.
Отговор в тема
Страница 439 от 450 ПървиПърви ... 339389429435436437438439440441442443449 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 951 до 10 975 от общо 11246
  1. #10951
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Трудно може да ме възмути някой, особено пък с твоето винаги предсказуемо поведение и някаквите си смешни опити за свалячество в тийнпроблем.
    Ами именно, защото не е свалячевство, ако беше наистина свалячество, досега на лични десет път да съм се опитал да се запознаем, да им пратя лична снимка и да съм им предложил да излезем, а ако получа отказ да съм спрял да им досаждам. Ако бях сериозен, никога не бих го направил на целослушание (и после да слушам е такива като тебе, как се чешат на мой гръб), защото чувствата ми са си лична история. Защо ми е да свалям някое момиче пред всички вас ве, защо си толкова смешен. Тва моето не е свалячество, просто ти се насираш, щото явно и толкова не можеш или пък го приемаш, че това моето е сериозна свалка, щото така се представяш за нещо повече с жените и това е повод да влизаш в ролята на ментор свялач или в ролята на моралиста, който разбирал жените ве на мой гръб.

    А дори и наистина да беше сериозен опит за свалка, то ти, като капиталист трябва да го приемеш, като някакви мой начални опити за капитализъм в сферата на любовта и би трябвало да ме поощряваш. Но не, Тролчо идва да ми набие канчето и да ми убие наченките за предприемачество в сферата с жените и любовта. Ако беше истински капиталист, щеше да оценяваш всеки опит и вложен труд от другите хора, защото преди това сам щеше да си минал през него, но не, ти си фейк капиталист, спекулант.
    Последно редактирано от defender : 06-03-2020 на 13:07

  2. #10952
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ами именно, защото не е свалячевство, ако беше наистина свалячество, досега на лични десет път да съм се опитал да се запознаем, да им пратя лична снимка и да съм им предложил да излезем, а ако получа отказ да съм спрял да им досаждам. Ако бях сериозен, никога не бих го направил на целослушание (и после да слушам е такива като тебе, как се чешат на мой гръб), защото чувствата ми са си лична история. Защо ми е да свалям някое момиче пред всички вас ве, защо си толкова смешен. Тва моето не е свалячество, просто ти се насираш, щото явно и толкова не можеш или пък го приемаш, че това моето е сериозна свалка, щото така се представяш за нещо повече с жените и това е повод да влизаш в ролята на ментор свялач или в ролята на моралиста, който разбирал жените ве на мой гръб.

    А дори и наистина да беше сериозен опит за свалка, то ти, като капиталист трябва да го приемеш, като някакви мой начални опити за капитализъм в сферата на любовта и би трябвало да ме поощряваш. Но не, Тролчо идва да ми набие канчето и да ми убие наченките за предприемачество в сферата с жените и любовта. Ако беше истински капиталист, щеше да оценяваш всеки опит и вложен труд от другите хора, защото преди това сам щеше да си минал през него, но не, ти си фейк капиталист, спекулант.
    Добре де, последно какъв беше този "опит" на предната страница? Много противоречия има в мненята ти. Хем не си бил свалял, хем пък дори и да си бил, то ти нямало да го правиш така, хем пък в същото време точно това излиза, че правиш и според теб аз дори би трябвало да ти дам одобрението си разбирайки те както един капиталист разбира друг капиталист, че твоята свалка е вид инвестиция... Нещо не ти се връзват обясненията. Омаза се до уши и почна да пелтечиш. А и не виждам какво толкова лошо казах предвид, че и преди си се издавал, че Фъзито те кефи (цитата по-долу). Това, че жената не откликва на чувствата ти, не е причина да я нахраниш, че ще си остане вечно сама. Замислял ли си се, че може би просто не иска да е с теб (както и поради какви причини В ТЕБ) ? Много наранен го раздаваш, чак и ми натякваш някакво чувство за вина, че съм се намесил и спрял "нещо" обвинявайки ме, че не оценявам "опитът и трудът вложени от други хора (теб)" за "за предприемачество в сферата с жените и любовта". Начинът, по който звучиш казвайки всичко това почти ме кара да се смея на глас.

    Добре де, извинявай, че ти се бъркам в свалките! Имаш публично извинение от мен! Сега бъди доволен! Мисля, че това е първа крачка да оправим нещата. Втора е да се опитам да помоля и Фъзи и да ти даде шанс:
    Фъзи, прости му на момчето, аз съм виновен! Може би щеше да е по-сполучилив, ако не бях дошъл да го направя на резил. Дай му втори шанс! В името на добруването на човечеството!

    Виж колко съм добър, да не кажеш, че съм злобен. Ето, помагам ти в "предприемачеството". Като от един капиталист даващ кредит на друг капиталист. Даже не кредит, а още по-добро ти правя! Това си е направо "дарение"!

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Има хора, дето възприемат форума, едва ли не, като Зала 1 на НДК, където ще трябва да изнасят концерт.
    Има и хора, дето възприемат форума, като виртуален Южен парк.
    Нали го знаете, къде е Южния парк в София?! Какво правят хората, като отидат в парка: ами като имат свободно време ходят да отпуснат, да потичат, да се разходят, да си вземат един сладолед, да седнат на някоя пейка да го изядат безгрижно, да гледат дърветата, да видят някой позитивен нихилист вегитиращ с малкото си ферари (напушен) и загоряло да си търси малолетна ученичка, или да види някоя готина сатанистка-ходужничка, с къса поличка и маска, дето си търси някой сбръчкан чичак с пари; или пък да види някой небесен херувим спасител, дето бил готов да се жертва и да предложи жена си на някой загорял ближен за секс, или да види някоя милосърдна мед. сестра мразеща хората и готова да ги избие с лека картечница, или както си седиш на пейката, някое гадже, което те е поканило на среща там, неочаквано да ти спретне флашмоб и след това 2-3 години да не можеш да го преживееш от стреса и някакви ей такива напълно нормални неща.

    Колко е готино в тоя виртуалeн южен парк дееба.
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-03-2020 на 13:58

  3. #10953
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Тролчо, само да те открехна, че сигурно след примерно 10-15 години, когато Фъзито одъртее, налее гъз и "циците" и стигна до пъпа, няма да се спомня за тебе и какво си й говорил, но ще се спомня, че едно време, някъде там в един форум е имало един дефендърчо, дето я е харесвал и й е правил комплименти. И ще си вика, ейй, хубава бях едно време, мъжете ме харесваха. И точно ей такива спомени ще я държат жива и да й е готино.
    Последно редактирано от defender : 06-03-2020 на 14:36

  4. #10954
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Тролчо, само да те открехна, че сигурно след примерно 10-15 години, когато Фъзито одъртее, налее гъз и "циците" и стигна до пъпа, няма да се спомня за тебе и какво си й говорил, но ще се спомня, че едно време, някъде там в един форум е имало един дефендърчо, дето я е харесвал и й е правил комплименти. И ще си вика, ейй, хубава бях едно време, мъжете ме харесваха. И точно ей такива спомени ще я държат жива и да й е готино.
    А ти къде виждаш себе си след 10-15 години? Само питам.

  5. #10955
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    А ти къде виждаш себе си след 10-15 години? Само питам.
    от капиталистическа гледна точка ли, амиии:

    https://i.imgur.com/N7BWhGO.jpg


    Последно редактирано от defender : 06-03-2020 на 15:07

  6. #10956
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Нямам нищо против да си говориш сладко с двете си мъже-приятелки.

    Просто ми е чудно защо не се радваш на мъжко внимание, след като сигурно до 5-6 години ще се вече полубабичка и тогава сама ще търсиш мъжко внимание от някой мъжки поглед, който те поглежда със сексуален предтекст, когато ходиш на улицата за да се почувстваш секси и харесвана.

    А мъже-приятелки, с които да си говориш, можеш да имаш и над 60, всъщност тогава най-вероятно ще имаш само такива.
    Внимание ли? Защо ми е на мене внимание? Да е имало жена, която да е умряла без внимание? Не ми трябва да се чувствям "секси" и "желана", намам такива дефицити и специални нужди. На такива хора, в случая момичета, им се вика attention who-рове (може и само who-рове). Жалката жажда за внимание е болест!

    Мъже-приятелки? Що бе, просто не се карам с тях, както и с повечето потребители? Не трябва да е*а всичко, с което искам да говоря, сещаш се..

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Мда, ве да кажеш на някое момиче, че това, че се завърнала във форума, те кара да се чувстваш все едно правиш екстремен секс, това е невероятен повод да почват да се правят някакви генерални негативни изводи.
    И аз като видя ново съобщение от хора, които не ме интересуват, ме кара да се чувствам на пирони, но чувставата са лъжливо нещо нали?

    Сам си го направи, защо постваш кози (сатанински животни) как се плющят? Как изгледжа отстрани? Все едно намекваш нещо, то си го и намекваше..

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Фъзито, независимо дали е феминистка или не, като всяка свободна жена има правото да си избира с кого да прави секс.
    Ако четете какво съм писала в темата "Каква е цената на любовта?", е ясно, че не съм феминистка. Нито мъжете, нито жените защитавам. Ако се осереш и да си черен, бял, жълт, мургав, мъжко, женско, средно, пак си се осрал, то си остава за тебе си, аз си правя изводите така или иначе..

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Виждайки те как бурно реагира, може единствено да стигнем до заключение, че ти в действителност си разчитал това да бъде "свалка тепач" и сега като "малко" ти се поразвали кефа, че те отрязаха директно, почна да обиждаш всички, които ти обърнаха внимание. Ако беше такъв "майтапчия", а това "най-обикновен майтап" щеше да разбереш и отговора на другите. Но вместо това, ти се зачерви, запени ти се устата и като в пример от медицински учебник за това какво е невротичен пристъп на гняв изписа по-горните глупости. Единствено изкоментирахме твоя пик с "ексремен секс с два козела", което си беше чиста простотия, а ти ескалира толкова бурно, че се чудя дали да не ти препоръчам да си провериш с проблема с нервите.
    Ние това за злобеенето на мъжете като ги отрежат си го обсъдихме по темите Троле, не е нужно да се казва едно нещо по двеста пъти. Нека да злобее бе, нека, и без това нищо друго не може да направи.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Дори и Фъзи да остане сама на 60, ти ще си по-жалка гледка, защото тази твоя нервна система, която явно към момента нещо не е съвсем в ред, само ще става по-зле и по-зле и на същите години ти ще си тотална разруха.
    Аз като стана на 60 (ако доживея), дефендъра отдавна ще е ритнал камбанта! На бас, че имаме 40 години разлика. А и да остана сама, няма проблеми, от сега живея в пещера. То си е за мен.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Фъзи, прости му на момчето, аз съм виновен! Може би щеше да е по-сполучилив, ако не бях дошъл да го направя на резил. Дай му втори шанс! В името на добруването на човечеството!
    Ех Троле, Троле, има хора които никога няма да се научат...

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Тролчо, само да те открехна, че сигурно след примерно 10-15 години, когато Фъзито одъртее, налее гъз и "циците" и стигна до пъпа, няма да се спомня за тебе и какво си й говорил, но ще се спомня, че едно време, някъде там в един форум е имало един дефендърчо, дето я е харесвал и й е правил комплименти. И ще си вика, ейй, хубава бях едно време, мъжете ме харесваха. И точно ей такива спомени ще я държат жива и да й е готино.
    Аз доброто отношение го помня завинаги. Като си виждал само помия и доброто със сигруност изпъква в пейзажа.

    А на тебе като ти омекне х*я (то май вече е), ще търсиш нещо подобно на мен по темите, но без успех, и накрая ще си проължиш монолога в "Православие" сам и изоставен.

    ....

    Тъжно

  7. #10957
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    На дърти години изтрещяхте...

  8. #10958
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    В
    Аз като стана на 60 (ако доживея), дефендъра отдавна ще е ритнал камбанта! На бас, че имаме 40 години разлика. А и да остана сама, няма проблеми, от сега живея в пещера. То си е за мен.
    Хехе, 40 години разлика, ти ей сега да се родиш, аз пак нямам 40 години. Не те знам на колко години си, но мисля, че разликата да е макс 7-8 години. Нещо много почна се превземаш.

  9. #10959
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    ПП: Ми не сме двойки, никъде не съм казал подобно нещо, само казах, че завръщането ти във форума възбужда екстремни чувства, а това, че го направих по този начин (демек екстремен секс), беше просто закачка.

    И двете мъжки лелки дойдоха веднага да се възмущават, враговете на секса, дето сваляли жени само с пари, никакъв секс, никакви комплименти и закачки.
    Дефенди не знам на къде биеш, но да слагаш снимка на чифтосване между диви животни когато изразяваш симпатии към някоя жена е най-малкото повърхностно и незряло, достойно само за някой 13-годишен прост загорелтак!

    Колкото до самата снимка, аз нямам нищо против нея, не я намирам за просташка или обидна и показва съвсем нормални неща от дивата природа, подходящи за Animal Planet или National Geografic, но не и за...
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Фъзи, знаеш ли какво е това?:




    ..... това е, екстремен секс.

    Така се почувствах, когато видях, че си се завърнала.

    Само да питам - като коя точно от двете кози се почувства, когато видя че Фузи се е завърнала, че това не ми стана ясно ?!
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    А дори и наистина да беше сериозен опит за свалка, то ти, като капиталист трябва да го приемеш, като някакви мой начални опити за капитализъм в сферата на любовта и би трябвало да ме поощряваш. Но не, Тролчо идва да ми набие канчето и да ми убие наченките за предприемачество в сферата с жените и любовта. Ако беше истински капиталист, щеше да оценяваш всеки опит и вложен труд от другите хора, защото преди това сам щеше да си минал през него, но не, ти си фейк капиталист, спекулант.
    По-добре да ѝ беше казал "имам кола за N хиляди €, искаш ли да те повозя" отколкото това с дивите кози... !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #10960
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    чудя се колко тъпи поста на грозния и женското му копие са нужни за да капитулира форума

  11. #10961
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ....
    Грозен, искаш ла ди ми станеш приятел, че да съм ти по-голям приятел от Трола.

    Плана е първо да му взема жената Фъзи, а послe и приятeля (като върл капиталист, сигурно имаш някаква цена, колко кинти искаш).

    Искам да го фалирам.


    ПП: Фъзи, а ти колко кинти искаш да му забиеш ножа, аз може да съм твоя мечтан чичак с потфейла?
    Последно редактирано от defender : 06-04-2020 на 19:50

  12. #10962
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Хехе, 40 години разлика, ти ей сега да се родиш, аз пак нямам 40 години. Не те знам на колко години си, но мисля, че разликата да е макс 7-8 години. Нещо много почна се превземаш.
    Представям си те близко до пенсия. Християнството те е състарило..


    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    чудя се колко тъпи поста на грозния и женското му копие са нужни за да капитулира форума
    Аз пък се чудя до кога ще се провикваш от нищото и ще се услушваш като глуха свиня...

    Колко ли време си кибичел, за да си изтърсиш лайната

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Само да питам - като коя точно от двете кози се почувства, когато видя че Фузи се е завърнала, че това не ми стана ясно ?!
    Всички знаем, де дефендито поема! Мисля, че някой на лично ми прати, че ме мислил за мъж...

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    По-добре да ѝ беше казал "имам кола за N хиляди €, искаш ли да те повозя" отколкото това с дивите кози... !
    По-вероятно аз да му кажа "Ще ти дам N хиляди, за да ме оставищ, белким си купиш нова Библия".

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Грозен, искаш ла ди ми станеш приятел, че да съм ти по-голям приятел от Трола.

    Плана е първо да му взема жената Фъзи, а послe и приятeля (като върл капиталист, сигурно имаш някаква цена, колко кинти искаш).

    Искам да го фалирам.


    ПП: Фъзи, а ти колко кинти искаш да му забиеш ножа, аз може да съм твоя мечтан чичак с потфейла?
    Не ща пари. Аз да не съм доктор психо Ивата да искам "Моят чичак". Имам пари колкото ми трябват. Суетата и простотията са сатанински грехове, дефендъре.

    Не е възможно да ни разделиш. Ние сме неразделни. Връзката между мен, Грозния и TrollFactory, е толкова силна, че ни мислят за един човек. Като едно цяло сме, разбираш ли?


  13. #10963
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    чудя се колко тъпи поста на грозния и женското му копие са нужни за да капитулира форума
    Отдавна изгониха по-голямата част от форума. Тъжното е, че не осъзнават, че просто съсипват темите с глупостите си, а не засягат никого лично(което изглежда е целта).
    Последно редактирано от Blubalu : 06-06-2020 на 09:22

  14. #10964
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Не ща пари. Аз да не съм доктор психо Ивата да искам "Моят чичак". Имам пари колкото ми трябват. Суетата и простотията са сатанински грехове, дефендъре.

    Не е възможно да ни разделиш. Ние сме неразделни. Връзката между мен, Грозния и TrollFactory, е толкова силна, че ни мислят за един човек. Като едно цяло сме, разбираш ли?
    Мда, типично поведение на комуняги на манифестация. Слели сте се, като триглава ламя, чак до степен на обезличаване.
    За мен това ваше поведение е продиктувано от слабост, а не сила.

    Всеки хард капиталист си има цена, а живота му е просто една бизнес стратегия. Просто следиш потока на парите и така можеш да предвиждаш всяка стъпка на капиталиста. Това се нарича външен локус на контрол, откровено дебилско.
    Последно редактирано от defender : 06-04-2020 на 22:03

  15. #10965
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Фъзи, крайно време е да си признаеш, че всяка вечер си плачкаш по малко за мене, щото аз ти бях първото гадже в живота, макар и виртуално.

  16. #10966
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Уродливко и фабриката за лайна отдавна изгониха по-голямата част от форума. Тъжното е, че не осъзнават, че просто съсипват темите с глупостите си, а не засягат никого лично(което изглежда е целта).
    По-скоро ги изгониха мега скучните хора като теб без капацитет. Никой не те отразява в този форум. Вероятно си още по-зле и на живо.

  17. #10967
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Фъзи, крайно време е да си признаеш, че всяка вечер си плачкаш по малко за мене, щото аз ти бях първото гадже в живота, макар и виртуално.
    Що си помисли, че не съм имала гаджета? Не са "моите чичаци", но без значение от техния пол бяха можещи хора, и сега могат да те купят и продадат по интелект, дискретност и социални умения.

    Ти бъди благодарен, защото аз съм първото женско същество, което някога ти е обърнало внимание на тъпите постове преди да си легнеш с Библия в ръце и най-вероятно ще съм и последното

    Продължавай в същия дух дефендъре и накрая сам ще си викаш в празното пространството.

  18. #10968
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Що си помисли, че не съм имала гаджета? Не са "моите чичаци", но без значение от техния пол бяха можещи хора, и сега могат да те купят и продадат по интелект, дискретност и социални умения.

    Ти бъди благодарен, защото аз съм първото женско същество, което някога ти е обърнало внимание на тъпите постове преди да си легнеш с Библия в ръце и най-вероятно ще съм и последното

    Продължавай в същия дух дефендъре и накрая сам ще си викаш в празното пространството.
    Не исках да кажа това, но явно така се получи и ти на първо място си помисли, че аз ти казвам, че не си хубава жена и че нямаш мъжко внимание около себе си в реалния живот.
    А аз исках да кажа, че съм ти първото гадже с цел, че оттам-нататък следващите ти мъже в живота са обречени да бъдат сравнявани с менe, въпреки че много добре знам, че не съм ти първото гадже (па макар и виртуално), но пак го казах, щото е тролене.

    Какво исках да кажа, а то къде изби, глей какво нещо е живота. А онзи ден със снимката с ония кози ти си помисли, че искам да спа с тебе. Ами може и да искам, ама явно и ти го искаш. Е сори, пазя се за брака.

    ПП: Не мога да приeма хаотичния и безразборен секс, отдавайки се на краткотрайните си неконтролируеми, бързосменящи се чувства, минаващи през тялото ми, предпочитам да приложа и някаква интелигентност в него. Всъщност поста в християнството е проява на интелигентност, въпреки, че фродистчетата ще кажат, че е психично отклонение и отрицание на човешката природа.
    Последно редактирано от defender : 06-05-2020 на 11:53

  19. #10969
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Фъзи, много е забавно колко много се е вдъхновил Дифенди в последно време от несподелената си любов с теб. Явно му действаш като муза, защото не спира да се оплаква с цитати от "дълбоки мисли" във всяка една тема, в която му падне очевидно страдайки по теб и чакам съвесем скоро да го удари и на поезия колко много го боли, че го остави така немил, недраг сам и неразбран.

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Какво се случва, когато някои префърцунени самотни женички, изведнъж установят, че неусетно са минали 40-ка:

    "Нарцистичната жена си създава илюзията, че е всичко, но един ден настъпва трагичният момент: незабелязваната от никого, нарцистична жена е като че ли мъртва. Тогава идва ред на силния грим, на отказа от старостта, на неподходящите тоалети. Коктейлите само подсилват огорчението й. Стават плячка на хистерията."
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    ПП: Не мога да приeма хаотичния и безразборен секс, отдавайки се на краткотрайните си неконтролируеми, бързосменящи се чувства, минаващи през тялото ми, предпочитам да приложа и някаква интелигентност в него. Всъщност поста в християнството е проява на интелигентност, въпреки, че фродистчетата ще кажат, че е психично отклонение и отрицание на човешката природа.
    Интелигентност като в поста ти с козите ли? Така ли се справяш с "краткотрайните си неконтролируеми, бързосменящи се чувства"?
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-05-2020 на 12:02

  20. #10970
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Интелигентност като в поста ти с козите ли?
    Тролчо, тая снимка с козите беше насочена не към тебе, а към друг потребител. Но ти я прие изключително лично, знаеш ли защо, ами защото явно си сметнал Фъзито за твой израстък. Ми няма да е, крада я. Тва е тарикатски капитализъм.

    Ахил дойдe пред стенитe на Троя, да ти развали берекета. хахаха

  21. #10971
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Тролчо, като дойде и веднага около него си създаде секта от членове, и почна емоционално да ги обработва и привързва към себе си. Така постепенно във форума започнаха да се движат, като някаква сектантска групировка, срещу всеки, който не им допадне и веднага го налитат, като рояк, и винаги на едно мнение и така дефакто те да диктуват правилата. Туморното създание на сектата на триглавата форумна ламя трябва да умре.
    Последно редактирано от defender : 06-05-2020 на 12:52

  22. #10972
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Тъй, усещам как нещо се размъти... Или лъже, или е ТОЛКОВА тъп, или е тая дето си мисля... Не съм сигурна кое от трите е по-малкото или по-голямото зло, чесТна скаутска. Ще видим и това колко ще издържи, де. Ама не вярвам да е особено много. Оная седмица нямаше нищо за казване. Интересното е, че не се похвали въобще, а аз лично бих. Може би. Не знам.

    Требе да си събирам багажа и да ходя да се разправям с навигация, която не ще да ми говори ама съм като фрасната с мокър парцал и ме боли главата.
    квак

  23. #10973
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    отдавна изгониха по-голямата част от форума. Тъжното е, че не осъзнават, че просто съсипват темите с глупостите си, а не засягат никого лично(което изглежда е целта).
    Турксчо, в момента си във фазата на отрицание и омаловажаване, защото отдавна си напълно безинтересен и без собствено мнение.
    Докато беше с Тори поне имаше мнение (нейното) - сега и това нямаш !
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Слели сте се, като триглава ламя, чак до степен на обезличаване.
    За мен това ваше поведение е продиктувано от слабост, а не сила.
    Ти също си във фазата на отрицанието, защото не можеш да повярваш, че някой друг в тоя форум може да споделя мнението на Грозния !
    Последно редактирано от Blubalu : 06-06-2020 на 09:23
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #10974
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Cool

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Тролчо, тая снимка с козите беше насочена не към тебе, а към друг потребител. Но ти я прие изключително лично, знаеш ли защо, ами защото явно си сметнал Фъзито за твой израстък. Ми няма да е, крада я. Тва е тарикатски капитализъм.

    Ахил дойдe пред стенитe на Троя, да ти развали берекета. хахаха
    Интересно ми стана просто, че си такъв флиртаджия със сатанистки като Фъзи и пускаш сексуални намеци като на “шегичка” докато уж в темата за православието се пишеш “големия християнин” пазещ се за сватбата. Излезе всъщност, че си лицемер и истинските ти желания са долнопробни и мръсни.


    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Тролчо, като дойде и веднага около него си създаде секта от членове, и почна емоционално да ги обработва и привързва към себе си. Така постепенно във форума започнаха да се движат, като някаква сектантска групировка, срещу всеки, който не им допадне и веднага го налитат, като рояк, и винаги на едно мнение и така дефакто те да диктуват правилата. Туморното създание на сектата на триглавата форумна ламя трябва да умре.
    И защо да умре? Това не е много християнско пожелание.

  25. #10975
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Фъзи, много е забавно колко много се е вдъхновил Дифенди в последно време от несподелената си любов с теб. Явно му действаш като муза, защото не спира да се оплаква с цитати от "дълбоки мисли" във всяка една тема, в която му падне очевидно страдайки по теб и чакам съвесем скоро да го удари и на поезия колко много го боли, че го остави така немил, недраг сам и неразбран.
    Такива психо споменавяния правеше ghostuser-а, най-вероятно вема пример от него.
    Дефендъре, ако искаш да ставаш stalker, консултирай се с професионалистите ghostuser001 и М****. Те ще ти дадат съвети от първа ръка.



    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Интересно ми стана просто, че си такъв флиртаджия със сатанистки като Фъзи и пускаш сексуални намеци като на “шегичка” докато уж в темата за православието се пишеш “големия християнин” пазещ се за сватбата. Излезе всъщност, че си лицемер и истинските ти желания са долнопробни и мръсни.


    И защо да умре? Това не е много християнско пожелание.
    Християнството е най-лицемерната религия. Набожните хора като дефендър примерно вечер извършват грях, на сутринта молят се за прошка колко са сбърскали, само на следващата вечер да направят същото нещо! Казваш едно, правиш друго, всичките ти действия са оправдани с Господ, и цяло селище да изгориш, ако е за Господ всичко е наред. Такъв нахалитет като него в ралния живот до сега да съм го одрала жив.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си