.
Отговор в тема
Страница 10 от 450 ПървиПърви ... 678910111213142060110 ... ПоследнаПърви
Резултати от 226 до 250 от общо 11246
  1. #226
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Да бъде светлина
    само тва помня от миналото си

  2. #227
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    да, трябва да ми докаже защото не давам фейса си на хора от нета...
    ...не искам някви лапенца с плочки да пишат неадекватни коментари по снимки или да разбират лична информация понеже те не споделят такава защото или са фейкове или са приели фейса по-несеризно

    Ти кажи като следиш и сталкваш профила на Марио от "София ден и нощ", запозна ли се с него ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    Или пък рънъра дет казва, че онзи трябва да му докаже ahahahahh Все едно влиза в някво братство, в което всеки иска да бъде. Някво мега якото място - списъка с приятели на рънъра аххахахах Брато...
    Трънчо си въобразява, че всеки иска да му е приятел, докато сталква профила на Марио !
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    Мен искаше да ме добави някво 16 годишно момче с плочки от враца (докато пишех тоя пост му отворих профила. Пичагата си има страница и предлага онлайн трениране, ниш че е на 16 ахаххаах има 1200 последователи във фб и страница с близо 3к лайкове ), някъв американец, който работи в walmart, някъв дърт охранител от кауфланда в овча купел, 3-4 фейк курви, ... /тва са хората, които не съм добавил/
    Това са някакви педали, да знаеш !
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ако си вземеш колата за 40к пиши ме за любовник, всяка тр да има
    знаеш
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ама и любовниците имат нужда от коли
    дано да има достатъчно кеш
    Готов си за най-древната професия !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #228
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    грозния седи с текстов файл, копира и поства коментари и го номерира с ден и час

  4. #229
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    С жената почнахме Peaky Blinders. мега як е.. Наистина мерси за предложението..
    Първият епизод на нея не й хареса, но мен ме грабна веднага ;с

    Някой може ли да ме упъти към евтино боядисване на джанти или няк'во бюджетно г/д, че ми обадиха 600 лева за моите и просто няма шанс да съм толкова малоумен, че да ги дам..
    И също така ми трябват евтин комплект за затъмняване на стъкла /задни
    И нещо един от компютрите дава грешка, та днес го свалихме и е на ремонт, та половината кола е като неадекватна..
    Екраните не работят... чистачките не работят.. абе еба си майката.. добре, че е в бокса..
    А на нея й дадох ключовете от другата и тя мега хайпната се разплака от милият жест, но ми каза, че няма нужда ;д и че ще кара моята.. при което лолнах и й казах, че има бая корички хляб да изяде за да и дам тази ;д
    И после й казах, че ако я счупи.. ще трябва да си ги заработи и ми плесна шамар лекичък де.. после ме нацелува щото се усети, че се ебавам ;д
    Лягам с епизод на peaky и заспивам, че съм труп..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  5. #230
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    бахти педалския отбор е Реал... хубаво че бяха съдиите да ги добутат до финала. Смешна работа...

    редакция: чувствам се ядосан

  6. #231
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от StringTheoryPracticist Виж мнението
    Ти говориш за продукта на мисълта, а не за ситуацията, от която произлиза продукта - тоест след като грешката вече се е случила. Съдейки по резултата само.
    .



    имам чувството, че ако прочетеш библията ще спреш да функционираш


    мозъка ти ше даде син екран и ще почнеш да се клатиш и да си ядеш сополите
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  7. #232
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    видях й снимка на инстата с новия как се целуват... тея "добри взаимоотношения" не са особено добри, особено когато имам чувства още към нея... ама всичко се връща, поне това ме успокоява. Щото колкото и да съм грешил, не съм бил само аз и това, че се отказваш от някого, защото е трудно... те прави предател. Но едно е истина.... че истината те прави свободен ^_^
    чувствам се свободен вече

    п.с. дано не стана задник или много агресивен, когато се променям, чеееее невинни хора ще го отнесат

  8. #233
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението



    имам чувството, че ако прочетеш библията ще спреш да функционираш


    мозъка ти ше даде син екран и ще почнеш да се клатиш и да си ядеш сополите
    Точно след покръстването, България се превръща в най-силната държава в източна Европа и е в период на културен разцвет, Златния век.

    Сега мнозинството от младежта споделя твоето отношение към религията и затова разводите в последните години са в рекорден брой, повече хора умират, отколкото хора се раждат.
    Сякаш откакто комунизма е превърнал Християнството в България в разруха, от тогава надеждата и вярата започва да се губи с поколенията в каквото и да било свято нещо, било то брак, семейство, другарство. В тази ера на безверие сме най-крехки като нация. Хората не са единни. Не са обединени от една висша, благородна идея.
    Последно редактирано от АгентМура : 06-03-2017 на 23:06

  9. #234
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от АгентМура Виж мнението
    Точно след покръстването, България се превръща в най-силната държава в източна Европа и е в период на културен разцвет, Златния век.

    Сега мнозинството от младежта споделя твоето отношение към религията и затова разводите в последните години са в рекорден брой, повече хора умират, отколкото хора се раждат.
    Сякаш откакто комунизма е превърнал Християнството в България в разруха, от тогава надеждата и вярата започва да се губи с поколенията в каквото и да било свято нещо, било то брак, семейство, другарство. В тази ера на безверие сме най-крехки като нация. Хората не са единни. Не са обединени от една висша, благородна идея.

    Съгласен съм, че обществото е културно деградирало. Неща като морални ценности са някакъв мираж, НО причинно-следствените ти връзки в първото изречение са маааааалко неверни. Българският хан става цар, за да може да се мери с останалите, защото ако нямаш същата вяра като тях - изпадаш. Ако не си със същата вяра си просто варварин, а ако си варварин, то не си фактор на политическата сцена. Единственият шанс е да нападнеш всичко на запад от Тигър и Ефрат и да ги покориш. Само тогава можеш да си варварин и да ги биеш. Също така помага, ако си хун и се казваш Атила, а срещу теб е Римската империя.

    Това, което прави Златния век е писмеността, а не религията. Религията в случая е катализатора, защото им дава причина да го направят, разбира се целият процес е задвижен от егоцентризъм. Как така службите ще бъдат на гръцки, при положение, че могат да бъдат на български - хоп-троп Киро, Мето и брат им правят глаголицата през 855, хоп-троп покръстват ни през 864, хоп-троп всичките противопоставили се боляри биват убити, а родовете им затрити, за да не могат да си отмъстят. Да ти еба Златния век при положение, че си е избил собствените хора, за да постигне политически цели.
    Тъ, да, културния разцвет е благодарение на буквите, не на вярването.


    И много ясно, че ще споделят моето отношение. Религиите спират да работят +- около WW2, очевидно. Ако религията беше способна да функционира в онези времена, то нямаше да имаме тези осакатени подобия на религия в лицето на комунизма, нацизма и фашизма. А тези 3 идеологии са точно осакатени религии, защото им липсва разказвателния характер, липсва някак човешкото едва ли не. Няма Бог, има Хитлер, има Сталин, има Мусолини. И там, където е имало бог, вече има разруха, нищета и трагедия.

    Не ти трябва много разум, за да осъзнаеш, че няма чудеса, а че скапаните неща в живота ти се случват поради различни причини, а не защото си мастурбирал или загледал чужда жена по улицата.
    Разводите са, защото хората нямат чувство за отговорност. Защото слушат онези кретени, които им набиват някъв невероятен филм за любовта и какво ли още не. И затова като не знаят кво се случва решават е така, за спорта, да се оженят, big deal, ако не се получи ще се разведат. Хоп-троп след 1-2 години, или не дай си Боже повече - развод. Оттам една финансова въртележка, разбити сърца, драми, психически изтерзани деца. Грозна работа.
    Комунизмът нищо не е направил. Той се възползва от създадения вакуум, за да набере популярност. Комунизмът е това, което църквата не може да бъде (за даденото време говорим). Защото до ден днешен църквата не плаща данъци за нищо, всичките замесени с нея са яко sketchy индивиди, които чат пат се сдобиват с интересни придобивки. Да не говорим, че са облечени като Гандалф и е меко казано абсурдно. Дори няма да отварям темата, че като се сетиш за най-голямата християнска фигура - папата, няма да ти отнеме много време, ако не е първото нещо, за което се сетиш, а именно - педофилията. Грозното количество педофилия, която е като ореол около главата на предишните папи и голям брой от религиозните дейци. Поне сегашния е малко по-нормален и се е лишил от бронирания автомобил, който струва майка си и баща си. Цялото това нещо е такъв абсурд, че не знам как да го опиша. Онзи ден папата лафи на Тръмп за глобално затопляне бахахах. Не беше ли идеята на Бог, че няма да позволи такова нещо, а ако го позволи, то ще е за да ни накаже за злодеянията. Денят на страшния съд и т.н. ??

    Хората не са единни заради икономическата разлика и заради неравномерното разпределение на богатствата, разбира се пак мотивирани от чистия егоизъм. Не са единни по дадения критерий, защото не са възпитани в това. Нашите са религиозни, аз откровено не схващам как по дяволите би могъл да бъдеш религиозен във времето, в което живеем. Преди 2 часа и малко е имало 3 случая на нещо като атентати, сигурно сутринта, когато най-вероятно четящият това ще е видял новините, с миниван са премазали някви хора в Лондон, при което са излезнали 3ма с големи ножове и са почнали да колят хората. А има и още 2 докладвани случая, за които не съм сигурен точно кво е станало, но пак нещо от такова естество. Ква религия, кви пет лева, при положение, че в един от най-големите градове в Европа, нямаш и капчица сигурност на публично място. НА ПУБЛИЧНО МЯСТО, където се очаква да си в безопасност.

    Ние нямаме проблем като нация, щот ние винаги сме си били така. Виж при покръстването кво е станало. Единственото, което може би ни обединява по някакъв начин като нация е, че нещо не ни харесва.


    Единственото хубаво нещо на християнството е, че ти дава някакви базови правила, по които да функционира обществото. Те са хубави не защото са от християнството, а защото през хилядите години, през които са се писали отделните части на Библията, се е стигнало до извода, че това са най-добрите добродетели, thus слагаме ги в книжката ни с правила. Човешкият морал се е срастнал с религиозния, а във времето, в което морала е на заден план, и двете умират. Което е наистина тъжно.

    Не е необходимо да си християнин. Необходимо е да не си тъп гъз.
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  10. #235
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Днес ще бъде интересно.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  11. #236
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Еми, кофти ми е ся, както и да го погледнем, но съм толкова мотивиран. Знаете ли кое е най-смешното от цялата история? Как, когато сме тези, които ги оставят и имаме нали някакви чувства - възхваляваме супер много "предателя"... а всъщност минусите са били повече от плюсовете. Разбрах, че това е ключовия момент след раздяла - да осъзнаеш, че всъщност не ти си преебания. Днеска отивам на барбекю и ше ям пържоли яко. Чувствам, че промяната ми върви в пъти по-бързо, отколкото смятах, че ще отнеме. Приятен ден на всички :3

    п.с. накара ме да се чувствам жалък, въпреки че винаги съм си я обичал безрезервно и съм се грижил за нея. Никога не оцени и една моя саможертва. А това е много грешно. Не е важно как започва едно нещо, а как завършва и съм убеден й болката й пожелава един ден, когато махне розовите очила, че аз съм краят, който тя и нейните себеподобни искат. Всеки може да е страхотен, милен и позитивен, когато очилата са розови, но малко са тези, които могат да направят света ти розов, когато вече не носиш очила.
    Последно редактирано от RiB : 06-04-2017 на 06:54

  12. #237
    Защо има толкова лоши хора?

  13. #238
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Айде и Лондон ..
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  14. #239


    Последно редактирано от АгентМура : 06-04-2017 на 09:21

  15. #240
    https://m.youtube.com/watch?v=QUBvVTNRp4Q

    поздравявам целия форум с тази песен

  16. #241
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    ...
    Пълни глупости са това, което пишеш. Ако хората се придържат към християнските норми няма да има разводи, убийства, изнасилвания и всякакви други престъпления, поне не толкова, колкото има сега.

    P.S. Днес е Петдесетница. Честит празник на всички!
    Последно редактирано от inewton : 06-04-2017 на 09:21
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  17. #242
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Пълни глупости са това, което пишеш. Ако хората се придържат към християнските норми няма да има разводи, убийства, изнасилвания и всякакви други престъпления, поне не толкова, колкото има сега.

    P.S. Днес е Петдесетница. Честит празник на всички!
    Мразят белите християни тези гадни мръсни еврейски тъмни сили. Тъкмо за днес подигравателно са поръчали извратеното си "забавление". https://www.youtube.com/watch?v=c7uWn5pVR_k


  18. #243
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от АгентМура Виж мнението
    Мразят белите християни тези гадни мръсни еврейски тъмни сили. Тъкмо за днес подигравателно са поръчали извратеното си "забавление". https://www.youtube.com/watch?v=c7uWn5pVR_k

    Ти пък откога стана защиник на християните.

    Не всички евреи са такива. Всъщност малко са такива. Много малко.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  19. #244
    https://en.wikipedia.org/wiki/Trilateral_Commission





    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Ти пък откога стана защиник на християните.

    Не всички евреи са такива. Всъщност малко са такива. Много малко.
    Искам да стана истински християнин и да вярвам. Всички бели са заплашени.
    Последно редактирано от АгентМура : 06-04-2017 на 09:41

  20. #245
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от АгентМура Виж мнението
    Искам да стана истински християнин и да вярвам. Всички бели са заплашени.
    Как го реши? Преди не искаше и да чуеш.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  21. #246
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Как го реши? Преди не искаше и да чуеш.
    Бях глупак. Всички имаме нужда от спасителя в тези смутни времена. Четох Битието и продължавам.
    Последно редактирано от АгентМура : 06-04-2017 на 09:54

  22. #247
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от АгентМура Виж мнението
    Бях глупак. Всички имаме нужда от спасителя в тези смутни времена. Четох Битието и продължавам.
    Ако имаш нужда от помощ питай.
    Ама по- правилно е да започнеш Библията от Новия Завет. Иначе може да се объркаш.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  23. #248
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Пълни глупости са това, което пишеш. Ако хората се придържат към християнските норми няма да има разводи, убийства, изнасилвания и всякакви други престъпления, поне не толкова, колкото има сега.
    щото е много християнско да се заличават цели цивилизации
    няма друга религия, която да го е правила толкова методично

    няква смешна религия на смешните 20 века ще ми определя морала
    половината свещеници не просто няма да влязат в Рая
    а ще правят компания на най-големите изроди на другото място
    трепеш народ, изповядваш се и всичко е наред

  24. #249
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    щото е много християнско да се заличават цели цивилизации
    няма друга религия, която да го е правила толкова методично

    няква смешна религия на смешните 20 века ще ми определя морала
    половината свещеници не просто няма да влязат в Рая
    а ще правят компания на най-големите изроди на другото място
    трепеш народ, изповядваш се и всичко е наред
    Кои цивилизации е заличило православието? Римляните сами приемат Христа, никой не ги е карал на сила.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  25. #250
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Кои цивилизации е заличило православието? Римляните сами приемат Христа, никой не ги е карал на сила.
    цели два континента, даже май са повече, към три четири идват
    римското не е цивилизация, а разгул с някви построени пътища
    същата работа като сегашните насрани постижения на банкянския капут

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си