.
Затворена тема
Страница 89 от 91 ПървиПърви ... 397985868788899091 ПоследнаПърви
Резултати от 2 201 до 2 225 от общо 2269
  1. #2201
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Винаги ли се смееш?
    Навик ми е да го пиша, като цяло през цялото време съм много радостна и усмихната, та и затова пиша емотиконката. А и си ме кефи

  2. #2202
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Навик ми е да го пиша, като цяло през цялото време съм много радостна и усмихната, та и затова пиша емотиконката. А и си ме кефи
    Така трябва!

  3. #2203
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    замисляш ли се в момента по-сериозно ^ ? :Д
    Никога не ме е изкушавала мисълта да правим секс в колата.

  4. #2204
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Никога не ме е изкушавала мисълта да правим секс в колата.
    Нормално. То това е най-неудобното възможно място сигурно.

  5. #2205
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Нормално. То това е най-неудобното възможно място сигурно.
    Е, то зависи от габаритите на колата и на участниците в заниманието...

  6. #2206
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Е, то зависи от габаритите на колата и на участниците в заниманието...
    квито ще да са габаритите, все едно да влезнете в чекмедже да се ебете

  7. #2207
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Е, щом форонният гуру е казал... Кой съм аз да споря?

  8. #2208
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    форумния гуру е грозния
    аз съм форумният идиот
    ама поне не съм под чехъл не ми се налага да питам
    преди да се изказвам

  9. #2209
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    А, щом си форумният идиот, мога да ти тегля майната.

  10. #2210
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    квито ще да са габаритите, все едно да влезнете в чекмедже да се ебете
    Ахахахахахахаххахахсхах, това ме уби

  11. #2211
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Нормално. То това е най-неудобното възможно място сигурно.
    Е то пък аз и никога не съм го правил в кола, ама ако нямах примерно друга възможност и място, може би само тогава бих опитал в кола!

  12. #2212
    Ако момичето не те харесва каквото и да правиш няма как да й се харесаш.

  13. #2213
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от qwerty7842 Виж мнението
    Ако момичето не те харесва каквото и да правиш няма как да й се харесаш.
    Мхм има си техники, те харесват по-скоро характера, но си трябва и някаква външност де! Само, че аз не ги разбирам тия техники, нито жестовете!

  14. #2214
    Здравейте,
    На 16 съм и наскоро си писах с едно момиче, с което се познаваме от много отдавна (около 5-6 год). Преди бяхме в един класи бяхме в много добри прителски отношения и си пишехме постоянно! След като се преместих в друг клас и училище сме се виждали 3-4 пъти за по 4-5 часа на различни срещи на класа и съща се бяхме разбирали да се видим просто ей така да не се забравим. Миналия месец имах рожден ден и тя ми писа да ми го честити, заприказвахме се за общи неща как е новия клас, как е училището и си писахме бая време - от дума на дума се разбрахме да се видим с още няколко човека, с които си бяхме по-близки от класа. Писахме си покрай тази среща, срещнахме се. Бая време прекарахме, около 6-7 часа, поговорихме си и т.н. Въпросното момиче го харесвам още от както бяхме в един клас, но някак си не можах да й кажа, след това загубихме връзка. Момичето реагира супер смее се на шегите ми, правим очен контакт, прегръщахме се като се видяхме и като се разделихме. Обаче след тая среща сме си писали за малко на следващия ден и сега не знам как да я заговоря отново, някой да даде някайви съвети? Също мисля, че добре се обличам и й направих добро първо впечатление. Обаче сега е станала още по-красива и направо не ми дава мира. До сега не съм се свалял с момичета и не знам как да подходя в този случай. Просто не знам как да започна чата и въобще каква да е следващата ми стъпка! Благодаря за отговорите предварително!
    Последно редактирано от Bener : 05-20-2017 на 11:55

  15. #2215
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Мхм има си техники, те харесват по-скоро характера, но си трябва и някаква външност де!
    Само, че аз не ги разбирам тия техники, нито жестовете!
    Ето ти жестовете и техниката:

    С тия жестове можеш да свалиш много жени !
    Ето и техниката, която ти трябва - с нея можеш да свалиш много жени:


    Цитирай Първоначално написано от Bener Виж мнението
    Здравейте,
    На 16 съм и наскоро си писах с едно момиче, ...
    До сега не съм се свалял с момичета и не знам как да подходя в този случай. Просто не знам как да започна чата и въобще каква да е следващата ми стъпка! Благодаря за отговорите предварително!
    Покани я да излезете и да се видите някъде навън само двамата, други хора не ви трябват!
    Ако не се съгласи, забравяш я и пробваш с друга! Успех !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #2216
    Че ще я поканя на среща някой път е ясно, но според мен ще е странен скок от среща на класа да скоча на айде да ходим някъде само двамата. Идеята ми беше по-скоро по какъв начин да й пиша така че да не натягам и да не съм супер странен? Смисъл изчерпаха се темите за миналия клас и сега ще е някво супер странно след като сме приключили някакъв разговор преди време изведнъж да изскоча "здрасти кво правиш"... Последно съм й написал "трябва да се виждаме по-често" и тя ми каза "да трябва" и реших че вече съм й досадил и я оставих и сега не знам как да й пиша отново.
    Едит: сега се сещам че тя е близка приятелка с една обща позната "Х" и ако я поканя да излезем някъде ще каже ама хайде да вземем и "Х", а няма как да й откажа или поне не знам как. По-скоро бих искал малко да си попишем да се сближим малко отново и тогава да преминавам на други стъпки, макар че не знам това до колко е правилно! Просто не знам на следващия ден след като сме си писали последно как да започна да си пиша с нея отново защото имам чувството че й досаждам. Също и като си пишем поддържаме някакъв разговор и по едно време просто спира ей така от нищо смисъл рязко спира разговора все едно повече няма за какво да се говори и след като тя спре и аз спирам да пиша защото считам че съм вече досаден и така после след тази рязка спирка не знам на следващия ден как да започна
    Последно редактирано от Bener : 05-20-2017 на 20:38

  17. #2217
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    То това си идва от вътре или излъчваш някаква енергия, която привлича жените като магнит или не! И аз забелязвам примерно, че някои момичета излъчват нещо и ми се струват много секси и привлекателни, а други просто нямат излъчване и не ме привличат следователно може да сме си най-много приятели с такива!

  18. #2218
    Не знам нямам никакъв опит! Пишем си напоследък ама все аз започвам да пиша... все пак я питам дали досаждам и тя казва, че не съм й досаден и продължаваме да си пишем. Според вас дали е добре примерно след като спрем да пишем някой път просто да я оставя 2-3 дни да видя дали ще ме потърси и ако не ме потърси да сметна, че не е заинтересована от мен?

    По начина по който ми отговаря смятам че й е приятно да чатим обаче няма как да знам... примерно като я питам някой въпрос който може да се отговори с да/не, не ми отговаря само с да/не, а винаги допълва нещо, по това считам че иска да продължи дискусията ама не знам дали правилно преценявам. И също използва доста емотиконки от типа на , което не знам как да го приемам, но и аз използвам доста.
    Последно редактирано от Bener : 05-22-2017 на 18:17

  19. #2219
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    То това си идва от вътре или излъчваш някаква енергия, която привлича жените като магнит или не! И аз забелязвам примерно, че някои момичета излъчват нещо и ми се струват много секси и привлекателни, а други просто нямат излъчване и не ме привличат следователно може да сме си най-много приятели с такива!
    Започваш да звучиш като някоя жена с тия приказки за "излъчване" .

    Цитирай Първоначално написано от Bener Виж мнението
    Не знам нямам никакъв опит! Пишем си напоследък ама все аз започвам да пиша... все пак я питам дали досаждам и тя казва, че не съм й досаден и продължаваме да си пишем. Според вас дали е добре примерно след като спрем да пишем някой път просто да я оставя 2-3 дни да видя дали ще ме потърси и ако не ме потърси да сметна, че не е заинтересована от мен?

    По начина по който ми отговаря смятам че й е приятно да чатим обаче няма как да знам... примерно като я питам някой въпрос който може да се отговори с да/не, не ми отговаря само с да/не, а винаги допълва нещо, по това считам че иска да продължи дискусията ама не знам дали правилно преценявам. И също използва доста емотиконки от типа на , което не знам как да го приемам, но и аз използвам доста.
    Следващия път като си пишете или се видите я покани да излезете заедно двамата. Бъди директен, не увъртай, не мрънкай. Ако на живо се притесняваш, пиши ѝ!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #2220
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Bener Виж мнението
    Не знам нямам никакъв опит! Пишем си напоследък ама все аз започвам да пиша... все пак я питам дали досаждам и тя казва, че не съм й досаден и продължаваме да си пишем. Според вас дали е добре примерно след като спрем да пишем някой път просто да я оставя 2-3 дни да видя дали ще ме потърси и ако не ме потърси да сметна, че не е заинтересована от мен?

    По начина по който ми отговаря смятам че й е приятно да чатим обаче няма как да знам... примерно като я питам някой въпрос който може да се отговори с да/не, не ми отговаря само с да/не, а винаги допълва нещо, по това считам че иска да продължи дискусията ама не знам дали правилно преценявам. И също използва доста емотиконки от типа на , което не знам как да го приемам, но и аз използвам доста.
    Не знам забелязал съм, че жените са супер пасивни и на живо и в чата или може само в България да са такива не знам, даже едно момиче да те харесва няма да се излъже да ти пише първа, винаги чака ти да и пишеш! Виж има и такива, които ми пишат, ама с тях обикновено сме си само приятели и няма шанс за нещо повече според мен! Повечето, ако ги питаш да се видите започват да овъртат и да се правят, че не са го прочели, или че нямат време и са много заети!

  21. #2221
    Има нещо такова, защото подхвърлих няколко пъти, че ще е готино да се видим (дори и не казах да бъдем само двамата) и тя веднага измести темата... затова не напирам много за среща, защото вече няколко пъти подхвърлям така и измества темата, може би още не сме достатъчно близки. Затова също писах по-горе какво сме си писали, ако някой може да прецени дали има някакъв шанс да има някакъв интерес или да не й досаждам повече.

    Случва ми се доста често да ми отговори на нещо с " "и повече нищо не пише и не знам какво да правя, попринцип сменям темата, но не знам колко е правилно - това може би значи, че е загубила интерес вече от чата или...? Дайте някакви предложения какво да правя в такъв случай.
    Последно редактирано от Bener : 05-23-2017 на 06:37

  22. #2222
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Bener Виж мнението
    Има нещо такова, защото подхвърлих няколко пъти, че ще е готино да се видим (дори и не казах да бъдем само двамата) и тя веднага измести темата... затова не напирам много за среща, защото вече няколко пъти подхвърлям така и измества темата, може би още не сме достатъчно близки. Затова също писах по-горе какво сме си писали, ако някой може да прецени дали има някакъв шанс да има някакъв интерес или да не й досаждам повече.

    Случва ми се доста често да ми отговори на нещо с " "и повече нищо не пише и не знам какво да правя, попринцип сменям темата, но не знам колко е правилно - това може би значи, че е загубила интерес вече от чата или...? Дайте някакви предложения какво да правя в такъв случай.
    Според мен имаш шанс и тя сменя темата, защото се притеснява да излезете само двамата, жените имат силна интуиция и обикновено усещат на къде отиват нещата и, ако се притесняват гледат да избегнат среща на саме, а понякога може и само да те тестват да видят дали се отказваш лесно и дали държиш на тях, но нека някой по-опитен се произнесе, защото и аз съм общо взето в същото положение като теб и не знам какво трябва да направя повече, без среща очи в очи и реален контакт няма как да се случи сближаване или каквото и да било! Случвало се е да се срещна с тях изненадващо и те тогава няма къде да ходят, но пък не сме били само двамата и обикновено сме били по някаква работа заети и е нямало как да стане нещо!

  23. #2223
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Започваш да звучиш като някоя жена с тия приказки за "излъчване" .
    А пък ти с твоите повтаряния за пари, коли и мускули звучиш като развалена плоча, а като се заоплакваш пък тогава приличаш на некой пенсионер!

  24. #2224
    Разбира се, че без среща няма как да стане! Не съм споменавал за среща само двамата, а подмятах че ще е яко да се съберем отново да се срещнем някакви хора. Предполагам както ти лаза интуицията й е подсказала, че нямам точно това предвид Дано да си прав, че имам някакъв шанс, защото до сега съм харесвал момичета, но така не ми е завъртала главата никоя до сега Не знам дали правилно постъпвам, но сега се пробвам да я опозная, тоест питам я някакви общи неща от типа на какво мисли да прави след като завърши, как е училището и т.н. Според вас добре ли правя или да спра ?

  25. #2225
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Аз не знам понякога с някое момиче може добре да си говорим на дълго и широко, но след това незнайно защо попадам във френд зоната, имам и случаи когато много сме си говорили с някое момиче и сме си чатили по-скоро и се познаваме не сме непознати, но след някоя и друга година като и пиша хич не ми отговаря каквото и да и пиша не знам защо така!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си