.
Отговор в тема
Страница 19 от 27 ПървиПърви ... 9151617181920212223 ... ПоследнаПърви
Резултати от 451 до 475 от общо 668

Тема: Избори 2014

  1. #451
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Тогава гласувай и работи за БСП на местните избори. Кмет и общински съвет. На национално ниво БСП са пълен провал от всякъде, те и изборните резултати го показаха.

  2. #452
    To da beshe samo glasuval aeteranal. Toi rabotilo deteto

  3. #453
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    ИИзвинявайте кои бяхте вие пак, че да ми казвате за кого да работя и гласувам? Хуморески
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  4. #454
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Няма лошо че работи.
    Но има разлика между регионални и национални структури.
    В неговия край БСП може и да работи на регионално ниво, но БСП на национално са пълен провал.

  5. #455
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    ИИзвинявайте кои бяхте вие пак, че да ми казвате за кого да работя и гласувам? Хуморески
    Извинявай, ама ако не са мама и тате, ти няма да си там, така че се стегни и вземи да погледнеш реално на нещата.

  6. #456
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Лиле имам един въпрос.
    От колко време не си в живота ми?
    Защото аз се занимавам активно и членувам от 3 месеца и чисто сам проявих желание отидох и попитах за младежката организация, която няма нищо общо с родителите ми, но точно това скоро коментарих с тях, че преди като съм помагал бях сина на ......., а в момента съм Цветомир. И никой не ме бута, даже нашите са толкова заети, че в тази кампания не са участвали. Всичко по свое желание и без гръб правя. Сорка. ;/
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  7. #457
    Phahahahahahah

  8. #458
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    а ма не, електората на бесипету работи, той е умен и начетен, в Кюстиндилъ съ работи
    w8 what?!

    http://dnes.dir.bg/news/bsp-izbori20...-17527180?nt=4
    n00bs

  9. #459
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Мая е водач на листата.. Тя работеше за другите с преференции, защото непрефернциално тя е победител и в Кюстендил тя ще е излъчената, а тези статийки са писани от някой, който хич не разбира от политика преференциите са 3к, за Мая са 8к + само непрефернциалните, защото е водач
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  10. #460
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Мая е водач на листата.. Тя работеше за другите с преференции, защото непрефернциално тя е победител и в Кюстендил тя ще е излъчената, а тези статийки са писани от някой, който хич не разбира от политика преференциите са 3к, за Мая са 8к + само непрефернциалните, защото е водач
    maq e na kafe с майка ти и не я избраха кефишлиса

  11. #461
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Което все пак доказва капацитета на средностатистическия избирател на БСП.
    И кенефа винаги ще намери оправдание да бъде кенеф. На него не му пука за лайната, той желае да е кенеф.
    n00bs

  12. #462
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Майчето е завършила в Москва бе, къде я търсите вие. :>
    Welcome to the Jungle...

  13. #463
    Повече от фен Аватара на Кал
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    359
    Цветомире, не им се връзвай. Пожелавам ти да поддържаш линията на „младите ще изметат старите“ (в БСП е фрашкано със стари за метене). И даже по-важното: сериозната РАБОТА.

    Понякога системата се променя и така – отвътре.

  14. #464
    Отначало мислих КАЛ за хубав човек, ама сега вече е перфектно ясно, че е същата платена сган. Ае у зелените много олигофрени има, едно дърво не засадили обаче..

  15. #465
    Супер фен Аватара на socareless
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 260
    честно казано анархи повече щеше да ми се издигне в очите ако беше неграмотен мангал продал гласа си за 1-2 лева, отколкото защитаващ "идеологията" и "политиката" на видимо и за най-недалновидният, невзрящ ,необразован и пошъл човек, унищожаващите и малкото останало в държавата със всяко свое участие в управлението
    мангалите поне са незаинтересовани и въобще не знаят и не се опитват да разберат за какво става въпрос, докато той явно им изповядва висшите ценности(което ме съмнява,макар и да знам нивото му. не мисля, че са много тези които го правят и не са пенсионери, бивши членове и функционери на БКПту или просто цигани с умствения капацитет на умряло едноклетъчно)на доказалата се най-пагубната още от създаването и до сега партия,която е по-близко до това да е фирма, защитавайки единствено частните и корпоративните интереси на олигархията и е подалеч от собствената си идеология, отколкото всяка друга...
    най-вероятно просто, защото техните са номенклатура и са решили да бутнат на същия принцип на който са избрани и те политически неграмотното си чедо, което очевидно няма капацитет за грам критично осмисляне(което си е предимство и почти задължително, за да си част от това сдружение), а и най-вероятно и въобще не го ебе
    ама е тръгнал да агитира и даже даобяснява как някви партии купували гласове, при положение, че е публична тайна, че за БСП винаги, традиционно гласуват най-много цигани, като включим пенсионерите и някви хорица от селата, които са изолирани от цивилизацията и до които е невъзможно да достигне дори името на някоя партия различна от БСП ГЕРБ или ДПС, та като ги съберем всичките тея "капацитети", кои остават ? някви абсолютно заблудени(във всяко едно отношени бту) политически компанионки като анархи, които явно подкрепят,осезаемо най-очевидните мошенници и твърдят колко честни благородни били... пак добре ще е ако го работи тва и изкарва някой лев, бих го разбрал, ама гордо да обяснява кви невероятни държавници са е меко казано жалко и говори само каква профанизирана и безперспективна отрепка е
    Последно редактирано от socareless : 10-06-2014 на 12:22

  16. #466
    Повече от фен Аватара на Кал
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Отначало мислих КАЛ за хубав човек
    Кораб, защо (и кого) лъжеш? Кога си ме мислил за хубав човек? Може ли да цитираш пример?
    Последно редактирано от Кал : 10-06-2014 на 12:24

  17. #467
    Цитирай Първоначално написано от Кал Виж мнението
    Кораб, защо (и кого) лъжеш? Кога си ме мислил за хубав човек? Може ли да цитираш пример?
    За кво ти трябва мнение? Не ти трябва да знаеш, вайкай се с анархито, еднакви сте явно...

  18. #468
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    На регионално ниво повече роми са гласували за Герб и ДПС отколкото за нас.
    Хора купуваха гласове пред секциите, докато ние 1 лев не сме дали за глас A А Бареков хвана селата...
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  19. #469
    анархи- момче на бесепари, пълна нещастна майна

  20. #470
    Голям фен Аватара на Andjyy
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София
    Мнения
    914
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Извинявай, ама ако не са мама и тате, ти няма да си там, така че се стегни и вземи да погледнеш реално на нещата.
    оооо удар под кръста

  21. #471
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Бих се засегнал, ако е някой, който разбира. Не и от хлапе, което даже няма право да гласува.
    Пък и виж, че тя казва "благодарение на мама и тате си там", все едно- седя там ям и пия по цял ден и вземам по 10 000 лева заплата, всъщност работим супер много и то за едно благодаря и шанс за осъществяване на собствени идеи евентуално, но които трябва да се припокриват с политиката на партията естествено. Сиреч работим като роби, за едно мерси дет не става и за ядене. А тя ми вика "ако не са мама и тате, ти няма да си там" Ще кажеш, че облагите ми са милиарди в офф шорки и едва ли не се брагвам, какво изкарвам, но девойчето е мъничко и наивно и не може да осъзнае, че го правя по убеждение не по облага.. Нормално е да не разбира.
    Джъст сейн.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  22. #472
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Бих се засегнал, ако е някой, който разбира. Не и от хлапе, което даже няма право да гласува.
    Пък и виж, че тя казва "благодарение на мама и тате си там", все едно- седя там ям и пия по цял ден и вземам по 10 000 лева заплата, всъщност работим супер много и то за едно благодаря и шанс за осъществяване на собствени идеи евентуално, но които трябва да се припокриват с политиката на партията естествено. Сиреч работим като роби, за едно мерси дет не става и за ядене. А тя ми вика "ако не са мама и тате, ти няма да си там" Ще кажеш, че облагите ми са милиарди в офф шорки и едва ли не се брагвам, какво изкарвам, но девойчето е мъничко и наивно и не може да осъзнае, че го правя по убеждение не по облага.. Нормално е да не разбира.
    Джъст сейн.
    Не че нещо, ама ако не те бях засегнала, нямаше да се обясняваш.

    А го казах, не защото си мисля, че взимаш много пари, а защото си се взел за голямата работа, а всъщност си никой.

    И както винаги, си само на приказки. Нищо ново под слънцето.

  23. #473
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Не съм се взел за голямата работа. Лиленце, но върша реална работа, както и всеки от щаба. Тая кампания беше много силна и се гордея с това, че един глас не сме купили за разлика от ГЕРБ и накрая се оказа, че ще излъчим по един депутат от двете партии, т.е. те са навътре здраво.
    И дали съм никой или не, когато ти дойде на главата да участваш на челно място в организирането на избори във вътрешно партийно звено, тогава.
    Нямаш представа колко работа е. Самият аз не знаех и си мислех преди време, че майка ми в този офис само пие кафе и си говори (защото такова впечатление се оставя наистина) но всъщност работата е толкова много, че вечер се прибираш смазан. Цял ден си говорил по телефона, писали сте разписки, доклади, отчети, говорил си с хора, организирали сте хора за флаери, печатите ги, вестници, инициативи, проекти, организирате хора за плакати, правите плакатите, звъните. Има партийни събрания, срещи, организират се протести и прочие. Всичкото това не е направено от мен самостоятелно и никога не съм твърдял, че съм само аз, напротив щаба беше огромен и всеки един е допринесъл супер много. Така, че моля ти се, не говори глупости.


    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  24. #474
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    анархи- момче на бесепари, пълна нещастна майна
    Евтин провокатор.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  25. #475
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Да не говорим, че това е социалната политика- сам си никой, много сте сила.
    Аз съм силно за такава политика, народа трябва да управлява, народа не е глупав, просто е дезинформиран.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си