.
Отговор в тема
Страница 58 от 151 ПървиПърви ... 84854555657585960616268108 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 426 до 1 450 от общо 3762
  1. #1426
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Това е един много интересен танц. Но както се вижда отново не си с женска компания

  2. #1427
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Това е един много интересен танц. Но както се вижда отново не си с женска компания
    Това е един много интересен пост, но както се вижда отново проектираш собствените си комплекси.

  3. #1428
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Е как тогава да се обърна към тебе, без после да кажеш, че съм бил проектирал собствените си комплекси?

  4. #1429
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторе, когато ми се подиграваш че съм бил аутист, ти проектираш собствените си комплекси. Как ти звучи?

  5. #1430
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторе, ако се замисля, то май аутист и индивидиум живеещ извън бариерата е горе-долу едно и също бе?

  6. #1431
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Е как тогава да се обърна към тебе, без после да кажеш, че съм бил проектирал собствените си комплекси?
    Не знам как да правиш твърдения по нечий адрес е начин да се обръщаш към когото и да е. А в случая няма как да не проектираш, понеже аз не се идентифицирам с нищо, така че каквото и да кажеш по мои адрес, ако не е проекция, то ще е просто спекулация в най-добрия случай.

  7. #1432
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторе, когато ми се подиграваш че съм бил аутист, ти проектираш собствените си комплекси. Как ти звучи?
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторе, ако се замисля, то май аутист и индивидиум живеещ извън бариерата е горе-долу едно и също бе?
    На прав път си, ако имаше понятие що е аутизъм щеше да разбереш каква е връзката.

  8. #1433
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторе, опасявам се, че някой ден, като си имаш гадже, то с твоите психологически анализи, които ще отправяш към нейната нежна личност може да я доведеш до лудост. Трябва да се очовечиш малко, с тия твоите психологически анализи.

    За момичето се притеснявам, не за тебе.

  9. #1434
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторе, опасявам се, че някой ден, като си имаш гадже, то с твоите психологически анализи, които ще отправяш към нейната нежна личност може да я доведеш до лудост.
    Ми да ве, ще я направя луда по мен.

  10. #1435
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Всяко човешко говедо мисли с половите си органи. ОК. Толерантност, приемане и разни дъги.
    Впрочем разликата между един гей парад и шествие на някакви футболни фенове е чисто сексуална. Не търсете нещо друго тук."
    Искам прайд за пенсионерите, охраняван скъпо. Те са толкова безправни в своята различност."

  11. #1436
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Различни, добре платени агенти, именуващи се пастори, разрушават из основи установленията на светата ни Църква и денонощно работят да ни разколебаят във вярата, да завладеят сърцата ни и ги харижат на своите господари кредитори, проповядвайки идеите на разпопения римокатолически калугер Мартин Лутер, които идеи не се различават много от днешния комунизъм. Ако някому това се вижда трудно за възприемане, то нека сравни тяхната идеология с тая на комунизма и ще види, че всичко, което отрича комунизмът, отрича го и протестантизмът с тая само разлика, че протестантизмът се крие зад някакви си религиозни идеи, поради които не само се покровителства, но с дадените му облекчения във финансово отношение при извършване на разни чинодействия има възможност и лесно да върши своя пропагандаторска дейност."
    Последно редактирано от defender : 06-15-2017 на 14:42

  12. #1437
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от DerStuermer Виж мнението
    Когато пуснат любима песен в дискотеката
    Коя ти е любимата песен ?
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Искам прайд за пенсионерите, охраняван скъпо. Те са толкова безправни в своята различност."
    Защо да са различни?!
    В нашата държава пенсионерите са мнозинство!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #1438
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Коя ти е любимата песен ?
    https://www.youtube.com/watch?v=K3b6SGoN6dA

  14. #1439
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от DerStuermer Виж мнението
    Очаквах друго.
    Разочарова ме !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #1440
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Защо да са различни?!
    В нашата държава пенсионерите са мнозинство!
    Защото с възрастта, идват болести и старост, по-ниска работоспособност и човек не може да се конкурира с младите, а като се пенсионират, пенсиите им са ниски за нормален живот. Това е дискриминация по възраст, затова трябва да има прайд на пенсионерите.

  16. #1441
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Лидерът на британските либералдемократи подаде оставка заради религията си
    "За мен се оказа невъзможно да бъда лидер на прогресивна либерална партия през 2017 г., да живея като отдаден християнин и да остана верен на ученията на Библията", каза той."
    http://www.dnevnik.bg/sviat/2017/06/...odade_ostavka/

  17. #1442
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    “Либерална” джамия, отворена за жени и хомосексуалисти, откриха в Берлин
    Мястото за поклонение, което иска да приема мъже и жени, сунити, шиити или алевити, хомосексуалисти или транссексуални, се намира в сграда на протестантската общност.
    http://new.glasove.com/categories/ko...krita-v-berlin

    ПП: В Германия, либералната трансформация на исляма започна, което донякъде звучи добре.
    Последно редактирано от defender : 06-17-2017 на 19:13

  18. #1443
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Пф. Това чак сега го намерих.
    Любимия ми архиерей. Много правилни неща говори.

    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  19. #1444
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Пф. Това чак сега го намерих.
    Любимия ми архиерей. Много правилни неща говори.

    https://youtube.com/watch?v=74Ud6nb_EF0
    няма да е зле, първо, религиите, които все още не могат да помагат на хората достатъчно ефективно (в сравнение с Исус и Неговите истински ученици, които са представени в Библията) да се очистят от своите неправди/ереси т.е. от всякакви видове/родове/сортове/типове неспасение и погибел (за ближния) в тяхната вяра, понеже няма как да не попадат в категорията неефективни/вредни ако таят дълбоко в сърцата си такива неща, например няма как да спасят човеците ако ги обичат само с устни и език, но дълбоко в сърцата си вярват, че няма да има спасение за тях, поради еди какви си причини (няма значение точно какви)... - за пример най-типични в това отношение бяха разни фанатични последователи на индийски религии, които външно изповядваха ненавреждане(или както те го наричат "ахимса"), а също и уважение към другите, пък даже и приятелско отношение към всички одушевени същества, но в същото време дълбоко в сърцата си таяха и вярваха в "гуни", "карма" и "самсара", казано на разбираем език, (в) неминуемо неспасение и неминуема погибел за всяка душа на вселената в продължение на милиони последователни раждания, форми на съществуване и смърти - дори обичаха тези свои "вярвания"(ереси) повече от своя ближен, но едва ли такава сатанинска религия е по-скъпа от живота, особено от човешкия живот...

  20. #1445
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Открий ни я тая вяра. Не я крий само за себе си. И не казвай да четем Библията. Четем Библията, ама явно пак не сме на твоето ниво.

    И ще ти кажа нещо, което не бих казал на когото и да е друг. Но ти вече многократно си показал, че заслужаваш изобличение. Прояден си от фарисейска гордост. Защо мислиш, че само ти си праведен и само ти ще се спасиш? Че само в твоята вяра има спасение, всичко останало е празни приказки. Кой си ти, че знаеш кой как и в какво вярва? Ти си същия като тези, които уж изповядваха Бога и следваха заповедите Му, а накрая разпнаха същия Бог. Мисля, че вече ти е време да преосмислиш позициите си и да се покаеш. Не знам каква е тая вяра, но делата ти показват, че вярата ти нещо не е наред. Отделно и глупостите, които разправяше за спящия Бог. Не всяко видение е от Бог.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  21. #1446
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Открий ни я тая вяра. Не я крий само за себе си. И не казвай да четем Библията. Четем Библията, ама явно пак не сме на твоето ниво.

    И ще ти кажа нещо, което не бих казал на когото и да е друг. Но ти вече многократно си показал, че заслужаваш изобличение. Прояден си от фарисейска гордост. Защо мислиш, че само ти си праведен и само ти ще се спасиш? Че само в твоята вяра има спасение, всичко останало е празни приказки. Кой си ти, че знаеш кой как и в какво вярва? Ти си същия като тези, които уж изповядваха Бога и следваха заповедите Му, а накрая разпнаха същия Бог. Мисля, че вече ти е време да преосмислиш позициите си и да се покаеш. Не знам каква е тая вяра, но делата ти показват, че вярата ти нещо не е наред. Отделно и глупостите, които разправяше за спящия Бог. Не всяко видение е от Бог.
    да съм посочил всички нечисти духовни/религиозни предания/традиции поименно?!, Йона каза ли на ниневийските поклонници нещо повече от онова просто изречение (перифразирам) "Ниневийци покайте се, иначе Бог ще съсипе религията ви(ниневия)!", просто казвам, че ако някой върши неправда/нечестие под формата на една или друга религия, тогава ще е добре да се покае от своето беззаконие, освен това, наистина ли мислиш, че Бог е съвсем доволен когато една религия съвсем очевидно не спасява човеците ефективно в сравнение с Исус и Неговите истински ученици, които са представени в Писанието?!, ти ако си шеф на болница/клиника, ще си доволен ли ако лекарите/хирурзите ти не са на нужното ниво?!, така че как да кажа, хора всичко ви е наред, на онези духовни служители/религиозни поклонници, които се явяват в категорията на неефективните?!, плюс това, каква е гаранцията, че не вършат духовно беззаконие, особено след като масово се следваше духовно/религиозно предание някак сляпо/лековерно/лекомислено/на сляпо доверие?!, а знаеш какво е казано за широкия и пространен духовен/религиозен път...

    не казвам, че някой трябва да следва мен, но ако някои имат нужда от покаяние, тогава защо да лъжа, че нямат?!

  22. #1447

  23. #1448
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    А ти приемаш ли Преданието?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  24. #1449
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Npp, кога ти и твоят брат-свидетел ще се сражавате са антихриста, както не веднъж си казвал? Близко ли е времето?
    Нали казваш, че за вас двамата пишело някъде в Библията.


    ПП: Нпп, толкова сме ти благодарни, толкова си смел и героичен. Обещавам, че ще съберем от форума пари чрез благотворителност и ще ти издигнем паметник на Витоша, до телевизионната кула да се вижда отдалече.

    Може да давате предложения за бюст на мемориала. Ще орагнизираме томбола с награди за участниците, а деца от детските градини в столицата, ще направят възстановка на епичното сражение.
    Последно редактирано от defender : 06-22-2017 на 14:12

  25. #1450
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    А ти приемаш ли Преданието?
    а ти търсиш ли Онзи, Който наистина е истинският Бог, или просто приемаш предание от света?!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си