.

Виж резултатите на анкетата: Жени: какъв тип тяло ви харесва/привлича най-много?

Гласували
6. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • skinny

    0 0%
  • ottermode

    1 16,67%
  • athletic

    1 16,67%
  • built

    1 16,67%
  • bodybuilder

    0 0%
  • skinny-fat

    0 0%
  • built-fat

    3 50,00%
  • chubby-fat

    0 0%
  • fat as fatass

    0 0%
  • bearmode

    0 0%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Question Въпрос към жените: какви мъже харесвате?

    Въпрос към жените - какъв тип мъже харесвате (според външния вид)?

    Последно редактирано от Грозния : 12-12-2017 на 20:42
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #2
    Нямам някаква скала или нещо.Зависи . Но в общ план нещо такова.
    По- висок от мен, с хубава усмивка, да е по-едричък такъв, смисъл да не е слаб.
    ...

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от anniekk Виж мнението
    Нямам някаква скала или нещо.Зависи . Но в общ план нещо такова.
    По- висок от мен, с хубава усмивка, да е по-едричък такъв, смисъл да не е слаб.
    Гласувай в анкетата!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Е добре, първо нямаше такава
    ...

  5. #5
    анкетата ти е прекалено плоска
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    анкетата ти е прекалено плоска
    Би ли се обосновала?

    Или се притесняваш да отговориш и после да те помислят за плоска?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Каквото и Да ти е тялото, ако си 1.40(примерно) няма да има никакво значение
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #8
    Така е.
    ...

  9. #9
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Каквото и Да ти е тялото, ако си 1.40(примерно) няма да има никакво значение
    Добре !
    Отговори на анкетата и напиши в пост, мъже с какъв ръст харесваш.
    Щом си толкова "не-плоска", можеш да напишеш и какъв размер пенис предпочиташ !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Добре !
    Отговори на анкетата и напиши в пост, мъже с какъв ръст харесваш.
    Щом си толкова "не-плоска", можеш да напишеш и какъв размер пенис предпочиташ !
    Тъкмо това мислех да направя. Ама какво значение има, няма да се класираш така или иначе
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #11
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ми, заглеждам се по някви доста мускулести/оформени ма не ми е ебахти критерия. Като цяло за външен вид има неща, където са доста по-напред в моите критерии от мускулите. Виж, ще излъжа, ако кажа, че бих спала и с отпуснат шишо - предпочитам ги с некви опити да се грижат за тялото и външният си вид. В случая на темата - поне некви тренировки от време на време, щото никой не се влюбва и не избира да спи с друг заради сините очи. Но цялостно не това е, което ме кара да си помисля "мамка му, ей тоя искам да го чукам веднага!", щото в повечето случаи е комплексно. Търся някакъв чар, някаква яка усмивка, да не прилича на клошарче, да не изглежда като човек без пералня и баня... Последното гадже имаше отпуснати части тук-таме и не приличаше съвсем на модел на бельо ама си тренираше и си се обличаше така, че да изглежда добре. Предполагам това все още е така. :д
    Относно откровено слабичките - и такова гадже съм имала, но все пак не съм фен на ударите кости в кости. Вече не.
    Най-тренираният (не най-трениращият, а с най-добрите резултати в тяло и като цяло най-силният физически) от всички трима още е еталон за тяло/външен вид и тегля по него кое ми харесва.
    квак

  12. #12
    Харесва ми отговора на tori.

    Аз си спомням, че като малък много се ядосвах, че не отговарям на стандартите за красота на обществото (не бях нито много висок, нито с особено атлетично тяло). Но после видях, че тези стандарти се променят! Примерно през 60-те години един "красив мъж" не е изглеждал както един такъв от 90-те (говорим само за самото му тяло - процент мазнини, мускули и т.н).

    Даже си мисля, че това е нещо като хипноза - жените толкова много виждат по медиите "Ето това е красив мъж, виж как всички го харесват!", че след време подсъзнателно си казват "Явно това е привлекателно в момента!". Ако ви се струва налудничаво - спомнете си как Леонардо ди Каприо популяризира "dad bod".

    Мисля, че това важи и за нас мъжете също. Навсякъде виждаш "тази е красива, тази всички я искат", че някой път, когато имаш успех с някое по-красиво момиче, се кефиш повече на това как ще я покажеш пред приятелите си, отколкото на самото момиче.

    The bottom line е, че ако поведението ти е на ниво (излъчваш увереност, харизма, забавен си, не ти пука и се чувстваш комфортно в собствената си кожа), ще имаш по-големи шансове от пича, който има 8 плочки и по-голям бицепс от на Арнолд, но не може да завърже един разговор и по цял ден само се гледа в огледалото.

    Сега някой ще каже "Е, ДА, АМА АКО ТОЯ ИЗГЛЕЖДАШЕ ДОБРЕ И В СЪЩОТО ВРЕМЕ БЕШЕ УВЕРЕН, ЗАБАВЕН И МОЖЕШЕ ДА ПРОВЕДЕ РАЗГОВОР? КОЙ ЩЕ СПЕЧЕЛИ??". В такъв случай може и по-красивият да спечели, но това не променя факта, че поведението е далеч по-привлекателно от външния вид.
    Последно редактирано от dvt32 : 12-13-2017 на 16:03
    Обичам да правя клипове за личностно развитие!

    Facebook: http://facebook.com/dvt32.net
    Instagram: http://instagram.com/dvt32
    YouTube: http://youtube.com/dvt32

  13. #13
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Тъкмо това мислех да направя. Ама какво значение има, няма да се класираш така или иначе
    Хайде напиши, гласувай и ми покажи как няма да се класирам !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ми, заглеждам се по някви доста мускулести/оформени ма не ми е ебахти критерия. Като цяло за външен вид има неща, където са доста по-напред в моите критерии от мускулите. Виж, ще излъжа, ако кажа, че бих спала и с отпуснат шишо - предпочитам ги с некви опити да се грижат за тялото и външният си вид. В случая на темата - поне некви тренировки от време на време, щото никой не се влюбва и не избира да спи с друг заради сините очи. Но цялостно не това е, което ме кара да си помисля "мамка му, ей тоя искам да го чукам веднага!", щото в повечето случаи е комплексно. Търся някакъв чар, някаква яка усмивка, да не прилича на клошарче, да не изглежда като човек без пералня и баня... Последното гадже имаше отпуснати части тук-таме и не приличаше съвсем на модел на бельо ама си тренираше и си се обличаше така, че да изглежда добре. Предполагам това все още е така. :д
    Относно откровено слабичките - и такова гадже съм имала, но все пак не съм фен на ударите кости в кости. Вече не.
    Най-тренираният (не най-трениращият, а с най-добрите резултати в тяло и като цяло най-силният физически) от всички трима още е еталон за тяло/външен вид и тегля по него кое ми харесва.
    торинка, мила, хубави разсъждения, но нека се придържаме към въпроса в анкетата и бъди така добра да гласуваш !
    Цитирай Първоначално написано от dvt32 Виж мнението
    The bottom line е, че ако поведението ти е на ниво (излъчваш увереност, харизма, забавен си, не ти пука и се чувстваш комфортно в собствената си кожа), ще имаш по-големи шансове от пича, който има 8 плочки и по-голям бицепс от на Арнолд, но не може да завърже един разговор и по цял ден само се гледа в огледалото.

    В такъв случай може и по-красивият да спечели, но това не променя факта, че поведението е далеч по-привлекателно от външния вид.
    Ти си фалшив филмар и дрънкаш глупости от горе до долу, но това което съм цитирал, чупи тъпомера!
    По-откъснат си от реалността, дори и от някоя отявлена феминистка !

    П.С. Indistinct, моля те бъди така любезна и гласувай в темата !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #14
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Aко беше сложил моя снимка в анкетата всички щяха да гласуват за мен.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  15. #15
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Аз мога да оправя този пропуск.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  16. #16
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Явно жените ги е срам да гласуват, за да не лъсне наяве как "тялото и външния вид нямали значение" !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #17
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Явно жените ги е срам да гласуват, за да не лъсне наяве как "тялото и външния вид нямали значение" !
    https://www.dnes.bg/mish-mash/2017/1...shto-li.362292

    ако успееш да доживееш до 300 години
    може би тогава ще е друго
    ама не гарантирам

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Хайде напиши, гласувай и ми покажи как няма да се класирам !
    Кво да пиша, виждала съм ти снимките, както тези тук така и в един друг форум. Ясен си ми
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Що си мисля, че му отдавате твърде голямо значение на тоя калъф.

  20. #20
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Това е ясно, но жените тука са толкова "не-повърхностни", че не искат да си го признаят.
    Затова и не гласуват в анкетата .
    Тази анкета явно ги поставя в неудобно положение.
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Кво да пиша, виждала съм ти снимките, както тези тук така и в един друг форум. Ясен си ми
    Ти мен ме остави, няма нужда да ми се предлагаш - гласувай в анкетата и кажи какво харесваш.
    Освен ако не си твърде задръстена... Абе ти затова ли ми се предлагаш ?!
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Що си мисля, че му отдавате твърде голямо значение на тоя калъф.
    И аз това се чудя - пускам анкета да се види какво харесват жените, а онази ми обяснява, как нямало да се класирам . Странна работа !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #21
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Грозен, защо трябва да гласувам в анкетата, при все, че съм дала изчерпателно мнение и съм засегнала всичко възможно, за което се сещам? Виж, ако е проучване за някаква статистика или нещо ти се налага да ползваш цифри - ок. Ама иначе имаш доста повече, отколкото ще ти даде анкетата като отговор.
    квак

  22. #22
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Грозен, защо трябва да гласувам в анкетата, при все, че съм дала изчерпателно мнение и съм засегнала всичко възможно, за което се сещам?
    Като гласуваш, ще свържеш "изчерпателното мнение" с конкретна картинка - именно това се пита в темата. Така ще застанеш зад думите и избора си.

    Пишеш, че се заглеждаш в мускулести и оформени - колко оформени и мускулести, до каква степен? Не става ясно!
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Най-тренираният (не най-трениращият, а с най-добрите резултати в тяло и като цяло най-силният физически) от всички трима още е еталон за тяло/външен вид и тегля по него кое ми харесва.
    И това отговаря на кой от посочените примери и възможности за избор? Посочи го в анкетата !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #23
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    за момента аз водя
    благодаря на всички фенки
    ще ви пратя моя снимка с автограф

  24. #24
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Тела и лица, от които личи здравословен начин на живот
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  25. #25
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Тела и лица, от които личи здравословен начин на живот
    ти пушиш
    и пиеш
    искаш да развалиш някой ли

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си