.
Отговор в тема
Страница 64 от 65 ПървиПърви ... 1454606162636465 ПоследнаПърви
Резултати от 1 576 до 1 600 от общо 1616
  1. #1576
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Води си разговора по скайп. Няма да дам никаква снимка.
    тогава ще ти пратя гола снимка на newton ?

  2. #1577
    Цитирай Първоначално написано от solo_ Виж мнението
    тогава ще ти пратя гола снимка на newton ?
    това заплаха ли трябва да бъде? :Д :Д

  3. #1578
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от solo_ Виж мнението
    тогава ще ти пратя гола снимка на newton ?
    Ахахахахаха Това дете не спира да ме разсмива.

  4. #1579
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    На снимката са Кефан Мю гудзел и Стефи http://prikachi.com/images/312/8564312c.jpg по точно са ndi & inew

  5. #1580
    Iwapawlowa
    Guest

    Unhappy Какво ми има?

    Искам да попитам..имам проблем с яйчниците и ми изписаха да пия 2 вида лекарства едни от който са противозачатъчни ДИАНЕ 35. Дойде ми този месец на 8 и ми свърши на 12... Спах с приятеля ми и след това пак ми дойде на 17.. Страх ме е... Дали е от лекарствата, които пия или е нещо друго ... ?

  6. #1581
    vasqnet
    Guest

    Talking ...

    а защо пращате при доктори мъже,може и на някои да не им е удобно да се преглеждат изобщо,че камоли да се доверят на мъж,това е извратено,препоръчайте гинеколог жена във Варна

  7. #1582
    Stefani_S
    Guest
    Здравейте, имам запитване. Този месец ми дойде с 2 дни по рано и ми свърши 2 дни по рано(т.е. вместо 7 дни, продължи 5). На втория ден тичах и се подух в областта на дебелото черво от двете страни. Въпроса ми е нормално ли е да ми дойде по-рано и да свърши по-рано (питам това, заради факта от подуването) ? Благодаря предварително

  8. #1583
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от Stefani_S Виж мнението
    Здравейте, имам запитване. Този месец ми дойде с 2 дни по рано и ми свърши 2 дни по рано(т.е. вместо 7 дни, продължи 5). На втория ден тичах и се подух в областта на дебелото черво от двете страни. Въпроса ми е нормално ли е да ми дойде по-рано и да свърши по-рано (питам това, заради факта от подуването) ? Благодаря предварително
    Според мен е нормално да има закъснение/ избързване от 2 дни. Може да се дължи на стрес, време...т.н. При мен ,мисля че от времето, ми дойде цяла седмица по-рано.
    Не се притеснявай, но ако подуването продължи да се повтаря, отиди на лекар.

  9. #1584
    Stefani_S
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Според мен е нормално да има закъснение/ избързване от 2 дни. Може да се дължи на стрес, време...т.н. При мен ,мисля че от времето, ми дойде цяла седмица по-рано.
    Не се притеснявай, но ако подуването продължи да се повтаря, отиди на лекар.
    Благодаря

  10. #1585
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Много полезна тема браво

  11. #1586
    Като за начало ще кажа едно голямо Браво! Хубаво е, че е направена толкова подробна, но по отношение за размера на гърдите много е относително. Аз съм на 16 и от 3г имам цикъл , гърдите ми никак не са порастнали. Пробвах какво ли не боза, разни масла - кремове в интернет - НИЩО.
    Като всяка жена искам гръдна обиколка, но просто тялото ми не е готово още. Трябва търпение, а не да се вайкаме. Изчела съм хиляди статии за размера на гърдите. Нищо не помага.
    Имам приятел по-голям от мен и той не е много доволен от гръдната ми обиколка, но ме обича въпреки нея. Момичета .. Сега ви е времето да се забавлявате като деца. После вече знаете твърде много!

  12. #1587

    Проблема с гърдите.

    Като за начало ще кажа едно голямо Браво! Хубаво е, че е направена толкова подробна, но по отношение за размера на гърдите много е относително. Аз съм на 16 и от 3г имам цикъл , гърдите ми никак не са порастнали. Пробвах какво ли не боза, разни масла - кремове в интернет - НИЩО.
    Като всяка жена искам гръдна обиколка, но просто тялото ми не е готово още. Трябва търпение, а не да се вайкаме. Изчела съм хиляди статии за размера на гърдите. Нищо не помага.
    Имам приятел по-голям от мен и той не е много доволен от гръдната ми обиколка, но ме обича въпреки нея. Момичета .. Сега ви е времето да се забавлявате като деца. После вече знаете твърде много!

  13. #1588
    puhi1234
    Guest
    Закъснява ми ...
    Значи на 21.05 (събота) ми дойде , но по-малко от обичайното и вечерта спах в приятеля ми... и цял ден не ми беше тегло. Вечерта правихме секс един път. И ми спря днес е 5.06 и не ми идва. Сигурна съм , че няма как да съм бременна . но се притеснявам..

  14. #1589
    Щом ти идва цикъла няма как да си бременна! Това е от сезона или си прекалено натоварена психически и за това ти се отразява по този начин! Но все пак да си сигурна можеш да си направиш тест за бременност не е кой знае какво!

  15. #1590
    Няма как да си бременна

  16. #1591
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Цитирай Първоначално написано от Amorenvivo Виж мнението
    Щом ти идва цикъла няма как да си бременна! Това е от сезона или си прекалено натоварена психически и за това ти се отразява по този начин! Но все пак да си сигурна можеш да си направиш тест за бременност не е кой знае какво!
    +

  17. #1592
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    От доста отдавна не е писано в темата, но ще споделя проблема си, надявайки се, че някой ще отговори.
    Цикълът ми спря. Последно дойде на 18 юли, вече е 22 септември, а все още не ми идва и започвам да се тревожа много. Няма как да съм бременна. Нямам течение, болка или сърбеж, всичко ми е наред. По лицето не съм забелязала пъпки или повече окосмяване. Нямам проблеми с теглото, храня се нормално. Но си спомням, че юли и август бях малко стресирана, а и рязко свалих няколко килограма - от 50 на 45. Сега си ги върнах, но пак нямам цикъл. Никога не ми е прескачал и не е закъснявал толкова. Паникьосала съм се и през ума ми минават какви ли не болести и гадости...

  18. #1593
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    От доста отдавна не е писано в темата, но ще споделя проблема си, надявайки се, че някой ще отговори.
    Цикълът ми спря. Последно дойде на 18 юли, вече е 22 септември, а все още не ми идва и започвам да се тревожа много. Няма как да съм бременна. Нямам течение, болка или сърбеж, всичко ми е наред. По лицето не съм забелязала пъпки или повече окосмяване. Нямам проблеми с теглото, храня се нормално. Но си спомням, че юли и август бях малко стресирана, а и рязко свалих няколко килограма - от 50 на 45. Сега си ги върнах, но пак нямам цикъл. Никога не ми е прескачал и не е закъснявал толкова. Паникьосала съм се и през ума ми минават какви ли не болести и гадости...
    Храни се колкото можеш по-пълноценно и отиди на гинеколог. След като не е минало много време все още не може да се счита за вторична аменорея, но отиди да те прегледат. На колко си и колко време е минало от първата ти менструация?

  19. #1594
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Храни се колкото можеш по-пълноценно и отиди на гинеколог. След като не е минало много време все още не може да се счита за вторична аменорея, но отиди да те прегледат. На колко си и колко време е минало от първата ти менструация?
    Почти на 17 съм. Имам от около 4 години.
    И да, ако до края на този месец не ми дойде, ще се наложи да отида на лекар..

  20. #1595
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    Почти на 17 съм. Имам от около 4 години.
    И да, ако до края на този месец не ми дойде, ще се наложи да отида на лекар..
    Отиди на гинеколог. Щом са минали 2 години от първата менструация, досега трябваше да се е регулирал.

  21. #1596
    чувал съм, че чесъна лекува цикъла и спира кървенето, истина ли е това

  22. #1597
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от Stavrimir_00 Виж мнението
    чувал съм, че чесъна лекува цикъла и спира кървенето, истина ли е това
    Това е сериозна тема, няма място за тъпотии. Къш.

  23. #1598
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Отиди на гинеколог. Щом са минали 2 години от първата менструация, досега трябваше да се е регулирал.
    по принцип си беше редовен, понякога закъсняваше, но със седмица най-много. От тази година февруари се обърка и се удължи много. А ето че сега даже липсва..
    Да, ще отида в най-скоро време, благодаря за отговора. По-скоро ще си пусна изследвания на хормони и желязо, имам съмнения, че желязото ми е под нормата. Дано не се окаже нещо по-страшно.

  24. #1599
    nelyy12
    Guest
    Здравейте искам да попитам понеже ми закъснява с 1 месец и се притеснявам много .. Правих си 2 пъти тест за бременност и беше отрицателен .. Таа понеже ми зякъснява и имам световъртеж не се чувствам добре и ди мисля че може да е от това

  25. #1600
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Имам въпрос. Приятелката ми й закъснява с 13 дни, по принцип винаги й закъснява, закъснявал й е с един месец, но имам просто опасения. Тъй като е девствена и "секса" ни се състои от 4-5 мушвания, дори не цели без презерватив и спираме, защото я боли, а аз изобщо дори не ми идваше да свърша и не съм свършвал. Направи си 2 теста, и 2та отрицателни, но не й идва. Признаците й са на приливи и отливи постоянно, остра болка в корема и т.н, но за ден-два и минава...Тя боледува много, и когато пишка има парене и ппц си го има, възможно ли е да е нещо хормонално или най-лошото ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си