.
Отговор в тема
Страница 13 от 15 ПървиПърви ... 39101112131415 ПоследнаПърви
Резултати от 301 до 325 от общо 371
  1. #301
    Джипсън - Баба Кенза

    "Кико, изкенза ли се?!" - баба Кенза се провикна
    и продължи:
    "Ей, Кико, кико, имаш ли пари?"
    "Бабо Кензо, нямам аз пари,
    нямам аз пари,
    но ще те боли!
    Ой Кензо, Кензо
    сваляй таз пола,
    внук съм ти,
    но ще те е*а!"

    Припев: Аз съм баба Кенза,
    милички деца,
    Кико се изненза,
    радостна съм, да!

    Кико, Кико, не така,
    баба съм ти, а не жена!
    Не мож говори така,
    така е грехота!

    Припев: Аз съм баба Кенза,
    милички деца,
    Кико се изненза,
    радостна съм, да!

    Аз съм баба Кенза,
    милички деца,
    Кико ме издебна
    радостна съм, да!

  2. #302
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    nice fail

  3. #303
    Нана Светославова - Кукла

    http://vbox7.com/play:2e0a119698

    Аз отново съм при теб,
    искам ти да разбереш
    колко много те обичам...
    Аз отново съм при теб, йе йе
    искам ти да разбереш, йе йе йе йе
    колко много, много те обичам
    Но защо винаги мълчиш?
    Ти ме смяташ за дете, йе йе
    кукла в твоите ръце, йе йе йе йе
    Та нима очите ти не виждат,
    че във мен гори любов?

    Знай че тази кукла,
    тази кукла йе йе
    отдавна е престанала
    да бъде дете!
    И много скоро ти ще тичаш
    да търсиш малкото момиче
    Но тогава йе йе,
    но тогава йе йе
    ще бъда с ледено сърце!

    Аз отново съм при теб, йе йе
    Ако сега не разбереш, йе йе йе йе
    колко много, много те обичам
    Има много, много да ме търсиш.
    Да тичаш, да тичаш като малко дете
    след куклата с ледено сърце.
    Да тичаш, да тичаш като малко дете
    след куклата с ледено сърце.
    Йе, йе
    Йе, йе, йе, йе

    Знай че тази кукла,
    тази кукла йе йе
    отдавна е престанала
    да бъде дете!
    И много скоро ти ще тичаш
    да търсиш малкото момиче
    Но тогава йе йе,
    но тогава йе йе
    ще бъда с ледено сърце!

    Аз отново съм при теб, йе йе
    Ако сега не разбереш, йе йе йе йе
    колко много, много те обичам
    Има много, много да ме търсиш.
    Да тичаш, да тичаш като малко дете
    след куклата с ледено сърце.
    Да тичаш, да тичаш като малко дете,
    да видиш как бързо ще ти кажа
    нееееее!

  4. #304
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    sexypi415 кура ти да изсъхне дано
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


  5. #305
    Цитирай Първоначално написано от Oy7ofCon7roL Виж мнението
    sexypi415 кура ти да изсъхне дано
    Кой кълне на него се връща, село Хасково! Какво ти пречи, че те информирам за едни от най-добрите български песни от едно време! Щото естрадата не се ограничава до на баба ти Лили бозавите балади нали разбираш?!
    П.П. Северна България е по-красива и е истинската България!
    Поздрави от Севлиево!
    Последно редактирано от sexypi415 : 08-06-2013 на 15:22

  6. #306
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Ти бавноразвиващ ли си бе ! Ходи у кофата или в музика и тв да пропагандираш тия сектантски песни
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


  7. #307
    Не се интересувам от политика, здравето ми е по-важно.

  8. #308
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    На протестите ходят тези,които ги мързя да отидат на изборите.Ха сега да ви пече слънцето като сте толкова умни и интелигиентни.

  9. #309
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Цитирай Първоначално написано от Violenza Виж мнението
    На антипротеста е Мишо Шамара и дедо ви Йоло, така че т'ва е > all.
    n00bs

  10. #310
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    ^


    Да кажем исканията на протестиращите се сбъднат, после какво пак избирай по малката мафия.

    Това е то ъпсурдна работа отново...
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  11. #311
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Като сте НЕдоволни от правителството, що не е така и за расим путьо недоебански плевнелиев? Или пък греша?

  12. #312
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от Violenza Виж мнението
    http://www.presstv.bg/index.php?opti...ticle&id=30157

    Как ще коментирате?
    Те щото до сега декларираха... На Цв. Цв. родителите му цял живот са бачкали без да ядат и са си купили 6 апартамента...

  13. #313
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Violenza

    Заглавието на новината, която си дала е подвеждащо, депотатите пак ще декларират имуществото си и т.н

    Няма кво да ти обяснявам, чети : http://btvnews.bg/article/bulgaria/p...ta-zyanev.html

    Иначе тия закони така или иначе не вършат работа, краденото е прехвърлено да други лица или натъпкано по офшорки


    Абе неска се исипаха 100 рейса мюсулмани в София, вие приказвате за новина отпреди няколко дена
    Последно редактирано от Oy7ofCon7roL : 08-16-2013 на 12:45
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


  14. #314
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    така

    Все съм виждал журналистическа некоректност и подвеждане на публиката, но това за мен лично прекали.

    Всъщност става дума за нещо много просто - в управителните съвети на работодателските организации като КРИБ, АИКБ и подобни естествено фигурират големи бизнесмени. И благодарение на популистката поправка на господина от РСЗ те трябваше да декларират и майчиното си мляко. Което може да бъде интересно за всеки обикновен човек, но ги поставя в дълбоко неконкурентна позиция и по същество щеше да бъде пагубно за икономиката - или тези хора щеше да трябва да се отърват формално от цялото си имущество, или управителните съвети на големите индустриални организации щяха да се лишат от хората с най-голям мениджърски опит и способности.

    Грубото в този пост е, че се създава усещането, че всички управници са се подготвили да крадат държавата (което аз не оспорвам като принципна констатация), но не и с този акт, в който всъщност става дума за един конкретно действие по премахване на популистка предизборна добавка на Яне Янев.
    Аз затова гледам да чета коментарите

  15. #315
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Кво тряя да видя не ми е ясно, няква тъпотия я премахната, тва да ни е дерта

    Цитираното от Auriss е красноречиво
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


  16. #316
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Ами да, преди време и в Банско ли къде беше, хората работещи в общината така "спонтанно" реших да протестират. Кмета си беше гейбераст.
    А за новината - в такива измислени сайтове, не влизам. Масово се манипулират хората тип "Уикенд". Един типичен лизачески вестник. Когато гейберастите бяха на власт, Пеевски беше с тях и във вестника нито дума за правителството. Няма значение какво ставаше. Гейберистан падна и дойде на влас бесерето ака бесепето, Пеевски се мушна(слабо казано мушна) в Доган за Права и Сюргюн ака депесето, съюзиха се с бсп и се почнаха неща от сорта на - Вежди пиян в еди си колко часа (той винаги е пиян, сега ли го разбраха), любовницата на Цветанов, Бойка ползва тоалетна хартия без бандерол. Така че тия измислени сайтове не ми ги хвалете, да не говорим в коментарите из сайтовете, които на 70% да не казвам и повече са платени. След време тия деца като имат кенефи със синдром на даун, дано се замислят защо са се продавали по 40ст. на коментар. Секунда, че автобуса идва да ме взема, а имам да свалям голям плакат.
    n00bs

  17. #317
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от Violenza Виж мнението
    Знаеш ли колко хора имат по няколко апартамента? Гледахме я и прословутата вила на Цветанчо, нищо особено, типична селска къща. Абсолютни спекулации.


    И не ми обяснявайте как било едно и също. Да отменят наказанието за кражба и да си говорим дали е едно и също.
    Да, ама за това родителите му си имат 6 апартамента. Предполагам, че са ги спечелили от тотото...

  18. #318
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_ Виж мнението
    Ами да, преди време и в Банско ли къде беше, хората работещи в общината така "спонтанно" реших да протестират. Кмета си беше гейбераст.
    А за новината - в такива измислени сайтове, не влизам. Масово се манипулират хората тип "Уикенд". Един типичен лизачески вестник. Когато гейберастите бяха на власт, Пеевски беше с тях и във вестника нито дума за правителството. Няма значение какво ставаше. Гейберистан падна и дойде на влас бесерето ака бесепето, Пеевски се мушна(слабо казано мушна) в Доган за Права и Сюргюн ака депесето, съюзиха се с бсп и се почнаха неща от сорта на - Вежди пиян в еди си колко часа (той винаги е пиян, сега ли го разбраха), любовницата на Цветанов, Бойка ползва тоалетна хартия без бандерол. Така че тия измислени сайтове не ми ги хвалете, да не говорим в коментарите из сайтовете, които на 70% да не казвам и повече са платени. След време тия деца като имат кенефи със синдром на даун, дано се замислят защо са се продавали по 40ст. на коментар. Секунда, че автобуса идва да ме взема, а имам да свалям голям плакат.

    Общо взето трябва не само да четеш, а и да разсъждаваш малко.Или като не можеш да разсъждаваш да видиш поне на още едно две места за кво иде реч. Аз вече като цяло съм се отказал от всякакви сайтове, чета само водещите новини на сайта на бтв, офнюз и нова, колкото да си сверя часовника, но най вече информационния поток в агенциите блиц, пик и фокус
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


  19. #319
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Да, ама за това родителите му си имат 6 апартамента. Предполагам, че са ги спечелили от тотото...
    Скандалното според мен с тия апартаменти е защо човек, който има 3 апартамента тегли заем да изплаша още 3 !!! Въпрос за милиони
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


  20. #320
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    То и аз чета в 2-3 сайта само днес.бг, че там не иска регистрация за коментари, макар че аз съм баннат в 90% от времето. 24 часа, там е пълно с герберасти и 1 болен от атака, но са мн бързи в новините. Понякога и във вести, но там също има доста платени и коментарите са депресиращи.
    n00bs

  21. #321
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Преди и аз влизах в днес, ама то тва дето го пишеше в бтв те го копираха и за тва се отказах от него, коментари не чета много много щот се изнервям
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


  22. #322
    Супер фен Аватара на umri
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Студентски град
    Мнения
    2 914
    Цитирай Първоначално написано от Oy7ofCon7roL Виж мнението
    Кво тряя да видя не ми е ясно, няква тъпотия я премахната, тва да ни е дерта
    Ти харабия си глупав.

    Лидерите на политически партии, шефове на енергийни и водни дружества, директори в "Митници", НАП-аджии и посланици няма да декларират доход, а ти наричаш това "тъпотия".

    "Евала бе, брат ми, евала..."

    Пантерата съм, бтв.
    Temet Nosce

    벨야카

  23. #323
    Вчера гледах новините и да ви кажа добре са си направили сметката, но няма да им излезе.. това да викат от други градове хора, които да не знаят защо са на протест 100 % са им платили това може да се случи само в България, но най голямото нахалство е че позволиха на тези хора да седят до парламента а другите ги избутаха все едно са някакви животни.. не ми се живее вече в тая държава не стига че мизерстваме пък и да се държат така с Български граждани за такива само разстрел ...

  24. #324
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Ми заминавай, никой не те спира. Докато имаме пари да си плащаме интернета, значи не мизерстване наистина.
    n00bs

  25. #325
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Цитирай Първоначално написано от umri Виж мнението
    Ти харабия си глупав.
    http://btvnews.bg/article/bulgaria/p...edin-vlog.html

    Я ми кажи вярваш ли на това и след това да си говорим кой какъв е ? Искам конкретен отговор, вярваш ли, че това са парите, с които тия хора разполагат, да или не ?

    Станишев с 5 бона, Боко с 15 бона, Певски с 50 бона и кола за хиляда лева R U 4 REAL ?
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си