.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Здравейте,трябва ми помощ!

    Здравейте, аз съм момче на 17 години с приятелка на 16,с която ходя от 10 месеца и ми трябва съвет .. Наскоро тяхните започнаха да я пускат по дискотеки и се караме защото не иска да съм там,защото според нея и нямам доверие .. Смисъл ходили сме няколко пъти заедно,но сега тя ми казва че иска да ходи и понякога сама и да съм и бил имал повече доверие .. Моля ви кажете ми как да и обясня,че аз искам да съм с нея защото в дискотеката има всякакви хора и бог знае какво може да и се случи .. искам да и обясня,че ме е страх да не и стане нещо и че ще съм спокоен като съм там защото ако стане нещо мога да направя нещо .. Много ме е страх за нея,а всички знаем какво се случва с момичета по дискотеките и какво може да се случи ..
    P.s. извинявам се ако има грешки някъде

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Пич, остави я да си прави квото иска. Нито си и баща нито си и майка.

  3. #3
    И двамата нямате място по дискотеките след като сте под 18
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    И двамата нямате място по дискотеките след като сте под 18
    С удоволствие бих чул "нямаш годините",но да си го кажем направо .. Това е България ..

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Тцтц, приятелката ти не може да отиде да се изчука на спокойствие в някой кенеф на дискотека без да намесиш държавата.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Тцтц, приятелката ти не може да отиде да се изчука на спокойствие в някой кенеф на дискотека без да намесиш държавата.
    Помолих за съвет,а не да ми говориш какво прави приятелката ми или не .. Това че при теб може да е така не значи,че и при други е .. Моля задръж си мнението за теб

  7. #7
    Като пишеш в публичен форум, очаквай да получиш всякакъв вид коментари а не само това което ти искаш да чуеш
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #8
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    И кво по-точно искаш да чуеш? Малко пишлеме е, може би като тебе, но поне си повече с разума (донякъде), остави я.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  9. #9
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от NooB4o Виж мнението
    Много ме е страх за нея,а всички знаем какво се случва с момичета по дискотеките и какво може да се случи ..
    Страх те е, че някой може да спи с нея преди теб ли ?
    Напълно възможно е, приеми го.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Страх те е, че някой може да спи с нея преди теб ли ?
    Напълно възможно е, приеми го.
    Не не е това говоря някой да я насили ...

  11. #11
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от NooB4o Виж мнението
    Здравейте, аз съм момче на 17 години с приятелка на 16,с която ходя от 10 месеца и ми трябва съвет .. Наскоро тяхните започнаха да я пускат по дискотеки и се караме защото не иска да съм там,защото според нея и нямам доверие .. Смисъл ходили сме няколко пъти заедно,но сега тя ми казва че иска да ходи и понякога сама и да съм и бил имал повече доверие .. Моля ви кажете ми как да и обясня,че аз искам да съм с нея защото в дискотеката има всякакви хора и бог знае какво може да и се случи .. искам да и обясня,че ме е страх да не и стане нещо и че ще съм спокоен като съм там защото ако стане нещо мога да направя нещо .. Много ме е страх за нея,а всички знаем какво се случва с момичета по дискотеките и какво може да се случи ..
    P.s. извинявам се ако има грешки някъде
    СПОКО на гъза и все още пише ''прокурор''

    не че можеш да направиш нещо

    да прави квото си иска няма да се жениш за нея нито сте женени
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    СПОКО на гъза и все още пише ''прокурор''

    не че можеш да направиш нещо

    да прави квото си иска няма да се жениш за нея нито сте женени
    Смисъл пише прокурор?

  13. #13
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от NooB4o Виж мнението
    Смисъл пише прокурор?
    мразя да се занимавам с деца като теб
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    мразя да се занимавам с деца като теб
    Никой не те е карал?

  15. #15
    аби не е много удачно сама да я пускаш
    ако е такъв проблем просто отиди и наблюдавай отстрани

  16. #16
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Пич, не че нещо... ама тая щом иска да ходи по дискотеките без теб, значи хич не й дреме от колко месеца сте заедно и само ще те направи на балък след някоя друга седмица или месец (или ден така както гледам, че са тръгнали нещата) като я видиш с някой бек на 21 години с 25 годишен баварец... Те така стават нещата. Тая не е стока щом иска да се кълчоти, налива и евнтуално увисва на врата и търка в скутовете на на непознати типове във вмирисаните дискотеки. В такива прокажни учереждения като барове и нощни заведения морал няма и връзките се разпадат. Постави й ултиматум, а ако тя няма сърце да го изпълни, остави я да се поти в залите пълни с мръсни пишки, долни курви и фалшив алкохол и нека просперира. Свестните момичета не са се свършили, че по някаква парантия да й ходиш по гъза. Сега може и да си влюбен, но няма да е така още дълго с оглед на събитията, които ви се случват ми се струва...

  17. #17
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Вие ако сега имате такива проблеми, сметни. Недей да ставаш някой, дето само следи приятелките си и да им забранява, казва какво да правят или не и прочее. Като не ти харесва какво прави и не се разбирате, намери си друга, с която ще се и така.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  18. #18
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    Пич, не че нещо... ама тая щом иска да ходи по дискотеките без теб, значи хич не й дреме от колко месеца сте заедно и само ще те направи на балък след някоя друга седмица или месец (или ден така както гледам, че са тръгнали нещата) като я видиш с някой бек на 21 години с 25 годишен баварец... Те така стават нещата. Тая не е стока щом иска да се кълчоти, налива и евнтуално увисва на врата и търка в скутовете на на непознати типове във вмирисаните дискотеки. В такива прокажни учереждения като барове и нощни заведения морал няма и връзките се разпадат. Постави й ултиматум, а ако тя няма сърце да го изпълни, остави я да се поти в залите пълни с мръсни пишки, долни курви и фалшив алкохол и нека просперира. Свестните момичета не са се свършили, че по някаква парантия да й ходиш по гъза. Сега може и да си влюбен, но няма да е така още дълго с оглед на събитията, които ви се случват ми се струва...
    Съгласен съм с всичко, с изключение на това:
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    Свестните момичета не са се свършили...
    Последно редактирано от Грозния : 03-26-2018 на 18:21
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #19
    Напълно съм съгласна с filmimilmi и prosto_chovek. Съжалявам, че ще те разочаровам, но ако момичето иска да излиза само, то тя не държи толкова на теб или ти прави номера, за да изглежда по- интересна и желана. И в двата случая не сте на една вълна. Помни, че и ти си личност, имай малко достойнство, колкото и да ти се иска да си с нея.
    Но ти си млад, живота е пред теб, тепърва ще се срещаш с още момичета (жени). Ще има и разочарования, това е нормално.
    Не се отчайвай и не и олеквай като я следиш и вървиш след нея. Така само по- бързо ще и станеш безинтересен. Казвам ти го като жена. Няма момиче, което да уважава някой, който не отстоява себе си и се примирява. Трябва да проявиш малко характер! Ако не те оценява, просто я зарежи, преглътни огорчението си и продължи напред. И не намразвай всички жени заради това , просто се научи да преценяваш правилно коя си заслужава усилията.

  20. #20
    Благодаря ви за мненията след този с "прукорора" ще помисля над тях,защото сте прави! Трябваше ми да чуя нещо такова

  21. #21
    Човече, що тя иска да ходи по дискотеки САМА, свържи нещата. Явно ти не си и никак интересен и дори си и досаден.

  22. #22
    Аватара на radito98
    Регистриран на
    Apr 2018
    Мнения
    33
    Според мен трябва да й забраниш да ходи. Тя ще го оцени и ще бъде завинаги с теб.

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от NEGAN Виж мнението
    "На празно" се пише слято. Ако и ти си от арабски произход, а съдейки по правописа ти, ТИ СИ от арабски произход, не съжелявам!
    То и съжалявам не се пише съжелявам, ама айде, ще те оставя да се правиш на готин.
    Само не знам себе си ли заблуждаваш или тея дето ти четат глупостите.

  24. #24
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Пич въобще не се притесняваш че може да и се случи нещо.Страх те е да не се изчука с някой..просто си го признай.Както и да е щом си нямате доверие няма за какво да сте заедно а тя щом не иска ти да ходиш явно си търси друг кур или вече го е срещнала.Пусни я да си ходи сама и изпрати човек когото тя не познава да я следи 2-3 пъти и така

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си