.
Отговор в тема
Страница 115 от 118 ПървиПърви ... 1565105111112113114115116117118 ПоследнаПърви
Резултати от 2 851 до 2 875 от общо 2929
  1. #2851
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Какво има за обяснение? Отиваш на дерматолог, който трябва да докаже дали е това. Различните шампоани обострят и съответно маскират проблема. Няма да излекуваш гъба с лъш, лоло. Активната съставка на низорал каква е?
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  2. #2852
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Момичетата са обяснили, че това не им е постоянен проблем, а се получава при използване на определени продукти. Ти започна веднага с поставяне на някаква диагноза ;д Аз имам перфектна коса и кожа, никога не съм имала проблем. Но когато използвам некачествен шампоан или крем това веднага се отразява. Освен да започна с кетоконазол, ей така, за спорта

  3. #2853
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Когато нещо е системно е редно да се обърне по-сериозно внимание. Диференциална диагноза: имам чувствителен скалп, лол. И на мен се е случвало да си пресуша косата и скалпа да ми се бели, но това белене е незабележимо дори за небесно черната ми коса, не е посипан сняг.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  4. #2854
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    кокосов шампоан на Urtekram, който няма аромат на кокос ( това по принцип не ми пречи по никакъв начин, но в описанието пише че има д: ) или поне аз не го усещам


    коректор на Alverde в цвят 10

  5. #2855
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    От около седмица ползвам африкански черен сапун за лицето. Кожата ми се прероди.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  6. #2856
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    африкански черен сапун
    колко черни са отишли за тоя сапун

  7. #2857
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    XD
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  8. #2858
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696











  9. #2859
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението










    Супер ,червилото има уникален цвят.
    Аз също използвам продукт на Bioten и съм доста доволна.




  10. #2860
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Artist Palette - Pure Mineral (Beinina)

    LLUMS cosmetics eye shadow palette 01 Dazzling Beiges

    Kylie Jenner Matte Liquid Lipstick & Lip Liner ( Pumpkin )

    Golden Rose Matte Lipstick Crayon ( 18 )

    Golden Rose Liquid Matte Lipstick Kissproof (03)





  11. #2861
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    много гадни моливи ползваш

  12. #2862
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    много гадни моливи ползваш
    На мен ли говориш?




  13. #2863
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Bogatashi

  14. #2864
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972

    Fresh ivory; много съм доволна!



























  15. #2865
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    ^този фдт и аз го имам в цвят 03. Става за лятото, защото матира и леко изсушава. През зимата го менках с even better пак на clinique. Много ми харесва, защото дава един dewy/glowy финиш, който предпочитам за кожата ми. Иначе другият е перфектен, когато кожата ми е кучка. Сега все още върви намалението на double wear на estee lauder, който много, много искам, но имам да харча и бб крема на миша. Най-вероятно няма да се сдържа и утре ще го взема, защото искам да имам и покривен фдт, а колкото по-fake и plastic, толкова по-добре, хаха. *и имам машата от тази серия, но по-дебелата, *и в момента ползвам тази спирала и нямам търпение да свърши, за да пробвам bad gal bang, haha.


    Иначеее, последната ми покупка е лип стейна на сефора в цвят 41, който о-бо-жа-вам. И като цяло цялата серия.

    И имам нужда от съвет/препоръка. Искам да си взема основа за грим. Досега такова нещо ми беше слънцезащитния крем на авен, но предвид това, че прекарвам много часове дневно с грим, ми се иска нещо, което да удължи живота му. Колебая се между небезизвестният порфешънъл на бенефит, макар че нямам пори, но пък ще накара (предполагам) кожата ми да излежда smooth и няма да се омазнява по-дълго. Или пък hangover-a na too faced, който няма силикон (нищо против него) и реално е и грижа за кожата с прекрасен състав, но се съмнявам доколко ще помогне с дълготрайността на грима и омазняването. Може би ще ми предложите трети вариант, който съчетава грижа и издръжлива основа.



    А и новият парфюм на Guerlain... <3 любов.
    Последно редактирано от Ivaaaaa : 03-04-2018 на 16:13
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  16. #2866
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    И имам нужда от съвет/препоръка. Искам да си взема основа за грим.
    Mineral Infused Face Primer на e.l.f.

  17. #2867
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Ооо, напусналите ко стаа

  18. #2868
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929


    В крайна сметка си взех тези два бонбона. Реших, че няма смисъл да давам 100+ лв за праймър, бъкан със силикони, когато за тази сума мога да си взема такъв + хидратиращо нещо (серум е май) с мегагига прекрасен състав. Бтв, на усещане праймъра на дъглас е идентичен поне на ръката ми с порфешънъла. Мисля, че марката е много underrated, защото в момента ползвам тяхна пяна за измиване, чийто състав е топ и е просто на смешна цена -15-20лв, при положение, че измивен продукт на диор например е със състав като нивеа и плащаш сума.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  19. #2869
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    ^този фдт и аз го имам в цвят 03. Става за лятото, защото матира и леко изсушава. През зимата го менках с even better пак на clinique. Много ми харесва, защото дава един dewy/glowy финиш, който предпочитам за кожата ми. Иначе другият е перфектен, когато кожата ми е кучка. Сега все още върви намалението на double wear на estee lauder, който много, много искам, но имам да харча и бб крема на миша. Най-вероятно няма да се сдържа и утре ще го взема, защото искам да имам и покривен фдт, а колкото по-fake и plastic, толкова по-добре, хаха. *и имам машата от тази серия, но по-дебелата, *и в момента ползвам тази спирала и нямам търпение да свърши, за да пробвам bad gal bang, haha.


    Иначеее, последната ми покупка е лип стейна на сефора в цвят 41, който о-бо-жа-вам. И като цяло цялата серия.

    И имам нужда от съвет/препоръка. Искам да си взема основа за грим. Досега такова нещо ми беше слънцезащитния крем на авен, но предвид това, че прекарвам много часове дневно с грим, ми се иска нещо, което да удължи живота му. Колебая се между небезизвестният порфешънъл на бенефит, макар че нямам пори, но пък ще накара (предполагам) кожата ми да излежда smooth и няма да се омазнява по-дълго. Или пък hangover-a na too faced, който няма силикон (нищо против него) и реално е и грижа за кожата с прекрасен състав, но се съмнявам доколко ще помогне с дълготрайността на грима и омазняването. Може би ще ми предложите трети вариант, който съчетава грижа и издръжлива основа.



    А и новият парфюм на Guerlain... <3 любов.
    машата е мнооого добра, доволна съм и аз

    Mon Guerlain е прекрасен, харесвам го от супер мн време; като бях в Германия лятото ми дадоха мостра от него и от тогава съм влюбена; имам достатъчно парфюми и тоалетни води обаче и не смятам да си го взимам скоро

    между другото, аз никога не съм имала lip stain и никога не съм го разбирала Д: като обикновено червило ли го ползваш? не е ли същото като да сложиш малко/по-бледо червило? Д:














  20. #2870
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Въобще не е лип стейн, както го разбираме ние, а матово червило с много добра покривност, комфортна формула за носене и нелоша дълготрайност. Всъщност май ми е едно от най-любимите течни матови червила.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  21. #2871
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Въобще не е лип стейн, както го разбираме ние, а матово червило с много добра покривност, комфортна формула за носене и нелоша дълготрайност. Всъщност май ми е едно от най-любимите течни матови червила.
    ухуу, яко; аз мислех че lip stain e... ами lip stain





    а червилото Love Pop беше подарък към разгримиращите кърпики:


    :: добра оферта е- независимо какъв разгримиращ продукт на Clinique си вземете, получавате подарък червило
    няма избор за нюанса, но аз мисля че цветът е универсален и хубав, само по себе си червилото е към 40 лева май /?/

  22. #2872
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Ехааа, момиче! Още един фдт. Как ще ги изхабиш? :д
    Как така подарък? Днес гледах на криник нещата и пишеше при покупка над 140лв. получаваш разни минита и червило. Къде го намери? Щото в дъглас и сефора нямаше такова нещо. В бутика? И колко кинти са тези кърпички? И хубави ли са?
    Аз идвам да си похваля последното червило, което взех (това ми е слабостта в грима) - лакът на шисейдо. Много е комфортно за носене, не лепне, не се чувства като евтинджос, въпреки че не знам как се чувства евтинджоса, де :д. Моят цвят е червено с оранжеви отенъци, което много ходи на тена ми, но на снимката ми не изглежда такова. Без ярка слънчева светлина е нещо като my lips but much, much better, а като се изложа на слънчице е супер шайни и красиво, без да е крещящо. Харесва ми, че цвета е перфектен за ежедневието, заради формулата и сега за лятото с още малко загар, малко хайлайт и усещам как ще се превърне в любимото ми червило. Ного съм изненадана и доволна. Сега хвърлих око на лаковете на диор, обаче многото отрицателни отзиви като че ли ме спират.

    http://prikachi.com/images/524/9309524s.jpg
    http://prikachi.com/images/523/9309523K.jpg
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  23. #2873
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Имам си вече УВ лампа и праймър и лакчета и съм много щастлива. Ще мога да си мацотам на воля. Цветовете обаче не ми отговарят, щом бордо (червено) .. явно е ярко розово.

    И си взех мигли, които кой знае кога ще сложа, но пък са със страхотно качество, напомнят малко на LillyLashes. - Снимка

    И едно от тези лосиончета на VS, които се предполага, че има шимър... но аз лично почти не го виждам - Снимка 2

  24. #2874
    Аватара на radito98
    Регистриран на
    Apr 2018
    Мнения
    33
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Най-новият ми душ-гел: http://prikachi.com/images.php?images/159/9311159c.jpg
    На каква марка е? Нещо не се вижда добре на снимката.

  25. #2875
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от dream1707 Виж мнението
    И си взех мигли, които кой знае кога ще сложа, но пък са със страхотно качество, напомнят малко на LillyLashes. - Снимка
    сложи си ги и пак ги покажи

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си