.
Отговор в тема
Страница 1 от 27 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 668

Тема: Избори 2014

  1. #1
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300

    Избори 2014

    Е... изборите наближават. Смятате ли да гласувате и за кого? А ако не, защо? Какво смятате за всичките тези предизборни кампании, обещания от партиите или всичко е един параван? Смятате ли, че има способна партия, която да се погрижи за България най - сетне? Имало ли е управление, което досега да сте смятали, че нещо е направило и България била във възход? Искам сериозни включвания.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  2. #2
    няма

  3. #3
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Дали ще гласувам? Да.
    За кого? За мен.
    Което и правителство да дойде, винаги е едно и също, обслужваме интересите на хората Х, на държавата Y, слагаме си наши хора на местата Z. Който не е с партията, значи е против нея, странно как напомня на един конкретен строй.
    n00bs

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Цитирай Първоначално написано от nIkEnCeTy_bE Виж мнението
    Е... изборите наближават. Смятате ли да гласувате и за кого? А ако не, защо? Какво смятате за всичките тези предизборни кампании, обещания от партиите или всичко е един параван? Смятате ли, че има способна партия, която да се погрижи за България най - сетне? Имало ли е управление, което досега да сте смятали, че нещо е направило и България била във възход? Искам сериозни включвания.
    Никога няма и 1 минута да отделя да гласувам. Има ли нужда от обяснения, достатъчно е човек да познава същността на партиите и политиците.

    Невъзможно е да се погрижи кой знае колко за България, то самите хора не биха го приели, защото такова им е нивото.

    А това кое управление наистина стори нещо, което никой друг не е правил, то това управление отдавна го няма, и може само символично да гласуваш за него.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  5. #5
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Добре, какво е вашето решение за държавата? Има ли нещо конкретно, ясна цел, която смятате, че трябва да се изпълни, за да проработи?
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Ами ако изобщо гласувам в тоя порочна система, май ще е за Атака.
    За пръв път ще гласувам за тях, ако гласувам.

    Защото съм за Православните ценности.
    Защото не одобрявам политиката на САЩ.
    Защото съм патриот (здравословни граници).

    А тяхната платформа е такава, поне така казват, ако и те не лъжат, но други няма.

    А и защото досега колко партии се изредиха политиката им е почти една и съща и монотонна
    (имат едни и същи западни господари, при кризата в Украйна си пролича най-добре).

    Ето ви например политиката при управлението на БСП:
    Призна хунтата в Украйна.
    Спря Южен поток
    Спря АЕЦ Белене
    Даде без търг на американците да построят новия блок на АЕЦ Козлодуй.
    Какво да говорим.

    ПП& А Орешарски до преди няколко години беше май в СДС или ДСБ.
    Менкат се как си искат. Може ли това да бъдат хора с принципи, а не просто с жажда за власт.

    А да не говорим как американския сенатор Маккейн си идва за половин час на посещение в България и изведнъж пада правителство и се спира Южен поток. За половин час.
    Последно редактирано от defender : 09-12-2014 на 20:27

  7. #7
    Повече от фен Аватара на Little Monster
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    439
    Да ще гласувам с невалидна бюлетина. Не мисля че тези празноглави тъпанари заслужават каквото и да било. Навсякъде хиксовете и т'ва е.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Цитирай Първоначално написано от nIkEnCeTy_bE Виж мнението
    Добре, какво е вашето решение за държавата? Има ли нещо конкретно, ясна цел, която смятате, че трябва да се изпълни, за да проработи?
    Ми много кръвопийци трябва да бъдат убити, иначе нищо не може да се подобри

    Или да не убити, ама престъпници, секти, корумпирани юристи, разни фанатици ислямисти и еколози, че и бездомни кучета, всичко което вреди на обществото и пречи да се развива икономиката да бъде спряно

    И паралелно с това тежки и спешни реформи в здравеопазването, съда, образованието, държавният апарат от бюрократи и т.н.

    Замо че никой няма волята, силата и подкрепата за нито едно от тези действия. Така че не ни пука за държавата и обществото. А и ЕС и САЩ веднага биха спрели тези антидемократични действия.

    И всичко това е само за да влезе обществото в норма, а за икономически растеж вече не знам какво трябва да се направи.
    Последно редактирано от Nam3less3 : 09-12-2014 на 20:26
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ами ако изобщо гласувам в тоя порочна система, май ще е за Атака.
    За пръв път ще гласувам за тях, ако гласувам.

    Защото съм за Православните ценности.
    Защото не одобрявам политиката на САЩ.
    Защото съм патриот (здравословни граници).

    А тяхната платформа е такава, поне така казват, ако и те не лъжат, но други няма.

    А и защото досега колко партии се изредиха политиката им е почти една и съща и монотонна
    (имат едни и същи западни господари, при кризата в Украйна си пролича най-добре).

    Ето ви например политиката при управлението на БСП:
    Призна хунтата в Украйна.
    Спря Южен поток
    Спря АЕЦ Белене
    Даде без търг на американците да построят новия блок на АЕЦ Козлодуй.
    Какво да говорим.

    ПП& А Орешарски до преди няколко години беше май в СДС или ДСБ.
    Менкат се как си искат. Може ли това да бъдат хора с принципи, а не просто с жажда за власт.

    А да не говорим как американския сенатор Маккейн си идва за половин час на посещение в България и изведнъж пада правителство и се спира Южен поток. За половин час.
    ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааа
    ааааааааааааа


    ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа












    ааааааааааааааааааааааааа а


    АТАКА тогава ЗАЩО според ТЕБ гласува за ТРОЙНА КОАЛИЦИЯ ЛИЧНО ВОЛЕН СИ ДАДЕ ГЛАСА!



    Какво ще кажеш за Патриотичен фронт... съюза им..

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Nam3less3 Виж мнението
    Ми много кръвопийци трябва да бъдат убити, иначе нищо не може да се подобри

    Или да не убити, ама престъпници, секти, корумпирани юристи, разни фанатици ислямисти и еколози, че и бездомни кучета, всичко което вреди на обществото и пречи да се развива икономиката да бъде спряно

    И паралелно с това тежки и спешни реформи в здравеопазването, съда, образованието, държавният апарат от бюрократи и т.н.

    Замо че никой няма волята, силата и подкрепата за нито едно от тези действия. Така че не ни пука за държавата и обществото. А и ЕС и САЩ веднага биха спрели тези антидемократични действия.

    И всичко това е само за да влезе обществото в норма, а за икономически растеж вече не знам какво трябва да се направи.
    нищо не каза
    въпросът е КАК?
    А не.. абе трябва, ама нема да стане.. ми замълчи тогава......

    Като няма организяция, която да спечели ДОВЕРИЕТО и вярата на хората - това е страшно.. защото сега едните се делят ЗА РУСИЯ, ДРУГИТЕ ЗА САЩ, ЕС ТУРЦИЯ..националиация, демокрация фу

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Няма как да стане, освен с революция и гражданска война, както в началото на миналия век
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  12. #12
    Повече от фен Аватара на Кал
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    359
    Да, ще гласувам. Най-малкото – за да не мрънкам после, че ме управлява #КОЙ.

    По-пълна версия тук:

    http://kal.zavinagi.org/?p=524

  13. #13
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ами ако изобщо гласувам в тоя порочна система, май ще е за Атака.

    Защото съм патриот (здравословни граници).

    А тяхната платформа е такава, поне така казват, ако и те не лъжат, но други няма.
    Бе, ти под камък ли живя в последната една година???
    Ненормален народ, братче.

    Я кажете кой се кандидатира, че не съм особено в час, не ми е останало време да седна и да се разровя. Ще гласувам иначе задължително.

  14. #14
    Повече от фен Аватара на Кал
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Я кажете кой се кандидатира, че не съм особено в час, не ми е останало време да седна и да се разровя. Ще гласувам иначе задължително.
    https://www.cik.bg/reshenie/?no=820&date=02.09.2014

  15. #15
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Много евтино тая година, Барека го гледам пуснал троловете в "24 часа" да му спамят коментари под статиите, слага тениска с лика на Левски и Ботев, обещава колкото всички взети заедно.
    Другите са по-скромни, пак си подмятат обвинения и си говорят глупостите, които никой не го интересува.
    Оня ден се спрях на алфаТВ, тоя Болен има сериозни ментални проблеми, да не говорим за песента която въртят за него.
    http://vbox7.com/play:m7a9130573

    Тия номера да се ползват разни "патриотични измислици" не им ли мина времето? Странно защо не е вкл. снимките от почивката си в Париж или Куба, а може би как гласува за предишното правителство и така им осигурява кворум.
    И повечето все с изтърканите номера за заплати и работни места, ако те самите не отворят фирми, не виждам с умрялата си политика, как ще привлекат инвеститори, които да го направят.
    n00bs

  16. #16
    Повече от фен Аватара на Кал
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Kaji neshto za zelenite kal
    http://kal.zavinagi.org/?p=524#more-524

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019


    аз ли недовиждам или това е турски ..........

  18. #18
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    ако плаката е в турция, нищо чудно
    n00bs

  19. #19

  20. #20
    Повече от фен Аватара на Кал
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    359
    Някой има ли идея чий сайт са expressnews.bg?

    Понеже от http://expressnews.bg/%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%81 не се разбира.

    А страницата им контакти – http://expressnews.bg/%D0%BA%D0%BE%D...BA%D1%82%D0%B8 – ми се отваря празна...

    (Повече по темата „кой кой е в медиите“: http://www.gadjokov.com/2013/11/30/p941/ )

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    https://www.facebook.com/NpsdTurkiye?fref=nf
    виж и раздел снимки

    виж им и листата РБ, всички гореизброени на афиша са си там, не е лъжа.

  22. #22
    Повече от фен Аватара на Кал
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    V saita im chetoh, che shteli da iskat bankata da q davat direktno pod kontrola na ek , shtoto te nqmalo da q okradat...
    Само това ли прочете?

    А къде видя, че са „еко-организация“?

    Понеже в платформата им има доста повече точки:

    http://izbori.zelenite.bg/platforma

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ще гласувам; за зелените само ако не им плащам зеления ток. защо трябва да плащам ток, който се произведа от природата.

    А те дори искат да ми го продават 10 пъти по-скъпо от тока от други източници.

    поредната спекулация с природата.
    Последно редактирано от defender : 09-26-2014 на 12:58

  24. #24
    Повече от фен Аватара на Кал
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    359
    defender, не бъди сигурен кой какво ти иска. Сегашните цени на тока се поддържат изкуствено. Сметни каква част от данъците отиват за изграждане на някой АЕЦ (и колко ще отидат, като дойде време да го затваряме – на германците например една централа им струва около 10 милиарда, за да се разглоби и деконтаминира, като ѝ изтече експлоатационният срок). Ще получиш едни съвсем други суми. На практика в момента ние грабим и себе си, и собствените си деца...

    Да не говорим, че повечето „зелен ток“ е в ръцете на същите олигарси, които са окупирали властта от 20+ години. Виждали ли сте как се разпределят държавни поръчки и раздават разрешителни за производство на такъв ток? И кой строи ветропарковете, които трепят птиците около Каварна – примерно? И как очакваме тия хора, постигнали за пореден път монопол, да ни дадат читави цени?

    Зелените са си проучили материала, преди да стигнат до тия предложения. На нас обаче постоянно ни промиват мозъците разни „медии“ и „експерти“... там е мъчното.
    Последно редактирано от Кал : 09-27-2014 на 10:19 Причина: не Калиакра, а Каварна

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    и какво ще направите срещу тези олигарси, тя партията ви се храни от тях иначе, кой ще има интерес да ви издържа. Просто всичко е един порочен кръг в тая система.
    Последно редактирано от defender : 09-26-2014 на 13:30

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си