.
Отговор в тема
Страница 51 от 195 ПървиПърви ... 4147484950515253545561101151 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 251 до 1 275 от общо 4872
  1. #1251
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Цитирай Първоначално написано от mimsssssss Виж мнението
    След малко ще кажеш и да не казвам и ква заплата взимам сигурно
    Всъщност е политика в повечето по-големи компании да не се обсъждат работните възнаграждения с контрагенти на фирмата, както и между колеги, и да не се публикува такава информация онлайн.

    По темата: Поредната сесия приключи успешно за мен. Не съм особено доволна от резултата от единият изпит, но никой не ми е виновен.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  2. #1252
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Не знам на колко години си, но никога не оповестявай колко печелят родителите ти или ти самата ако имаш бизнес. Запомни го това добре и се стреми да го спазваш.
    Търговският регистър е достъпен за всеки. Достатъчно е да знам името на родителите й или името на фирмата и мога да разгледам финансовите отчети.

    Фармацевтичният бранш е изключително печеливш. Търговията с горива също, ама там вече със сигурност има внос-износ.

  3. #1253
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Търговският регистър е достъпен за всеки. Достатъчно е да знам името на родителите й или името на фирмата и мога да разгледам финансовите отчети.
    Мне. За справка за физическо лице ти трябва ЕГН, а за фирмен финансов отчет - ЕИК на фирмата.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  4. #1254
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Цитирай Първоначално написано от SpiritInBlack Виж мнението
    утре ще сме ей така при секирата по финанси http://www.youtube.com/watch?v=d_O68HUcHos

    кво стана при вас?разбрахте ли си резултатите до 1-2 ..през нощта
    Ооо, Александров ли , бее..ти даже си допуснат до изпит, явно си някакво про, защото моите приятели са директно на ликвидация! За кои резултати става дума, защото последно бях на устен, ама имам 6ца..хохо

  5. #1255
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TheBeliever Виж мнението
    Мне. За справка за физическо лице ти трябва ЕГН, а за фирмен финансов отчет - ЕИК на фирмата.
    Мне. ЕИК-то е улеснение, за да ти излезе една фирма. Можеш да я търсиш по име и физическо лице, просто ще ти излязат няколко.

  6. #1256
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Много задълбахте за тия кинти. Никой няма да ме отвлече и да изнудва нашите за 50 хилки, които даже не са толкова, като се има на предвид, че си имаме разходи Има хора с къде-къде по-големи финанси, които си струват. Пък и щом съм преценила да казвам, значи не се притеснявам, не е фирмена тайна. Изкарахте го все едно мафиотите от Крит дебнат в тийн форум да видят кой кво пише и кви пари изкарват техните
    В понеделник ми започват лекциите и като знам при кой имам съм по притеснена от колкото ще съм на самите изпити...

  7. #1257
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Мне. ЕИК-то е улеснение, за да ти излезе една фирма. Можеш да я търсиш по име и физическо лице, просто ще ти излязат няколко.
    Е, аз като търсих обявените актове на една фирма за курсовата си само с ЕИК ставаше. Въобще нямаше поле за името на фирмата.

    Май говорим за различни справки.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  8. #1258
    anonymous708973
    Guest
    Възможно е

    Аз да се похваля - днес бях на консултация за кандидатстването. Стискам палци от октомври да съм горда студентка в Манхайм и да мога с право да се оплаквам от ученето

  9. #1259
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    ^ Успех

    Аз пък да попитам има ли сайт с обявени конкурси, семинари, обучения и т.н. неща за развитие за студенти? Или за самия университет само в сайта вероятно.

  10. #1260
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Това, че държавата знае какви са то доходите е пределно ясно и нормално, все пак се отчитате пред нея. А това да седнеш да тръбиш колко пари вземате на месец или година е лошо. Не се прави и има ред негативни последици. Няма сега да седя и да ти обяснявам защо не се прави. Няма да ти обяснявам и къде има пари и от какво може да се печели в България, просто не го намирам за необходимост. Факт е че може.

    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Търговският регистър е достъпен за всеки. Достатъчно е да знам името на родителите й или името на фирмата и мога да разгледам финансовите отчети.

    Фармацевтичният бранш е изключително печеливш. Търговията с горива също, ама там вече със сигурност има внос-износ.
    Няма нужда да ми обясняваш как може да се проверява. Говоренето за пари и тяхната печалба има далеч по различен характер на проблеми които води след себе си. Това дали някой може да провери какви приходи отчиташ, а не имаш при добро желание е съвсем друго.

  11. #1261
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Само да вметна, че след промените в ЗТР достъпът то търг. регистър далеч не е толкова "публичен" както преди.

  12. #1262
    Тук има ли някой, който учи в СУ стопанско управление? Само на чужд език(френски/немски) ли има програми ?

  13. #1263
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Аз. Има и на английски, но не всички предмети са на чужд език.

  14. #1264
    може ли да съм малко нахална и да те поразпитвам на лс ?

  15. #1265
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    може

  16. #1266
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    някой, който учи икономика може ли да ми помогне с едно изготвяне на бюджет? (за лихви и такива работи, че нищо не схващам...)
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  17. #1267
    Супер фен Аватара на minchorna
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 413
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    някой, който учи икономика може ли да ми помогне с едно изготвяне на бюджет? (за лихви и такива работи, че нищо не схващам...)
    пиши на лично

  18. #1268
    Супер фен Аватара на lubovvv
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 056
    Утре ми предстои последният изпит по Информатика. Толкова е ужасен, че направо набива по тялото ми няква ортикария.
    Заместител на любовта, има ли кажи ми сега?
    Заместител на болката, която чувствам в мойта душа...
    Заместител на любовта от който да не ме боли...
    Заместител на болката....има ли кажи???

  19. #1269
    Някой би ли си дал мнението за СУ стопанско управление с английски?

  20. #1270
    Супер фен Аватара на CoNviCt
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Over the law
    Мнения
    2 250
    Английска филология. Някъде. Какви предмети се учат в първи курс, втори? Какво се учи? Как протичат лекциите, упражненията? Разкажете!

  21. #1271
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    maDamn

  22. #1272
    Аз пък мисля ,че доста хора се изхвърлят а това ,не е надобре защото после животът яко ще ги мачка . Всеки човек избира това ,което му е на сърце и го учи а дали после ще се реализира заваси от личната му амбиция и цел . Без да има обидени но ми е направила впечатление,че доста от хората тук се държите с Джоли супер надуто и префърцунено да в една тема аз също я навиках но някои хора прекаряват . Какво ви издразни момичето ,че казва ,че е смешно да си съдрал гъзат 5 години в университета и накрая да станеш сервитъорка ами да смешно е и жалко . Ами нека аз пък ви каза за мен тази година ще кандидаствам молекулярна Биология в СУ ,след това ще живея в Дания айде сега започвайте да плювате по мен и да обяснявате какви злобари са датчаните и как може вместо да работя да моята специалност да стане някоя тяхна мутреса .

  23. #1273
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Ти в момента търсиш под вола теле.
    Чил малко и със здраве.
    maDamn

  24. #1274
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Цитирай Първоначално написано от rihanna_shakira Виж мнението
    Аз пък мисля ,че доста хора се изхвърлят а това ,не е надобре защото после животът яко ще ги мачка . Всеки човек избира това ,което му е на сърце и го учи а дали после ще се реализира заваси от личната му амбиция и цел . Без да има обидени но ми е направила впечатление,че доста от хората тук се държите с Джоли супер надуто и префърцунено да в една тема аз също я навиках но някои хора прекаряват . Какво ви издразни момичето ,че казва ,че е смешно да си съдрал гъзат 5 години в университета и накрая да станеш сервитъорка ами да смешно е и жалко . Ами нека аз пък ви каза за мен тази година ще кандидаствам молекулярна Биология в СУ ,след това ще живея в Дания айде сега започвайте да плювате по мен и да обяснявате какви злобари са датчаните и как може вместо да работя да моята специалност да стане някоя тяхна мутреса .
    Пиши после влязла ли си.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  25. #1275
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Сиси, нали знаеш, че и да влезе, после и да излезе, накрая пак нищо може да не става от нея... Така че, кой къде "учи" не е толкова важно, а дали наистина му влиза нещо в кратунката

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си