.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Въпрос за секса

    Имам едни въпроси значи винаги съм се чудел колко см са необходими за проникване в жената колко см са необходими за да влезе в вагината въпросът е малко смешен но винаги съм се чудел аз нямам този проблем но питам за обща информация защото ми е интересно хора с малки инструменти как правят секс?

  2. #2
    Тези с малките инструменти чукат жената в порите.

  3. #3
    Повече от фен Аватара на Тодор
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    314
    Цитирай Първоначално написано от Batista92 Виж мнението
    Имам едни въпроси значи винаги съм се чудел колко см са необходими за проникване в жената колко см са необходими за да влезе в вагината въпросът е малко смешен но винаги съм се чудел аз нямам този проблем но питам за обща информация защото ми е интересно хора с малки инструменти как правят секс?
    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...78829828_n.jpg

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Тодор Виж мнението
    зайо байо майна хахахаха

  5. #5
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Има жени с по-малки вагини, има и с по дълбоки. Като ти е малък най-добре си намери жена, която да е плитка и тясна отдолу.

  6. #6
    Супер фен Аватара на Didko_Beats
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 236
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    която да е плитка и тясна отдолу.
    Човек това прозвуча малко странно ...

  7. #7
    Повече от фен Аватара на Тодор
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    314
    Цитирай Първоначално написано от Didko_Beats Виж мнението
    Човек това прозвуча малко странно ...
    Кое ти се вижда странно?Аз подкрепям мнението му че както нашите .така и женските полови органи са с различен размер

  8. #8
    Супер фен Аватара на Didko_Beats
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 236
    Цитирай Първоначално написано от Тодор Виж мнението
    Кое ти се вижда странно?Аз подкрепям мнението му че както нашите .така и женските полови органи са с различен размер
    Да това е варно ....в който и да е сайт (подобен да влезеш),все ще видиш всякви изрази спрямо мъжките полови органи ...и обикновенно за женските не се обсъждат ....за това ми прозвуча странно,дори и да така ..

  9. #9
    Повече от фен Аватара на Тодор
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    314
    Цитирай Първоначално написано от Didko_Beats Виж мнението
    Да това е варно ....в който и да е сайт (подобен да влезеш),все ще видиш всякви изрази спрямо мъжките полови органи ...и обикновенно за женските не се обсъждат ....за това ми прозвуча странно,дори и да така ..
    Това единствено доказва лакомията на жената и умението на мъжа да се справя със всяка"ситуация" ! .Това ли е странното?

  10. #10
    Със сигурност човека-автор с ник Батиста знае много житейски мъдрости и може да се справи с всяка една ситуация.

  11. #11
    Абе и 1 см да си мушнал,пак си се отчел.Кво му мислиш толко.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си