.
Отговор в тема
Страница 2 от 59 ПървиПърви 1234561252 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 1463
  1. #26
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    ^ ок, както и да е....
    и ти нарчаш Исус Христос свой Господ след като ти е все едно дали вършиш неправда?!

  2. #27
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    начина, по който се опитваш да ми интерпретираш и извъртиш думите, и това как като се обръщам към тебе ти винаги се отъждествяваш себе си с гласа на Бог т.е., че когато говоря на тебе ми казваш че всъщност съм говорел с Бог, приличат на ето това:

    Изопачени стихотворения (пародии)
    http://www.sedianka.info/Invision/in...showtopic=3289
    Последно редактирано от defender : 02-04-2012 на 11:06

  3. #28
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    начина по който се опитваш да ми интерпретираш и извъртиш думите, и това как като се обръщам към тебе ти винаги се отъждествяваш себе си с гласа на Бог т.е., че когато говоря на тебе ми казваш че всъщност съм говорел с Бог, приличат на ето това:

    Изопачени стихотворения (пародии)
    http://www.sedianka.info/Invision/in...showtopic=3289
    не само че от всички тук именно ти се показваш като най-големия (духовен) бай ганьо но и като най-големия фарисей(-ски прозелит), никак не ти вярвам, защото думите ти винаги са неправедни, а сравни думите от моите post-ове с твоите и виж огромната разлика, но като казвам това никак не се хваля с себе си, но мога да похваля единствено Онзи, Който наистина е истинският Господ Бог, докато аз съм само марионетка, твоите нахаканост, арогантонст, нахалство, и наглост никак не ме изненадват, защото са съвсем типични за човешката(зверовата) религия и нейните служители, продължаваш да се държиш като надут фарисейски пуяк и овен, но Бог непрестанно вижда и заснема не само всички външни/телесни действия/неща но и всички вътрешни/духовни/мисловни и ги записва и държи записите в архив
    Последно редактирано от npp : 02-04-2012 на 11:18

  4. #29
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    добре npp, ти сам си казваше, че си езичник, сам казваш, че не си християнин и не принадлежиш към никоя деноминация, сам казваш, че проповядваш защото Бог ти говорел и те направил "свидетел на словото" и че Бог ти говорел даже неща, които ги нямало в Библията - така че като използвам тези твой самоопределения в моите постове, аз просто те цитирам.

  5. #30
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    добре npp, ти сам си казваше, че си езичник, сам казваш, че не си християнин и не принадлежиш към никоя деноминация, сам казваш, че проповядваш защото Бог ти говорел и те направил "свидетел на словото" и че Бог ти говорел даже неща, които ги нямало в Библията - така че като използвам тези твой самоопределения в моите постове, аз просто те цитирам.
    а ти сам лъжесвидетелствуваш по адрес на истинският Господ Бог и по мой адрес, и ни позориш, а може би не си сам, но си с още много (други) верчески/духовни беззаконници като теб

    "Юдеите в отговор Му рекоха: Не казваме ли ние право, че си самарянин и имаш бяс? Исус отговори: Нямам бяс; но Аз почитам Отца Си, а вие Ме позорите." Йоан 8: 48-49

    виждаш ли как много съвременни религиозни повтарят едни и същи хилядолетни грешки, които много други верчсеки/духовни беззаконници са вършили преди тях

    "Горко вам книжници и фарисеи, лицемери; защото зидате гробниците на пророците, и поправяте гробовете на праведните, и казвате: Ние, ако бяхме живели в дните на бащите си, не бихме съучаствували с тях в проливане кръвта на пророците. Така щото свидетелствувате против себе си, че сте синове на ония, които избиха пророците. Допълнете и вие, прочее, мярката на бащите си. Змии! рожби ехиднини! как ще избегнете от осъждането в пъкъла? Затова, ето, Аз изпращам до вас пророци, мъдри и книжници; едни от тях ще убиете и ще разпънете, и други от тях ще биете в синагогите си, и ще ги гоните от град в град; за да дойде върху вас всичката праведна кръв проляна на земята, от кръвта на праведния Авел до кръвта на Захария, Варахиевия син, когото убихте между светилището и олтара. Истина ви казвам: Всичко това ще дойде върху туй поколение. Ерусалиме! Ерусалиме! ти, който избиваш пророците, и с камъни убиваш пратените до тебе, колко пъти съм искал да събера твоите чада, както кокошката прибира пилците си под крилата си, но не искахте! Ето, вашият дом се оставя пуст. Защото казвам ви, от сега няма вече да Ме видите, до когато речете: Благословен, Който иде в Господното име." Матей 23: 29-39
    Последно редактирано от npp : 02-04-2012 на 11:50

  6. #31
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    а ти сам лъжесвидетелствуваш по адрес на истинският Господ Бог и по мой адрес, и ни позориш, а може би не си сам, но си с още много (други) верчески/духовни беззаконници като теб
    и тва го казва самоопределилиля се за езичник и не признаваш християнството.
    Знаеш ли какво, наподобяваш точно протестантството, където всеки си тълкува самозвано и затова е свърталище на над 90% от сектите.

  7. #32
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    "Юдеите в отговор Му рекоха: Не казваме ли ние право, че си самарянин и имаш бяс? Исус отговори: Нямам бяс; но Аз почитам Отца Си, а вие Ме позорите." Йоан 8: 48-49

    виждаш ли как много съвременни религиозни повтарят едни и същи хилядолетни грешки, които много други верчсеки/духовни беззаконници са вършили преди тях
    само дето ти за пореден път се опитваш да се отъждествяваш като Иисус.
    Ти не си Иисус, бе пич, а еретик.

    я ми кажи къде в Библията пише нещо за тебе и че трябва да дойдеш и да те очакваме, че ще дойдеш да проповядваш и да спасяваш.
    Последно редактирано от defender : 02-04-2012 на 12:38

  8. #33
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    То и ти викаш че си християнин, но си:

    хроничен лъжец

    мастурбатор

    пасивно-агресивен

    профанен

    и генерално пѝкаш върху библията всеки трети-четвърти пост, но няма значение за теб нали?
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  9. #34
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ^
    така е, имам много слабости и недостатъци, земния път е борба със злото в себе си, до гроба. Аз не съм се очистил от злото в себе си, аз съм все още лекуващ се от злото.
    но това, което говори npp е ерес, аз през цялото време на това се опитвам да наблегна, а не на това колко съм добър или лош. Вие ми вкарвате тези думи в устата. Никога не съм твърдял, че поведението ми е образец за християнско поведение.
    Знам какво се изисква, но това не означава, че все още съм го постигнал.
    Последно редактирано от defender : 02-04-2012 на 14:25

  10. #35
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    За разлика от npp примерно?

    Той не лъже като разпрано прасе

    Той не лицемерства да осъжда чикибойството и после да практикува с две ръце

    Той не псува като малоумник

    Той не ехидничи


    Ти правиш всичко това.

    Не само това, но ЩЕ продължаваш да го правиш.

    Ти си ТОЧНО един от тези които "се опитват" докато са лапета, докато са тийнейджъри, докато са възрастни, докато остареят и през всеки един от тези периоди се държат ТОЧНО като хората които осъждат, понеже уж практикуват това, което те самите правят и най-накрая на смъртния си одър няма да си се променил ни най-малко, и ще кажеш едно
    "Е, поне се опитах" за разлика от всички други които успяваме.

    Аз, гаден атеист, не съм лъгал като теб, нито съм лицемерил като теб примерно. Само дето ругая като каруцар, но не се правя че боготворя някой който казва да не се прави това.

    Ти си леке. Двуличник. Провал на всяка добродетел, която си споменавал досега.

  11. #36
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    въпроса беше, че npp е лъжесвидетел на словото проповядва ерес и се обръщам лично към него, а това кой колко е добър и кой колко е лош, че ти си бил добър, аз съм змей и т.н. е тема на съвсем друг разговор.

  12. #37
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Toй говори така, понеже му се е явявал Иисус. Дали е луд или не е въпрос на друг разговор.

    А кой practises what they preach e ТОЧНО тема на този разговор.

    Ти си всичко лошо, което той не е. Ти си лоши неща които нерелигиозните в раздела не са.

    Никой не остава с добри емоции от тебе.

    Ти си долен трол и лъжец, не можеш да кажеш че си християнин и че се опитваш да се правиш на християнин, когато си всичко това.

    Не си се извинявал за обидите, не си се извинявал за ехидността, не си се изкупвал за лъжите, не!

    Продължаваш да се правиш че си на пиедестал, когато си в турско клекало.

    "Еретикът" те бие десеторно, "неверниците" двойно.

    Ти си лайно за сега.

    Или млъкни, или си промени отношението.
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  13. #38
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ти направо си бил изпаднал в ролята на жертва бе.......... не знаех.

    Последно редактирано от defender : 02-04-2012 на 20:11

  14. #39
    Повече от фен Аватара на flawless_
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    459
    defender, защо ли ми се струва, че страдате от "светлината" на невъзможния билатерализъм, която така ви е заслепила? Може би недействителната Ви мечта никога не е била от значение за социалистическата Ви действителност - винаги ли сте показвал Вашата собствена привързаност към реализма или все пак е невъзможно да се допусне, че съществения пост-реализъм е средство, характерно за отношението Ви към околния свят? Проследих дискусията и останах със смесени впечатления от Вас.

  15. #40
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ^ мммм да, харесваш ми.

  16. #41
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от flawless_ Виж мнението
    винаги ли сте показвал Вашата собствена привързаност към реализма или все пак е невъзможно да се допусне, че съществения пост-реализъм е средство, характерно за отношението Ви към околния свят?
    може ли по-ясно, че начина, по който сте ми задали въпроса, не съм сигурен дали го разбирам правилно.

  17. #42
    Повече от фен Аватара на flawless_
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    459
    Какво има да се разбира, драги? Изразих се съвсем точно - винаги ли Сте показвал Вашата собствена привързаност към реализма или все пак е невъзможно да се допусне, че съществения пост-реализъм е средство, характерно за отношението Ви към околния свят? С това държание, което показвате тук във форума, Вие сте като обобщен образ на псевдо-ретроградния експресионизъм, който противно на твърденията на някои, не е никак рядко срещано явление в 21-ви век. Опитът Ви да придавате една тъмна езотеричност дава признаци на опит за сближаване с останалите съфорумци, но начинът, по който го правите говори за хаотизма във Вашата глава! Греша ли?

  18. #43
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Не, не грешите.
    А вашата религиозна принадлежност? Мерси.

  19. #44
    Повече от фен Аватара на flawless_
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    459
    Атеист, не принадлежа.
    Последно редактирано от flawless_ : 02-04-2012 на 21:01

  20. #45
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Благодаря, Бог да ви благослови.
    Вече съм почти сигурен, че сте жена и ме обичате.

  21. #46
    Повече от фен Аватара на flawless_
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    459
    Вие трябва да се научите как да общувате в интернет, защото дори и никой да не може да Ви види, или да разбере кой сте, има едни неписани правила на държание, и както навън спазваме правила, трябва такива да спазваме и тук. Не можете да се държите като невменяем социопат и да приемате нещата толкова несериозно. Добре ще е да си вземете поука от всичко което другаря gandalfepi4 ви каза съвсем чистосърдечно.

  22. #47
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ок...................

    а другаря гандалф е големм пичч.

  23. #48
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Не ми обиждай религията бе лапе!
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  24. #49
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    к'во стана тука бе ей, вече няма и кой да те напсува, братче.

    но нещата могат лесно да се променят:
    атеистите са баси заблудените парчета.

    ПС: и са залутани, объркани, пост-перманентни представители на пре-невъзможния пост-реализъм.
    Това се отнася и за "свидетелите".
    Последно редактирано от defender : 02-07-2012 на 14:09

  25. #50
    Повече от фен Аватара на flawless_
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    459
    Ти Си свиня.
    Не Си ли пил сок от божествена папая?
    У дома Си ли ще се чувстваш, когато един ден попаднеш в Рая?
    Да не си по-красив от мен

    (това е към Другарят gandalfepi4 )
    Последно редактирано от flawless_ : 02-07-2012 на 17:44

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си