.
Отговор в тема
Страница 4 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 119
  1. #76
    Повече от фен Аватара на Vikito0o
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    463
    За да не правя нова тема да попитам тук
    Когато си включа компютъра си тръгва нормално,но когато започне зареждането за windows и започва всичко отначало.... и така се върти в кръг!!!Какво да правя?

  2. #77
    Мега фен Аватара на Petrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Барселона
    Мнения
    6 483
    Цитирай Първоначално написано от Vikito0o
    За да не правя нова тема да попитам тук
    Когато си включа компютъра си тръгва нормално,но когато започне зареждането за windows и започва всичко отначало.... и така се върти в кръг!!!Какво да правя?
    Преинсталиране

  3. #78
    Ако имате проблеми можете да ме намерите на скайпа: emergy.bg
    Голям разбирач съм!!

  4. #79
    Цитирай Първоначално написано от emergy
    Ако имате проблеми можете да ме намерите на скайпа: emergy.bg
    Голям разбирач съм!!
    Fail at life....

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  5. #80
    ВНИМАНИЕ! Кирилицата е задължителна. Теми или коментари на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение!

    GregoryHouse

  6. #81
    Спомням си като бях на 13 години как се кефех, като се научих да си преинсталирам лина

    Браво за темата

  7. #82
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    Накой все пак ще каже ли как да се инсталира Windows 7?

  8. #83
    Ето едно видео, което направих, как протича инсталацията на Windows XP! Най-добре го гледайте на цял екран с най-високото качество!

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Wd3KFQg6uas[/youtube]

    П.С. - В момента нямам възможност да направя и за Windows 7, но гарантирам, че неговата инсталация е още по лесна!

    Дано да Ви хареса...

  9. #84
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Как се прави този boot disk,ако имаме Nero Burn Lite 10,вместо Nero 8?
    Горе вляво има Data Burning. Като се кликне се появяват:Burn Data disc,Disc name:My dysc,отдолу Destination drive и няколко празни полета за попълване. Тая програма Nero 10 става ли за записване на такъв диск и как става това с тая програма?

  10. #85
    Цитирай Първоначално написано от redbul2
    Как се прави този boot disk,ако имаме Nero Burn Lite 10,вместо Nero 8?
    Горе вляво има Data Burning. Като се кликне се появяват:Burn Data disc,Disc name:My dysc,отдолу Destination drive и няколко празни полета за попълване. Тая програма Nero 10 става ли за записване на такъв диск и как става това с тая програма?
    Из менюто намери опция "Burn Image..."

  11. #86
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346

    Re: Как да инсталирам Windows XP и Vista? (tutorial)

    Цитирай Първоначално написано от XceSS
    Поради честото пускане на подобни теми, реших да направя една тема, където е обяснено просто и ясно как става тоя фокус "Инсталация на Windows XP"


    Изтеглете си ТОЗИ Windows (според мен е най-добрия в БГ тракерите).Запишете го на диск (CD) чрез Nero 8 Lite или Ashampoo Burning Studio 7 по този начин:

    Nero 8 Lite
    Снимка 1
    Снимка 2
    Снимка 3
    Снимка 4

    Ashampoo Burning Studio 7
    Снимка 1
    Снимка 2
    Снимка 3
    Снимка 4

    Дискът е буутващ, така че няма нужда от друга работа по записването му.След като рестартирате компютъра си, влезте в BIOS-а (влиза се с F2/F10/DEL или Shift+Alt+F1 зависи от компютъра ви) и нагласете като първо буутващо устройство CD-ROM-a си.След като се рестартира ще изпише надпис "Press any key to boot from CD" натиснете някое копче.Инсталацията би трябвало да започне.



    За да продължите натиснете Enter.
    След това ще се покаже лиценза, който вие трябва да приемете с натискане на F8.



    След като сте приели лиценза, ще ви се покаже Partition Manager-a от там вие можете да триете, създавате дялове на харддиска и избирате къде да се инсталира Windows.



    Обикновено Windows си стои в C: , така че най-добре да го сложите там.
    След като изберете в кой дял да бъде, можете да форматирате този дял (препоръчително).Имате четири избора :



    1.Да форматирате чрез NTFS бързо
    2.Да форматирате чрез FAT бързо
    3.Да форматирате чрез NTFS
    4.Да форматирате чрез FAT

    След като изберете как да форматирате, windows ще започне да копира файловете си.След като ги копира компютъра ви ще се рестартира.
    Ако сте направили всичко описано по горе би трябвало да започне инсталацията.
    Първият прозорец който ще ви се покаже е Regional and Language Settings.



    От там можете да изберете език и държавата си.
    Следващият прозорец, който ще се появи е за въвеждане на името си и /или организацията която ще използва windows-a



    След това ще трябва да въведете серийният номер на копието на Windows.За този който аз съм ви дал кодът е

    V2C47-MK7JD-3R89F-D2KXW-VPK3J



    След като сте въвели кодът, ще ви излезе прозорец за въвеждане на името на компютъра, и създаването на Administrator на компютъра.



    Следващото което трябва да направите е да си изберете часова зона (Намерете просто Sofia)



    Когато изберете часовата си зона и дадете Next Windows ще инсталира Мрежовите настройки и ще ви се покаже този прозорец



    Ако не разбирате сложете отметка на Typical.
    След като дадете Next ще ви излезе ето този прозорец



    От тук можете да промените името на компютъра при LAN мрежа.Просто натиснете Next.

    След това компютъра ви ще се рестартира извадете диска и ще имате нов Windows.При първото включване ще ви пита кога да търси updates и дали искате да го регистрирате Online- НЕДЕЙТЕ !

    Айде успех! Дано съм ви помогнал


    shadow4e
    Правя темата важна.
    Темата става обща за инсталации на ОС.
    Сигурен съм че ще усера нещо...Аз съм от Бургас,ти си от Бургас... може ли

  12. #87
    Повече от фен Аватара на meli2001
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Ruse,Bulgaria
    Мнения
    362
    мерси,вече ще спестявам от компиутърни техници! :P
    Anyone can cook! Angel forever!

  13. #88
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Цитирай Първоначално написано от meli2001
    мерси,вече ще спестявам от компиутърни техници! :P
    Естествено
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  14. #89

    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    qmbol
    Мнения
    78
    ами как да истрия стария Win

  15. #90
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Цитирай Първоначално написано от alexeibg
    ами как да истрия стария Win
    При вкарване на диска на новия Win,и започването на прейнсталацията,стария се изтрива.

  16. #91
    Аз досега не сам инсталирала Windows..А и искам вече сама.Опитах се днес,но нещо не ми се получи.Направих диск-а.Обаче като вкарвам диск-а и рестартвам PC-то не ми се появява надписа "Press any key to boot from CD",съвсем нормално се стартира компютъра,все едно няма диск в DVD у-вото.А гледам че и файловете са вътре,т.е Win-а.От какво може да е и как мога да го оправя.Ако някой знае да пише,ще сам му много благодарна.

  17. #92
    Мега фен Аватара на Norty
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Смолян, България
    Мнения
    3 275
    Цитирай Първоначално написано от metallica1
    Здравейте, има един проблем.

    Машинката ми е настолна.. Когато включа компютъра той изписква 5 пъти:

    тът
    тът
    търът
    тът
    тът

    Проблема е, че не виждам дори как се включва.. монитора стои черен и нищо не се показва, а е свързан в нужните места всичко е точно с жиците.. Когато натисна Ф2 3-4 секунди след като съм го включил чувам че ЦД рома се включва и диска се върти на пълни обороти но уви..

    Моля ви за някакви идеи, каквито и да са?
    сваляш левия/десния капак, включваш и кат направи тът няколко пъти задържаш бокса на процесора за да спре после го пускаш и завърташ пак
    Който се поддава на агресията , губи достойнството си.
    - Самурай Джак


  18. #93
    Цитирай Първоначално написано от iicegirL93
    Аз досега не сам инсталирала Windows..А и искам вече сама.Опитах се днес,но нещо не ми се получи.Направих диск-а.Обаче като вкарвам диск-а и рестартвам PC-то не ми се появява надписа "Press any key to boot from CD",съвсем нормално се стартира компютъра,все едно няма диск в DVD у-вото.А гледам че и файловете са вътре,т.е Win-а.От какво може да е и как мога да го оправя.Ако някой знае да пише,ще сам му много благодарна.
    Направила ли си си в Биоса 1 буут устройство да е CD/DVD?
    яко shit

  19. #94

    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    Dimitrovgrad
    Мнения
    1
    Браво за урока

  20. #95
    Цитирай Първоначално написано от badboy28 Виж мнението
    Направила ли си си в Биоса 1 буут устройство да е CD/DVD?
    Вече разбрах..направих го..Благодаря все пак

  21. #96
    Искам да преинсталирам XP-то, обаче на сетъпа ми иска да натисна "C" за да продължа, а точно този клавиш ми се прецака. Пробвах с други клавиши, с външна USB клавиатура и нищо не стана. Някакви съвети?

  22. #97
    Повече от фен Аватара на pepochko
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    302
    а ако искам с флашка да буутвам как става и трябвали да я форматирам

  23. #98
    Цитирай Първоначално написано от kamenski88 Виж мнението
    Искам да преинсталирам XP-то, обаче на сетъпа ми иска да натисна "C" за да продължа, а точно този клавиш ми се прецака. Пробвах с други клавиши, с външна USB клавиатура и нищо не стана. Някакви съвети?
    Дали имаш нещо подобно в биоса?

  24. #99
    samo xp ..............

  25. #100
    Махнете tutorial-а за Vista. Тази операционна система е толкова зле, че няма на къде. Ще вземат хората да си помислят, че е дорбе да я инсталират. По - добре редактирайте темата и сложете за XP и 7.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си