.
Отговор в тема
Страница 27 от 27 ПървиПърви ... 172324252627
Резултати от 651 до 668 от общо 668

Тема: Избори 2014

  1. #651
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Аз обаче визирах не само днешната ситуация, ами и предишните времена.. не малко пъти Руски танкове са навлизали до центъра на Европа.......
    Аз пък ти казвам, че Русия при ползване само на конвенционални оръжия ще се озори да превземе Швейцария, дето е като бълха, сравнено териториално

  2. #652
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    мдаа сигурно веднага ще натрупа 20 трилиона дългове

    Нека рублата да стане световна валута за разплащане, които само Русия да има право да печата пък да видим.
    И отново референция към САЩ. хахахаха
    Ти наистина за друго не можеш да говориш.

  3. #653
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ами ти от всички страни, които имат негативи сама за Русия говориш, кажи нещо за кой предизвика световна икономическа криза.

    кажи и кой ми изяде попарката снощи.

  4. #654
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Ми като я лансирате тая идиотска държава от третия свят като спасител на света, и което е по-лошо и което мен ме провокира да пиша всъщност, спасител на България.
    При положение, че е поробител и се мъчи да си пробутва тука боклуците.

    И отговора на въпроса ти е в Марк и Енгелс. Прочети "Капиталът".

  5. #655
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Путин каквото и да прави не може да спре газта за Европа. Единствения му коз е това, и при това е с две остриета, защото ако Русия спре да изнася газ знаеш ли колко бързо ще и се срине икономиката.

    Дифендъра като говори за Русия всъщност говори за САЩ
    Колко? Колко бързо Европа ще се разкъса, за да иска газ от Русия?! Коя икономика ще се разкъса? Те първо трябва да имат такава... Пазари и храна имат от къде да поръчат, не се безпокой. И двете страни ще пострадат много. Но, ако не се вземат мерки и САЩ продължава да клати везните, кво очакваш? Какво ще направи НАТО? Аз не го виждам в Европа това НАТО..

  6. #656
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Аз пък ти казвам, че Русия при ползване само на конвенционални оръжия ще се озори да превземе Швейцария, дето е като бълха, сравнено териториално
    Хахахахахаха....... за 1 седмица ще я превземе със всички държави на изток от нея, ако се говори за пълномащабна офанзива без участието на САЩ..

  7. #657
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Хахахахахаха....... за 1 седмица ще я превземе със всички държави на изток от нея, ако се говори за пълномащабна офанзива без участието на САЩ..
    Изненадващо за мнозина, тази малка страна в сърцето на Стария континент е в състояние за два до четири часа да разгърне армията си от 22 до 650 хиляди щика. Две денонощия са й необходими да събере под знамената до 1,7 милиона души. Перфектно обучена, организирана и доста добре въоръжена бойна машина. За сравнение: армията на Съединените щати е 1,3 милиона, плюс горе-долу толкова в резерв, на Китай - 2,4 милиона, плюс още милион запасняци.

    Още едно условие превръща простиращата се от Женева до Давос, от Цюрих до Лугано територия в трудна мишена - исполински планини, прорязани от тунели, противоатомни убежища, оръжейни складове и ракетно-артилерийски опорни огневи точки, вкопани в гранита. Основите на военната инфраструктура са положени още по времето на Втората световна война и непрекъснато се усъвършенстват.

    Военният бюджет на страната с население от 7,5 милиона е почти 20 на сто от БВП - около $5 милиарда. Въоръжението - повече от 800 танка и бронирани машини (420 „Леопард 2", 150 М 109). Дългата едва 300 км страна има 14 ескадрили с повече от 350 бойни и 120 учебни самолета, 100 хеликоптера. Паркът непрекъснато се обновява. В Швейцария прецеденти като в американската армия пилотът да е по-млад от своята машина не се допускат.

    http://news.ibox.bg/comment/id_522324870

    Просто да си знаеш и друг път да не говориш наизуст :Д

  8. #658
    '' Дългата едва 300 км страна има 14 ескадрили с повече от 350 бойни и 120 учебни самолета, 100 хеликоптера.''
    Че България сме имали 1600 летателни машини и изтребители преди 20 години бе.
    Не знам от къде са тези новини, дори в уикипедия я няма. :Д

    Колко е задължителната казарма в Швейцария? Любопитно ми е, все пак са 8 милионна държава.

    Та въобще даваш ли си сметка такава държава по размери, нападната от всички посоки - за колко време ще и стигнат ресурсите като още на първия ден военните й бази и летища ще бъдат опожарени?
    Дори Северна Корея ще бъде пометена за няколко месеца при война със САЩ.

    Но партизанската война вече е друго.

  9. #659
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Северна Корея каква армия имат?
    Милион кашици с прашки.

  10. #660
    поне я има в уикепедия
    ''Севернокорейската армия е най-голямата военна структура в света с общо 9 495 000 военнослужещи — 1 106 000 редовни, 8 200 000 резервисти и 189 000 души в полувоенни формирования. Близо 20% от мъжкото население на възраст 17-54 години е част от редовните въоръжени сили.''
    https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j...5DT3hvyFPFJjDA

  11. #661
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Северна Корея каква армия имат?
    Милион кашици с прашки.
    Корейска жена с точилка за готвене е 10 пъти повече войник от теб.
    Корейско дете с прашка е 10 пъти повече войник от теб.

  12. #662
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Корейска жена с точилка за готвене е 10 пъти повече войник от теб.
    Корейско дете с прашка е 10 пъти повече войник от теб.
    Говори ми на опашката.
    Твоята я беше подвил нещо, ся пак искаш секс май?
    Папагалче, разбирам те. Сериозно.
    Расъл си в гладно време, ходил си гладен.
    И сега си супер жалък. Хапни един сникърс и се успокой.

  13. #663
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

    "Реформаторският блок е партията, която в най-малка степен беше заразена от синдрома 15/15, въпреки че избирателите му масово използваха преференции. Това е индикатор, че мнозинството от тях (не коментираме политическите им идеи) са четящи, грамотни и информирани.
    Оказа се, обаче, че същите тези избиратели са били подложени на „трик“ ...
    В изборната нощ монтираният председател на седесарския остатък обясни пред в. 24 часа, че това, че нямало да подкрепят Бойко Борисов за премиер е: „И преди това беше трик за вдигане на нашия електорат, ако мога да се изразя така на шега…”. За да се набута още повече в нечистотиите – той излъга, че не го e казвал. Така след избирателите, направи на дебили и журналистите. Те не му останаха длъжни и пуснаха записа на който ясно се чува, че избирателите на реформаторите са били подложени на „трик“ (фокус, лъжа, измама).
    Да правиш на малоумни четящи, информирани и мислещи избиратели е опасна работа. И без това те са дефицитна стока на българския политически пазар."

    http://obshtestvo.net/?p=10303


    ПП: Това е стилът..
    Последно редактирано от defender : 10-09-2014 на 08:29

  14. #664
    Аз гласувах за първи път тази година.Незнам защо народа не отива да гласува.Както е тръгнало скоро пак ще сме под турско робство...

  15. #665
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Говори ми на опашката.
    Твоята я беше подвил нещо, ся пак искаш секс май?
    Папагалче, разбирам те. Сериозно.
    Расъл си в гладно време, ходил си гладен.
    И сега си супер жалък. Хапни един сникърс и се успокой.
    Хасане,такива като теб по мое време се хранеха с лайна, такива като теб в сегашно време се хранят с лайна, напълно нормално е и в бъдеще да продължиш с тази диета, свикнал си или си го наследил.

  16. #666
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Хасане,такива като теб по мое време се хранеха с лайна, такива като теб в сегашно време се хранят с лайна, напълно нормално е и в бъдеще да продължиш с тази диета, свикнал си или си го наследил.
    Каза гладния.
    Гладен ще си умреш, манго. :Д

  17. #667
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Той си е продал гласа, та сега има някой лев за наденица тип "кучешка радост" и Механджийско.
    Welcome to the Jungle...

  18. #668
    Повече от фен Аватара на Кал
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от ani_95 Виж мнението
    Аз гласувах за първи път тази година.
    А как избираш за кого? (Интересно ми е по принцип – нагоре в темата сме си говорили и с другите.)

    (Под турско робство няма да сме. ДПС обслужва интереси на нашата си олигархия – затова и в Турция не щат да имат общо с тях...)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си