.
Отговор в тема
Страница 6 от 12 ПървиПърви ... 2345678910 ... ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 293
  1. #126
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Що пък да е цитат? Я се загледай по подписите и аватарите на хората
    Кво им е на моите подписи и аватари !? Снимки и гифове на артисти-изпълнители.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Въпроса е тъп,а не неудобен и ми е обидно,че ти отговорих!
    Нищо не си ми отговорил, а ми казваш да гледам някакви си аватари и подписи. Това не е отговор на въпроса ми !
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    И противно на твиоте схващания не пия алкохол!
    От кога?! От снощи ли?!
    Много пъти си се хвалил във форума с пиянските си "подвизи" и всеки го знае !
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Хайде сега коментирай числата! Или ще избереш да смениш темата?
    Кои числа?! Тези ли:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Чудя се на колко водки си когато пишеш във форума?!

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    А това лъжа ли е?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #127
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Кво им е на моите подписи и аватари !? Снимки и гифове на артисти-изпълнители.
    Нищо не си ми отговорил, а ми казваш да гледам някакви си аватари и подписи. Това не е отговор на въпроса ми !
    От кога?! От снощи ли?!
    Много пъти си се хвалил във форума с пиянските си "подвизи" и всеки го знае !
    Кои числа?! Тези ли:
    Не помня да съм вмятал твоят подпис и аватар или пък да съм те споменавал по някакъв начин във въпросния ми пост.

    Къде се тикаш невикан и неканен?

    Тебе за човек не те смятам,а ти си помисли,че съм решил да те обсъждам

    Начина ти на тролене е ужасяващо глупав достоен за сещаш се какъв човек,докато не се научиш да общуваш ще си лаеш сам. Да точно така ще си лаеш в безнадеждните ти опити да ме жегнеш по някакъв начин.

    Грозния
    Съобщението е скрито защото Грозния е във вашия игнориращ списък.
    Виж мнението
    Премести потребител от Списъка с игнорирани
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #128
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Къде се тикаш невикан и неканен?
    Я пак:
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Очаквах да се зядеш за числата,но ти просто ги пропусна ...
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Хайде сега коментирай числата!
    Я пак:
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Тебе за човек не те смятам,а ти си помисли,че съм решил да те обсъждам
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Грозния
    Съобщението е скрито защото Грозния е във вашия игнориращ списък.
    Виж мнението
    Премести потребител от Списъка с игнорирани
    Харка, знаеш ли колко хора са заявявали че ме игнорират, но продължават да ме четат ?!
    Ти също се беше зарекъл преди време и ето че пак се опитваш да ме провокираш:
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Очаквах да се зядеш за числата,но ти просто ги пропусна...
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #129
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Народен съд около 2000 присъди приблизително 300 смъртни
    Присъдите са над 10 хиляди, а смъртните - над 2500. За сметка на това след 9 септем
    ври убитите без съд и присъда са над 30000.

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    периода 1942г - 09,09,1944г около 5000 присъди приблизително 800 смъртни
    Да оставят комунистите да вилнеят и да вършат антидържавна и антибългарска дейност ли?

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    СССР за целия период от 1917г до 1989г 20 000 000 присъди приблизително 2 000 000 смъртни
    Жертви на фашизма 25 000 000 само руснаци
    Би разбрал, че това не е така, ако беше спрял да четеш жълти вестници, както и еврейско-комунистическа литература.
    Абсолютна лъжа. Па кои данни? По тези на БКП и ДС? Дори фашизъм не знаеш какво е. Просто всичко, което не е по възгледите ти, го наричаш фашизъм. Дори не знаеш, че фашизъм е имало само в Италия, а в Германия - националсоциализъм. А смееш ли да кажеш немските жертви на СССР? Съветските офицери са убивали почти всички руснаци, които на са искали да влязат в бой (без съд и присъда).

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Американски бомбардировки над България с цел цивилно население - 12 000 само за София
    Всъщност защо изобщо смееш да говориш за американски бомбардировки над София, при положение че:
    * това също е една огромна комунистическа лъжа. http://zamunda.net/details.php?id=399657&hit=1 а общо убити, по-късно починали и изчезнали - до 5000
    * Америка и СССР са били съюзници през ВСВ
    * за много лица, които са спрели вражеските бомбардировки, нито дума не е била обелена след 1944-та. А ако са останали живи, най-вероятно са били и убити
    * с активното си включване във войната България дава над 8000 убити и 9000 изчезнали
    * бомбардировките имат одобрението на Сталин

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Безмислени ядрени бомбардировки над Хирошима и Нагасаки
    Счита се, че жертвите в Хирошима са между 90 000-140 000 души, а в Нагасаки между 60 000-80 000, като болшинството от жертвите са сред цивилното население. Други източници посочват 330 000 убити, 476 000 ранени и 9 200 000 бездомни.
    Америка. Не знам защо мислиш, че някой харесва Америка оттук. Ако е така, ще кажа, че да си американофил и русофил е една и съща дебилщина. Културният марксизъм възниква от Америка.

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Няма да споменавам геноцида над индианците и също така,че до средата на 20ти век в САЩ са се водили спорове дали негрите са хора като всички останали.
    Да, не трябваше да ги споменаваш, защото не говорим за тези жертви. В такъв случай можем да говорим за жертвите на ПСВ, на Испанския грип, Черната смърт, за убитото бяло американско население от негрите, но това е безсмислено.

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Войната с Виетнам,двете войни с Ирак,Афганистан,Либия довели до дестабилизация на региона с резултат бежански вълни и тероризъм дори в Европа,а може би скоро и пред вашия блок.

    Бежанските вълни са тук заради евреите (СССР и комунизмът са създадени от евреи), които взимат огромно участие в тяхното осъществяване.


    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Така наречените от вас жертви на комунизма само нищожно малко пред жертвите на тези които боготворите.
    Така наречените (не от нас) жертви на комунизма са над 70 милиона в световен мащаб.

  5. #130
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    ...всичко, което не е по възгледите ти, го наричаш фашизъм. Дори не знаеш, че фашизъм е имало само в Италия, а в Германия - националсоциализъм.
    Комунистите преднамерено използват думата "фашизъм", защото "национал-социализъм" има стряскаща и неудобна прилика със "социализъм" !
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    * за много лица, които са спрели вражеските бомбардировки, нито дума не е била обелена след 1944-та. А ако са останали живи, най-вероятно са били и убити
    Да си спомним и за чужденците загинали в защита на България и нейното население:
    https://bulgarianhistory.org/gerhard-vengel/
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #131
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Присъдите са над 10 хиляди, а смъртните - над 2500. За сметка на това след 9 септем
    ври убитите без съд и присъда са над 30000.


    Да оставят комунистите да вилнеят и да вършат антидържавна и антибългарска дейност ли?


    Би разбрал, че това не е така, ако беше спрял да четеш жълти вестници, както и еврейско-комунистическа литература.
    Абсолютна лъжа. Па кои данни? По тези на БКП и ДС? Дори фашизъм не знаеш какво е. Просто всичко, което не е по възгледите ти, го наричаш фашизъм. Дори не знаеш, че фашизъм е имало само в Италия, а в Германия - националсоциализъм. А смееш ли да кажеш немските жертви на СССР? Съветските офицери са убивали почти всички руснаци, които на са искали да влязат в бой (без съд и присъда).


    Всъщност защо изобщо смееш да говориш за американски бомбардировки над София, при положение че:
    * това също е една огромна комунистическа лъжа. http://zamunda.net/details.php?id=399657&hit=1 а общо убити, по-късно починали и изчезнали - до 5000
    * Америка и СССР са били съюзници през ВСВ
    * за много лица, които са спрели вражеските бомбардировки, нито дума не е била обелена след 1944-та. А ако са останали живи, най-вероятно са били и убити
    * с активното си включване във войната България дава над 8000 убити и 9000 изчезнали
    * бомбардировките имат одобрението на Сталин


    Америка. Не знам защо мислиш, че някой харесва Америка оттук. Ако е така, ще кажа, че да си американофил и русофил е една и съща дебилщина. Културният марксизъм възниква от Америка.


    Да, не трябваше да ги споменаваш, защото не говорим за тези жертви. В такъв случай можем да говорим за жертвите на ПСВ, на Испанския грип, Черната смърт, за убитото бяло американско население от негрите, но това е безсмислено.



    Бежанските вълни са тук заради евреите (СССР и комунизмът са създадени от евреи), които взимат огромно участие в тяхното осъществяване.



    Така наречените (не от нас) жертви на комунизма са над 70 милиона в световен мащаб.
    По твоята логика са заличени цели държави тия числа не спряха да се променят.

    И добре,че са били комунистите,защото видяхме какво стана с фашистите.

    Отказа да влезеш в бой с врага се наказва със смърт без значение в коя армия се намираш.


    пп

    всеки път говориш различни неща за едно и също нещо
    Последно редактирано от haritov : 04-28-2019 на 14:33
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  7. #132
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Историческите паметници са за да се помни историята,за да се поучим от грешките си,а вие вървите по пътя на тези преди вас и се надявате да отидете на различно място.
    *Комунистическите подчовеци са разрушавали исторически паметници, а и не само исторически.*


    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Каквото и да кажа няма да разберете,че грешите,че самия ви начин на мислене е грешен подкрепяйки личности които са се провалили.
    Това е като луд да обяснява, че някой друг бил луд. Също и "Крадецът вика дръжте крадеца"

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Истината е ,че не бива да спорите кой е крив и кой е прав. И двете страни са виновни допускайки всички тези глупости.
    Истината винаги трябва да излиза наяве, защото това е единственият начин за възход на Европа. А за да поемем по този път, трябва да бъдат премахнати куп лъжи и възвръщане на националния и расовия дух.

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Но дано осъзнавате,че загубата на един човешки живот е трагедия,а загубата на повече човешки животи се нарича статистика
    Фактите са си факти.

    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Много, изключително много ми е интересно как тази световно известна новина се появи вчера по телевизиите. При положение, че не е нито тридесетгодишнина, нито 35. Каквато е обикновено практиката при отбелязването на годишнини на някакви драматични събития, като световни войни, големи катастрофи. Че се напомня за тая катастрофа, това е много добре и нека не се забравя този апокалипсис (Но от друга страна може да послужи като довод за Запада да ни затвори АЕЦ Козлодуй и по този начин с тая новина сами да си вкарваме автогол?)
    Какво намекваш? Естествено, че самата новина се появи онзи ден, защото се навършват 33 години от случката.
    Няма да послужи, спокойно.

    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Обаче ми е много интересно защо никога медиите не отбелязаха ядрената катастрофа във Фукушима, когато също имаше изтичане на огромно количество радиация. Нито една медия не отбелязва годишнини от събитието, все едно че никога не е било и не се е случвало. Тогава у нас също нямаше достатъчно информация по въпроса: има ли радиационно замърсяване в Европа и над Балканите? Тази риба която се лови в океана, дали се мери нейната радиация или ей така се пуска в търговската мрежа за консумация? Каква е в момента радиоактивността в и около Япония? И други подобни закономерни въпроси.
    https://nova.bg/news/view/2019/03/11...B8%D0%BC%D0%B0
    Въпросът е в това, че комунистическите гадове умишлено са забавили споменаването на катастрофата, което е довело до много трагедии включително в съседни държави.


    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    За Хирошима и Нагасаки се пише, че и днес там заболяват от лъчева болест хора, а се пропуска въпроса от какво се разболяват. А най-вероятно самата земя, почва, подземна вода са трайно и силно замърсени с дългоживеещи и бавноразпадащи се радиоактивни елементи, което се крие от населението и световната общественост. Ами видите ли разболяват се хората, ей тъй само като прочетат, че в града им е взривена атомна бомба и от страх се разболяват от лъчева болест. Нали така?
    Не.

    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Ако ще изнасяме информация за ядрените катастрофи нека бъде цялата и изчерпателна, а не на час по лъжичка. В зависимост от това в коя държава е станала тази ядрена катастрофа.
    https://nova.bg/news/view/2019/03/11...B8%D0%BC%D0%B0 Ето, медиите споменаха навършването на 8 години от случката. А онзи ден се спомена и навършването на 33 години от случката, чието споменаване преди 33 години е било умишлено забавено.


    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Както например стана статистика избиването на няколко милиона евреи в Третия райх. Аущвиц, Бухенвалд, Заксенхаузен, Равенсбрюк. http://epicenter.bg/article/-Aushvit...ta/64195/11/61
    https://www.vesti.bg/lyubopitno/lyub...lageri-6064755
    https://worldtodaybg.com/2015/06/10/...2%D0%B2%D0%B0/
    https://www.dnes.bg/mish-mash/2012/1...l-jivot.171685
    От тези статии разбирам, че най-голямата европейска трагедия е измисленият Холокост. Което само по себе си звучи абсурдно (предвид две световни войни, няколко чуми с десетки милиони жертви, касапници като Османското владичество над част от Европа и още много други неща), нереално и ако се замислиш, доста манипулируемо от страна на евреите, предвид че холокостът е лъжа (https://www.vbox7.com/play:ac3a6063f8) и отричането му в България не е наказуемо, така че няма проблем да се казва истината. Също евреите използват тази лъжа за шестте милиона десетилетия преди ВСВ - https://www.youtube.com/watch?v=763anDaYF1U , https://news.google.com/newspapers?i...=2494%2C951924 , https://www.unive.it/pag/fileadmin/u...ri/n7/Jews.pdf (седма страница).

  8. #133
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Аз подкрепям личности които са успели
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  9. #134
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    По твоята логика са заличени цели държави тия числа не спряха да се променят.
    Ти май не обичаш да вникваш в нещата. Аз не казах, че в държава с население от 20 милиона са убити 50 милиона, а казах, че общо в цял свят (в различни страни, в различни кътчета на света) са убити над 70 милиона.

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    И добре,че са били комунистите,защото видяхме какво стана с фашистите.
    За кое добре, че са били комунистите? И какво стана с фашистите? И кои са фашистите?

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Отказа да влезеш в бой с врага се наказва със смърт без значение в коя армия се намираш.
    Ясно. Защото са били убивани и 16-17годишни младежи от своите. Врагът в този случай е собствената ти страна.

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    всеки път говориш различни неща за едно и също нещо
    Примерно? За числата ли? Предният път казах 70-80 милиона, сега казвам над 70 милиона.

  10. #135
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Аз подкрепям личности които са успели
    Това говори много за теб. На такива им се вика глорихънтъри. Или златотърсачи.

  11. #136
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Комунистите преднамерено използват думата "фашизъм", защото "национал-социализъм" има стряскаща и неудобна прилика със "социализъм" !
    Правилно! Но не само, като цяло комунистите наричат "фашизъм" всичко, което не е по техните възгледи. Според тях Царя на българите, който убиха и най-нагло излъгаха за случката, бил фашист

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Да си спомним и за чужденците загинали в защита на България и нейното население:
    https://bulgarianhistory.org/gerhard-vengel/
    Слава и чест на героите!

  12. #137
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Ти май не обичаш да вникваш в нещата. Аз не казах, че в държава с население от 20 милиона са убити 50 милиона, а казах, че общо в цял свят (в различни страни, в различни кътчета на света) са убити над 70 милиона.


    За кое добре, че са били комунистите? И какво стана с фашистите? И кои са фашистите?


    Ясно. Защото са били убивани и 16-17годишни младежи от своите. Врагът в този случай е собствената ти страна.


    Примерно? За числата ли? Предният път казах 70-80 милиона, сега казвам над 70 милиона.
    Ами това са само смъртни присъди,а останалите 80% осъдени?

    Де толкова затвори за половината свят бе братче?

    Забавен си
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  13. #138
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Ами това са само смъртни присъди,а останалите 80% осъдени?

    Де толкова затвори за половината свят бе братче?

    Забавен си
    Наистина ли си мислиш, че съм казал, че 70 милиона са осъдени?

    За какви затвори говориш изобщо?

  14. #139
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Наистина ли си мислиш, че съм казал, че 70 милиона са осъдени?

    За какви затвори говориш изобщо?
    Ами говоря за ония дето не са били осъдени на смърт извън твоите 60 70 80 90милиона...

    И такива е имало

    като включим и втората световна война няма как да няма някоя заличена държавица
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  15. #140
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Ами говоря за ония дето не са били осъдени на смърт извън твоите 60 70 80 90милиона...
    Напълно възможно е и 90 милиона да са, но няма как да знаеш това, след като четеш само комунистическа литература.

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    И такива е имало
    като включим и втората световна война няма как да няма някоя заличена държавица
    Говориш много несвързано и неразбираемо. Да, има. Но гледам да избегна говоренето за тях. Но щом искаш. Значи потвърждаваш, че комунизмът е система, която раздава безброй репресии - затвор за 5, 10, 20, 30 години, смърт, отнемане на жилища и земи + лагери, така ли? Попита откъде толкова затвори.. В България за няколко години са построени десетки лагери. В Гулаг на моменти е имало по над 1 милион затворници.
    Защо говориш за "заличена държавица"?

  16. #141
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Напълно възможно е и 90 милиона да са, но няма как да знаеш това, след като четеш само комунистическа литература.


    Говориш много несвързано и неразбираемо. Да, има. Но гледам да избегна говоренето за тях. Но щом искаш. Значи потвърждаваш, че комунизмът е система, която раздава безброй репресии - затвор за 5, 10, 20, 30 години, смърт, отнемане на жилища и земи + лагери, така ли? Попита откъде толкова затвори.. В България за няколко години са построени десетки лагери. В Гулаг на моменти е имало по над 1 милион затворници.
    Защо говориш за "заличена държавица"?
    Искам да ми кажеш приблизителен брой осъдени за да видиш колко глупаво звучиш

    ако смъртните присъди по целия свят са 90 милиона то осъдените трябва да са около милиард по твоята логика

    та пак ти казвам ти осъди половината свят
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  17. #142
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Искам да ми кажеш приблизителен брой осъдени за да видиш колко глупаво звучиш

    ако смъртните присъди по целия свят са 90 милиона то осъдените трябва да са около милиард по твоята логика

    та пак ти казвам ти осъди половината свят
    Най-нагло се опитваш да омаловажиш факта, че много хора са убити от комунистите без никакъв съд и присъда и това е било обичайна практика !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #143
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Искам да ми кажеш приблизителен брой осъдени за да видиш колко глупаво звучиш

    ако смъртните присъди по целия свят са 90 милиона то осъдените трябва да са около милиард по твоята логика

    та пак ти казвам ти осъди половината свят
    Никой не е казал, че са {смъртни} присъди. Вследствие на малоумната еврейско-комунистическа политика, водеща до масов глад, оттам има най-много жертви. А вече убитите без съд и присъда са много повече от тези със смъртна присъда.

  19. #144
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Никой не е казал, че са {смъртни} присъди. Вследствие на малоумната еврейско-комунистическа политика, водеща до масов глад, оттам има най-много жертви. А вече убитите без съд и присъда са много повече от тези със смъртна присъда.
    аха

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Ти май не обичаш да вникваш в нещата. Аз не казах, че в държава с население от 20 милиона са убити 50 милиона, а казах, че общо в цял свят (в различни страни, в различни кътчета на света) са убити над 70 милиона.
    10 пъти проверих значението на думата убийство в тълковния речник

    говориш хаотично нагаждайки се според ситуацията
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  20. #145
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    говориш хаотично нагаждайки се според ситуацията
    А ти пишеш без да си наясно със ситуацията или последните казани неща в темата (и то не за първи път).
    Това ми дава сериозно основание да смятам, че когато пишеш във форума, често пъти си "добре почерпен" !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #146
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    10 пъти проверих значението на думата убийство в тълковния речник
    И какво е значението на думата "убийство"?
    А знаеш ли какво е значението на думата "геноцид"?

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    говориш хаотично нагаждайки се според ситуацията
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    А ти пишеш без да си наясно със ситуацията или последните казани неща в темата (и то не за първи път).

  22. #147
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    От тези статии разбирам, че най-голямата европейска трагедия е измисленият Холокост. Което само по себе си звучи абсурдно (предвид две световни войни, няколко чуми с десетки милиони жертви, касапници като Османското владичество над част от Европа и още много други неща), нереално и ако се замислиш, доста манипулируемо от страна на евреите, предвид че холокостът е лъжа (https://www.vbox7.com/play:ac3a6063f8) и отричането му в България не е наказуемо, така че няма проблем да се казва истината. Също евреите използват тази лъжа за шестте милиона десетилетия преди ВСВ - https://www.youtube.com/watch?v=763anDaYF1U , https://news.google.com/newspapers?i...=2494%2C951924 , https://www.unive.it/pag/fileadmin/u...ri/n7/Jews.pdf (седма страница).
    Ха сега, щом Холокостът е лъжа и щом ще се правим на улави, айде да ми отговориш на едно въпросче. Какво ти говорят следните три имена: Димитър Пешев, Петър Габровски, Борис-3 ?

    Отговори ми защо цар Борис, когото споменаваш за щяло и не щяло, защо е в Берлин броени дни преди смъртта си? И какво иска от него фюрерът? Освен войски на източния фронт? Къде са отишли евреите от земите извън сегашните ни граници? Може би 20-30 000? Колко от тях са останали живи на 9 май 1945 г и колко от тях се завърнаха от Германия?

    И най-важният въпрос! При положение, че Хитлер води изтощителна война на Изток и всяка марка е ценна за Райха, за какво са му необходими евреите от Балканите? И изобщо от цяла Европа? Може би е искал да направи един конкурс за красота с тях? Или модно ревю? И затова са му притрябвали именно евреи? Като най-стройни, най-красиви и т.н.? За какво аджеба са му притрябвали евреите? Може ли отговор?

    Щом загиналите евреи не са 6 милиона и това е лъжа, тогава ти сам кажи колко милион са загинали.Един, два, три?

    Момче, от теб можеше да стане един страхотен оберщурмбанфюрер, ама просто си сбъркал времето кога да се появиш. Ти закъсня, ужасно закъсня, както се пееше в една песен. С цели 80 години. Сърди се на родителите си. А пък от Грозния можеше да стане един превъзходен гаулайтер. Грозния, приятелю, не се сърди! Веднага не мога да те назнача за райхслайтер. Знам, че мечтаеш за което. Ама съжалявам, още нямаш достатъчно опит, а и в кариерата човек се издига бавно и постепенно. Не може изведнъж, както бихте искали с Любещия Зофия (така се чете на немски-Зофия)

  23. #148
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Най-нагло се опитваш да омаловажиш факта, че много хора са убити от комунистите без никакъв съд и присъда и това е било обичайна практика !
    Е, то стотици хиляди испанци са убити от генералисимус Франко, ама за това е забранено да се говори на Запад, а сега и у нас. Тъй че убийствата на комунистите след 1944 г. не са прецедент. И деветоюнците от 1923 г избиха хиляди земеделци воглаве със законния премиер на царство България Александър Стамболийски, вечна му памет!
    Последно редактирано от redbul2 : 05-01-2019 на 18:54

  24. #149
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    И какво е значението на думата "убийство"?
    А знаеш ли какво е значението на думата "геноцид"?
    за този над евреите ли става дума?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  25. #150
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Ето, медиите споменаха навършването на 8 години от случката. А онзи ден се спомена и навършването на 33 години от случката, чието споменаване преди 33 години е било умишлено забавено.
    Аз не намеквам, ами направо го казвам право в очите. От кога започнаха в медиите ежегодно да се съобщават трагични инциденти? Съобщават ли медиите всяка година на 22 ноември за убийството на Кенеди? Отбелязват ли ежегодно годишнини от Първата и втората световна война. Съвсем "случайно" медиите се сетиха да съобщят за Чернобил, за който отдавна и децата от детската градина знаят. Е случайно де, съвсем случайно. И моля, не ме пързаляй с текстове от сайта на Нова за Фукушима. Всеки божи ден гледам Канал 1 и Битиви. Нямаше никакво отбелязване на годишнини от ядрената авария във Фукушима. Айде да не ни правиш на говеда тук. Стронций-90 и цезий-137 имат период на полуразпад съответно 28 и 30 години. Тоест тези вещества от Чернобил са намалели с поне 50 %. Обратното, от инцидента във Фукушима са минали едва 7-8 години и концентрацията на тези радиоактивни елементи е все още почти на 100 % в околната среда.

    Онзи ден се споменавало по медиите за 33 годишнината. А няма ли да се спомене За Чернобил и когато се навършат 33 години и 6 месеца? А още по-добре след 33 години и 3 месеца, и така на всеки 3 месеца да отбелязваме годишнина от Чернобил?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си