.
Отговор в тема
Страница 438 от 450 ПървиПърви ... 338388428434435436437438439440441442448 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 926 до 10 950 от общо 11246
  1. #10926
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Уел, странна "новина" получих, макар да не е като да не знаех въобще. Просто се надявах да не е точно истина това, дето си мисля. Ми, истина си е и бих я убила с камъни, ако знаех по-навреме. Сега и да я затрупам, файда никаква, щото то минало вече. Явно и аз трябва да си бия домочедието преди да иде да свърши нещо, за да си знае и да внимава. Обмислям и да си замълча поради тая причина, че всичко е минало и заминало ама не знам... Абе, бОли ме, кво да кажа.
    Снощи/тая сутрин осъмнахме със сериала двете, а не го бяхме правили отдавна. Ще хапна, след което ще си поумра за още час-два, че и без друго е влажно и облачно навън. Пък ако и завали дъжд като света, таман.
    Все не се уцелваме, за да се наприказваме двамата, повече от две седмици сме писали дъждовни, пък сега и ще пътува май. Обмислих някакви неща по въпроса и се оказа, че ме мързи зверски да се занимавам с тъпотии, за тва си оставам, където съм и правя, каквото правя от 3-4 месеца насам. Нямам нерви за повече панаири, нямам и желание. Да не говорим, че си получавам всичко нужно и по тоя начин, та съвсем не можеш да ме излъжеш.
    Дъртия се прибира днес, а аз нямам търпение да има още един разумен човек в нас, дето не мисли само с гъза си.
    квак

  2. #10927
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Туриела отдавна вече сама си говори във форума - никой не я чете, нито и отговаря.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #10928
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Тори, защо така със злоба, душицо? Дай по - спокойно.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  4. #10929
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Тори, защо така със злоба, душицо? Дай по - спокойно.
    От какво може да се озлоби една жена най-много (във форума или в живота)? От това че никой не и обръща внимание - какво друго?! За това развъжда кучета - защото те могат да я търпят, да я лижат по лицето (в знак на "любов") и няма да избягат!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #10930
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Тори, защо така със злоба, душицо? Дай по - спокойно.
    О, убийството с камъните, ако визираш, заслужава си. :дд Много хора на мое място също биха го помислили. Важното е, че не съм променила отношението, както и че не съм направила нищо. Ако щеш, мрънкам си сама, без да има неква причина или последствия от което. :д
    квак

  6. #10931
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    О, убийството с камъните, ако визираш, заслужава си. :дд Много хора на мое място също биха го помислили. Важното е, че не съм променила отношението, както и че не съм направила нищо. Ако щеш, мрънкам си сама, без да има неква причина или последствия от което. :д
    Може би. След като не съм запознат със ситуацията, няма как да давам обективно мнение. Просто се изненадах, че младо момиче може да държи толкова злоба в себе си. Все едно слушам откачената 90 годишна баба три етажа над мен. Тази женица само злобата я държи жива.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  7. #10932
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Тази женица само злобата я държи жива.
    С Туриела да не мислиш че е по-различно?!
    Само кучетата ѝ още не са избягали от нея!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #10933
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    мрънкам си сама, без да има неква причина

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Туриела отдавна вече сама си говори във форума - никой не я чете, нито и отговаря.
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...без да има неква причина или последствия от което. :д
    Горката!
    Говори да не знае български правилен със словоред!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #10934
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Може би. След като не съм запознат със ситуацията, няма как да давам обективно мнение. Просто се изненадах, че младо момиче може да държи толкова злоба в себе си. Все едно слушам откачената 90 годишна баба три етажа над мен. Тази женица само злобата я държи жива.
    Става въпрос за това, че в случая безопасността на семейството ми е била поставена под въпрос заради нечии неадекватни желания и мързел. Нямам проблем никой да не се съобразява с нас, но навън. Влезеш ли от входната врата вкъщи, започваш да спазваш установения в дома ред и да се съобразяваш. Явно въпросния човек повече вкъщи няма да влезе току-така, не съм ок с безотговорността. Може би бих, ако беше важно ама в случая наистина си беше чиста проба капризи и се радвам, че нищо лошо не се случи. Може би трябва да спра дотук по темата.







    ОН: Ок, Ривърдейл се оказа готин сериал и умирам да качат и последните няколко епизода от сезона + да почне новия сезон. Сигурно няма да е скоро ама... Надеждата умира последна.
    квак

  10. #10935
    В отпуска съм и ми предстоят почивни дни ,така че съм щастлив!
    https://pochivnidni.bg/

  11. #10936
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    честит празник

  12. #10937
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Ооо, Пандишпандие Петмезова...
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #10938
    anonymous1043668
    Guest
    О уау, нищо токоз не е станало без мене и онея така и няма да ми отключат темата.

    Дефендъра и докторчето се зарибяват някъде другаде, сегиз - тогиз някой стар потребител възкръсне.


    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението


    Горката!
    Говори да не знае български правилен със словоред!
    А, Грозни какво още правиш тука бе? То нищо не остана..

    Торето си я знаем - вгнезди се в тая тема и няма да я остави до второто пришествие...

  14. #10939
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    О уау, нищо токоз не е станало без мене и онея така и няма да ми отключат темата.
    Според мен всичко е въпрос на его. Ако я бяха отключили, трябваше да си признаят все едно, че са сгрешили в прецентката си. А power-трипването се услажда на всеки, дори във форум.

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Дефендъра и докторчето се зарибяват някъде другаде, сегиз - тогиз някой стар потребител възкръсне.
    Да, доста стари фейкове възкръснаха напоследък. Имаше много фън с комунисти, стоукъри, психопати... Не е съвсем безопасно тук. Направо си е онлайн трилър. Но това поддържа интересът ми към това място все още жив.

  15. #10940
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Дефендъра и докторчето се зарибяват някъде другаде.
    Фъзи, знаеш ли какво е това?:




    ..... това е, екстремен секс.

    Така се почувствах, когато видях, че си се завърнала.

  16. #10941
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Така се почувствах, когато видях, че си се завърнала.
    Реши да споделиш на уважаемите читатели как си получил ерекция ли? Такава информация не е ли за лични съобщения (въпреки че тогава ще е сексуален тормоз) или поне твърде лична, за да я споделяш с форума? Или за теб обявяването публично на такива неща е съвсем нормално и дори християснко поведение? Това си е виртуален ексхибиционизъм!

  17. #10942
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Реши да споделиш на уважаемите читатели как си получил ерекция ли? Такава информация не е ли за лични съобщения (въпреки че тогава ще е сексуален тормоз) или поне твърде лична, за да я споделяш с форума? Или за теб обявяването публично на такива неща е съвсем нормално и дори християснко поведение? Това си е виртуален ексхибиционизъм!
    Ми темата е "как се чувствате", аз така се почувствах ве, това не е сексуален намек или насилие към Фъзи, а описание за това как се чувствам.

    От друга страна Фъзито в коментара си използва думата "зарибяване". Ами картинката, която съм постнал е всъщност снимков, смислов еквивалент на думата "зарибявам" а не намек за сексуален тормоз. Ако моето е сексуален тормоз, то и нейното обръщение също би било сексуален тормоз.

    Ако моето е сексуален тормоз, то целия раздел "Секс" на форума също може да се изтълкува, като сексуален тормоз при добра воля.
    Последно редактирано от defender : 06-02-2020 на 15:28

  18. #10943
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Реши да споделиш на уважаемите читатели как си получил ерекция ли? Такава информация не е ли за лични съобщения (въпреки че тогава ще е сексуален тормоз) или поне твърде лична, за да я споделяш с форума?
    Тролчо, при любимия ти капитализъм, рекламните пана по улиците и по телевизията не е ли сексуален тормоз ве. Ако приемем думите на Фройд, че всичко е секс. То рекламите, които капитализми така умело толерира, не са ли всъщност вид сексуален тормоз - те възбуждат, манипулират и стимулират в мен либидото и ми създават сексуални желания и страсти, като генерират енергия аз да ги задоволявам чрез излишни покупки.
    Кажи са умник, какво ще измислиш. Щото целия ти капитализъм в основата си е едно сексуално насилие, даже и над малолетни деца, щото и "Лека нощ деца" ги прекъсват за реклами на дамски превръзки и вдигане на самолета ве.
    Последно редактирано от defender : 06-02-2020 на 15:42

  19. #10944
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Тролчо, при любимия ти капитализъм, рекламните пана по улиците и по телевизията не е ли сексуален тормоз ве. Ако приемем думите на Фройд, че всичко е секс. То рекламите, които капитализми така умело толерира, не са ли всъщност вид сексуален тормоз - те възбуждат, манипулират и стимулират в мен либидото и ми създават сексуални желания и страсти, като генерират енергия аз да ги задоволявам чрез излишни покупки.
    Кажи са умник, какво ще измислиш. Щото целия ти капитализъм в основата си е едно сексуално насилие, даже и над малолетни деца, щото и "Лека нощ деца" ги прекъсват за реклами на дамски превръзки и вдигане на самолета ве.
    Това ли ще представиш в своя защита, ако хипотетично те съдят за сексуален тормоз?

    Разликата е, че билбордовете или рекламите нямат ерекция в буквалния смисъл и съобщението им е публично, а не представлява личния интерес от страна на някакъв особняк към даденото лице, което може би не е на същата еротична вълна и подобни намеци могат и да го смущават.
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-02-2020 на 17:01

  20. #10945
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    TrollFactory философа, може да съсипе сексуалния живот на всяка двойка. Да не говорим, че философиите му за секса са типично левичарски.

  21. #10946
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    А, Грозни какво още правиш тука бе? То нищо не остана..
    Убивам по малко време след работа .
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Торето си я знаем - вгнезди се в тая тема и няма да я остави до второто пришествие...
    Най-интересното е че тя вероятно не осъзнава, че в тоя форум вече е напълно сама и никой не ѝ обръща внимание.
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Фъзи, знаеш ли какво е това?:




    ..... това е, екстремен секс.

    Така се почувствах, когато видях, че си се завърнала.
    Да не би да се опитваш да сваляш Фузи по тоя начин ?!
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Тролчо, при любимия ти капитализъм, рекламните пана по улиците и по телевизията не е ли сексуален тормоз ве.
    А комунизма да не би да не е сексуален и всякакъв друг тормоз?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #10947
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Да не би да се опитваш да сваляш Фузи по тоя начин ?!
    С Тролчо, изведнъж голяма чувствителност показвате по отношение на Фъзи, отново двамата в синхрон. Толкова много сте се сраснали един с друг, че имам чувството, че вие ще сте заедно дори и в спалната с общата си жена ве.

  23. #10948
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Според мен всичко е въпрос на его. Ако я бяха отключили, трябваше да си признаят все едно, че са сгрешили в прецентката си. А power-трипването се услажда на всеки, дори във форум.
    Ами то си е за тях, темата беше голяма, и имаше истинска дискусия, за един ден ставаха по 2 страници с постове, правеше и посещения.

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    ..... това е, екстремен секс.

    Така се почувствах, когато видях, че си се завърнала.
    Ако това изображение ти доставя удоволствие може напълно да минеш за зоофил. Или се оприличаваш на коза?

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Да не би да се опитваш да сваляш Фузи по тоя начин ?!
    То и докторчето иска, мина време и денфендъра не се отказва, нищо чудно, явно монахините не му пускат.

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    С Тролчо, изведнъж голяма чувствителност показвате по отношение на Фъзи, отново двамата в синхрон. Толкова много сте се сраснали един с друг, че имам чувството, че вие ще сте заедно дори и в спалната с общата си жена ве.
    Не бе, просто не се карам с тях. Всички останли потребители не спряхте да плюете и обиждате Грозния и TrollFactory. И нека да го признаем - това са единствените хора, които мислят и може да говориш с тях нормално.

    А не като други хора веднага да налитат на отчаяни свалки и религиозни борби..

    Продължавай така и ще си умреш сам дефендъре, не само от мен ами от всяка жена, църковна или не..


    EDIT:
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    TrollFactory философа, може да съсипе сексуалния живот на всяка двойка. Да не говорим, че философиите му за секса са типично левичарски.
    Двойка ли? Каква двойка? Ти си сам, не знаеш ли?
    Последно редактирано от anonymous1043668 : 06-03-2020 на 09:37

  24. #10949
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ами то си е за тях, темата беше голяма, и имаше истинска дискусия, за един ден ставаха по 2 страници с постове, правеше и посещения.



    Ако това изображение ти доставя удоволствие може напълно да минеш за зоофил. Или се оприличаваш на коза?



    То и докторчето иска, мина време и денфендъра не се отказва, нищо чудно, явно монахините не му пускат.



    Не бе, просто не се карам с тях. Всички останли потребители не спряхте да плюете и обиждате Грозния и TrollFactory. И нека да го признаем - това са единствените хора, които мислят и може да говориш с тях нормално.

    А не като други хора веднага да налитат на отчаяни свалки и религиозни борби..

    Продължавай така и ще си умреш сам дефендъре, не само от мен ами от всяка жена, църковна или не..


    EDIT:


    Двойка ли? Каква двойка? Ти си сам, не знаеш ли?
    Нямам нищо против да си говориш сладко с двете си мъже-приятелки.

    Просто ми е чудно защо не се радваш на мъжко внимание, след като сигурно до 5-6 години ще се вече полубабичка и тогава сама ще търсиш мъжко внимание от някой мъжки поглед, който те поглежда със сексуален предтекст, когато ходиш на улицата за да се почувстваш секси и харесвана.

    А мъже-приятелки, с които да си говориш, можеш да имаш и над 60, всъщност тогава най-вероятно ще имаш само такива.

    Мда, ве да кажеш на някое момиче, че това, че се завърнала във форума, те кара да се чувстваш все едно правиш екстремен секс, това е невероятен повод да почват да се правят някакви генерални негативни изводи.
    Нито съм ти писал и досаждал на лични с някакви свалки, нито съм те заплашвал да не говориш с други мъже и подобни. Продължавай да си мислиш как отчаяно съм те свалял.

    Проблема си е в тебе, душа, не е в мене. Просто жените яко се бъгнахте с тоя либерализъм и сексуална еманципация.

    Радвай се ся на мъжко внимание и имай самочувствието на харесвана жена, че ако продължаваш в същия дух, до няколко годинки те виждам дърта, навъсена феминистка с липси на мъжко внимание. Тогава ще ти се драйфа от такива сладкодумни мъже-приятелки философи, дето само си си изгубила врете с тях, когато си била харесвана жена. А ако ти се падне някой Тролчо за мъж, най-вероятно ще те кара да се целуваш и да правиш секс с него през маска или целофан.

    ПП: Ми не сме двойки, никъде не съм казал подобно нещо, само казах, че завръщането ти във форума възбужда екстремни чувства, а това, че го направих по този начин (демек екстремен секс), беше просто закачка.

    И двете мъжки лелки дойдоха веднага да се възмущават, враговете на секса, дето сваляли жени само с пари, никакъв секс, никакви комплименти и закачки.
    Последно редактирано от defender : 06-03-2020 на 11:17

  25. #10950
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Нямам нищо против да си говориш сладко с двете си мъже-приятелки.

    Просто ми е чудно защо не се радваш на мъжко внимание, след като сигурно до 5-6 години ще се вече полубабичка и тогава сама ще търсиш мъжко внимание от някой мъжки поглед, който те поглежда със сексуален предтекст, когато ходиш на улицата за да се почувстваш секси и харесвана.

    А мъже-приятелки, с които да си говориш, можеш да имаш и над 60, всъщност тогава най-вероятно ще имаш само такива.

    Мда, ве да кажеш на някое момиче, че това, че се завърнала във форума, те кара да се чувстваш все едно правиш екстремен секс, това е невероятен повод да почват да се правят някакви генерални негативни изводи.
    Нито съм ти писал и досаждал на лични с някакви свалки, нито съм те заплашвал да не говориш с други мъже и подобни. Продължавай да си мислиш как отчаяно съм те свалял.

    Проблема си е в тебе, душа, не е в мене. Просто жените яко се бъгнахте с тоя либерализъм и сексуална еманципация.

    Радвай се ся на мъжко внимание и имай самочувствието на харесвана жена, че ако продължаваш в същия дух, до няколко годинки те виждам дърта, навъсена феминистка с липси на мъжко внимание. Тогава ще ти се драйфа от такива сладкодумни мъже-приятелки философи, дето само си си изгубила врете с тях, когато си била харесвана жена. А ако ти се падне някой Тролчо за мъж, най-вероятно ще те кара да се целуваш и да правиш секс с него през маска или целофан.

    ПП: Ми не сме двойки, никъде не съм казал подобно нещо, само казах, че завръщането ти във форума възбужда екстремни чувства, а това, че го направих по този начин (демек екстремен секс), беше просто закачка.

    И двете мъжки лелки дойдоха веднага да се възмущават, враговете на секса, дето сваляли жени само с пари, никакъв секс, никакви комплименти и закачки.
    Никъде не съм казвал, че се чувствам възмутен. Трудно може да ме възмути някой, особено пък с твоето винаги предсказуемо поведение и някаквите си смешни опити за свалячество в тийнпроблем. Фъзито, независимо дали е феминистка или не, като всяка свободна жена има правото да си избира с кого да прави секс. Виждайки те как бурно реагира, може единствено да стигнем до заключение, че ти в действителност си разчитал това да бъде "свалка тепач" и сега като "малко" ти се поразвали кефа, че те отрязаха директно, почна да обиждаш всички, които ти обърнаха внимание. Ако беше такъв "майтапчия", а това "най-обикновен майтап" щеше да разбереш и отговора на другите. Но вместо това, ти се зачерви, запени ти се устата и като в пример от медицински учебник за това какво е невротичен пристъп на гняв изписа по-горните глупости. Единствено изкоментирахме твоя пик с "ексремен секс с два козела", което си беше чиста простотия, а ти ескалира толкова бурно, че се чудя дали да не ти препоръчам да си провериш с проблема с нервите. Дори и Фъзи да остане сама на 60, ти ще си по-жалка гледка, защото тази твоя нервна система, която явно към момента нещо не е съвсем в ред, само ще става по-зле и по-зле и на същите години ти ще си тотална разруха.
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-03-2020 на 12:36

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си