.
Отговор в тема
Страница 12 от 12 ПървиПърви ... 289101112
Резултати от 276 до 293 от общо 293
  1. #276
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Не изпитвам нужда да ти оборвам глупостите. Един интелегентен човек,който има малко общо култура ще те оцени по достойнство. ( не говоря за гаджето ти)

    Тебе майка ти и баща ти,че даже и в училище не са те научили,пък аз ли ще те правя човек?

    Тогава защо изобщо пишеш? За да спамиш и да докажеш, че не можеш да се аргументираш, а само да бълваш празни приказки?
    ИнтелИгентният човек има много обща култура, простият има малко. Дано не се мислиш за интелигентен.
    Интелигентен и комунист са две пълни противоречия.
    Не знам за какво достойнство говориш, при положение че комунизмът е най-голямото чуждопоклонничество и продаване на Родината {много под човешкото достойнство}.

  2. #277
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Комунизмът отдавна е "оценен по достойнство", като е отречен в огромна част от света! Комунизмът се провали - това е най-категоричната оценка на историята!
    Реално не е отречен чак толкова, това е едната страна на монетата, а сега управлява другата. Но го каза - отдавна е "оценен по достойнство".

  3. #278
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Реално не е отречен чак толкова, това е едната страна на монетата, а сега управлява другата. Но го каза - отдавна е "оценен по достойнство".
    Казах ти да не се надяваш на гаджето ти,ама ти пак...
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #279
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението

    Тогава защо изобщо пишеш? За да спамиш и да докажеш, че не можеш да се аргументираш, а само да бълваш празни приказки?
    ИнтелИгентният човек има много обща култура, простият има малко. Дано не се мислиш за интелигентен.
    Интелигентен и комунист са две пълни противоречия.
    Не знам за какво достойнство говориш, при положение че комунизмът е най-голямото чуждопоклонничество и продаване на Родината {много под човешкото достойнство}.
    А тия фашисти като тебе или както там си ги наричаш, как ли бяха оценени от света?

    Цял свят им го наби и то здраво!
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #280
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Казах ти да не се надяваш на гаджето ти,ама ти пак...
    Гадже нямам, объркал си се. Надявам се единствено на себе си и достатъчно добре те опровергавам, а ти дори нямаш способността да се аргументираш по тезите си. Не си мечтая за хомосексуални ласки като някои други + че не говоря на теб, а отговарям на изказването на Грозния.

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    А тия фашисти като тебе или както там си ги наричаш, как ли бяха оценени от света?
    Не аз ги наричам така, а така се наричат, именно ти ги наричаш по един и същ начин. Все по различен начин националистите, фашистите и националсоциалистите са оценени от света, а и днес все повече хора стават такива, защото виждат ситуацията, не са заслепени от медията, пропагандата и отдавна оспореното мнение.

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Цял свят им го наби и то здраво!
    Десетилетия лъжлива пропаганда, вследствие на което се появи това "набиване и то здраво". Куп лъжи и агресивно налагане на идеи.

    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Вие не разбрахте ли, че и трите строя са еднакво зло?
    По-голямо зло от двете страни на {{{онази}}} монета няма.

    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Защото в крайна сметка от самия човек, от съществата и разума тук, от вас и от всички останали идва всичко? Дали ще е частна собствеността или друга форма, властта мачка в пъти повече. И човек веднъж получил власт, не се спира. Иска хората да го слушат. Иска да воюва с тези, които го настигат. Наистина сме си паднали същества, изгонени и изолирани, за да се учим сами от злото.
    Следователно всеки един строй от Античността до днес е зло.
    Благодаря, че изказа толкова качествено становище по темата, с което изясни цялата ситуация, и даде невероятно решение на проблема.

  6. #281

  7. #282

  8. #283

  9. #284
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #285
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  11. #286
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Чудо голямо!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #287

  13. #288

  14. #289
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Антифашизмът и левицата са донесли само и единствено беди на България и света.
    Щото фашизма само добрини носеше
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  15. #290

  16. #291
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Фашизъм в България никога не е имало.
    То и комунизъм не е имало

    Но това не значи,че цял свят нарита фашистите и продължава да ги рита до ден днешен.
    Последно редактирано от haritov : 06-09-2019 на 19:51
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  17. #292
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    То и комунизъм не е имало
    Но това не значи,че цял свят нарита фашистите и продължава да ги рита до ден днешен.
    Явно живееш в някакъв си свой свят.
    https://i.imgur.com/oJX4ndc.png
    Иначе си прав, комунизъм в чистата му форма абсолютно никъде не е имало, защото е невъзможно, а опитът за неговото съществуване води до смъртта на десетки милиони невинни хора и това е много добре документирано в историята.

  18. #293
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Явно живееш в някакъв си свой свят.
    https://i.imgur.com/oJX4ndc.png
    Иначе си прав, комунизъм в чистата му форма абсолютно никъде не е имало, защото е невъзможно, а опитът за неговото съществуване води до смъртта на десетки милиони невинни хора и това е много добре документирано в историята.
    Да,вече каза,че са изчезнали цели държави от лицето на земята.
    То все пак половината население на земята е избито
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си