.
Отговор в тема
Страница 95 от 151 ПървиПърви ... 4585919293949596979899105145 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 351 до 2 375 от общо 3762
  1. #2351
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Нека да не спорим (особено с тебе), всичко ще си дойде на мястото.
    Не споря, само отбелязвам фактите. Все пак, за да не останеш с грешно впечатление, не се интересувам от греховете на другите. Но свещеник да извършва големи грехове съвсем съзнателно си е чисто богохулсвто. Не знам дали си се замислял за това, но свещениците се причастяват на всяка литургия.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  2. #2352
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    и знаеш че ще ти направя главата на триъгълници.
    Че как слаботелесно лилипутче, ще ми направи главата на триъгълници, ве.

    Само ще ти подхвърля 85 литровата си раница (с която съм по принцип като ходя някъде) да я подържиш, докато се съблеча преди схватката (защото щетите, които очаквам от тебе, са най-много да ми скъсаш блузката от скубане), и само тя ще ти смачка плямпалника.
    Последно редактирано от defender : 04-30-2019 на 17:18

  3. #2353
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Ако искаш да излезеш от гардероба може да дойдеш на църква.
    Ти така ли "излезе от гардероба" ахахаххаха.(Надявам се че знаеш за какво се използва това "излизане от гардероба")
    .............
    Извадка от Urban Dictionary
    to come out of the closet
    1) to admit the fact that one is sexually attracted members of his or her own gender.
    ...........

  4. #2354
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението

    Това пък какво е?!
    Георги се поправи. Миналата година го върнаха на служба.

    Симонията е продаване на свещенически сан.
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Ти така ли "излезе от гардероба" ахахаххаха.(Надявам се че знаеш за какво се използва това "излизане от гардероба")
    .............
    Извадка от Urban Dictionary
    to come out of the closet
    1) to admit the fact that one is sexually attracted members of his or her own gender.
    ...........
    Знам за какво се използва, но съм анархист като теб и го използвам, както си искам.

    Ти си станал християнин, ама те е срам да си го признаеш. Ако дойдеш на никого няма да кажа.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  5. #2355
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Нямам спомен да съм писал на Скарлет на лични? Пак си измисляш. Просто ти дойде във форума почна да се конкурираш с мене пред нея. После тя отиде при тебе в Плевен и ти спука надутия, суперменски, мачо плондер.
    Не си измислям, много добре помня, защото тя ми разказа. И не ми е спукала нищо, излязохме няколко пъти. Нищо нямаше да се получи, след като не живее в Плевен. А при теб що не дойде, след като си й градски? Мда, защото видя че си лайно и се нахвърляш като жалък пубертет.
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ми вече два пъти ходя в Плевен ве и веднъж до едно села близо до Долна Митрополия. Нали веднъж щяхме да се срещаме, ама ти нещо се отметна.
    Изобщо не съм се отмятал, защото нищо не сме се разбирали, путьо. Два пъти идваш и винаги го казваш след като вече си си заминал
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Че как слаботелесно лилипутче, ще ми направи главата на триъгълници, ве.

    Само ще ти подхвърля 85 литровата си раница (с която съм по принцип като ходя някъде) да я подържиш, докато се съблеча преди схватката (защото щетите, които очаквам от тебе, са най-много да ми скъсаш блузката от скубане), и само тя ще ти смачка плямпалника.
    Хубави филми разиграваш. Но сериозно ли мислиш че след толкова време писане тук не мога да определя що за мишка си във всяко едно отношение....

  6. #2356
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението

    Ти си станал християнин, ама те е срам да си го признаеш. Ако дойдеш на никого няма да кажа.
    Ако бях християнин едва ли щях да се крия и да ме срам. Вие всичките толкова се гордеете и бързате да се похвалите на околните, под формата "проповядване", че сте християни. И не, няма да дойда, най-много да се опиташ да ми посегнеш сексуално И после и твойта глава да стане на триъгълници.

  7. #2357
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Ако бях християнин едва ли щях да се крия и да ме срам. Вие всичките толкова се гордеете и бързате да се похвалите на околните, под формата "проповядване", че сте християни. И не, няма да дойда, най-много да се опиташ да ми посегнеш сексуално И после и твойта глава да стане на триъгълници.
    Все някога ще излезеш от гардероба.

    Да ти посягам сексуално!? Tи май много насериозно си се взел.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  8. #2358
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Все някога ще излезеш от гардероба.

    Да ти посягам сексуално!? Tи май много насериозно си се взел.
    Просто не знам какво да очаквам от някой дето ми говори за излизане от гардероба и после ме кани да дойда на църква.

  9. #2359
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Хубави филми разиграваш. Но сериозно ли мислиш че след толкова време писане тук не мога да определя що за мишка си във всяко едно отношение....
    Не знам откъде имаш такова самочувствие. Но като дойда, ще ти кажа как ще се развият нещата, ще изчакам пръв да ми посегнеш след, което ще избърша праха и лястовичите говна от няколко пейки в парка със задника ти, разбира се при опит за самозащита.

    ПП: Но няма да си правя труда специално заради тебе да ходя в Плевен и да си давам парите и пилея свободно време (а и трябва да съм много тъп да ти указвам такава чест), но когато имам някаква по-интересна задача, ще дойда. И също няма да съм сам, защото не ти вярвам, че ще си коректен и ще се биеш, като мъж, още повече като чета променливата ти джендър философия на живот, че не се обвързваш с нищо, което казваш.
    Последно редактирано от defender : 04-30-2019 на 20:32

  10. #2360
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Не знам откъде имаш такова самочувствие. Но като дойда, ще ти кажа как ще се развият нещата, ще изчакам пръв да ми посегнеш след, което ще избърша праха и лястовичите говна от няколко пейки в парка със задника ти, разбира се при опит за самозащита.

    ПП: Но няма да си правя труда специално заради тебе да ходя в Плевен и да си давам парите и пилея свободно време (а и трябва да съм много тъп да ти указвам такава чест), но когато имам някаква по-интересна задача, ще дойда. И също няма да съм сам, защото не ти вярвам, че ще си коректен и ще се биеш, като мъж, още повече като чета променливата ти джендър философия на живот, че не се обвързваш с нищо, което казваш.
    Ахахахахаххах, ще ми викал и хора с него. Ми ако искаш и баба си викни ве. Ще припадате тежко всичките.
    Смешньото, щял да ми вика хора. Лешпер, нали работя в охранителна фирма и тренирам от 10 години с тия дето работя. Нали само един телефон звънкам и идват G класите веднага ве. Пък и да не звъння, нали като ви видя 5 софийски дришльовци, вадя пищова и се прибирате в София в чували и линейки ве. Щял да идва с хора.... Ахахахаха. Ми елате ве. Елате ми повече, да знам поне закво ще ви лежа, нещастник.

  11. #2361
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Моите приятели не са само то София, а от цяла България, но в София работят, разбира се не са биячи, а между тях има адвокати, чиновници в министерствата на икономиката и финансите, НОИ, планински спасители, полицаи.
    И ако те идват в Плевен, то няма да е заради тебе, а както казах, ако примерно ходим до някаква забележителност, но вече в Плевен сме ги видели всичките.
    Просто ако се случи тогава с мене да има от приятелите ми адвокати и полицаи (които полицаи ще са в цивилни дрехи), ще ми е много интересно да видя разреваната ти физиономия, когато след като всичко между нас свърши, и те те арестуват за нарушаване на обществения ред (и опит за убийство, защото такива са ти заканите към мен) и ти напишат досие, а после нищо чудно да те уволнят и дисциплинарно от там, където работиш. Тогава ще ти видя жалката ти наперена философия колко струва. Ей затова ще го направя, да не мислиш, че ще ходя ей така, само да си чеша комплексите и да доказвам, колко съм по-силен то тебе. Шматка.
    Последно редактирано от defender : 05-01-2019 на 05:47

  12. #2362
    Нещо май спече кърнака, а? Никой няма да дойде с теб да те защитава, а едва ли ще дойде и за нещо друго, щото се вижда и през интернет че си малко, злобарско леке. Пък и не виждам какво те топли че ще ме уволнят или че ще влеза в затвора, когато си 2 метра под земята.

  13. #2363
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    излязохме няколко пъти. Нищо нямаше да се получи, след като не живее в Плевен.
    Изведнъж мега независимия, свръх човек, който не се обвързва с нищо, дори и с това, което говори, се оказа инфантилно обвързан с Плевен, че едни има-няма 200 км. се оказват непреодолима пречка за да промени живота си и да се обвърже с жена.

    Кажи ми, че не си шматка, която във форума просто намира добра почва да си изживява, като божествен херувим, знаещ тайни и откровения, философии, които другите не знаят и не могат да постигнат (същата работа, като нпп, оказва се, че разлики между вас са чисто формални).


    ПП: Той знаеше, че Скарлет не е от Плевен и няма нищо да стане, но въпреки това, дойде да ми развали берекета (щото нали е великия мъжкар), а тя като му върза и му омекнаха коленете - ми то нищо няма да стане, щото не е от Плевен. хехехе
    Последно редактирано от defender : 05-01-2019 на 06:07

  14. #2364
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Изведнъж мега независимия, свръх човек, който не се обвързва с нищо, дори и с това, което говори, се оказа инфантилно обвързан с Плевен, че едни има-няма 200 км. се оказват непреодолима пречка за да промени живота си и да се обвърже с жена.

    Кажи ми, че не си шматка, която във форума просто намира добра почва да си изживява, като божествен херувим, знаещ тайни и откровения, философии, които другите не знаят и не могат да постигнат (същата работа, като нпп, оказва се, че разлики между вас са чисто формални).


    ПП: Той знаеше, че Скарлет не е от Плевен и няма нищо да стане, но въпреки това, дойде да ми развали берекета (щото нали е великия мъжкар), а тя като му върза и му омекнаха коленете - ми то нищо няма да стане, щото не е от Плевен. хехехе
    Ми естествено че нищо няма да стане. Тя не беше от тоя тип момичета, пък и си имаше приятел в София. Пък и аз вече си имах гадже в Плевен. Излязохме и се разбръмчахме в Плевен няколко пъти, дори не съм се и опитвал да я зарибявам. Даже и тук във форума тя ми писа първа. Не всичко се върти около теб, льольо, и нищо не съм ти развалял - ти сам си го развали, щото се натискаше като глистна буца и само отправяше неприлични покани, на които и една беззъба циганка в някое село няма да се върже. За разлика от теб аз мога да общувам с момичета и без намерението да им влеза в гащичките.

  15. #2365
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Ми естествено че нищо няма да стане. Тя не беше от тоя тип момичета, пък и си имаше приятел в София. Пък и аз вече си имах гадже в Плевен.
    Ехехе, как това го казваш чак сега? Изведнъж след толкова време друга плоча завъртя, включи се вторият хард диск. Яко мажеш ли мажеш, само и само да не се покажеш поне малко слаб пред виртуалната публика, пред която играеш театъра на живота си, щото ти изобщо не знаеш, какво е да се справиш с Азът, само високопарни думи.

    И какво ще стане ако си признаеш пред нас, че си шматка, въййй страхът е голямо бъзе, но той иначе се бил справил с игричките на Азът.
    Последно редактирано от defender : 05-01-2019 на 06:27

  16. #2366
    Знаеш ли колко ме интересува дали ми вярваш. Още повече че няма значение, просто завиждаш щото едно хубаво и интелигентно момиче ми писа и поиска да се срещнем. На мен писа, не на теб, при това без изобщо да съм се натискал. Това те дразни. Ако имаше поне малко опит с жените щеше да ти е ясно защо се получи така.

  17. #2367
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Знаеш ли колко ме интересува дали ми вярваш. Още повече че няма значение, просто завиждаш щото едно хубаво и интелигентно момиче ми писа и поиска да се срещнем. На мен писа, не на теб, при това без изобщо да съм се натискал. Това те дразни. Ако имаше поне малко опит с жените щеше да ти е ясно защо се получи така.
    Според мен, тя просто видя че с тебе се захапахме още от първия ти пост във форума и затова тя реши да се съюзи с врагът ми, като те използва. Затова тя, нарочно и толкова набързо почна да флиртува с тебе и да парадира във форума с това, най-вероятно единствено за да ме издразни. А ти просто се оказа в ролята на невинната жертва (бушон) на играта на една жена, за да ме накара да ревнувам, да стана по настъпателен за да и предложа или за да ме нарани. Или пък просто тя искаше да влезе в ролята на хубавата Елена, заради която Ахил и Хектор размахва мечове. А най-жалкото е, че невинната жертва на тази женска, лукава игра (докторчето) се кефи, и се вживява, че тя го избрала, щото е някакъв екзистенциално, неустоим плейбой.
    Последно редактирано от defender : 05-01-2019 на 07:08

  18. #2368
    Не, просто имахме общи интереси, а оттам и интересни разговори, които се пренесоха на лични, и впоследствие и в желанието да се срещнем. Твърде незначителен си за да се интересува от твоето внимание и ревност. Теорията ти няма нищо общо с реалността. Дриймърката като е религиозна и още повече че е трол защо не се съюзи с тебе. Мда, защото дори и троловете те избягват, понеже си толкова противен като личност. Представям си в реалния живот колко си противен, щом дори и в интернет те избягват жените.

  19. #2369
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Аз съм супер противната личност, която само преди два-три поста доктора (след като ме бил обстойно анализирал) наричаше мишка и искаше да се срещне с мене за да ме вкара 2-метра под земята.

    Виждам, че си много позитивна личност. Мечта за всяка жена да създаде семейство с него.

    ПП: А ако знаеш жените колко обичат да им правиш психологически портрети и да им се дава акъл как да живеят и да се лекуват, направо кипят от желание да заживеят с такъв мъжки субект с толкова отворено съзнание.
    Последно редактирано от defender : 05-01-2019 на 07:35

  20. #2370
    Еми мишка си. Какво да ти кажа, ти зачекна темата за Скарлет. Дали съм мечта за всяка жена не мога да кажа, а и не ме интересува толкова. Вероятно не съм, понеже си ценя свободата твърде много.

  21. #2371
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Вероятно не съм, понеже си ценя свободата твърде много.
    Свободата не зависи от външни фактори, но тъй като ти не си християнин няма как да го разбереш.

    Твоята свобода е отрицание на живота, казано на твоя език.

  22. #2372
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Свободата не зависи от външни фактори, но тъй като ти не си християнин няма как да го разбереш.
    Промяната на външните фактори не води до вътрешна независимост, но вътрешната независимост задължително се изявява и във външната среда, тоест в отношенията с хората. В противен случай е просто лъжа. А вашата религия е робство, както вътрешно, така и външно.
    Последно редактирано от DoctorSatan1488 : 05-01-2019 на 07:57

  23. #2373
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    А вашата религия е робство, както вътрешно, така и външно.
    Нашата религия е освобождение от оковите на света. Окови, които тези, които са се конформирали със света са припознали, като свобода, защото, тъй като не вярват в Бога, те няма друг избор освен да се залъгват и да се превързват към това, което ги убива и да го преживяват, като свобода. Дяволът се е преобразил, като ангел на светлината, това представлява вашата свобода.

    Материалният свят, не може да удовлетвори нуждите и желанията на съзнанието. За да постигне това, съзнанието си създава всякаква материални утопии, но уви. Сега само чакам крахът на либерализма.
    Последно редактирано от defender : 05-01-2019 на 08:09

  24. #2374
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Дяволът се е преобразил, като ангел на светлината, това представлява вашата свобода.
    По-скоро ангела на светлината слезна на земята и искаше да ви даде истина, но вие предпочетохте да си останете в лъжата и затова го нарекохте дявол и Луцифер (буквално преведено носител на светлина).

  25. #2375
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    По-скоро ангела на светлината слезна на земята и искаше да ви даде истина, но вие предпочетохте да си останете в лъжата и затова го нарекохте дявол и Луцифер (буквално преведено носител на светлина).
    Ми аз така и не разбрах напълно какво представлява тази истина на Луцифер, дето я проповядваш. Изречено от тебе, всичко ми изглежда супер объркващо и противоречиво. Не може ли да го обясниш малко по-разбираемо, като за деца - примерно да изброиш 10-те заповеди на Луцифер или нещо такова, че да го разберем поне донякъде?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си