.
Затворена тема
Страница 81 от 91 ПървиПърви ... 3171777879808182838485 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 001 до 2 025 от общо 2269
  1. #2001
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Върна ли се да тролваш , Макарон ? Как си я срещнал, след като не сте разменили и дума , само ти си знаеш... Забелязвам често една грешка, която си допуснал и ти. Много мъже излизат на дансинга, където има някое хубаво момиче ,танцуват до мадамата и чакат тя да направи първата крачка или след като видят , че така няма да стане работата, използват лош опънър "Много добре танцуваш". Това , което не чаткат , е , че около нея има 4-5има други мъже , които правят същото. Затова, когато някое момиче ти хареса в клуб ( независимо дали си е на масата или си танцува ), трябва да го направиш моментално или поне мацката да не забележи , че се колебаеш. Няма средно положение или опипване на почвата. Или го правиш ,или не. Ако тя те е огледала преди това и се е усмихнала, значи има някакъв интерес. Отиваш и и казваш нещо , което си забелязал в нея. Дори и да се запознаеш с нея на дансинга , не е задължително да можеш да танцуваш.
    В клуб трудно ще намериш мацката на живота си, но пък се стига най-лесно до ф-клоуз. Всеки има лоши и добри дни, постарай се да станеш нощна птица, защото недоспиването в началото ми влияше върху всички области в живота.
    ~ Spirit
    Последно редактирано от SpiritInBlack : 07-29-2013 на 17:55

  2. #2002
    Alex_pazardjik
    Guest
    za kolko godishni e pisana temata shtoto as sum na 13 i edinstvenoto koeto moja obqsnq na momi4eto e za neshto koeto neq izobshto ne q interesuva molq da mi dadesh skype speshno se nujdaq ot pomosht!

  3. #2003
    SpiritInBlack не ме разбра аз питах дали това е сигнал от стана на девойката да действам за да знам за напред как да разчитам сигналите на мацките или просто е низ от съвпадения които аз съм разбрал погрешно. И не съм танцувал с нея просто както си стоях на бара видях това тя също стоеше на бара. Особено ме озадачи факта че след това започна да денси с гръб към мен начи игнориране според мен а и ако иска нещо защо ми отбягва погледа като я погледна аз как да разбера да действам но тогава защо гледа. Може би е просто съпадение незнам.

  4. #2004
    Аватара на nIk1
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Шумен
    Мнения
    67
    Смисъл като цяло тия неща дето ги каза- имам чувство за хумор, поддържам се, но имам един проблем.... Не знам как да заговоря едно момиче примерно.... Ако може някакъв съвет, нещо подобно?
    Абе ко ме занимавате с глупости

  5. #2005
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от nIk1 Виж мнението
    Смисъл като цяло тия неща дето ги каза- имам чувство за хумор, поддържам се, но имам един проблем.... Не знам как да заговоря едно момиче примерно.... Ако може някакъв съвет, нещо подобно?
    Представи си, че не я заговаряш, за да се запознаете, излизате, имате връзка. Приеми го, че заговаряш момичето, за да убиеш 5 минути и измисли нещо, което ще е забавно за 5 минути. Да кажем, че няква мацка седи в парка и искаш да я заговориш. Казваш й, че чакаш някой и няма кво да правиш през тва време и й предложи да играете морски шах докато дойде. Поговорете си и накрая, като си тръгваш, понеже не чакаш никой, й кажи, че просто си искал да се запознаете и й поискай номера.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  6. #2006
    Аватара на nIk1
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Шумен
    Мнения
    67
    Благодаря ти :P
    Абе ко ме занимавате с глупости

  7. #2007
    Цитирай Първоначално написано от nIk1 Виж мнението
    Смисъл като цяло тия неща дето ги каза- имам чувство за хумор, поддържам се, но имам един проблем.... Не знам как да заговоря едно момиче примерно.... Ако може някакъв съвет, нещо подобно?
    то вече ти казаха, но ако мога - бъди спокоен. важното е да не се плашиш да говориш. ако сбъркаш, какво ще стане? винаги ще можеш да обясниш, пък и това е едно от многото представители на нежния пол, с които ще имаш връзка. щом казваш, че имаш чувство за хумор - разкажи й някой виц например, но не мръсен, ами най-чиста шега (ако е мръсен ще те помисли за перверзник, ако е гнусен - за извратеняк или недорасъл индивид)

  8. #2008
    Да кажеш на дама , че зъбите и са като на Бъкс Бъни ???
    Най-малко да се засегне

  9. #2009
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от Pr0gr3civ3R Виж мнението
    Да кажеш на дама , че зъбите и са като на Бъкс Бъни ???
    Най-малко да се засегне
    Тва е целта.

    По-съмнително от "комплимента" е доколко е дама момичето, на което хората слушащи съвета
    ще го кажат.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  10. #2010
    anonymous708973
    Guest
    Дама или не, подобен "комплимент" е малоумен. Моментално ще охладнея, ще ми стане обидно и няма никакъв шанс да получи това жадувано от вас доказване. Не и с обида за нещо перманентно във вида ми - дори да знам, че хич не е вярно.

  11. #2011
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Неговете поначало са малоумни.

    Достатъчно е да подхванеш по-интелигентен разговор, в който да е предизвикателство да участва и сама ще изяви желание да се доказва. Нито й ставаш роб на външния вид, нито я обиждаш.

    Друг е въпросът, ако е шега и не целиш да я засегнеш.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  12. #2012
    Абе да питам, то може и да си има цяла тема за това ама знам ли.. на 17 съм скоро ставам на 18 и не съм го правил с момиче само на *ръчна* го карам а ми се иска да го направя като на всяко едно момче, обаче не съм намерил нито момиче в което да се влюбя нито нищо, има едно дето само ме привлича сексуално ама тв'а няма ли да е просташко за едното сефте и после край. Не ме разбирайте погрешно не водя много динамичен живот в смисъл че не излизам много,много и нямам толкова голям кръг от приятели та да си намеря *половинката*, не че съм някой застоял физически, тренирам редовно, но просто.. така ми се стекоха нещата..

  13. #2013
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Здрасте.
    Бехме се забравили.

    Ти кво мислиш по въпроса?
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  14. #2014
    Здрасти! ако е към мен въпроса, ами .. какво да мисля принципно това момиче което ме привлича сексуално е от моя клас а едно приятелче се беше влюбил в нея а тя го отряза ... и той страда.. и това ме спира защото не искам и него да го нараня по някъ'в начин.. не съм и казал или показал по някакъв начин че ме влече или нещо защото ме е страх да не стана за смях..

  15. #2015
    Цитирай Първоначално написано от Borislav,Georgiev Виж мнението
    защото ме е страх да не стана за смях..
    То винаги има шанс да станеш за смях. А и не е казано, че трябва да излезеш пред класа и да си излееш душата пред нея.

  16. #2016
    Бъди спокоен и забавен и не се прикривай, това е най-важното за мен. ИМала съм мноо случаи, на първите срещи да ссе държат много добре с мен и после стават лайнари!

  17. #2017
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от hadesm Виж мнението
    Бъди спокоен и забавен и не се прикривай, това е най-важното за мен. ИМала съм мноо случаи, на първите срещи да ссе държат много добре с мен и после стават лайнари!
    мхм
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  18. #2018
    Kristianc95 Не ми е минавало и през ум. да правя нещо такова.. ако имам още симпатия към нея просто ще я поканя на кафе в нас и ще и кажа.. иначе да бъда себе си.. според мен това е много трудно на всеки един човек.. или поне на мен

  19. #2019
    Супер фен Аватара на prince
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 501
    Хубава тема!

    Просто най - важното за разговорите с дадено момиче да сте спокойни и отпуснати. Също така да бъдете себе си (Е ако си някой див селянин , трябва да се държиш малко по-достойно, както и малко да се промениш и да избягваш изразите "МА,БА и ЛА). Ако не ви хареса даденото момиче , такъв какъвто сте , друга пък ще го оцени това нещо. =]

  20. #2020
    Супер фен Аватара на tonique
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София де Жанейро
    Мнения
    1 808
    Да бъдеш Лазар Ангелов и да имаш адски много пари и е уредено всичко..
    и може да добавим известен
    Азис - Хоп [music]

  21. #2021

  22. #2022
    полезна тема според мен едно момче най-добре трупа опит с много много разговори и контакти с момичета!!! Едно нещо знам не е срамно 100 момичета да те отрежат срамно е едно момиче 100 пъти да те отреже!!! Винаги си го напомняйте когато сваляте някоя кака! ))

  23. #2023
    Супер фен Аватара на chupachups
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 048
    Понякога когато си в група и някое от момчетата те хареса е малко трудно да го покаже, защото...абе и аз не знам защо просто срам ли го е или просто го е страх да не му се подиграват като го покаже. Каква е причината?
    П.П аз съм момиче.

  24. #2024
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от chupachups Виж мнението
    Понякога когато си в група и някое от момичетата те хареса е малко трудно да го покаже, защото...абе и аз не знам защо просто срам ли го е или просто го е страх да не му се подиграват като го покаже. Каква е причината?
    П.П аз съм момиче.
    Срам и страх да не обърка нещо.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  25. #2025
    Супер фен Аватара на chupachups
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 048
    Да, ок момичетата харесват момчета с оформени тела. А обратното като стане, понякога момчетата се засягат от това че съм по-силна от тях и колкото и смешно да звучи ми се подиграват, че съм с по-големи мускули и съм била мъжкарана. А аз съм едно мило създание от вътре

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си