.
Отговор в тема
Страница 23 от 59 ПървиПърви ... 1319202122232425262733 ... ПоследнаПърви
Резултати от 551 до 575 от общо 1463
  1. #551
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Грозен, на браузера имам добавка за блокиране на реклами, но сега знаеш ли как да се справя с това съобщение от този сайт - казва ми, че за да ме пусне в сайта за да видя една статия, то трябва да си спра блокирането на реклами?:



  2. #552
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Грозен, на браузера имам добавка за блокиране на реклами, но сега знаеш ли как да се справя с това съобщение от този сайт - казва ми, че за да ме пусне в сайта за да видя една статия, то трябва да си спра блокирането на реклами?:


    Няма как - в някои сайтове засичат че блокираш рекламите и ти изтипосват такъв банер за да ги отблокираш, поне на техния сайт ако искаш изобщо да гледаш нещо. Аз такива сайтове не посещавам!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #553
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    dreamwalker не е писала от 2-3 дни. Лол. Мисля, че това са начални симптоми за форумен апокалипсис.


    ПП: Мисля, че една от причините е докторчето, защото каза, че не била чак толкова красива. Лол.

  4. #554
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    dreamwalker не е писала от 2-3 дни. Лол. Мисля, че това са начални симптоми за форумен апокалипсис.


    ПП: Мисля, че една от причините е докторчето, защото каза, че не била чак толкова красива. Лол.
    Да, страхувайте се.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  5. #555
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторе, какво стана с натрапчивите ти мисли, съмнения и страхове, че може наистина да имаш хомо наклонности, които страхове ясно личаха от поведението ти и от 10 км. щом се заговори на тема хомосексуализъм.

  6. #556
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Да, страхувайте се.
    Хубавица си, спокоино. Тои дефенди си измисля.

  7. #557
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Тои дефенди си измисля.
    Солидарно ще замълча, имайки предвид в каква тъпа, мижатурска ситуация си?

  8. #558
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторе, какво стана с натрапчивите ти мисли, съмнения и страхове, че може наистина да имаш хомо наклонности, които страхове ясно личаха от поведението ти и от 10 км. щом се заговори на тема хомосексуализъм.
    Нищо не е станало, защото нямам никакви съмнения и страхове дали съм геи. Първо защото не съм, и второ, защото дори и да бях, нямаше да имам никакъв проблем с това. Ти от друга страна, имаш всяко основание да се съмняваш и страхуваш. Ако не знаеше де, но ти вече знаеш че си и това те яде отвътре - проектираш само-омразата си върху други геиове, под формата на приказки за либерасти и тем подобни. Така че, може да съм сексуално извратен, но не съм хомо. Ти от друга страна беше изобличен 10 хиляди пъти и то не само от мен. Не знам защо изобщо повдигаш темата

  9. #559
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Солидарно ще замълча, имайки предвид в каква тъпа, мижатурска ситуация си?
    Ситуацията е тъпа и мижитурска, щото комуникирам с тъпак мижитурка. А за дримочката не съм казал лоша дума.

  10. #560
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Нищо не е станало, защото нямам никакви съмнения и страхове дали съм геи. Първо защото не съм, и второ, защото дори и да бях, нямаше да имам никакъв проблем с това.
    И каква е тая мистична причина да си толкова уверен, че нямаш някъде в себе си гейски наклонности, които напъват да избухнат, и заради което все си повтаряш мантрата, колко си уверен, че не си гей? Думата "увeрeн" сякаш ти придава някаква мистична тежест за истина, че не си гей, налЕ.

    И как е възможно да нямаш вътрешни проблеми с това, че може би си гей и в същото време да казваш, че си уверен, че не си гей? Ми то човек, който няма проблеми в себе си с това, че е гей (т.е. че за него гейството е нещо нормално), той направо си е потенциален гей, ве, просто чакаш да попаднеш в правилната ситуация за да го отключи.
    Последно редактирано от defender : 09-18-2019 на 12:03

  11. #561
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    И каква е тая мистична причина да си толкова уверен, че нямаш някъде в себе си гейски наклонности,
    Причината е че не подтискам съзнателно сексуалните си фантазии, тоест ако имах хомосексуални наклонности, те щяха да се проявят, вместо да останат скрити и да се проявяват заобиколно, както е при теб. И не съм казал че хомосексуализма е нещо нормално, а че е по-добре човек да познава себе си, вместо да се самоотрицава. Под "без да се самоотрицава" нямам предвид това човек да приема грешното и неестественото в себе си, като нещо нормално, а да го осъзнава като проблем и след това вече да търси решения за проблема си. Предвид че цялото ми същество е насочено към себепознание, мисля че ако имах сексуални фантазии за мъже, щях вече да съм забелязал, но нищо на тоя етап не ми е подсказало за такова нещо. Имам сексуални фантазии, които са в разрез с обществено приетото, може би дори повече от хомосексуализма, но не смятам че са неестествени и затова нямам проблем със себе си, а само с околните. Естествено по очевидни причини няма да ги споделям, пък и ти няма как да ги разбереш, защото не проектирам вина и себеотвращение, както ти правиш с хомосексуализма. Така че дерзаи, хомос грозен

  12. #562
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    защото не проектирам вина и себеотвращение, както ти правиш с хомосексуализма. Така че дерзаи, хомос грозен
    Проектирам себеотвращение към хомосексуализма, защото самото ми същество вътрешно го смята за нещо ненормално и ирационално за пълноценен живот. Така, че това е напълно нормално. Но това отвращение не се превъплъщава в омраза и насилие към хомосексуалистите, аз нямам проблем с тяхното съществуване.

    Не може съществото ти да не желае нещо, а ти външно да го одобряваш, както е при тебе.
    Последно редактирано от defender : 09-18-2019 на 12:59

  13. #563
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Причината е че не подтискам съзнателно сексуалните си фантазии,
    Ти имаш такива фантазии, дори по-отвратителни, но за пореден път лицемериш, защото това е начина да реагираш на тях, като лицемериш пред себе си и другите, че ги нямаш. Което потвърждава, че просто всеки с горделиви наклонности и оправдания, живее в състояние на будна кома.


    ПП: В противен случай механизмът на рекламната индустрия нямаше да работи, чиято цел е да създава фантазии и желания, които преди това човек е нямал и дори да не разбере, че рекламата му ги е създала. Но докторчето е жеуезен.
    Последно редактирано от defender : 09-18-2019 на 13:57

  14. #564
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Когато станe въпрос на тема хомосексуализъм от докторчето изчезва всякакъв вид себеирония, сакън да не се пошегува със себе си, че е гей и някой да изкаже съмнение, че e гей. Той ще направи всичко, за да ви докаже, че е уверена, 100%-ва мъжага.

    Като няма да се задоволи само с това, но ще го допълни, че точно вие сте гей, ей така за по-сигурно, че той не е. Да не останат никакви съмнение, че иначе бъзето е голям страх.
    Последно редактирано от defender : 09-18-2019 на 15:18

  15. #565
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    пак ли тези гейски теми

  16. #566
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Проектирам себеотвращение към хомосексуализма.



    Проектираш СЕБЕотвращение, защото се отвращаваш че самия ти си геи И да, повечето хора биха се отвратили от моите сексуални фантазии, но не и самия аз, затова не проектирам нищо. Естествено че всеки мъж инстинктивно се отвращава от идеята за хомосексуализъм, но само един неосъзнат хомосексуалист би тръгнал да спами постоянно из нета, колко противно и неестествено било. Не че е естествено, но самата фантазия е естествена сама по себе си. То затова и е неестствено - не защото да си педал е грешно от някаква върховна морална инстанция, а защото е рядко явление, противоестествено е, и в повечето случаи е причинено от травматични сексуални преживявания в детството, които променят потока на либидото към области и идеи, различни от зададените от природата.

  17. #567
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    пак ли тези гейски теми
    Помагам да докторчето до осъзнае духовните си немощи, след това да се обърне към Бога и да приеме благодатни сили за битка с демоните, които са го обладали и блудстват с неговата психика.


    Имайки предвид профила ти, знам, че ще мe разбереш и думите ми ще ти се сторят напълно нормални.
    Последно редактирано от defender : 09-18-2019 на 15:44

  18. #568
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Когато станe въпрос на тема хомосексуализъм от докторчето изчезва всякакъв вид себеирония, сакън да не се пошегува със себе си, че е гей и някой да изкаже съмнение, че e гей. Той ще направи всичко, за да ви докаже, че е уверена, 100%-ва мъжага.

    Като няма да се задоволи само с това, но ще го допълни, че точно вие сте гей, ей така за по-сигурно, че той не е. Да не останат никакви съмнение, че иначе бъзето е голям страх.
    Не съм се сетил да се самоиронизирам като се представям за геи. Впрочем и ти не го правеше, преди да бъдеш разкрит като такъв, и в последствие реши че да се самоиронизираш е добра стратегия да отбиеш подозренията. Само че това беше толкова пишлегарски ход, понеже веднага си пролича ентусиазма ти да се "пошегуваш", и в краина сметка планът ти се обърна срещу теб, като само те изобличи допълнително.

  19. #569
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторче и според мен всичко, което каза досега от самото начало е план и добра стратeгия да отбиеш подозренията.

    А почти винаги, когато съм се шегувал, че съм гей (защото мога да си го позволя), ти си отвръщал самодоволно: "Ето ти сам си признаваш", потупвайки се по гърдите, какъв мъжкар си.

  20. #570
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторче и според мен всичко, което каза досега от самото начало е план и добра стратeгия да отбиеш подозренията.

    А почти винаги, когато съм се шегувал, че съм гей (защото мога да си го позволя), ти си отвръщал самодоволно: "Ето ти сам си признаваш", потупвайки се по гърдите, какъв мъжкар си.
    Честно казано през оная работа ми е дали ме смяташ за педал. Аз си знам че не съм и това ми е достатъчно. Не ми трябва да се самоиронизирам. Дори и да бях геи и някои да ме подозираше, нямаше да се самоиронизирам, първо защото пиша във форум, и второ защото е малоумна тактика като цяло. Само имбецил като теб може да измисли подобна първолашка стратегия. "Не съм геи, щото видите ли мога да си позволя да се шегувам че съм геи, въпреки че никога не съм се шегувал че съм геи, допреди да ме заподозрете" 100% legit

  21. #571
    Дефенди следващия път маика ти като те пита що никога не си имал гадже, може на шега да се облечеш в рокля. Току виж си снел подозренията

  22. #572
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    не защото да си педал е грешно от някаква върховна морална инстанция, а защото е рядко явление, противоестествено е, и в повечето случаи е причинено от травматични сексуални преживявания в детството, които променят потока на либидото към области и идеи, различни от зададените от природата.
    Аха, ти приемаш законите на природата, ама не приемаш Твореца на природата, който е задал тези закони.

    Възможно ли да има закони без Законодател, ве. Къде си го видя това, къде е логиката. Там, където няма Закони и Законодател е хаоса, но в хаоса всичко е нормално, представител на хаоса в обществото е либерализма, представител на Законодателя е християнството.


    ПП: Когато ядеш храна, всяка храна има своя форма и вкус (т.е. подчинена на природни закони), а когато я изсереш, диарията е либерализма.
    Последно редактирано от defender : 09-18-2019 на 16:11

  23. #573
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Още ли се джафкате за тези глупости.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  24. #574
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Още ли се джафкате за тези глупости.
    Като няма жени, какво да правим с тая сексуална енергия.

  25. #575
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Аха, ти приемаш законите на природата, ама не приемаш Твореца на природата, който е задал тези закони.

    Възможно ли да им закони без Законодател, ве. Къде си го видя това, къде е логиката. Там, където няма Закони и Законодател е хаоса, но в хаоса всичко е нормално, представител на хаоса в обществото е либерализма, представител на Законодателя е християнството.
    Законите на природата са продукт на естественото взаимодеиствие между природните сили, които са хаотични. В хаоса се ражда всеки ред и всеки ред неминуемо са разпада под въздеиствието на хаотичните сили. Така както човешкото либидо е една хаотична сила, овладяването и насочването на която спомага за вътрешно развитие и достигане на някакъв баланс и ред, макар самата тя винаги да си остава хаотична.
    Последно редактирано от DoctorSatan1488 : 09-18-2019 на 16:22

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си