и регламентирано, изсмукано от всякакъв живот и динамика - перфектния малък хабитат, прилягащ на овчедушната ви природа, където можете да си играете на мненийца и гледни точки. Е, аз не уважавам гледната ти точка, не защото е твоя или заради съдържанието и, а защото я вземаш за нещо повече от това което е - просто гледна точка. Когато се научиш да виждаш отвъд гледните точки, тогава ми се обади.
    Последно редактирано от DerStuermer : 05-25-2017 на 22:10

  13. #1313
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Явно изобщо не си вникнал в смисъла на метафорите ми или може би искаш да извъртиш нещата, както на теб ти е удобно. Не ме интересува, всъщност. Няма да разяснявам какво съм имала предвид. Съжалявам за две неща: че изгубих безценното си време с теб, което можех да оползотворя като науча някоя красива смъртоносна болест и затова, че баща ти го е мързяло да ползва презерватив.
    *не схващам кого се опитваш да плашиш и гониш чрез подобни картинки. Те по-скоро говорят за твоето отношение към тях, че това е нещо неприятно.
    I mean, привързана съм към някои хора, но гледам с удоволствие аутопсии и операции. Същото е и с животните.
    Последно редактирано от Ivaaaaa : 05-26-2017 на 04:56
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  14. #1314
    Ред е на доктора, къде си?

  15. #1315
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Явно изобщо не си вникнал в смисъла на метафорите ми или може би искаш да извъртиш нещата, както на теб ти е удобно. Не ме интересува, всъщност. Няма да разяснявам какво съм имала предвид.
    Аха " Ма ти не си ма разбрал, ма на мен не ми се обяснява". Класическото измъкване на някой без аргумент. Като не ти се обяснява, защо ми обясняваш колко не ти се обяснява? Като ти извъртам думите и не ти схващам свръх-сложните метафори, вземи да обясниш. Само дето няма какво да обясниш. Просто не ти е удобно да приемеш че аргументите ти за цензурата на такива като Грозния нямат нищо общо с някакво обществено благо, а само с твоето лично такова. На това му се вика лицемерие. И то поне да беше за нещо относително реално, за предотвратяване на нещо крайно неприятно - болест, смърт, насилие. А то е за думи! За шибани думи? Заради едното просто тесногръдие. Нямам нищо против да си за цензурата на Грозния, но поне го заяви смело и открито, не да се криеш зад оправдания и мрънканици. Кажи " Аз не искам да има такива като Грозния в тоя форум", а не " Ма той храни другите, как може да има такива хора, защо модераторите не си вършат работата бла бла баа"
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Съжалявам за две неща: че изгубих безценното си време с теб, което можех да оползотворя като науча някоя красива смъртоносна болест
    Сигурен съм че много съжаляваш за изгубеното си време, предвид че сега изгуби още от него само за да ми го кажеш.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    не схващам кого се опитваш да плашиш и гониш чрез подобни картинки. Те по-скоро говорят за твоето отношение към тях, че това е нещо неприятно.
    I mean, привързана съм към някои хора, но гледам с удоволствие аутопсии и операции. Същото е и с животните.
    Предполагам че се занимаваш с нещо в сферата на медицината. Тия картинки може да не те отвращават, но някой хора биха припаднали и повърнали ако ги видят. Сега кажи ми, ако мен ме отвращават крайно и дойда да работя в някоя болница, дали мислиш че това ще ми помогне. Теб ако ти ставаше гадно при вида на кървища, щеше ли да ти помогне професионално?А ако никога не се беше излагала на подобни сцени, сега мислиш ли че щеше да гледаш аутопсии без проблем. Ето защо е важна свободата на словото - преднамереното излагане на малоумни отношения и мнения те десентезира към тях и след време спират да те разсейват и да ти влияят емоционално и така можеш да гледаш по-безпристрастно на нещата. Един доктор ако го е страх от кръв щеше ли да може да постави правилна диагноза на пациента? Естествено че не.
    Последно редактирано от DerStuermer : 05-26-2017 на 12:31

  16. #1316
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    ох, разбира се зад такъв анти образ ще се крие нещо подобно. един страничен въпрос. на няколко пъти наблягаш на емоционалността ми (всъщност аз не виждам никъде да прозира такова нещо, поне не в абнормна степен, за да се набива на очи) като нещо типично (?), излишно (?), женско, може би (?) като нещо негативно (?). не ми се връща назад да прочета дали имаш предвид нещо сексистко. да, естрогенът е страхотно нещо. прави ни емоционални. емоцията е успешно мозъчно възприятие. тестостеронът също е не по-малко емоционален, just констатирам. защо постът-провокация на шигелата да е неемоционален (явно ти е критерий за съдържателност, смисъл, аргумент, обективност?)? защо ми се струва, че реакцията ти е също толкова емоционална, защото защитих дифендъра (твой дългогодишен "любимец")? сякаш тук има презумпция? личната ми неприязън към този примат не е заради негови постове, насочени към мен( т.е. заради мен), а заради гниещата му същност (т.е. заради самия него), която непрекъснато демонстрира към 99% от потребителите тук. ако си беше направил труда да четеш останалите раздели (колко тесногръдо, хех), щеше да си наясно, че единствените, които желаят неговото присъствие, са също толкова прогнили т.е. останалият процент са негови фейк профили.
    единственото, което ще те помоля е да спреш да ме типизираш (защото е емоционално, хехе). дори една болест не може да протече по 100% идентичен начин на два организъма. невъзможно е. така, че да.
    *по въпроса с дисекциите. всъщност познавам бъдещи медици, на които им става лошо при операции. съвременната медицина се развива в посока максимално отдалечаване контактът с пациентите. не всеки ще стане хирург, тъй че да. щеше.
    *още от съвсем малка съм изпитвала влечение към изучаване на човешкото тяло. всичко е до нагласа. няма такава глупост като "припадам при вида на кръв". и съответно излагане на подобни "дразнители", няма да те направи по-устойчив към тях, ако сам не го поискаш.
    Последно редактирано от Ivaaaaa : 05-26-2017 на 18:14
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  17. #1317
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторе, с тоя подход няма да имаш успех с жените. Учителююю по флирт!

  18. #1318
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    един страничен въпрос. на няколко пъти наблягаш на емоционалността ми (всъщност аз не виждам никъде да прозира такова нещо, поне не в абнормна степен, за да се набива на очи) като нещо типично (?), излишно (?), женско, може би (?) като нещо негативно (?). не ми се връща назад да прочета дали имаш предвид нещо сексистко. да, естрогенът е страхотно нещо. прави ни емоционални. емоцията е успешно мозъчно възприятие. тестостеронът също е не по-малко емоционален, just констатирам.
    Хахахахаха всъщност само те тролех за това с емоционалното отношение, но ти пък взе че се върза и всъщност доказа първоначалните ми твърдения. Всъщност нямах предвид че има някаква прекомерна емоционалност в постовете ти, а че възгледите ти за това, кой има право на изява, имат преди всичко емоционален характер и произход, и това е лесно да се види от всеки страничен наблюдател. Това със сексизма обаче не го очаквах, хахаххаха, направи ми вечерта.
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    защо постът-провокация на шигелата да е неемоционален (явно ти е критерий за съдържателност, смисъл, аргумент, обективност?)?
    Отговора се съдържа във въпроса ти - не е емоционално, защото е провокация, трол, симулация на отношение и емоция, целяща да породи негативна реакция.
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    защо ми се струва, че реакцията ти е също толкова емоционална, защото защитих дифендъра (твой дългогодишен "любимец")? сякаш тук има презумпция?
    О, значи щом "реакцията" ми ти се струва емоционална, значи е такава? Защото никой не би тръгнал да лъже и симулира в интернет, нали??
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    единственото, което ще те помоля е да спреш да ме типизираш
    Спри да бъдеш типична и ще спра да те типизирам
    Последно редактирано от DerStuermer : 05-26-2017 на 21:14

  19. #1319
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Доктора често се заяжда с жените във форума, защото жените дори със самото си съществуване го карат да се чувства нещастник.

  20. #1320
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    о, нима провокацията и емоцията са взаимноизключващи се неща? върни се назад и прочети постът на шигелата, където се опитва да екстраполираи проектира менталната и житейската си нищета върху друг, мислейки че ще се почувства по-добре от това. тук, ако няма емоция, то не знам къде. постът на корб много добре го обяснява.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  21. #1321
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    о, нима провокацията и емоцията са взаимноизключващи се неща?
    Не са взаимноизключващи се, но не са и взаимно включващи се. Двете могат взаимно да се дегизират едно като друго. Ако беше достатъчно дълго в интернет и можеше да разпознаваш троловете, щеше да ти е ясно защо Грозния е просто трол. Вече какви са мотивите му, можем само да гадаем. Всъщност не вярвам дори и той самия да ги знае. Ще ти дам the benefit of the doubt и ще допусна че имаш основание да твърдиш, че мотива му е злоба и желание да се чувства над другите. Е, и? Какво от това? Имаш ли начин да го докажеш? Може да е злобар, може и просто да е добър трол, забавлявайки се на това че му се връзвате на хейта. И в двата случая, не знаеш какво е. Разумното нещо е да не допускаш нито едно от двете и да съдиш за коментарите му без да взимаш предвид отношението. Но ти искаш той да е злобар, ти искаш той да е хейтър нещастник, защото после можеш да си играеш на морално възвишена. Ако не искаше да е такъв, нямаше изобщо да му проектираш такъв образ. Това е все едно да видиш един луд на улицата и да се питаш дали е наистина луд или просто се прави. Разумния човек просто би го подминал, защото не знае, но ако хейтваш лудите и смяташ че трябва да се избият, задължително ще го видиш като луд. Просто съзнанието е насочено да търси съответствията, дори и за сметка на несъответствията. Стига да имаш достатъчно силен мотив, дори и едно съответствие е достатъчно, въпреки че има хиляда несъотвествия в обяснението ти. На същия принцип действа религията, зодиите, врачките и всичките други подобни глупости.

    А дори и Грозния да беше жалък хейтър, не виждам как да му се връзваш на хейта е добра идея в случая.

    Пък и какво значение има дали е злобар или трол, или и двете, щом говори истината? Затова, връщайки се към коментара му към дефендър, мен не ме интересува дали го троли, или зад думите му има истинска злоба. Това което каза е истина, и ако влизаше повече в тоя раздел (колко тесногръдо хахаххаха), щеше да знаеш що за жалък индивид е дефендър.
    Последно редактирано от DerStuermer : 05-27-2017 на 10:12

  22. #1322
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторе, когато говориш за мен, звучиш като наранено животно. А аз наистина те обичам и си ми един от любимците във форума.

  23. #1323
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторе, когато говориш за мен, звучиш като наранено животно. А аз наистина те обичам и си ми един от любимците във форума.
    Ти си длъжен да ме обичаш, така че не съм особено впечатлен.

  24. #1324
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Да, длъжен съм да бъда нормален,. Ти не си ли длъжен? Тя нормалността сама го изисква по напълно естествен начин, така че съм длъжен, но не го чувствам, като тежест.

  25. #1325
    Не, не се чувствам длъжен.

    Поздрав https://www.youtube.com/watch?v=PUhBykAA0D8

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си