.
Затворена тема
Страница 86 от 91 ПървиПърви ... 3676828384858687888990 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 126 до 2 150 от общо 2269
  1. #2126
    Какво е твоето мнение по темата тогава?

  2. #2127
    Не забравяй да си искрен !

  3. #2128
    Първо трябва да бъдем себе си, а не да се преструваме на хора, които не сме. Трябва да се усмихваме, защото усмивката е най-силното оръжие и на двата пола. Трябва да сме отзивчиви и да ласкаем момичето. Това помага, ако момичето е от така наречените "истински жени". Ако е от другите, вадиш ключовете от Кайена, портфейл с 1000лв джобни и я черпиш черно Джони

  4. #2129
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    хахахах chodes , Трябва да не ти пука и да живееш в изобилие и да знаеш,че "there is no reason why you're not enough"
    The Spark

  5. #2130
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    "Жените обичат да откриват уязвимите места в *бронята* ти, особено след като си се показал като силен, уверен и доминиращ. Елементарно, но така се включват инстинктите им да се грижат за детето, което никой друг не вижда такова, каквото е"

    Нямаше как да не го споделя. Попадна ми в някой от хилядите други форуми; въпреки че отчасти изглежда захаросано, за мен поне е страшно, страшно вярно. Сигурно за стотен път ще прозвучи сякаш се взимам много насериозно, но... има достатъчно, че и предостатъчно момчета/мъже, които са чисто и просто прекалено податливи на влияния, слаби, стремящи се по неподходящ начин към внимание... Затова и е такъв джакпот да попаднеш на различен типаж. Такъв, който също не е лишен от "пукнатини", обаче въпреки тях е способен сам да се измъква от напрегнатите ситуации и да поддържа баланс.

  6. #2131
    qqwerty123
    Guest
    Здравейте,
    страхотна тема се е заформила тук, но за съжаление нямаше как да прочета целите 86 страници

    Проблемът ми е "огромен". Харесвам едно момиче от доста време (около половин година). Най-големият ми проблем е, че сме в един клас и майка й ни е учителка. По принцип госпожата е много печена, слага ни да седим на един чин заедно ии така Та, с това момиче сме доста добри приятели, излизали сме 3-4-5 пъти заедно (като изключим училище, няколко пъти сме вървяли заедно до там), но в компанията на още няколко момичета и момчета, пишем си доста и по фейсбук. По едно време между февруари и май месец някъде, си пишехме всеки ден поне по веднъж в продължение на около 100 дни. Въпреки това, не можах да уредя нито една "любовна" емотикона Но след това, нали знаете настроенията на жените, нещо започна да се депресира, да се ядосва и аз реших да спра да и досаждам толкова много. Принципно когато ме помоли за нещо, винаги съм го изпълнявал, черпил съм я, давал съм й пари, но тя изглежда не мисли че това е нещо повече от приятелско. След като спряхме да си пишем толкова често, тя започна да се мотае в група с 2-3 от нейните приятелки и едно момче. Всички те започнаха доста да се лигавят с него, мен започна да ме пренебрегва и аз останах "насред улицата". От скоро пак започваме да си пишем по-често и да се сближаваме, и затова смятам, че е дошло време за действия Принципно когато например аз бях на екскурзия в чужбина единствено на нея от момичетата и взех подарък, а когато тя беше - взе единствено на мен от момчетата. Правил съм и такива услуги, за които никога не би могла да ми се отплати Във Фейсбук и Скайп имаме над 15 000 съобщения, говорили сме си за всякакви работи, споделяла ми е много неща. Дори ми е позволила да я наричам на галено, но изглежда приема това повече като шега, отколкото нещо друго

    Въпреки приятелското й държание с мен, мисля, че знае, че я харесвам, както и повечето ни съученици Но може би чака аз да направя първата крачка? Или просто не ме харесва...

    Мисля сега, към края или след края на годината, да я поканя някъде да хапнем набързо, или да пием по кафе... Може би това ще бъде единствения ми шанс да я измъкна от нейните приятелки като за начало Когато обаче и предложа да отидем някъде заедно, мисля, че няма как да ми откаже, но ще се сети за какво става дума. Тъй че там ще трябва да се случи всичко Ще видим обаче за какво можем да си поговорим, защото в последно време ми се изчерпват темите за разговор с нея... освен това, какви други съвети можете да ми дадете относно ситуацията и относно какво трябва да правя на тази "среща"? Също така, как мога да осъществя някакъв физически контакт с нея примерно, чрез коя тема на разговор.... И остава и целувката, на която се надявам в края на тази "среща" ... Ще видим как ще се получи, чакам вашите съвети и кураж, защото ме е много шубе да я поканя

  7. #2132
    Пич, симпатичен си ми и мисля че си добро момче, но има един основен проблем. Приел си фейсбук като основна форма на комуникация с нея. Вярно, че понякога е малко "притеснително" да говориш с нея насаме, но все пак бъди по-смел. Щом досега не си я поканил, тя си е помислила, че не си сериозен и нямаш особени намерения към нея. Действай по-смело, като мъж-покани я на кафе, нищо няма да стане. Ако откаже, приеми решението й. Останете приятели, но недей постоянно да й пишеш във фейсбук. Разберете, че е най-хубаво когато общувате наживо, а не чрез социалната мрежа.
    To Be Good Is Not Good Enough,When You Dream Of Being Great!

  8. #2133
    Супер фен Аватара на lisi4ety
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Just touched down in London town
    Мнения
    1 320
    Ама не разбирам защо има тема ".. на момиче", а няма "..на момче".. каква е тая дискриминация ;д

  9. #2134
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    `щото ако момичето не е достатъчно хубава, няма да може да направи нищо. Темата ,която ви трябва , е в раздела за козметика

  10. #2135
    goggipp
    Guest

  11. #2136
    darkrai
    Guest
    6te vi dam 3 saveta kak da si namerite priatelka !!!!!!!

    1 Dra6te se kato s 4ovek s neia ot sorta ne se sramuv
    aite ot neia i mnogo ne se stesniavaite !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

    2 ne se lepete za neia i ne i se podmazvaite !!!!!!!!

    3 ponikoga i pravete malki gestove i takiva ne6ta !!!!!!!!!!

    DRUGOTO 6TE STANE OT SAMOSEBESI

    dano sam vi pomognal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!1
    Последно редактирано от darkrai : 07-25-2014 на 18:21

  12. #2137
    znaka
    Guest
    ei mitko za6to se nabuta i v taia tema mno dobre te poznavam 18 godi6en i to sait li 6te provali6 i to to4no tai tema !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ABE XORA KAK SE GO DUPUSNALI TOIA PROVALI TOLKOVA SAITOVE KAK STE
    GO DOPUSNALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????? ???????????????????????????

  13. #2138
    Имам въпрос към автора на темата- какво да е.а означава тая ши.ана дума "натегач"!?!?

  14. #2139
    Nymph89
    Guest
    Универсална рецепта няма, зависи много от момичето, но в идеалния случай - да приемем, че е готина, нормална девойка с трицифрено IQ и добра душа - най-лесния начин да стигнеш до нея и в идеалния случай до сърцето й, е чисто и просто да те смята за притежател на възвишени качества, които да демонстрираш пред нея, като висок интелект, смелост, достойнство, чест и т.н. Да я пазиш и защитаваш, когато се налага. Малките жестове са много важни. Да си говориш с нея и да я караш да се усмихва, а не да плаче. Да се интересуваш от интересите й, дори да не ги споделяш. Да си искрен с нея. И най-важното - от самото начало да й дадеш да разбере, че интересът ти към нея е романтичен, а не приятелски. Ако има химия между вас и те харесва, ще отвърне и няма да те friendzone-не. Ако ли не, най-добре инвестирай силите си другаде, доколкото е възможно, все пак любовта не пита

  15. #2140

    Red face

    в идеалния случай интересуваш се от интересите й .Да не си искрен с нея.Малките жестове , когато се налага!да я караш да се усмихва когато говори
    Последно редактирано от killer6 : 07-30-2014 на 12:37

  16. #2141
    az imam edna priqtelka i iskreno mi kaza che me haresva i az i kazax taka no !!! problemut e che haresva malko poveche edno dr momche i nz dali shte potrugne i eto go i vuprosa mi kak da q sechelq da haresa poveche men i da moga da produlja napred s neq

  17. #2142
    popitai ulichen pes ako izlae 1 s po grozna 2 po krasiva 3 pat zabravi i 2 i si nameri drugi oriatelki

  18. #2143
    А какво означава според вас "харесвам те, но искам да помисля"? Заслужава ли си човек да чака?

  19. #2144
    t.b.Nagato
    Guest
    Как да се харесаме ли?? Пълни глупости...Каквото и да правите, ако не ви иска е излишно, Бог да станете ще е без значение. Първо защото насила нищо не става и второ, някой ще ви хареса такива каквито сте, има ли нужда да се правите на някой друг за да ви харесат а не сте себе си, то тогава всичко е изкуствено и няма капчица чистота и истина.....

  20. #2145
    t.b.Nagato
    Guest
    означава, не те харесвам, но може би ще ми си от полза

  21. #2146
    Повече от фен Аватара на FAKE IT
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    384
    Цитирай Първоначално написано от t.b.Nagato Виж мнението
    Как да се харесаме ли??
    То идеята принципно не е ние да се стараем да се харесаме на някоя, а тя да се старае да ни се хареса, но ако тръгна да изреждам и опровергавам глупостите, които са изписани по темата ще ми отнеме 2 дни 43 минути 17 секунди и 8 стотни. >.>

  22. #2147
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Цитирай Първоначално написано от shark_50 Виж мнението
    А какво означава според вас "харесвам те, но искам да помисля"? Заслужава ли си човек да чака?
    Не .

    FAKE IT, твърде пик-ъп ти звучи коментарът. Нямам представа дали четеш такива сайтове всъщност, обикновена отбелязка. Утре ще пиша повече.

  23. #2148
    Повече от фен Аватара на FAKE IT
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    384
    Цитирай Първоначално написано от paradosou Виж мнението
    FAKE IT, твърде пик-ъп ти звучи коментарът. Нямам представа дали четеш такива сайтове всъщност, обикновена отбелязка. Утре ще пиша повече.
    Преди няколко години четох такива сайтове /то по това време бяха предимно блогове/, чел съм и книги, но никога не съм виждал смисъл да се използват заучени фрази/планове, предлагащи ти определен начин на поведение, каквито се въртят из повечето въпросни пикъп сайтове, които предполагам сега са нашумели и всеки втори игнорва и негва мадами насам-натам.

    Еднакъв подход и реплики не действат за всеки, още повече че трябва да се съобразяват със ситуацията и с хората около теб. За това и "хейтвам" темата, понеже в нея се казва - направи това и това, обличай се така, говори онака и незнам още какво, за да се харесаш на всички.

    Именно стремежа да се харесаш на някой преебава работата в 80% от случаите, щото губиш контрол над емоциите си, не мислиш трезво, избързваш и почваш да правиш грешки, да правиш работи, които не са ти присъщи, да изглеждаш отчаян, фълшив и жалък в очите на момичето.

    За това и отбелязвам, че цялата идея на темата и коментарите в нея са погрешни. Да се стараеш да се харесаш на някой е голяма щуротия и ако наистина не знаеш какво правиш те закопава. Дълбоко.

  24. #2149
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Един приятел го нарече "търгуване с надежди". Грубо, но до голяма степен е така. В духа на обсъждането - всяко разумно момче схваща, че прекаленото потапяне в конкретика е... меко казано неадекватно. Чела съм общо-взето повърхностно и, нормално за момиче, главно от любопитство. Да преглеждаш материали по диагонал все пак невинаги пречи на схващането на същността, та за мен тя е, сбито казано, в импулса. Тоя вид импулс, който те предизвиква не да представяш нещо неистинско за теб и "разработено" от други като натурално, ами да схванеш някои общи механизми и на тая база да видиш кое пасва на твоя характер. Очаквано, така наречените общи механизми са свързани главно с характера/личността на ентусиаста , изключвам натрапчивото държание като по матрица (т.е всички вкарващи момичетата в твърда рамка глупости).
    Конкретиката в темата е далеч от промишлените количества, напразно няколко потребители горе й ги приписват. Не знам, освен да ми покажеш кой пробутва илюзията да се харесаш на всички. Моята способност за четене ми казва, че просто има насоки, които биха сработили при определен тип момичета. В общия случай негването например няма да даде желания резултат при супер спокойно момиче, което е и доста срамежливо/по-затворено от обичайното. Пик-ъпът правилно тръби, че е жалко да следваш ритъма, представите и едва ли не живота на която и да е. Удовлетвореността и успехите обикновено идват, когато имаш такава същност, че е изключено да я замъглиш заради увлечение, т.е следваш собствените си желания и си организираш "подбора" на цели в женския свят спрямо тях.
    За стремежа към харесване съм съгласна по очевидни причини. Btw ако има други, на които не им се спи - уелкъм. Би ми било интересно да прочета коментари, засягащи 'опцията' да пропуснеш етап(и) в развитието си, като става въпрос за флирт/изграждане на връзки/връзки и пр. Т.е о от едно ниво да прескочиш един или няколко етапа и да продължиш нататък ~ как може да се случи? Предполагам има очевидни неща, хрумващи на почти всеки, обаче аз ще се радвам на по-стабилна обосновка.

  25. #2150
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Забравих да вметна 2-3 думи за изказването, което всъщност ме провокира.
    Колкото е глупаво да се стараеш да допаднеш на някоя симпатяга, толкова е глупаво и да се възприемаш като "наградата" . Оптималният вариант е да поставиш акцента между себе си и нея, т.е целта ти да е двустранното забавление, увличане... на кой както му звучи добре. Сигурно неподходящ израз, но... мястото на игрите за надмощие не е тук.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си