.
Отговор в тема
Страница 427 от 450 ПървиПърви ... 327377417423424425426427428429430431437 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 651 до 10 675 от общо 11246
  1. #10651
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    ... Силно се надявам 2020та година да няма нищо общо с нея...
    Само с надяване нищо няма да се промени. Вземи нещата в свои ръце. Весели празници.

  2. #10652
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    jghgh беше готина. Жалко, че спря да пише тук. И сме даже и една зодия.

    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Момчето явно е влязло в емоционална дупка и просто не може да излезе от нея. Споделянето помага, поне видно изразява какво мисли, няма значение, дали някой ще му обърне внимание.
    А до теб, ще се оправиш, спри си се самосъжалявал и прави това, което мислиш за необходимо, че трябва да правиш. Със самосъжаление освен да отблъснеш и малкото хора, които ги е грижа за теб, друго няма да постигнеш. И да не забравя, има хора, които живеят в илюзия, че хората по фб, и други социални мрежи са супер щастливи, заобикалящи ги от страшно много добри и истински приятели. Дрън, дрън, истински щастлив ли си, нямаш желание да показваш живота си наяве, можеш да качиш някоя снимка, колкото да знаят хората, че все още не си умрял :Д ама не целиш ежедневно внимание и фалшиво четкане на егото. А истинските ти приятели си личат в трудните моменти, аз откровено мога да кажа, че моите се броят на едната ми ръка, това че някой се снима с различен човек или е с различен човек всеки ден, не означава, че когато наистина има нужда от него, той ще е до него. Живеем в много суров свят, в който почти всеки е заради изгодата от другия. Та надявам се поне малко си осмислил какво ти казвам и осъзнал, че не си нещо по-различно от останалите.
    Прави си живота така, както ти искаш да го живееш, така както чувстваш за правилно.
    И весели посрещане на Новата година, сладури
    Аз утре за първа година ще съм на площада, а от толкова години се каня, и естествено с моя късмет, ще е кучи студ, но няма страшно, злото никога не умира, муухахахха :Д:Д
    Пс: днес реших, че няма да пия лимонов сок, ами ще ям лимоните с кората, груба грешка, такива физиономии през живота си не съм правила :Д:Д
    Май наистина в тоя живот всичко е само интереси. Относно отблъскването...то май вече няма кого да отблъсна имайки предвид, че сякаш вече няма дори пред кой да споделя какво ме мъчи, а даже и да има не знам дали пък ще имам желанието. Все ми се ще да вярвам, че все някога ще срещна човекът с главно Ч, който при никакви обстоятелства няма да се откаже от мен. Но пък от друга страна, май...прекалено много искам.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  3. #10653
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Дъртия пак одъртя. Получи се готино събиране. Рядко се кефя на събирания вкъщи, но тоя път се почувствах ок от цялата тая работа. Може би са хората.
    Преди седмица-две се чух с важен за мен човек, щото ми бяха изгърмяли бушоните от всичко ново за мен. Мисля си две неща: едното е, че ако не бях провела тоя разговор, който ме успокои, че си драпам в правилното, може би празниците щяха да са по-стресиращи; второто е, че още тогава си теглих мислената черта и излезе, че не само съм си излизала от комфортната зона редовничко, ами и доста често съм си правила точно нещата, които за мен са ненормални, странни, нови и интересни. Разказах му за Глутницата, за къмпингарството, за грима, снимането, новите хора покрай мен, местата, споделих идеи, планове и цели. Генерално, от последният път, в който се видяхме, няма кой знае какво променено, а като се обърна назад, всичко е тоооолкова различно... Даже последните месеци, дали заради кучетата, заради барЪТ или човека до мен, не съм усещала страх от близост. Още ми е неприятно, когато ме пипат, гушкат, заговарят, гледат разни хора, но се отпуснах. В един момент даже се усетих и много спокойна покрай моите си хора. И това не е някаква маска, която носих може би твърде дълго, а наистина съм по-спокойна и отпусната. Даже ги търся тези моите и празнувахме Бъдни Вечер заедно на нашето си местенце. Дори съм толкова уверена, че моят дом е там, че мога да ида в бара по пижама... :ддд За сефте от доста време харесвам метафоричното място, на което се намирам. Може би не харесвам някои дребни детайли, като да ме търкалят и пребиват от радост разни четириноги + калните лапи НАВСЯКЪДЕ, но... Харесвам цялостната картина. Всеки белег от тях е продиктуван от чиста любов и радост, че шефката и днес се е върнала вкъщи след всичко и ни гушка.
    Редовно ми хрумват идеи за снимки, видео, грим, разби неща, с които да се занимавам... Уча се да обработвам снимки. В един момент даже и се преборих със себе си за неща, дето ме разплакаха и накараха да се скрия в черупката си само с мисълта за тях. Днес, например, ми хрумна страшна глупост, при това само от фб и от тва, че 2-3-4 пъти съм го обмисляла това като услуга за ползване. Той се съгласи, екипчето щом е ок, значи всичко е ок.
    Обмисляме голяма стъпка заедно, от разговора си сверих моралният компас И за тва. Оказах се също права. А ако и всички глупости, дето са ни хрумнали, се сътворят, ще стане страшно хубаво. Дори се говорят някакви неща за септември догодина - очаква се това да се окаже страшен ритник напред, при това само и единствено с един "кетап" за работа. Имам и направо златна възможност да се науча да снимам още по-добре, заради глупостта, дето той иска да я свърши. Това е също голям ритник напред. Звучи тооооолкова невероятно-невероятно, че не знам чак.
    Подаръците, дето бях намислила за всички, се оказаха сполучливи. Получих и аз невероятни нещица под елхата. Готова съм за едно готино парти утре, само трябва да си намисля грима и да се хвана да го направя в някакъв момент. :ддд Децата на обущаря ходят без обувки, де.

    И последно: всички тия изроди, където пускат пиратки и фойерверки, дано получат за подарък за НГ по една римска свещ в задника ама даже на напреки, та да им е по-гадно. Със забавлението си карат бебета, възрастни, болни и животни да се чувстват супер неудобно. Не смятам, че нечие легавене трябва да коства толкова много за същества, които не са виновни с нищо, че земята е направила пълна обиколка около слънцето. Някога ще продават хапчета за човечност, но за сега им пожелавам точно римска свещ в гъза на напреки.

    Дали да си пийна уиски с кола или да не си пийна уиски с кола? Да куесчъннннн!!!

    Едтвам: ае, тва не са хора... Само тва мога да кажа... Баааахти шибаните наглеци, човек. Бахти досадната история. Колко пъти подред тая тъпотия?! Овиках майка ми, че ги мислят тия тъпотии, ако трябва ще спя в бара довечера.
    Последно редактирано от tori : 12-31-2019 на 08:38
    квак

  4. #10654
    ^ Торчо, ако в бъдеще не желаеш някой да те чете - да знаеш: това горното е начина! :Д

    Как не те заболяха пръстите и очите да го напишеш (при все че най-вероятно е написано чрез смартфон, а не на компютър с нормална клавиатура)..

  5. #10655
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Честита Нова година!
    Това беше най-яката Нова година, която съм карала. Въобще не усетих, кога в минало времето, беше мега забавното, а бяхме две. Само се чудя, нямаме снимки във фб, нямаме сторита от концерта, ние изобщо празнувахме ли Нг?
    От днес си зарязвам телефона, който иска да ме намери, ще ми звънне, нямаш ли ми номера, значи не си ми особено важен, стига с тези фалшиви социални мрежи, че вече съм яко обременена от тях. И почвам спорт и май отново народни танци, нищо, че съм с 2 леви крака :Д
    Е, нека видим какво ще постигнем :Д

  6. #10656
    Очите ми са на понички - до преди малко цъках AoE II: Definitive Edition, с българската цивилизация... :Д

  7. #10657
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    jghgh беше готина. Жалко, че спря да пише тук. И сме даже и една зодия.



    Май наистина в тоя живот всичко е само интереси. Относно отблъскването...то май вече няма кого да отблъсна имайки предвид, че сякаш вече няма дори пред кой да споделя какво ме мъчи, а даже и да има не знам дали пък ще имам желанието. Все ми се ще да вярвам, че все някога ще срещна човекът с главно Ч, който при никакви обстоятелства няма да се откаже от мен. Но пък от друга страна, май...прекалено много искам.
    Форумът те очаква отново, добре дошъл.
    А мислил ли си вариант да заминеш да работиш в чужбина, на полето, нали си селски човек няма да ти е проблем. Доста пари ще направиш.

  8. #10658
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Форумът те очаква отново, добре дошъл.
    А мислил ли си вариант да заминеш да работиш в чужбина, на полето, нали си селски човек няма да ти е проблем. Доста пари ще направиш.
    Е то гледам от тоя форум вече нищо не е останало. На последните две страници Тори продължава да си води монолози, Холи се включва по два пъти в месеца , от време на време И Харитов и ти явно пишете и от дъжд на вятър се яви някой по-стар потребител като Ivaaa или някой друг и някой и друг съвсем непознат ми потребител. Има и някоя нова тема с по едно мнение в нея. Аз лично до онзи ден за тоя форум не съм се сещал най-малко от половин година, но гледам, че за това време я има изписани десетина страници я не. В чатът даже и да го има вече, и да искам няма как да вляза може би, защото съм си забравил и потребителско име и парола, а мобилният ми скайп отдаааавна го изхвърлих тъй като ми пълнеше телефона с всевъзможни боклуци, а понякога и ми изсмукваше батерията като ламя. А и май отдааааавна го напуснах тоя чат.
    Последно редактирано от Niakoitam : 01-02-2020 на 08:10
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  9. #10659
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Да ходиш на работа след дълга почивка е нещо сууупер гадно. Мн ме мързи..

  10. #10660
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    jghgh беше готина. Жалко, че спря да пише тук. И сме даже и една зодия.
    Джъга-хъга беше една застаряваща мома, с космически претенции. Самото ѝ име подсказваше, че в главата ѝ се върти предимно джъга-хъгане, но явно ѝ се случваше рядко или хич!
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    ^ Торчо, ако в бъдеще не желаеш някой да те чете - да знаеш: това горното е начина! :Д
    Туриела Де-Бил официално е в списъка ми с игнорирани! Преди се опитвах да я вкарвам в правия път, да ѝ посочвам грешките и недостатъците, но сред размисъл прецених че тя дори това не заслужава! По-добре да говорят лошо за теб, отколкото нищо! Аз бях последният, който се опитваше да води диалог с нея и тя от доста време насам си говори сама във форума!
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Очите ми са на понички - до преди малко цъках AoE II: Definitive Edition, с българската цивилизация... :Д
    Браво!
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Форумът те очаква отново, добре дошъл.
    Теб също!

    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ...да работиш в чужбина, на полето... Доста пари ще направиш.
    Май здравата си се напил на Нова Година, а може би си взимал и някакви други неща !
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    На последните две страници Тори продължава да си води монолози
    Тая я накарах да си говори сама!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #10661
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Да ходиш на работа след дълга почивка е нещо сууупер гадно. Мн ме мързи..
    Аз затова вече не ходя на работа. А и започнах да уча, та.. няма време за работа. Поне засега.

  12. #10662
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Май здравата си се напил на Нова Година, а може би си взимал и някакви други неща !
    )
    От где на къде, един приятел работи само там сезонно и за 6-7г си купи ЦЯЛ АПАРТАМЕНТ. Работи ти тука да те видим кога ще купиш такова нещо. На теб майка ти и баща ти не могат да купят апартамент а какво остава за теб- човек на българска заплата.

  13. #10663
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Аз затова вече не ходя на работа. А и започнах да уча, та.. няма време за работа. Поне засега.
    Второ висше ли бе
    Чувал съм че човек с повече от едно висше със сигурност е остане безработен.
    Друг приятел също изкара 2 висши и беше безработен, та хвана и той полето на Англията и си живее що годе безгрижно.

  14. #10664
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Второ висше ли бе
    Чувал съм че човек с повече от едно висше със сигурност е остане безработен.
    Друг приятел също изкара 2 висши и беше безработен, та хвана и той полето на Англията и си живее що годе безгрижно.
    Зависи второто висше в кое направление е. Първото ми е пълен боклук. Единственото положително е, че е придружено с хартийка, наречена диплома и по-важното: запознанствата, които осъществих. Приятелите са безценни. На второто възлагам големи надежди, пък и това което уча ми е интересно.

  15. #10665
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Зависи второто висше в кое направление е. Първото ми е пълен боклук. Единственото положително е, че е придружено с хартийка, наречена диплома и по-важното: запознанствата, които осъществих. Приятелите са безценни. На второто възлагам големи надежди, пък и това което уча ми е интересно.
    Само не казвай медицина, че хората вече и на лекар няма да могат да ходят спокойно.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  16. #10666
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Само не казвай медицина, че хората вече и на лекар няма да могат да ходят спокойно.
    Хм, т.е. ако допуснем, че следвам медицина, за да стана патоанатом хората ще спрат да умират, защото ги е страх от мен?

    Споко, не следвам медицина. Колкото до страховете на хората - единствено ти се плашиш от мен и настръхваш цялата. За всички останали съм безразличен или скучен, или досаден, но не и страшен.
    Колкото до медицината - тя в мое лице е изгубила един добър диагностик или хирург перфекционист.

    Но никога не ме е привличала като обучение - не понасям кръв или рязано сурово месо (в т.ч. и животинско). За мен фармацията е истинската наука, а не медицината. Но пък минаха годинките, в които да запиша фармация, та... И фармацевт няма да ставам.

  17. #10667
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Хм, т.е. ако допуснем, че следвам медицина, за да стана патоанатом хората ще спрат да умират, защото ги е страх от мен?

    Споко, не следвам медицина. Колкото до страховете на хората - единствено ти се плашиш от мен и настръхваш цялата. За всички останали съм безразличен или скучен, или досаден, но не и страшен.
    Колкото до медицината - тя в мое лице е изгубила един добър диагностик или хирург перфекционист.

    Но никога не ме е привличала като обучение - не понасям кръв или рязано сурово месо (в т.ч. и животинско). За мен фармацията е истинската наука, а не медицината. Но пък минаха годинките, в които да запиша фармация, та... И фармацевт няма да ставам.
    Пропуснал си много. Напоследък имам усещането, че в медицината и фармацевтиката са се набутали поне 90% от много готините мацки във България.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  18. #10668
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Пропуснал си много. Напоследък имам усещането, че в медицината и фармацевтиката са се набутали поне 90% от много готините мацки във България.
    Щото идея си нямаш какви са в юридическите факултети или тези по психология, философия и т.н.

    Мацки има бол, толкова са много, че чак изнасяме част от тях в чужбина, като чуждестранни студенти в страни като Германия, Холандия, Дания, Франция, Великобритания и т.н.

    Но мацките не щат да остават в селца и малки провинциални градчета. Искат забавление, барове, дискотеки, театри, опери и оперети, големи библиотеки, социална среда.

  19. #10669
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    От где на къде, един приятел работи само там сезонно и за 6-7г си купи ЦЯЛ АПАРТАМЕНТ. Работи ти тука да те видим кога ще купиш такова нещо. На теб майка ти и баща ти не могат да купят апартамент а какво остава за теб- човек на българска заплата.
    Какво работи там? Надзирател на простите бачкатори ли? Ако е така - може!
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Но мацките не щат да остават в селца и малки провинциални градчета. Искат забавление, барове, дискотеки, театри, опери и оперети, големи библиотеки, социална среда.
    "Мацките" (както ги наричаш) не напускат селата толкова заради липсата на забавления, а в търсене на мъж! Ама не какъв да е, а такъв с пари, който да им осигури забавленията срещу едно голо еване! Познавам лично няколко такива и единственото заради което не се котирам е че нямам пари!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #10670
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Хм, т.е. ако допуснем, че следвам медицина, за да стана патоанатом хората ще спрат да умират, защото ги е страх от мен?

    Споко, не следвам медицина. Колкото до страховете на хората - единствено ти се плашиш от мен и настръхваш цялата. За всички останали съм безразличен или скучен, или досаден, но не и страшен.
    Колкото до медицината - тя в мое лице е изгубила един добър диагностик или хирург перфекционист.

    Но никога не ме е привличала като обучение - не понасям кръв или рязано сурово месо (в т.ч. и животинско). За мен фармацията е истинската наука, а не медицината. Но пък минаха годинките, в които да запиша фармация, та... И фармацевт няма да ставам.
    Забавно е как не правиш разлика между страх и силно раздразнение.

    Надявам се, че е нещо, което не изисква комуникация с хора, за доброто на хората, не че нещо лично против теб.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  21. #10671
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Но мацките не щат да остават в селца и малки провинциални градчета. Искат забавление, барове, дискотеки, театри, опери и оперети, големи библиотеки, социална среда.
    Повечето хора отиват в чужбина за да учат и от време на време да се забавляват. Тези момичета, дето ги наричаш "мацки", се отдавна изкурвяли в 7-8ми клас и зарязали образованието си за тези "барове, дискотеки" и после стават твърде прости и неспособни да напуснат държавата и сами се затлачват тук, докато останалите дали по собствена инициатива или по болни амбиции на техните, бачкат и учат другаде, където вероятно е много по-хубаво!

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    "Мацките" (както ги наричаш) не напускат селата толкова заради липсата на забавления, а в търсене на мъж! Ама не какъв да е, а такъв с пари, който да им осигури забавленията срещу едно голо еване! Познавам лично няколко такива и единственото заради което не се котирам е че нямам пари!
    На тези май им се викат "златотърсачки" и видът им се намира най-често по плажовете, курортите, дискотеките и където обикновено се мотаят богати и възрастни мъже.
    Последно редактирано от anonymous1043668 : 01-03-2020 на 20:00

  22. #10672
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Забавно е как не правиш разлика между страх и силно раздразнение.

    Надявам се, че е нещо, което не изисква комуникация с хора, за доброто на хората, не че нещо лично против теб.
    В интерес на истината - не ме интересува дали се страхуваш от мен или си силно раздразнена от мен. Нито ще го променя, нито ще имам личен контакт с теб. Това, което написах, и това, върху което акцентирах, е че за останалите потребители тук съм или безразличен (не ме отразяват), или скучен, или досаден.

  23. #10673
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Повечето хора отиват в чужбина за да учат и от време на време да се забавляват. Тези момичета, дето ги наричаш "мацки", се отдавна изкурвяли в 7-8ми клас и зарязали образованието си за тези "барове, дискотеки" и после стават твърде прости и неспособни да напуснат държавата и сами се затлачват тук, докато останалите дали по собствена инициатива или по болни амбиции на техните, бачкат и учат другаде, където вероятно е много по-хубаво!



    На тези май им се викат "златотърсачки" и видът им се намира най-често по плажовете, курортите, дискотеките и където обикновено се мотаят богати и възрастни мъже.
    Като написах мацки, имах предвид красиви момичета (за каквито спомена Niakoitam). Не знам дали някъде се поддържа подобна статистика, но голям процент от заминалите в чужбина момичета, за да учат, по време на годините обучение в чужбина се гаджосват с местни мъже или други чужденци и след като успеят по някакъв начин да се установят в чужбина - остават си там. Не знам дали PinkPan7er все още е с онзи руснак, за когото бе споменала във форума, нямам представа дали все още е в чужбина, но ми се струва, че годините се търкулнаха и вече би следвало да е завършила това, което следваше.. Дали се е върнала в България или е останала в чужбина?

  24. #10674
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    За много години, макар че май тука позамира всеки изминал ден... <3
    и ако и си запомня паролата за форума някой ден добре ще е

  25. #10675
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Опитвах се да направя един грим и хем ми се получи ок като за човек, дето току-що се захваща, хем... Абе, не съвсем. Знам, че не стана ок като за портфолиото ми, но стана ок като за първи опит. Може би ще пробвам пак, но с боите тези дни. Може на цялото лице, а не само на очите, да седи по-адекватно.
    Знам, че в един момент ще стана още по-добра ама някак си сега не съм сигурна дали съм доволна или не съм. Новите четки ми помогнаха доста, което е хубаво. Започвам много да ги харесвам.
    А още колко много идеи имам за боитеееее... Искам вече пълен сет, не само глицеринови водни бои и нормални гримове. Искам адекватна изкуствена кръв, латекс, восък, всички други видове бои, разни шпатули, лепила, римуувъри за лепила... Всякакви тъпотии искам, пък! Искам да мога да ползвам всичко, когато се развихря. Голяма ми е болест. В момента повече ми се рисува, отколкото снима. Нямам търпение да си мина курса... Това може да ме изстреля толкова много нагоре. Ще изкарвам хубави пари само от това, което обичам да правя, ще мога да започна още сумати неща да върша, които ме кефят като идея... Супер много ми е нетърпеливо. :дд
    Обещала съм му от сто години да го рисувам и него. Дори има идея какво иска. Много яко. <3

    И да - обичам си пижамата, пък! Нищо, че е коледна, пък коледа мина.
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си