.
Отговор в тема
Страница 5 от 6 ПървиПърви 123456 ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 144
  1. #101
    може би тук не му е мястото за това,но някъде чета че като ти дойде за пръв път трябва да отидеш на гинеколог на мен ми дойде септември 2011 и бях на 12 мисля,че ми е рано за гинеколог а вече съм на 13 не обичам да ме пипат или нещо от сорта дори не искам и да ме гледат..а това за рака на мат. шийка майка ми беше взела някаква рекламка на cereveks ли незнам точно как се казва и ми каза че и двете ще си направим малко ме е страх от игли но ако е за здравето ми няма какво да направя..и много ви моля да ми отговорите на въпроса кога трябва да ходя на гинеколог

  2. #102
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    ^Церварикс.

    Иначе на гинеколог се ходи след започването на полов живот или 3 години след настъпването на менструация- зависи кое събитие ще настъпи по-рано.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  3. #103
    (nqmam kirilica) Tazi vaksina v Ispaniq ni q biqt ZADALJITELNO na 14 godini (bezplatno, ina4e e okolo 200evro). 3 dozi, vsqka edna v razli4en mesec. V BG taka li e? Biqt li vi vaksinata na 14 ili kogato i da e ?

  4. #104
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Цитирай Първоначално написано от elinanacheva Виж мнението
    (nqmam kirilica) Tazi vaksina v Ispaniq ni q biqt ZADALJITELNO na 14 godini (bezplatno, ina4e e okolo 200evro). 3 dozi, vsqka edna v razli4en mesec. V BG taka li e? Biqt li vi vaksinata na 14 ili kogato i da e ?
    В България си е платена и си я биеш по желание. Слагат ги и на доста по-големи от 14, но е препоръчително момичето да е девствено.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  5. #105
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Вече дори се поставя и на жени, но след изследване за носителство и типизация.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  6. #106
    На 14 годишна възраст ми ги биха (3 дози) и съм жива и здрава след тези 3,4 години...

  7. #107
    добре, ами на жени над 25 години може ли да се слага ???

  8. #108
    Поставя се на всяко живо същество то женски пол над 9 годишна възраст.

  9. #109
    Цитирай Първоначално написано от rubby179 Виж мнението
    Поставя се на всяко живо същество то женски пол над 9 годишна възраст.
    ок, благодаря за отговора

  10. #110
    Голям фен Аватара на meche95
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    885
    Не успях да прочета всички коментари и ако повтарям някой се извинявам...Бях решила да си я слагам тази ваксина,ноо изведнъж масово започнаха негативните коментари срещу нея...Лекари коментираха,че има много странични ефекти...Понеже една позната работи в "Токуда" се допитах и до нея и там голяма част от гениколожките НЕ я препоръчват...
    Силвето

  11. #111
    http://www.vbox7.com/play:f3c8208a16

    Гледайте! Ето това причинява ваксината.

  12. #112
    Цитирай Първоначално написано от phoeniX_boy_BG Виж мнението
    http://www.vbox7.com/play:f3c8208a16

    Гледайте! Ето това причинява ваксината.
    Наистина изглежда страшно!

  13. #113
    Глупости! Препоръчвам на всички да си направят ваксината, на мене ми я направиха на 13-14, тя е на дози а те са 3 и съм в перфектно състояние! Може би просто малко повечеко боли като ти я бият, бие се в ръката, и не е болка за умиране.

  14. #114
    Surgeon
    Guest
    Аз да ви кажа, тва нещо не си го слагайте, на повечето места по света тази ваксина е забранена но не и тук, като цяло ваксината предпазва от 2-3 хпв-та хюман папилом вирус - човешки папиломен вирус, а не от всички, забранена е защото има смъртни случаи, ако беше много от ползва колегата гинеколог щеше да сложи на дъщеря си

  15. #115
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    Цитирай Първоначално написано от phoeniX_boy_BG Виж мнението
    http://www.vbox7.com/play:f3c8208a16

    Гледайте! Ето това причинява ваксината.
    Много ясно! Рисковано е да си инжектираш вируси. Защото във ваксините винаги има нежелани остатъци, които могат да ти лепнат всякакви болести. Освен това е ВЕНОЗНО. Тоест, тялото няма как да се предпази от гнусотиите във ваксината. Дори и тази ваксина да пазеше срещу рак на маточната шийка, рискът да се парализираш просто не си заслужва. Освен това, не пази. Просто някои хора имат късмет от по-добра партида на ваксината и не се разболяват, но те не биха се разболели и без ваксината
    always late but worth the wait!

  16. #116
    Бие се в ръката и се бие през месец но ефект няма все още не се е родило чудото което да предотврати HPV

  17. #117
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    scrooper, драги, ваксината се поставя мускулно.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  18. #118
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    Леко отклонение.. за ваксината против тетанус.. мнение ?

  19. #119
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от 102 Виж мнението
    Леко отклонение.. за ваксината против тетанус.. мнение ?
    Начи, ваксината е срещу тетанус И дифтерия от 25 годишна възраст през 10 години. И за мнението- категорично ЗА ваксината, щото тетанусът е възможно най-гадната смърт.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  20. #120
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    10х.

  21. #121
    До първа английска е Статистическият институт! Къде е този център по заразни и паразитни там????
    Я, сега кажете-би ли си някой тази ваксина? Смисълът е да се бие докато си още девствен - http://www.monitor.bg/article?id=397966-ето в тази статия пише, че вирусът заобикаля и презервативите..., доколкото съм разговаряла с гинеколози......в противен случай имаш голям шанс вече да си носител на тези вируси.....а мисля, че не се предават чрез майките.....така мисля....При всяко положение трябва първо да се направи тест, дали си носител, защото мисля че и при оралната любов можеш да го пипнеш и чак тогава има смисъл от ваксинирането....иначе 800лв в коша, я по-добре 50 за тест!

  22. #122

    Exclamation

    Здравейте, не си направих труда да изчета цялата тема, но виждам, че общото схващане е, че ваксината е безопасна.
    Моля ви, не се връзвайте, всичко е за да ви вземат парите. Има доказани смъртни случаи и с Гардасил, и с Цервавикс, да не говорим за оцелелите, но съз заболявания за цял живот (епилепсии, парализи, умствено увреждане и какви ли не гадни неща още). Разбира се, на цялата индустрия с ваксините не й е угодно да си го признае, но пък създателката на Гардасил е признала, че ефект от ваксината няма. Доказателство: http://zdravivsekiden.com/gardasil-o...zdatelkata-si/
    Има достатъчно информация в нета, който иска, може сам да намери и статии, и документални филми за този тип ваксини и за ваксините като цяло.
    Последно редактирано от bla-bla-blaa : 09-04-2013 на 12:02

  23. #123
    Интересно ми е, дали някой от вас си е правил такава ваксина? Предполагам родителите ми са надделяли при взимане на решението или вие сами?

  24. #124
    извинявай, но ваксината е безплатна! Как точно взимат парите и кой?

  25. #125
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0 Виж мнението
    Беше ми приятно да науча, че рискът да имам нещо такова е нулев, защото нито аз, нито партньорът ми сме имали други полови контакти. а мен това живо ме вълнуваше.................
    Абе я не разчитай на тая!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си