.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Unhappy Белези от акне

    Здравейте,
    Имам проблем с червени белези,останали ми от пъпки по лицето. В момента нямам толква много пъпки,колкото червени петна,главно по бузите ми. Не стискам пъпките,но тъй като ми се налага да се бръсна,доста често става така,че някоя пъпка да бъде одрана.
    Опитвал съм какво ли не,но не изгелжда да се махат. Да,до известна степен са по-малко червени,но ми създават много комплекси и искам да изчезнат изцяло.
    Знам,че лазери биха помогнали,но ми казаха,че не е добре,тъй като, както вече казах, белезите са в линията на брадата, а лазерът явно не е добър за косъмчетата.
    Затова реших да попитам тук,дали случайно някой не знае лек,който да помага наистина с този проблем. Гледал съм много в интернет и къде ли не,но през повечето време хората говорят за тъмните, кафяви петна,а те се коренно различни от моите червени петна. Червените белези се водят спукани кръвоносни съдове,поне до колкото съм запознат, та ако някой знае какво би помогнало,ще съм много благодарен да сподели.
    Благодаря предварително !

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от Aquaice Виж мнението
    Здравейте,
    Имам проблем с червени белези,останали ми от пъпки по лицето. В момента нямам толква много пъпки,колкото червени петна,главно по бузите ми. Не стискам пъпките,но тъй като ми се налага да се бръсна,доста често става така,че някоя пъпка да бъде одрана.
    Опитвал съм какво ли не,но не изгелжда да се махат. Да,до известна степен са по-малко червени,но ми създават много комплекси и искам да изчезнат изцяло.
    Знам,че лазери биха помогнали,но ми казаха,че не е добре,тъй като, както вече казах, белезите са в линията на брадата, а лазерът явно не е добър за косъмчетата.
    Затова реших да попитам тук,дали случайно някой не знае лек,който да помага наистина с този проблем. Гледал съм много в интернет и къде ли не,но през повечето време хората говорят за тъмните, кафяви петна,а те се коренно различни от моите червени петна. Червените белези се водят спукани кръвоносни съдове,поне до колкото съм запознат, та ако някой знае какво би помогнало,ще съм много благодарен да сподели.
    Благодаря предварително ! friday night funkin
    от всичко посочено аз съм привърженичка на маслото от чаено дърво. не само третира различни видове кожин раздразнение, но също така се справя и успешно с по-проблемни раздразнения- някои дори го използват за премахване на циреи,гъбички и темподобни. мога да препоръчам маслото във вид на спрей- на natures way.

  3. #3
    Колкото и мнения да получиш тук, най-доброто мнение може да разбереш от дерматолог. Обикновено, знам че през лятото морето, слънцето и солената вода помагат. Все пак наистина ти препоръчвам да отидеш на доктор, защото понякога белезите може да са знак за нещо лошо.
    Тревата е за деца, ракията е за мъже!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си