.
Отговор в тема
Страница 5 от 7 ПървиПърви 1234567 ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 162
  1. #101
    Най-глупавото е,че самите наркомани не осъзнават,че са пристрастени...Наркотиците променят начина на мислене,дори и тревата!!!Ако попитате, някои които пуши трева много често,дали може да спре той веднага ще каже "Даа!" Да ама не...

    Живей един път, но както трябва.. Слънцето няма цяла вечност да те радва.. Граби със шепи.. Обичай всеки.. Края не тежи, ако дните ти са леки..

  2. #102
    Не знам как така повечето, който дори не са виждали наркотик освен по нета и по новините дават такива категорични мнения..
    От това, което прочетох повечето въобще не знаете за какво иде реч..

    Някой ден сърцето ми ще се превърне в камък. Откъснат от света ще тлея в своя замък и няма да крещя да вия до забрава, когато разбера че някой ме предава. Ще бъда властелин на самотата своя и може би дори ще избера покоя пред хаоса на любовта. Някой ден, но не сега..

  3. #103
    Не съм употребявала никакви други наркотици освен марихуана.Пуша само в компания-за забавление и то рядко...

    I remember your name crying in a rain
    When you left and close my door
    I remember myself in my emptiness
    Waiting for a special call…

    Eric <3 Pam <3 Jessica <3 True Blood <3

  4. #104
    само натурални психоактивни
    просто пращат в други светове
    hi.
    Uhm, I'm just wondering,
    have you got any kind of
    like sort of punky, electronica,
    kind of grime. Kind of like new
    wave grime. But with kinda
    maybe like with broken beats.
    Like kinda dubby broken beats
    but a little bit kinda soulful.
    Like kinda drum and bassy but
    kinda more broken drum and
    bass. Like kind of broken beats
    but break beat kinda broken
    drum and bass. Kind of.
    Do you know what i mean?
    No?

  5. #105
    Моля ви някой който разбира да ми каже приличат ли си на външен вид амфетамина и метамфетамина ( като са на буци или прах ), по какво мога да ги различа и каква е цената на пикото?
    Обичам.. гушната в тебе да заспя

  6. #106
    Супер фен Аватара на badsector
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 117
    Цитирай Първоначално написано от vikiraa
    ...Да ама не...
    Глупости. Тревата както я пушиш, можеш и да не я пушиш. Няма абсолютно никакво физическо, или психическо пристрастяване.

  7. #107
    Пушил съм на много места с много различни хора, пуша постоянно и не чувствам умора! За друго не искам да коментирам защото не мисля че тук е точното място

  8. #108
    Голям фен Аватара на Leticcia
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    709
    Аз си имах една приятелка, която беше пристрастена към наркотиците(предимно хероин и то в големи дози).Един ден тя не дойде на училище и разбрах, че се е дрогирала до смърт и живота и виси на косъм.Лекарите успяха да спасят живота и и тя замина в чужбина за лечение.Беше много различна, когато се върна и се радваше на живота, но още ми каза, че изпитва още онова зверско желание и дори може да усети миризмата на наркотиците, която витае във въздуха :O Аз лично НИКОГА не съм пробвала, нямам си и понятие, а и не мисля, че е редно, защото, ако започнеш веднъж, няма да можеш да се излекуваш напълно...
    По-добре да си обичал и загубил, отколкото никога да не си обичал...

  9. #109
    Здрасти. Ами значи до колкото знам метамфетамина стои по на кристали от амфетамина и е малко по тъмен на цвят, а цената на пикото можеш да си намериш за по 20-25 кожи
    Цитирай Първоначално написано от PamelaIvanova Виж мнението
    Моля ви някой който разбира да ми каже приличат ли си на външен вид амфетамина и метамфетамина ( като са на буци или прах ), по какво мога да ги различа и каква е цената на пикото?

  10. #110
    мразя наркоманите
    мого са ми противни как се влачат по пейките

  11. #111
    Супер фен Аватара на Cold_Tearsss
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 647
    Тия са псевдо, отиди нощно време в някоя дискотека от тези по елитните да видиш истинските.

  12. #112
    Цитирай Първоначално написано от Leticcia Виж мнението
    Аз си имах една приятелка, която беше пристрастена към наркотиците(предимно хероин и то в големи дози).Един ден тя не дойде на училище и разбрах, че се е дрогирала до смърт и живота и виси на косъм.Лекарите успяха да спасят живота и и тя замина в чужбина за лечение.Беше много различна, когато се върна и се радваше на живота, но още ми каза, че изпитва още онова зверско желание и дори може да усети миризмата на наркотиците, която витае във въздуха :O Аз лично НИКОГА не съм пробвала, нямам си и понятие, а и не мисля, че е редно, защото, ако започнеш веднъж, няма да можеш да се излекуваш напълно...
    Тази история си е наистина плашеща.. Наистина нямам намерение да пробвам какъвто и да е наркотик просто от любопитство.. А относно тези, които го правят за забавление..Според мен човек може да се забавлява и да си направи кефа и без да пуши, шмърка и пие хапове (:

  13. #113
    Цитирай Първоначално написано от badsector Виж мнението
    Глупости. Тревата както я пушиш, можеш и да не я пушиш. Няма абсолютно никакво физическо, или психическо пристрастяване.
    Нямало психическо пристрастяване.. пфф като не знаеш, замълчи просто.

  14. #114
    Тялото ти и организмът ти не се нуждаят от нея, но когато веднъж ти хареса решаваш, че искаш пак.

  15. #115
    Някой има ли представа нарко тестовете в симеоново до колко време назад хващат. Амфета колко време се задържа в организма и някой знае ли там тестовете кръвни ли са или на урина ?

  16. #116
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Пъъъълни провали сте !

  17. #117
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    ^Подкрепям..
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  18. #118
    Мислех, че наркомани са психично слаби хора, които са минали през много трудности и не могат да намерят друг начин да се спасят от проблемите си от това да употребяват наркотици (макар че те само увеличават проблемите). Като прочетох някои мнения от тази тема, ми стана ясно, че наркомани са и разлигавени, глупави, наивни, жадни за внимание деца.
    Трагичното е, че не осъзнавате колко сте пропаднали. Жалко е.

  19. #119
    Това, че си пробвал дадено нещо веднъж не те прави наркоман, крайно време е и вие да си приберете вересиите и да спрете да търсите на кой да лепнете етикет или с кой да се заядете.

  20. #120
    Всеки един наркотик е пълна простотия, независимо дали е трева или най-тежкият му вариант. Лично за мен всеки, който се занимава с такива простотии не е добре и е пълен безотговорник. Само не ми обяснявайте как примерно от тревата нищо не ти ставало, как можело да я хвърлиш във всеки един момент и тн. Дори самата идея да ги пробваш тези боклуци е достатъчно тъпа...

  21. #121
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Цитирай Първоначално написано от WesSneijder Виж мнението
    Всеки един наркотик е пълна простотия, независимо дали е трева или най-тежкият му вариант. Лично за мен всеки, който се занимава с такива простотии не е добре и е пълен безотговорник. Само не ми обяснявайте как примерно от тревата нищо не ти ставало, как можело да я хвърлиш във всеки един момент и тн. Дори самата идея да ги пробваш тези боклуци е достатъчно тъпа...
    Absolutely

  22. #122
    Четейки някой отговори се успокоявам, че има хора, които все още са твърдо против... направо ме е срам от поколението си, сериозно и тея хора един ден ще са родители? Та те техните достатъчно са ги изтървали...

    ♫ Time is a valuable thing,watch it fly by as the pendulum swings!
    Watch it count down to the end of the day,the clock ticks life away...It's so unreal! ♪

    - http://www.youtube.com/watch?v=n_dBtJme_j4 - 13 August 2010 <3

  23. #123
    spider1280
    Guest
    Имам един въпрос. Знам че е тъп, но !Здравей те ! Не знам темата дали е за този раздел но, на скоро опитам амфети но вчера развих някаква инфекция на окото и сега трябва да хода на очен лекар, но въпроса ми е ако ми погледне зениците няма ли да разбере че съм пипал???

  24. #124
    spider1280
    Guest
    Имам един въпрос. Знам че е тъп, но !Здравей те ! Не знам темата дали е за този раздел но, на скоро опитам амфети но вчера развих някаква инфекция на окото и сега трябва да хода на очен лекар, но въпроса ми е ако ми погледне зениците няма ли да разбере че съм пипал???

  25. #125
    Цитирай Първоначално написано от spider1280 Виж мнението
    Имам един въпрос. Знам че е тъп, но !Здравей те ! Не знам темата дали е за този раздел но, на скоро опитам амфети но вчера развих някаква инфекция на окото и сега трябва да хода на очен лекар, но въпроса ми е ако ми погледне зениците няма ли да разбере че съм пипал???
    Не само въпросът е тъп, но и ти самият!

    ♫ Time is a valuable thing,watch it fly by as the pendulum swings!
    Watch it count down to the end of the day,the clock ticks life away...It's so unreal! ♪

    - http://www.youtube.com/watch?v=n_dBtJme_j4 - 13 August 2010 <3

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си