.
Отговор в тема
Страница 31 от 31 ПървиПърви ... 212728293031
Резултати от 751 до 765 от общо 765

Тема: Wall of Shame

  1. #751
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Скоро ще излезе, че другарят Исаев си пие ракията с президента на републиката:
    Защо вадиш нещата от контекста им бе, инфантил, който дори не е влизал в кабината на изтребител? Казах, че съм бил с дядо ми и бях дете. Просто той се движеше между публиката и съм се здрависвал с него, не че си пием ракията заедно. Тъпанар. Не си мръднал на 1 метър от вкъщи, а говориш. Много ми е смешно как такива лекета пишат за неща, от които не разбират. Дори Wednesday666, която е момиче, съм сигурен, че ще те закрие. Не говори за неща, от които грам не разбираш. До 2014-та съм бил на всички авиошоута, които са се провеждали досега - в Крумово, Граф Игнатиево, Враждебна, Божурище, Доброславци (преди да ги закрият). Да не говоря, че като много малък съм бил и в Габровница и Равнец, но почти нищо не помня. Ти къде си в цялата история?

    П.П.: "Република" се пише с главна буква, неграмотнико.
    Последно редактирано от RedArmy : 07-16-2020 на 02:31 Причина: Допълнение
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  2. #752
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    П.П.: "Република" се пише с главна буква, неграмотнико.
    Другарю върнете се в училище и си изкарайте дипломата за средно!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #753
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    По-скоро ти се върни в 3-ти клас. Вече няколко пъти се показваш като "много начетен" неграмотник.
    Последно редактирано от RedArmy : 07-17-2020 на 10:14
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  4. #754
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от _ivi_ Виж мнението
    Привет и от мен! Аз съм в Нидерландия/вече/, работя и живея в Амстердам! Изолацията беше зле, че нямаше клиенти, но и това мина! Поздрави!

    П.П. Оставям си фейса, някои ако иска или идва насам да драска:

    https://www.facebook.com/profile.php?id=100005898044774
    Фейк профил пуска въдица с фейкбук с цел събиране на истински фейсбуци на шарани от форума !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #755
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Мзвездичке единственото момиче, което ти обръща внимание, всъщност е момче
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #756
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    Аз пък съм на 34 и нямам гадже.
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    Най-добрата приятелка на всеки един себеуважаващ се мъж е неговата дясна (или лява) ръка - никога не му отказва и не се оплаква.
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    3) извратеняк, който лъска над всяка снимка на момиче, която е била споделяна тук
    М**** съ нови разкрития за себе си.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  7. #757
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Поствам мнението си тук преди да бъде изтрито:
    Ето, дами и господа, потвърждение за франкенщайновите творения, които са нагледен пример за ситуацията във форума.

    Тема на Nelito97 преди 1 година:

    Цитирай Първоначално написано от Nelito97 Виж мнението
    Проблемът ми е следният. Аз съм на 24 години и с моят приятел решихме да го направим след събиране с колегите от работа. Та всичко беше наред докато не разбрахме че сме забранили пениса му. Проблема е че го правихме без предпазни средства и кръвта от пениса му беше попаднала в мен.Въпроса ми е какво може да се случи защото кръвта не беше никак малко и искам някакво мнение преди да отида на лекар. Четох някои статии в които пишеше че ако кръвната група е несъвместима може да има големи рискови фактор. Бих искала някакъв съвет защото се притеснявам доста. За 3 години сме го правили без и никога не е имало проблем. Благодаря предварително!
    И мнението й в тази тема година по-късно:

    Къде се губят 3 години разлика? Авторката да не би да е се е смалила възрастово за една година при това с цели 3? Научете се да обръщате внимание какви профили съживявате!

    А аз официално си изтривам последните мнения, които мога в темата, защото се почувствах тъпо, че си пиша с някое франкенщайново творение!

    Цитирай Първоначално написано от Nelito97 Виж мнението
    Здравейте! Аз съм на 21 и от година и половина имам приятел. От самото запознанство с него,той ме запозна с най-добрият си приятел,с който се сприятелихме много бързо. След шестият месец от връзката ни,той поиска да се разделим,защото не бил много сигурен в нея. През този период най-добрият му приятел беше постоянно до мен,и се шегувахме ,дори с сексуални закачки. Не съм сигурна но може би от там започнах да изпитвам такова привличане към него,но то е само сексуално,без никакви други чувства. Всичко това спря когато се събрах отново с приятелят ми,а той също си намери приятелка . Проблема ми е следният: Чувствам се щастлива с него,но когато се видим с най-добрият му приятел , започвам да си мисля разни неща. Знам ,това е грешно ,и лично на мен много пъти ми е ставало гузно когато си го помисля, но искам съвет как да спра. Да спра ли да излизам с компанията им или? Защото наистина ми е гузно,и се чувствам все едно изневерявам на приятелят ми. Благодаря за съветите предварително!
    До кога, уважаеми (знаете кои), ще ни баламосвате с фейкове?
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-13-2020 на 13:56

  8. #758
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от herkules Виж мнението
    По отношението ти с ирония към мен подозирам, че си вагинопритежателка!
    От художник, след това на сатанист и накрая "вагинопритежателКА".

    Подобрения, хора, подобрения

  9. #759
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    ^ Няма ли да се разревеш най-накрая ве?! Тогава "мама" НомНом може да те съжали и да дойде да те гушне и да ти смени пелените, щото вече се насра.
    И това моля ти се, ми го казва този който вече се пречупи и разрева, защото аз не му "пуснал" (макар, че се опитах елегантно да му вметна, че може и да съм друго лице).

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Фъзиславо, кога ще ми се извиниш (пред всички), че не ми пусна ма?
    Тц тц тц

  10. #760
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    (макар, че се опитах елегантно да му вметна, че може и да съм друго лице).
    Какво друго лице може да си ве - някаква женичка, 50 килограма с мокри дрехи. Тръпна от страх. Аз ако правя секс с тебе, го правя за половин час и си тръгвам, да не мислиш, че ще спа на едно легло с тебе. Някаква сатанистка, дето сигурно през нощта, преди лягане прави ритуали на бесове и я обладават зли духове, може ли да й се има доверие. Разбира се, аз ще си взема няколко кръста, светена вода и молитвеник с Киприянови молитви за изгонване на бесове, за всеки случай, ако ме нападнеш и си много агресивна.

    Но сигурно си толкова загоряла, че преди секса мисля, че ще си кротка и ще ми се омилкваш.
    Последно редактирано от defender : 08-31-2020 на 21:39

  11. #761
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    ...
    В интерес на истината много се радвам, че непоклатимо вярваш на описанието ми и мислиш така за мен! Ако не слагаш някаква доза ирония в отговора си, разбира се.

  12. #762
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Аз ако правя секс с тебе, го правя за половин час и си тръгвам, да не мислиш, че ще спа на едно легло с тебе. Някаква сатанистка, дето сигурно през нощта, преди лягане прави ритуали на бесове и я обладават зли духове, може ли да й се има доверие. Разбира се, аз ще си взема няколко кръста, светена вода и молитвеник с Киприянови молитви за изгонване на бесове, за всеки случай, ако ме нападнеш и си много агресивна.

    Но сигурно си толкова загоряла, че преди секса мисля, че ще си кротка и ще ми се омилкваш.
    Като за такъв яростен застъпник на брака, християнските ценности и морала изобщо, какъвто сам уж се пишеш, в изказа ти и начина ти на мислене прозира не един не кой знае колко извисен човек, а дори напротив, такъв който е склонен да е с "някоя жена за половин час". И дори да не е от "тези момичета", то ти пак си склонен да покажеш мизогонистичните си наклонности, след като искаш да анатемосаш потенциално единственото момиче, което (в една хипотетична ситуация) евентуално някак си се е съгласило да си легне с теб (ако не е за пари). И вместо да си умираш от щастие, ти ще го изриташ от леглото (уж защото не е твоята вяра ами е "някаква сатанистка") все едно си го използвал само, за да се обършеш. Ама иначе се пишеш много високо морален, ЗА семейството, ЗА секса само след брака и т.н.. Но това е само "иначе". В истинския живот точиш лиги и въображаемо спиш с всяка (вероятно не можеш и повече де). И може би смяташ, че е окей, защото според теб "Бог не е забранил въображението" или нещо от сорта. Сигурен съм, че ще си намериш поредното извинение и православно обяснение за нещата, но ми е интересно какво ще чуя в твоя защита...
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-01-2020 на 13:23

  13. #763
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Сигурен съм, че ще си намериш поредното извинение и православно обяснение за нещата, но ми е интересно какво ще чуя в твоя защита...
    Да, да те за такива мисли винаги имат по някое извинение, сега само чакай и след няколко дена ще видиш как ще се обяснява като ученичка и ще ти цитира Библията.

    Какво още да ти кажа, Троле.. успял е да си вгнезди в загорелия мозък желания образ за мен в галвата си.


    Има хора, които се молят да им се случи нещо лошо, просейки собстветното си самоунищожение.

  14. #764
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Като за такъв яростен застъпник на брака, християнските ценности и морала изобщо, какъвто сам уж се пишеш, в изказа ти и начина ти на мислене прозира не един не кой знае колко извисен човек, а дори напротив, такъв който е склонен да е с "някоя жена за половин час".
    Виж добре какво съм написал, цитирам:

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Аз ако правя секс с тебе, го правя за половин час и си тръгвам
    Написал съм "ако", а зад това "ако" се крият и други условия при които бих правил секс, но не съм споменал, защото щеше да стане дисертация и прекалено сериозно и щеше да се изгуби смисъла на лафа.

    Дявола е в детайлите.
    Последно редактирано от defender : 09-01-2020 на 14:15

  15. #765
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Написал съм "ако", а зад това "ако" се крият и други условия при които бих правил секс, но не съм споменал, защото щеше да стане дисертация и прекалено сериозно и щеше да се изгуби смисъла на лафа.
    Дифенди, аз не мисля, че при твоето монашеско положение на 30 може да си позволиш да поставяш кой знае какви условия и да се правиш много много на дървен философ пред някоя, която ти се предложи за секс. И аз като цяло бих те посъветвал и то съвсем приятелски, ако случайно някоя го направи, ти да не я връщаш и да не й се дърпаш. Все пак жена, която дори психологически е прескочила не леката задача да се престраши да го прави с теб със сигурност няма да е каква да е жена (поне вътрешно), защото престрашавайки се да прави секс с теб, по този начин тя най-малкото поема реалния риск от това да излезе някакъв (макар и минимален) шанс този еднократен романс да прерастне в обвързване с теб. Хората правят грешки , но според мен ти не си в позицията да не се възползваш точно от такава "грешка", защото си от хората, които изкукват с годините (при това с всяка следваща ставаш по-изкукал) и поне една такава връзка има възможност да те изкара малко извън от монашеския живот в детската ти стая. А и една жена трябва да е наистина смела (и може би мааалко глупава и леееко изукала ), за да се изложи на риск с теб. Накратко, в твоя случай ти трябва да си благодарен, а не да анатемосваш, ако изобщо те огрее, било то и с жена от друга вяра. Иначе ти, ако искаш си чакай и до 40 + де. Но до тогава съм сигурен, че ще си загърбил и вяра и всичко и ще си отишъл "на Париж". Убеден съм, че в даден момент, ако монасите не минават на другия бряг, също прибягват до "такива жени". После сигурно пеят псалми или други библейщини, за да "се чистят", но идеята е, че и те са "разпуснали малко". Отпусни му края! Животът е кратък!
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-02-2020 на 12:04

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си