.
Отговор в тема
Страница 21 от 27 ПървиПърви ... 11171819202122232425 ... ПоследнаПърви
Резултати от 501 до 525 от общо 668

Тема: Избори 2014

  1. #501
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Сам се закопаваш. ;/

    Трябва да се научиш да различаваш шегите между другото.

    Спирам да говоря по темата, щом искаш, изкарвай се такъв какъвто не си.
    Обясни как се закопавам и къде казвам, че съм такъв какъвто не съм - като казвам какъв съм спрямо документа, който ти е сниман и носи името, подписа, адреса и егн-то ми.?! Или няма какво да кажеш и за т'ва спираш, хубаво, така трябва.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  2. #502
    Дори в уикепедия вече ви има, много си известен престъпник станал

  3. #503
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Мда Жалко, че не става въпрос за същото СИК, ако беше същото, ехе некой лев щех да намажа от рекет а-у. Пък то скучна работа.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  4. #504
    Повече от фен Аватара на Кал
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    За кво ти трябва мнение? Не ти трябва да знаеш, вайкай се с анархито, еднакви сте явно...
    Щото почва да ми писва от въртели в стил „ДС агентурата“ и опорни точки...

    Както и да е. Все едно не съм питал.

  5. #505
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Ахахаххахахаха. Казвала съм ти, че Бойко е бил учител на баща ми, да. Но това не значи, че му е приятел.
    Уточни по какво му е бил учител, защото тоя галфон не може да брои до десет.

  6. #506
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    AnarchyBoy, до сега гледах да си мълча, но тая брутална показност на тъпота ми идва в повече.
    Ти нормален ли си бе? Бил си представител на партията на мама на някакви предсрочни избори и взе да се изявяваш като господ.
    И да те светна за да не се излагаш повече - това, че ти е позволено да "оспорваш" не те слага над СИК и РИК, тъпанар.
    В твоя случай "оспорвам решение" буквално означава "подавам жалба".
    Така че можеш само да се жалваш.

  7. #507
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Уточни по какво му е бил учител, защото тоя галфон не може да брои до десет.
    Как да правиш рекет разбира се, баща й е хотелиер на морето = мутра. Oлд скул, пък и само там и в столицата останаха от старите едновремешни качествени мутри Навсякъде другаде - отрепки и мизерници ;д
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  8. #508
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    AnarchyBoy, до сега гледах да си мълча, но тая брутална показност на тъпота ми идва в повече.
    Ти нормален ли си бе? Бил си представител на партията на мама на някакви предсрочни избори и взе да се изявяваш като господ.
    И да те светна за да не се излагаш повече - това, че ти е позволено да "оспорваш" не те слага над СИК и РИК, тъпанар.
    В твоя случай "оспорвам решение" буквално означава "подавам жалба".
    Така че можеш само да се жалваш.
    Не не с жалба - тва е за други и от тях имаше.. то има 150 звена сек'ви ;д контрола уж е стегнат..
    Можех да кажа, тая е невалидна и да поискам гласуване, ако 6 човека гласуват за мен - става така. Можех да променям хората, които броят и прочие - без въобще да пиша жалби, жалби.. жаби. Казвам, ако откажат- излизам и се легитимирам пред полицията и се връщам в съответния СИК и с тях се налага промяната, която е въведена.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  9. #509
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Уточни по какво му е бил учител, защото тоя галфон не може да брои до десет.
    Не знам честно казано, трябва да го питам. Като се приберат, обещавам! ;д

    По твоята логика, Цветомире, всеки несебърлия е мутра. ;/

  10. #510
    Спрете да му разваляте почивката, че следващите избори наближават и пак ще трябва да прави плакати работливо. ;Д

  11. #511
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    [B]Как да правиш рекет разбира се
    Ако точно това ги е учил, щяха да умрат от глад. Тиквата беше на толкова ниско ниво, че ходеше за кафе и вършеше работата на момче за всичко.

  12. #512
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    Тая тема така се изроди, просто е потресаващо.

  13. #513
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    По твоята логика, Цветомире, всеки несебърлия е мутра. ;/
    Че то не е ли така? Поне останахте една от малкото читави групировки там. Но на морето има бизнес, а т'ва е което им трябва на хората ;д И не ми казвай, че ги няма дебеловратите в несебър, че ще се смея - да не казвам и за едни истории, там баща ти с кой пиел и бла бла и к'ви са им прякорите.. ся извинявай, ама хора като Очите, Клюна и прочие не са от най-миролюбивите и съвестни граждани ;д
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  14. #514
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Ако точно това ги е учил, щяха да умрат от глад. Тиквата беше на толкова ниско ниво, че ходеше за кафе и вършеше работата на момче за всичко.
    Не му разваляй филма де, тъкмо взе да му се получава. ;/

  15. #515
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Ако точно това ги е учил, щяха да умрат от глад. Тиквата беше на толкова ниско ниво, че ходеше за кафе и вършеше работата на момче за всичко.
    шофьорче и момче за всичко да ;д бту много обичам Български криминални хроники ;д
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  16. #516
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Не не с жалба - тва е за други и от тях имаше.. то има 150 звена сек'ви ;д контрола уж е стегнат..
    Можех да кажа, тая е невалидна и да поискам гласуване, ако 6 човека гласуват за мен - става така. Можех да променям хората, които броят и прочие - без въобще да пиша жалби, жалби.. жаби. Казвам, ако откажат- излизам и се легитимирам пред полицията и се връщам в съответния СИК и с тях се налага промяната, която е въведена.
    Само на приказки. Но си нужен да плашиш иначе страхливите хора, за да правиш каквото си искаш безнаказано с компанията, нали.. ИЗРУуууууд

  17. #517
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Не му разваляй филма де, тъкмо взе да му се получава. ;/
    Що мислиш, че съм сериозен с онзи пост?
    Аз винаги съм се подигравал на Бойко, точно щото някога е бил "Бойко Тивката" и е облизвал задници. ;д
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  18. #518
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Права и задължения:

    Представителите на партиите, коалициите и инициативните комитети имат право:
    а) да присъстват в изборното помещение при откриването и закриването на изборния ден, по време на гласуването, както и при отварянето на избирателните кутии и при установяване на резултатите от гласуването, за което им се осигурява пряка видимост;
    б) да присъстват при въвеждането и при повторното въвеждане в избирателните комисии и в изчислителните пунктове на данните от протоколите с резултатите от гласуването на секционните избирателни комисии;
    в) да получат срещу подпис копие от подписания от членовете на СИК протокол с резултатите от гласуването в избирателната секция, съответно от РИК с резултатите от съответния район,подпечатано на всяка страница с печата на комисията и подписано от председателя, заместник-председателя и секретаря. Подписаният протокол се копира в избирателната секция, съответно в РИК. Имената и единният граждански номер на представителя, получил копието, се вписват от СИК съответно от РИК в списъка на лицата, получили копие от подписания протокол, след което представителя се подписва;
    г) да присъстват на заседанията на избирателните комисии. На заседанията на избирателните комисии може да присъства само по един представител от всяка партия, коалиция или инициативен комитет;
    д) да присъстват при тегленето на жребия по чл. 386, ал. 4 от Изборния кодекс при определянето на избраните кандидати от всяка кандидатска листа на партия или коалиция;
    е) да подават жалби и сигнали за нарушения на изборния процес.
    В изборния ден представителите на партиите, коалициите и инициативните комитети са длъжни:
    а) да спазват реда за свободното и спокойно протичане на гласуването в избирателната секция;
    б) да не пречат на гласуването в избирателната секция;
    в) да изпълняват указанията на председателя и решенията на секционната избирателна комисия.
    Представителите на партиите, коалициите и инициативните комитети са длъжни да носят в изборния ден само отличителния знак, утвърден с Решение на ЦИК – бадж с напис „ПРЕДСТАВИТЕЛ ПАРТИЯ“. Представителите на партиите, коалициите и инициативните комитети, които носят отличителни знаци извън утвърдените от ЦИК или не носят отличителни знаци, се отстраняват от избирателната секция с решение на секционната избирателна комисия. Решението на СИК в страната може да се оспорва пред районната избирателна комисия, която се произнася незабавно с решение, което не подлежи на обжалване. Решението на СИК извън страната може да се оспорва пред Централната избирателна комисия,която се произнася незабавно с решение, което не подлежи на обжалване.
    Представителите на партиите, коалициите и инициативните комитети не могат да бъдат придружители на избирател с увредено зрение или със затруднения в придвижването, което не му позволява да извърши сам необходимите действия при гласуването. На лицата в качеството им на представители на партии, коалиции и инициативни комитети, не се издават удостоверения за гласуване на друго място.

  19. #519
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Че то не е ли така? Поне останахте една от малкото читави групировки там. Но на морето има бизнес, а т'ва е което им трябва на хората ;д И не ми казвай, че ги няма дебеловратите в несебър, че ще се смея - да не казвам и за едни истории, там баща ти с кой пиел и бла бла и к'ви са им прякорите.. ся извинявай, ама хора като Очите, Клюна и прочие не са от най-миролюбивите и съвестни граждани ;д
    Клюна е от Якуруда. А с Очите никога не е имал нищо общо. о.О

    Спри да говориш глупости, плс.

  20. #520
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Само на приказки. Но си нужен да плашиш иначе страхливите хора, за да правиш каквото си искаш безнаказано с компанията, нали.. ИЗРУуууууд
    А не съм плашил никой, просто бях супер коректен. Следях да се брои правилно и не съм ощетявал никоя партия - всички невалидни бюлетини си бяха премахнати, всички валидни зачислявани. Без излишни простотии, щото пак казвам, - не съм за партийно разделение, а за нормална България... Трябва да се въведе ред в тая държава.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  21. #521
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Клюна е от Якуруда. А с Очите никога не е имал нищо общо. о.О

    Спри да говориш глупости, плс.
    Няма значение от къде е някой си и точно за очите си ми разправяла, но винаги е напълно възможно да си си измисляла фантазии.
    Важното е, че баща ти контактува с тях и подобни и се връщаме на онзи горен пост относно бизнесите и узаконяването ;д
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  22. #522
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    спирам аз, че излизам. Довиждане :*
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  23. #523
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Няма значение от къде е някой си и точно за очите си ми разправяла, но винаги е напълно възможно да си си измисляла фантазии.
    Важното е, че баща ти контактува с тях и подобни и се връщаме на онзи горен пост относно бизнесите и узаконяването ;д
    Ъмм драги, има голямо значение, понеже Клюна ни е дългогодишен клиент и е мижав представител на туроператорска фирма. И ми е много интересно какво съм ти разправяла за очите? о.О Казвала съм ти, че познавам дъщеря му, понеже е на моята възраст, но нищо повече. Измисли си го сега от гъза, плс.

  24. #524
    Е, ХОРА, я кажете, как сега да имаме вяра на тези избори, като ей подобни боклуци ни проверяват гласовете? Уродиии братче.

  25. #525
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Важното е, че баща ти контактува с тях и подобни и се връщаме на онзи горен пост относно бизнесите и узаконяването ;д
    Мда, баща ми контактува с мутри. А доказателство имаш ли? Единствената мутра, с която контактува, е шеф на АД "Слънчев бряг". И то вече не контактува с него, поради други причини.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си