.
Отговор в тема
Страница 11 от 13 ПървиПърви ... 78910111213 ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 303
  1. #251
    ivelina7654
    Guest
    Здравейте, И аз имам подобен проблем. Аз съм на 17, а гаджето ми е на 18. И на двамата ще ни е за първи път. Той не може да се справи с проникването ,защото не знае точно къде трябва да го сложи. Като решихме да пробваме днес пак, той налучкваше ципата,но усещах много силна болка през цялото време и накрая спряхме. Не я проби, но след това още ме болеше. Най-много се дразня, че гаджето ми ме пита дали не съм го правила вече... това ме наранява при условие, че съм му вярна. Моля Ви ...помогнете ми как да пробие ципата по-лесно :/

  2. #252
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Може пък и да сте я разкъсали. Не е задължително да има кръв за да разбереш , че ципата ти е ''пробита''.


  3. #253

  4. #254
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от ivelina7654 Виж мнението
    Като решихме да пробваме днес пак, той налучкваше ципата
    Правете го по-често, в някой момент ще успее да я заобиколи

  5. #255
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Нененненененепе
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  6. #256
    Повече от фен Аватара на hAwk_eye
    Регистриран на
    Dec 2014
    Мнения
    456
    Боже до къде се стигна...да се пита по компютъра за такова нещо....

  7. #257
    e1997
    Guest
    Здравейте, и аз имам един въпрос. С приятеля ми правим орален секс понякога, но аз все още имам девствена ципа т.е. не сме правили обикновения секс.
    Последния път той се изпразни и хвана пениса, за да не изцапа наоколо. След това избърса ръката и пениса си с кърпичка и ние продължихме и той ме опипа по вагината със същата ръка. Тъй като четох по-горе, че по този начин може да се забременее и се чудех дали може и аз да забременея, въпреки че имам девствена ципа.

  8. #258
    Здравейте!Последната ми менструация настъпи на 1 декември 2014г. ,по принцип ми е редовен (на 28-9 дни),но в последните няколко месеца периода на цикъла ми се удължи (два месеца ми идва на 37)като декември месец ми дойде на 17 ден.С приятелят ми не се пазим ,но не свършва в мен .Тест ще си правя утре ,та ..въпроса ми е възможно ли е да съм бременна?
    Последно редактирано от kotencete954 : 01-10-2015 на 12:30 Причина: :)

  9. #259
    Голям фен Аватара на TheDeath
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Дълбоко в мрачния свят на Нищото
    Мнения
    535
    Kotence954, това, че го вади преди да свърши не значи, че няма шанс да е пуснал мъничко вътре, затова и внезапното спиране на акта не е 100% начин за предпазване, много по-лесно е да се иде на доктор и да се вземат хапчета или да се ползва капут. Не е невъзможно да си бременна, но все пак шанса е малък
    Няма по-красиво от алената кръв, обливаща черния камък на фона на златистия залез....

  10. #260
    то пък все като започнат да закъсняват гостите от червен бряг ... и ии и ии всеки се панира главоболие от няма нищо



    Изкупуване на коли за скрап коли за скрап за гр. София и региона

  11. #261
    ivan33
    Guest
    Здравейте , понеже никъде не видях да се споменава този въпрос... преди няколко дни с приятелката ми правихме секс с предпазни средства (презервативи). ВсиЧко свърши както трябва , свърших в презерватива и го махнах. Знам , че по половият ми член е възможно да са останали капки течност и точно този факт ме притеснява. След като бях свършил тя хвана члена ми , но не мога да се сетя къде точно и не съм сигурен дали имаше нещо по него , след като ме възбуждаше с ръка започна да ми показва какво трябва да направя аз. След което бръкна във вагината си демонстрирайки ми какво трябва да направя.
    ПРИТЕСНЯВАМ се и се питам МОЖЕ ЛИ ДА ЗАБРЕМЕНЕЕ ОТ НЯКОЛКО КАПЧИЦИ ПО ПРЪСТИТЕ ?

  12. #262
    12qwaszx
    Guest
    :P

  13. #263
    BioFish
    Guest
    Браво дано да няма такива теми повече

  14. #264
    Flexa
    Guest
    Schweik
    Да ще излезе и ще дойде в стаята да те изяде докато спиш ....... По умен въпрос няма ли да зададеш ?
    Последно редактирано от Flexa : 10-22-2015 на 18:45

  15. #265
    Здравейте,искам да попитам един въпров който ме мъчи доста дни.С приятелката ми правихме секс преди две седмици и мисля,че направих белята,та дойде и Ц. обаче се няма апетит,качва килограми и се оплаква от болки в гърдите,въпросът ми е възможно ли е да е бременна ?

  16. #266
    Въпроса ми е,как правите нещо без да ви пука и питате след 1-2-3-4 седмици,дали е станало нещо ??? (facepalm)
    The time's for sobieski

  17. #267
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от Petio_515 Виж мнението
    Здравейте,искам да попитам един въпров който ме мъчи доста дни.С приятелката ми правихме секс преди две седмици и мисля,че направих белята,та дойде и Ц. обаче се няма апетит,качва килограми и се оплаква от болки в гърдите,въпросът ми е възможно ли е да е бременна ?
    Да си чувал за тест за бременност?

  18. #268
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Слушайте Indistinct тя знае всичко защото често и се налга да го позва теста и места...

  19. #269
    Да му мисли Мис дупе Бразилия 2015. Четохте ли? По договор от конкурса, спечелилата за времето докато е Мис-ка, трябва да спре да пие, да пуши и да не прави анален секс. И през декември Мис 2015 казва в интервю, че тя поначало не пие и не пуши, а аналния секс щяла да го спре, но не веднага, а от 01 януари 2016. Имало вратичка в договора.

  20. #270
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от solo_ Виж мнението
    Слушайте Indistinct тя знае всичко защото често и се налга да го позва теста и места...
    Ти нямаш ли си друга работа?

  21. #271
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Ти нямаш ли си друга работа?
    Бии ме !!! Бии !!!! МЕЕЕЕ !!!! Бии ме !!! Бии ме !!! Бии меее ! бии ме !!! Бързо и набързо страстно ме разкатай !

  22. #272
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481

  23. #273
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Темата е още от времето на papugai

  24. #274
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    SOLO_,кви са тия аватри от теб?

  25. #275
    bluestyle
    Guest
    добре може ли да попитам :
    вчера правих секс с приятелката ми без презерватив и свърших няколко секунди след като го изкарах трябва ли да се притеснявам или :/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си