.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Аз, мен и моя милост

    Не знам защо пускам тази тема..може просто се чувствам една идея по-самотен. За всяко едно нещо е започнало от някъде предполагам. Аз сам 23 годишно момче, което някога беше щастливо от това, че има хора, които познава, с които се чувства добре в компанията им. Имах доста познати, но имах определен брой хора, които чувствах близки и ми бяха повече от приятели, бяха хора, с които споделях всичко, бяха ми нещо като семейство. Ще излъжа бройката им, може би бяха около 8, 10 човека, които чувствах истински близко. Но..направих известни грешки преди няколко години, и от тези 10 човека, останаха 1-2ма.. Намразих се, защото изгубих изключителни хора..Преди година 2ма приятели се скараха за нещо глупаво и съжалявям, че взех страна, която очевидно беше грешна. Или грешката ми беше в това, че въобще взех страна. И уви, най-добрият ми приятел просто ми обърна гръб и не го виня. Беше грешка. Сега съм с 0 приятели. Нямам човек с когото да комуникирам или излизам..както и да е, опитах се да го приема някак си. Имах, все още имам де, до определена степен, приятелка. Тя беше до мене, както и семейството ми..Но нещо стана, аз защитавах и все още защитавам приятелката ми, колкото и лошо да е мнението на когото и да е било за нея. Макар и да знам, че тя ме подведе да направя неща, за които винаги ще съжалявам, аз ще продължавам да я защитавам във всеки един миг, докато пътищата ни просто не се разделят. Не знам, сега може би е моментът това да стане. Не след дълго и родителите ми решиха да заминат. Заминаха недалеч, само на 400км. Тогава останах само аз и моята приятелка. Тя обаче реши да замине, по-късно, някъде, извън България. Тогава нямах голям избор, с нейното решение, взех и моето. Заминах при родителите ми, при майка ми по-точно, която за нейно щастие живее с новия си приятел, който е симпатичен. Но от самотата, която живее в мене, аз се чувствам по маловажен. Все едно никой не го е грижа за мене и никой няма нужда от моята помощ. А защо го казвам, аз съм човек на честта. Човек, който го е грижа повече за другите, дори се е случвало да ме е грижа за хора, които дори не познавам. Винаги съм се втурвал в помощ и съм го казвал на много хора, че понякога съм готов да се хвърля в огъня за човек, който дори не познавам.. Сега, от както се преместих в големия град, което стана буквално преди 1 седмица, не съм се чувствал по-самотен и по-заключен в собственото ми тяло, с чувство на страх какво ще стане с мене, аз обикалям града с метро без да слизам от него. Или разхождайки се из улиците, без посока, слушайки музика, мислейки за миналото и моите грешки, чудейки се как ли ще мине денят ми утре, чудейки се, къде да отида, да остана сам с мислите си, но уви, голям град, пълен с милионен град, в който всички са ми напълно непознати и аз съм напълно непознат за тях..Страх ме е, че няма да си намеря място и знаейки, колко души са напуснали този свят заради депресия, тъга, самота..Дори в момента, всичко, което пиша, всичко, което мисля е благодарение на едни слушалки и ,любимите ми за състоянието в което съм, песни. Срам ме е, от всичкото това писание докато някой човек, бездомен, гладен и уплашен е някъде там и има нужда от помощ, по голяма. Но въпреки това, събрах сили и излях душата си пред 170 хиляди потребители без да знам какъв ще е резултатът от това, но милея, може би за капчица поне, надежда...

    Благодаря за тези, които са отделили време на прочетат това, до поразмишляват може би за всичко това и се извинявам на онези, които първо модерират форума, ако " това " не е пуснато на правилното място.. Лека и спокойна вечер от едно голямо, но все още малко момче..

  2. #2
    Момче, най-голямата ти грешка е, че мислиш за миналото си. Ако не го правиш, ще ти е далеч по-лесно да продължиш напред и да намериш нови приятели, които ще останат завинаги в живота ти. Приеми всичко това като чистка, която се е случила за добро или лошо и шанс за ново начало, по-хубави моменти и т.н.
    level 20

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Скъпи модераторКИ, пак ще ви напомня да избягвате правенето на "мъжки" профили, защото никак, ама никак не ви се удава да пишете като мъж и ще ви кажа защо!

    Никой мъж не пише такива километрични постове с цел да си "излее мъката", нито изказът е толкова излишно усложнен и пресолен със слъзливи драми (да не почна да "вадя цитати от контекста")!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Скъпи модераторКИ, пак ще ви напомня да избягвате правенето на "мъжки" профили, защото никак, ама никак не ви се удава да пишете като мъж и ще ви кажа защо!

    Никой мъж не пише такива километрични постове с цел да си "излее мъката", нито изказът е толкова излишно усложнен и пресолен със слъзливи драми (да не почна да "вадя цитати от контекста")!
    Нали според теб и дружките ти, аз търсех конспирации навсякъде? 1000 пъти го написахте. Ти откъде знаеш че не е момче? Аз милион пъти съм писал километрични постове. Ти напиши километрично писмо, в което да си излееш психическите отклонения, до директора на психиатричната болница на 4-ти км
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  5. #5
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Нали според теб и дружките ти, аз търсех конспирации навсякъде? 1000 пъти го написахте. Ти откъде знаеш че не е момче? Аз милион пъти съм писал километрични постове. Ти напиши километрично писмо, в което да си излееш психическите отклонения, до директора на психиатричната болница на 4-ти км
    Това не са конспирации, а добре известни факти за всеки по-редовен за това какво е състоянието на този форум. Ако обичаш.

  6. #6
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Може би един от най-важните уроци, които трябва да научиш в живота е, че да ти пука за хора, на които не им пука за теб, е изключително натоварващо преживяване.

    Избягвай го, доколкото е възможно.

    Запиши се на някакви курсове, доброволческа дейност, където може да се запознаеш с интересни хора.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  7. #7
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Запиши се на някакви курсове, доброволческа дейност, където може да се запознаеш с интересни хора.
    Според мен няма нужда да ходи на никакви курсове, а направо на проститука.

  8. #8
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Вторият ми важен съвет е да си силно скептичен към хора, които предлагат услугите си във форуми.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от d3n1l Виж мнението
    Намразих се, защото изгубих изключителни хора..
    А, продъшжаваш ли да се мразиш?
    Като оставим настрана родителите. Ако още е така, е малко тъпо, за теб, да мразиш единственият човек, когото може да те обича безвъзмездно.

  10. #10
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Това не са конспирации, а добре известни факти за всеки по-редовен за това какво е състоянието на този форум. Ако обичаш.
    Обичам, излагай се колкото си искаш, и без това си лишен от себеуважение.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  11. #11
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Обичам, излагай се колкото си искаш, и без това си лишен от себеуважение.
    Какво искаш да кажеш? Според мен ти пък си лишен от уважение тотално, защото се изглагаш като глупак навсякъде, където до сега съм те засякал да пишеш. Мненията ти рядко минават нивото на бариерата, над което може да се каже, че имат някакъв смисъл. В повечето случаи докато ги чете нормален човек има чувстовото, че са писани от човек с множество дефицити и затруднения в интелектуалния си капацитет. Доказано не можеш да боравиш с малко по-сложни езикови средства и обвиняваш другите в неща, които ти самият правиш (фейк профили). Освен това си и облъчен с комунизъм, което не ти е простило и си останал недоразвит, беден и оскотял. Съжалявам те, какво повече мога да ти кажа?
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-27-2020 на 10:12

  12. #12
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ... какво повече мога да ти кажа?
    Че ще се самоубиеш някой ден, заради психическите си отклонения, например. Не се ли виждаш - четящ по цял ден сайтовете (в което няма нищо лошо, освен ако това не ти беше единственото занимание) нещастник, който не познава даже и миризмата на жена. Вероятно направил го с някоя к*рва за пари, но някакси не ми се вярва. По-скоро стоиш у вас и гледаш с кого да се заяждаш. И чувстваш душевен оргазъм от това колко си велик по форумите и как въображаемите ти "дружки" ти се "възхищават". А всъщност си един нещастник, ако ще и милиони да имаш, ти си нищо. Осъзнаваш ли го? Ти си един форумен трол и това те радва, това ти е единствената радост, малкото, което ти е останало. Като пропадне и форума изцяло (а той натам отива), ще си теглиш куршума, сигурен съм. Какво работиш всъщност? Хахаха.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  13. #13
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Че ще се самоубиеш някой ден, заради психическите си отклонения, например. Не се ли виждаш - четящ по цял ден сайтовете (в което няма нищо лошо, освен ако това не ти беше единственото занимание) нещастник, който не познава даже и миризмата на жена. Вероятно направил го с някоя к*рва за пари, но някакси не ми се вярва. По-скоро стоиш у вас и гледаш с кого да се заяждаш. И чувстваш душевен оргазъм от това колко си велик по форумите и как въображаемите ти "дружки" ти се "възхищават". А всъщност си един нещастник, ако ще и милиони да имаш, ти си нищо. Осъзнаваш ли го? Ти си един форумен трол и това те радва, това ти е единствената радост, малкото, което ти е останало. Като пропадне и форума изцяло (а той натам отива), ще си теглиш куршума, сигурен съм. Какво работиш всъщност? Хахаха.
    .

    Много ме забавляват предположенията ти, защото разкриват комплексите ти в живота и истинската ти същност на прост бедняк както битово, така и духовно. Няма какво да ти се сърдя. Все пак “битието определя съзнанието”. Историите ти, за да се докажеш като сексуален терминатор в сравние с останалите пробутвайки до пръсване Елисавета като доказателство да твоята успялост в любония живот са ултра смешни и нещастни, а ти не се спря да играеш тази жалка в роля...

    Пп. Понеже се интересуваш какво работя... Еми “кпиталистически неща”, другарю! “Пинизлийски!”. Опредлено над капацитета ти и дори и с три свои живота да разполагаш, пак няма да ме стигнеш.

  14. #14
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    “кпиталистически неща”
    Стоиш по цял ден у вас на компа и копаеш биткойни и никой не те знае че си жив
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  15. #15
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Стоиш по цял ден у вас на компа и копаеш биткойни и никой не те знае че си жив
    Другарю, аз съм капиталист и си правя каквото си поискам! А ти духаш супата!

  16. #16
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Че ще се самоубиеш някой ден, заради психическите си отклонения, например. Не се ли виждаш - четящ по цял ден сайтовете (в което няма нищо лошо, освен ако това не ти беше единственото занимание) нещастник, който не познава даже и миризмата на жена. Вероятно направил го с някоя к*рва за пари, но някакси не ми се вярва. По-скоро стоиш у вас и гледаш с кого да се заяждаш. И чувстваш душевен оргазъм от това колко си велик по форумите и как въображаемите ти "дружки" ти се "възхищават". А всъщност си един нещастник, ако ще и милиони да имаш, ти си нищо. Осъзнаваш ли го? Ти си един форумен трол и това те радва, това ти е единствената радост, малкото, което ти е останало. Като пропадне и форума изцяло (а той натам отива), ще си теглиш куршума, сигурен съм. Какво работиш всъщност? Хахаха.
    Другалю Исаев - за себе си ли говорите?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #17
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Другалю Исаев - за себе си ли говорите?
    Смени си профилната, тази е демоде.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си