.
Отговор в тема
Страница 67 от 75 ПървиПърви ... 1757636465666768697071 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 651 до 1 675 от общо 1856
  1. #1651
    Цитирай Първоначално написано от deathxeater Виж мнението
    Аз съм приета на първо желание в ГПЧЕ "Ромен Ролан", Стара Загора с Английски език + ФЕ..
    Някакви мнения,отзиви за там? (:
    Аз съм от там. Въпреки че са ни с най-висок бал английските паралелки са ни най-слабите. Френски език не очаквай да научиш изобщо.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  2. #1652
    Хора спешно е моля ви значи приет съм по 5 желание във ГПЧЕ 4 то желание пак ми е в нея , но се говори , че в тая паралелка където ми е 4то желание е пълна , първите 3 желания са ми в МГ и съм на 2ро класиране защото искам в МГ бала ми е много малко по малак ( стотни ) от последния във единия клас а във другия клас има доста хора с по малко от мен въпроса ми е на второ класиране ще ме приемат ли и във тоя клас 7klas.mon.bg ще има ли резултати от 2ро класиране на 3ти ?

  3. #1653
    Цитирай Първоначално написано от hiphop4lifehomie Виж мнението
    Хора спешно е моля ви значи приет съм по 5 желание във ГПЧЕ 4 то желание пак ми е в нея , но се говори , че в тая паралелка където ми е 4то желание е пълна , първите 3 желания са ми в МГ и съм на 2ро класиране защото искам в МГ бала ми е много малко по малак ( стотни ) от последния във единия клас а във другия клас има доста хора с по малко от мен въпроса ми е на второ класиране ще ме приемат ли и във тоя клас 7klas.mon.bg ще има ли резултати от 2ро класиране на 3ти ?
    Зависи колко са свободните места във въпросния клас и също колко човека имат по-нисък бал от твоя Ако има 2-3 само с по-нисък тогава е малко вероятно, но не е невъзможно. А също така точно в сайта на МОН ще излезнат резултатите както на първото класиране

  4. #1654
    Мерси а също имам въпрос като съм на 2ро класиране на кой на мястото отивам??

  5. #1655
    На никого...приемат те ако има свободно място в съответната паралелка и ако бала ти е по-висок от на останалите кандидатстващи От там вече сам разбираш, че зависи колко са свободните места и хората които кандидатстват във въпросната паралелка съответно

  6. #1656
    Голям фен Аватара на zombolovesu
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    796
    Балът ми беше 33,000 и ме приеха в 4ЕГ във Варна! Някой в 4та???

  7. #1657
    Приет съм системно програмиране в ТУЕС и на второ класиране ще се кача на Френски с Немски в 9 ФЕГ. Може ли някой да ми даде мнение за училищата и кое ще е по-добре? :S

    П.С. това в София ;д
    Последно редактирано от Aswrathen : 06-30-2012 на 13:39

  8. #1658
    Здравейте, за онези от вас които искат да кандидатстват с рисуване, предлагам уроци по рисуване, за повече информация вижте сайта ми: http://uroci-po-risuvane.info/
    Успех на всички.

  9. #1659
    Цитирай Първоначално написано от Aswrathen Виж мнението
    Приет съм системно програмиране в ТУЕС и на второ класиране ще се кача на Френски с Немски в 9 ФЕГ. Може ли някой да ми даде мнение за училищата и кое ще е по-добре? :S

    П.С. това в София ;д

    Според мен ТУЕС е много по-добро училище, единственото, което не ми харесва е, че от 9ти клас се учи руски език. Аз исках със системно програмиране да кандидатствам, но заради руския език, се отказах. За мен ТУЕС е по-добро от 9ФЕГ, защото лесно можеш да си намериш работа, докато в 9та учиш език, който можеш да отидеш на курс и да го запишеш. От теб зависи какво искаш да учиш, ТУЕС имат добро преподаване, но средата, в която ще попаднеш, може да не ти се хареса. Аз бях там, за да разпитам за изпита...не съм впечатлена от учениците, повечето миришеха на алкохол и носеха бутилки бира, други в двора пушеха цигари. За 9ФЕГ, ако искаш да научиш френски език, отивай там, също е добро училището, но аз бих избрала ТУЕС, заради математиката и системното програмиране. Надявам се да съм помогнала.

  10. #1660
    Цитирай Първоначално написано от Aswrathen Виж мнението
    Приет съм системно програмиране в ТУЕС и на второ класиране ще се кача на Френски с Немски в 9 ФЕГ. Може ли някой да ми даде мнение за училищата и кое ще е по-добре? :S

    П.С. това в София ;д


    Брат ми учи в ТУЕС ( тази година беше 9-ти клас ) и съм напълно съгласна с мнението на Mysterious. В 8-ми клас брат ми изобщо не искаше да учи там ( родителите ми го накараха да се запише там насила ), но тази година напълно си промени мнението и е много доволен от училището. Преподавателите са много добри, защото са преподавали и някой все още преподават в Техническия университет. Аз също ходих на приемния изпит и ме приеха, но аз реших, че тази професия не е много за момичета ( и наистина момичетата в училището са много малко ), но според мен за момче е идеално, а пък да не говорим, че в момента това е една от най-търсената и добре платена професия в момента. Така че според мен няма какво да се колебаеш..избери ТУЕС.
    А само искам да кажа, че различните паралелки (системно програмиране, компютърни мрежи и компютърна техника и технологии ) се образуват чак в края на 10-ти клас, а дотогава и 4-та класа учат едно и също.

    Ако те интересува нещо по подробно за ТУЕС ми пиши.

  11. #1661
    Цитирай Първоначално написано от zombolovesu Виж мнението
    Балът ми беше 33,000 и ме приеха в 4ЕГ във Варна! Някой в 4та???
    Не стана ли работата с 1ва? :Х

  12. #1662
    Някой в руската "133 А.С.Пушкин" ?

  13. #1663
    Отзиви за ГРЕ Раковски- Бургас?

  14. #1664
    Цитирай Първоначално написано от kamen971 Виж мнението
    Бала за испанската мисля , че беше 31,8 миналата година тази година се очертава да е същият! Като цяло Испанската е добро училище и едно от най-елитните в града.Аз мисля че сам за 1ЕГ или МГ англижски . Късмет на всички !!!!!!!!!!!!!!!!! :P
    Да това са наий-елитните училища във Варна ! Аз съм приета в 4та с испански език и супер много се радвам !

  15. #1665
    Цитирай Първоначално написано от zombolovesu Виж мнението
    Балът ми беше 33,000 и ме приеха в 4ЕГ във Варна! Някой в 4та???
    Аз с испански и профил бг и спорт

  16. #1666
    takam za vas neznam men me prieha v 32 SOU i mi haresva,dovolna sum S AE i NE sum Ako ima nqkoi drug tam da pishe

  17. #1667
    Цитирай Първоначално написано от AsSaSsInNn Виж мнението
    Мен си ме приеха там където исках на първо класиране

    Направих една голяма глупост....не подредих желанията си както трябва . Като първо желание писах 1ЕГ Варна с немски......амаааа аз не съм за там . Исках да уча там, защото знам, че е хубаво училище, а и ми е наблизо (на около 5 мин път). По-късно разбрах, че там много ги мъчат, имат много изисквания и т.н. Ако уча там, ще трябва да уча по цял ден, а това не е по силите ми . Иначе мога да си уча редовно уроците, но не и цял ден като ненормален да стоя с главата в учебника (веднъж опитах...щях да умра ). И така реших, че за мен ще е по-добре да уча в 4ЕГ с испански (писах я като второ желание). За щастие, не ме приеха в 1ЕГ. Приеха ме в 4ЕГ !!!

    Балът ми е 32.126 , можех да искарам и по-висок де
    по БГ на втория модул пак съм се разсеял и съм объркал глаголното време
    по Математика можех да искарам много по-висока оценка, но през цялото време си говорехме с един фр и не ми стигна времето за доста задачи
    и аз бях по абсолютно същия начин радвам се,че ме приеха в 4та с испански, а не в 1 с немски просто самия немски не ми допада и нямаше да го уча с желание

  18. #1668
    138 - АЕ;ИЕ

  19. #1669

    Cool

    ПТГ ''Шандор Петьофи'' гр.Разград.Мноо готино даскало <3 <3

  20. #1670
    най-добрата ми фр е там С какви езици си ?

  21. #1671
    Някой в "ГХП "Св. св. Кирил и Методий "(Пловдив) с френски език ?

  22. #1672
    Цитирай Първоначално написано от SweetAngel2 Виж мнението
    138 - АЕ;ИЕ
    Imam priyateli v 138, mnogo e gotino shte ti haresa

  23. #1673
    TUES- СП

  24. #1674
    nqkoi znae li kolko e minimaniq bal za Elias Kaneti??

  25. #1675
    Цитирай Първоначално написано от Genitu Виж мнението
    nqkoi znae li kolko e minimaniq bal za Elias Kaneti??
    1. КИРИЛИЦА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    2. Всяка година е различен бала, кажи за коя година те интересува и на кое класиране?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си