.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: Дали?...

  1. #1

    Дали?...

    Здравейте! Имам съмнения, че гаджето ми още обича едно момиче.. Не са били гаджета, но все пак е имало нещо.. Мисля, че не я е забравил, защото когато се запознахме( още нямаше нищо между нас), ми каза, че харесва друга, предполагам, че това е именно тя. Заедно сме вече от година и няколко месеца. Наскоро научих, че миналата година (тогава вече беше с мен) са си уговорили среща. Той ми каза, че е запознал един свой приятел с нея, че няма за какво да се притеснявам. Аз забравих, но днес помислих и реших, че не всичко се връзва... Той е изключиително убедителен, много е трудно да не му повярваш. Имам дълбоки чувства, мислех, че той е човекът за мен, но сега ме е страх. Ами ако всичко рухне? Наистина ли съм прекарала една година с този човек и ако това е вярно... Какво мислите? Помогнете ми! Само не ме съветвайте да говоря с него, защото всеки път, когато се опитам, той ме успокоява, че няма нищо, както казах, говори много убедително и аз му вярвам... Не знам... Не ми се иска да повярвам, че всичко това ми се случва и че той е такъв човек... Все пак.. Нямаше ли все нещо да разбера за цяла една година?

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Ами ако наистина няма нищо?

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Ами ако наистина няма нищо?
    Именно затова искам съвет.. Дали просто си въобразявам? Не искам да говоря за това с него, неудобно ми е, а и освен това, ако има нещо, той пак ще ме излъже... На някой случвало ли му се е нещо подобно? Или някой знае ли за какво да внимавам, къде да търся отговора, какво може да ми подскаже истината?

  4. #4
    Очакваш някой тук да ти каже дали те лъже или не?
    Питай го, за една година се очаква че го познаваш достатъчно добре, за да можеш да разпознаеш дали казва истината
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Очакваш някой тук да ти каже дали те лъже или не?
    Питай го, за една година се очаква че го познаваш достатъчно добре, за да можеш да разпознаеш дали казва истината
    Благодаря за съвета, как ли не се сетих! Колко пъти да казвам, че много добре извърта нещата! Просто няма смисъл

  6. #6
    Освен това, не искам сега да му говоря за това.. Тази година е студент, трудно му е, освен това е много чувствителен. Винаги когато се караме, не му пука за нищо друго, само за мен, случвало се е да прави големи жертви за мен, когато му се сърдя. Страх ме е, че ще зареже всичко и ще дойде, а не искам това да се случва. Искам да успее. Затова не мога да му кажа точно сега.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Ели, въобразяваш си.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Elitoelieli Виж мнението
    Благодаря за съвета, как ли не се сетих! Колко пъти да казвам, че много добре извърта нещата! Просто няма смисъл
    Това не беше съвет.
    Съвета ми е да не се занимаваш с лъжльовци, на които нямаш вяра
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  9. #9
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Elitoelieli Виж мнението
    Здравейте! Имам съмнения, че гаджето ми още обича едно момиче.. Не са били гаджета, но все пак е имало нещо.. Мисля, че не я е забравил, защото когато се запознахме( още нямаше нищо между нас), ми каза, че харесва друга, предполагам, че това е именно тя.
    Казал ти е още тогава, че си била вариант Б. Не ти ли хрумна, че е унизително да знаеш, че си компромисен вариант?

    Цитирай Първоначално написано от Elitoelieli Виж мнението
    Заедно сме вече от година и няколко месеца. Наскоро научих, че миналата година (тогава вече беше с мен) са си уговорили среща. Той ми каза, че е запознал един свой приятел с нея, че няма за какво да се притеснявам. Аз забравих, но днес помислих и реших, че не всичко се връзва...
    Да, 100 % е искал да уреди някой свой приятел с момичето, което ТОЙ харесва. Какъв добър приятел, какъв сватовник... И защо не ти е казал? А? Тъпа си да му вярваш.


    Цитирай Първоначално написано от Elitoelieli Виж мнението
    Той е изключиително убедителен, много е трудно да не му повярваш.
    Не, просто много лесно му се връзваш, защото:

    Цитирай Първоначално написано от Elitoelieli Виж мнението
    Имам дълбоки чувства, мислех, че той е човекът за мен
    Цитирай Първоначално написано от Elitoelieli Виж мнението
    , но сега ме е страх. Ами ако всичко рухне?
    Натам са тръгнали нещата още в самото начало. Той е харесвал друга, а ти си запълвала празнината. Лъгал те е, виждал се е дори с нея през времето, в което сте били заедно и ти ги го е спестил? Тайни никой не крие, ако не са опасни и от това може да му се видят кирливите ризи.

    Цитирай Първоначално написано от Elitoelieli Виж мнението
    Наистина ли съм прекарала една година с този човек и ако това е вярно... Какво мислите?
    Да за съжаление. Връзката ви е към своя край и часовника тиктака. Ако искаш стой, но в сърцето му е друга.

    Цитирай Първоначално написано от Elitoelieli Виж мнението
    Помогнете ми! Само не ме съветвайте да говоря с него, защото всеки път, когато се опитам, той ме успокоява, че няма нищо, както казах, говори много убедително и аз му вярвам...
    Ми като си проста патка и му вярваш, вярвай си му просто, защото на теб ти е неудобно да спориш с неговата красноречивост и убедителено празнословие, което така извърта нещата, че ти да се чувстваш виновна после...

    Цитирай Първоначално написано от Elitoelieli Виж мнението
    Не знам... Не ми се иска да повярвам, че всичко това ми се случва и че той е такъв човек... Все пак.. Нямаше ли все нещо да разбера за цяла една година?
    Е кво повече искаш да разбереш от това, че той не е сериозен към теб щом си урежда срещи със старата любов. А народът е казал "старата любов ръжда не хваща".
    Опичай си акъла и прекратявай сега, а не след като вече си загубила младостта си с някой кретен.
    Цитирай Първоначално написано от Elitoelieli Виж мнението
    Освен това, не искам сега да му говоря за това.. Тази година е студент, трудно му е, освен това е много чувствителен.
    Оу Боже, горкият студент. Колко чувствитлен етап от живота е това студентство.

    Цитирай Първоначално написано от Elitoelieli Виж мнението
    Винаги когато се караме, не му пука за нищо друго, само за мен, случвало се е да прави големи жертви за мен, когато му се сърдя.
    Не миличка, просто идва да си подсигури своето (ти). Чак като му се разсърдиш и тогава му е присърце. През останалото време си излиза с други.
    Цитирай Първоначално написано от Elitoelieli Виж мнението
    Страх ме е, че ще зареже всичко и ще дойде, а не искам това да се случва. Искам да успее. Затова не мога да му кажа точно сега.
    Не бой се, няма такава опасност. Но щом искаш да си толкова добро човешко същество, бъди му резервния план докато си загубиш младостта. Няма нужда да му казваш сега. Кажи му го като по случайност го хванеш на калъп след няколко години.
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-12-2018 на 08:00

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си