.
Отговор в тема
Страница 446 от 450 ПървиПърви ... 346396436442443444445446447448449450 ПоследнаПърви
Резултати от 11 126 до 11 150 от общо 11246
  1. #11126
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ^ Няма ли да се разревеш най-накрая ве?! Тогава "мама" НомНом може да те съжали и да дойде да те гушне и да ти смени пелените, щото вече се насра.

  2. #11127
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    100% тук все още се логва по някой друг стар потребител, който е добавил Императрица NomNomNom като приятел във Facebook и лесно може да я информира за настоящите коментари тук.
    Аз, ама няма
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #11128
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Не бих й го причинила.

  4. #11129
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    закво и е да се завръща, за теб ли?

  5. #11130
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    после се разделиха, след това NomNomNom загатна, че май отново са се събрали и... Тя спря да влиза и пише, като историята й остана с отворен край.
    Moже да я подлага на домашенъ тормозъ и да не ѝ дава да използува интернетъ. Тукъ е моментътъ да се проявишъ като герой. Можешъ да спасишъ твоята императрица отъ злия испански сатрапъ и да заживѣете щастливо.
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    NomNomNom и papugai реално въртяха форума около себе си и го поддържаха жив
    Защо забравяшъ dreamwalker? То е по- стойностенъ потребитель отъ тези двамата взети заедно.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  6. #11131
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Митко ти някакъв текстов документ ли си пазиш с историята на номном
    даже май късно се е усетила да спре да влиза ако питаш мен

  7. #11132
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    Що за администраторско творение е този потребител: https://www.teenproblem.net/forum/member.php/350861 ? Има точно 0 коментара, но постоянно виси във форума. Но това не е толкова странно, колкото това, че като се посети профила изписва, че последната му активност е от около 13 часа по обед, а същевременно 12 часа по-късно форумът все още отчита конкретния потребител, че е на линия???

    При всички останали потребители след като минат 3 часа на неактивност форумът вече ги отчита като извън линия. Но не и при този профил. Що за администраторско творение е това. Каква му е целта? Защо е създаден този профил? Защо е по-различен от всички останали?
    Сигурно защото е нова и е преписвала статии за сайта цял ден и е стояла до късно, за да се докаже на новата си работа. Ако почнеш работа тук ще получиш права за модериране не само на статиите си и на коментарите под тях, но и като бонус ще имаш и права във форума. Явно идеята е, редакторките да поглеждат от време на време какво става и тук, въпреки, че каквото се случва в този сайт, основно се случва тук, защото аз не виждам под "интересните" им статии като "Кендъл Дженър само по гащи (снимки ТУК)" и "Емили Ратайковски си показа най-милото (снимки ТУК)" някой да се е засилил особено да пише и да коментира.

  8. #11133
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Сигурно защото е нова и е преписвала статии за сайта цял ден и е стояла до късно, за да се докаже на новата си работа. Ако почнеш работа тук ще получиш права за модериране не само на статиите си и на коментарите под тях, но и като бонус ще имаш и права във форума. Явно идеята е, редакторките да поглеждат от време на време какво става и тук, въпреки, че каквото се случва в този сайт, основно се случва тук, защото аз не виждам под "интересните" им статии като "Кендъл Дженър само по гащи (снимки ТУК)" и "Емили Ратайковски си показа най-милото (снимки ТУК)" някой да се е засилил особено да пише и да коментира.
    Едно от доказателствата, че персоналът на сайта е изцяло и 100% съставен от жени (между другото с беден духовен и интелектуален живот) е естеството на статиите, които се публикуват тук!
    Отдавна не съм видял тук някоя статия с друга насоченост извън "клюкарско-фешън-селебрити" или "зодии", а това са именно теми, вълнуващи САМО и единствено жени с беден духовен и интелектуален живот!
    Не знам какво си въобразяват, но с такава публикационна политика автоматично губят 50% от потенциалната аудитория - мъжката!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #11134
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    И тук ли вече почнаха да се прокарват феминистките идеи? Ужас някакъв. Защо от инвеститор.бг не излязат да кажат, че закриват форума? Поне няма да се мъчат с хостинг.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  10. #11135
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    между другото с беден духовен и интелектуален живот...
    Това говори естествено както и за това, че са съвършено неможещи да измислят фейк теми, така че да излъжат поне някой, че са истински! Ето, вчера пак ги хванах да пускат фейк темa и тъкмо й бих "фейк печата" и хоп! Изтриха я цялата вместо само да изтрият моето мнение, с което доказват, че съм бил абсолтюно прав за всичко, защото освен печата, написах и кратък анализ за несъвършенствата й! Беше нещо от сорта на тотално безинтересна и с нищо непровокираща тема "Харесва ли ме или си играе с мен?", пускана за кой ли път (явно за толкова им стига фантазията за фейк теми. Има-няма два варианта. ), в която въпросната авторка беше описала с 2 изречения нейния "проблем". Някакво момче я закачало, тя му писала после, но той не й отговорил, а пък на следващия ден пак се закачало с нея. Явно това е тема на някоя от служителките, която е съвсем ненаясно каква е "ситуацията тук" и как с тези теми не може да се излъжат хора от 2005-та година насам, освен ако не са с интелект на границата до 0.

    Ако искат да има зрителски интерес, нека пуснат поне нещо малко "по-така". Ама сега аз ли да им давам идеи наготово? Не чувствам смисъл при положение, че не ми плащат за това, а някак си съм сигурен, че тези с фейк темите са всъщносъ тези, които са на заплати тук. Липси в чужди капацитети безплатно точно за тези, на които им се плаща, за да ги доказват, аз няма да попълвам! Нека ги гледат всички как се излагат! И при положение, че има толкова много хора с изказ, идеи и висока култура, пишещи из интернет пространството дори и то за без пари и въпреки това даващи много висока стойност на постовете си, аз действително се чудя как така не могат да си намерят един читав кадър за тази работа. Не плащат достатъчно или си назначават "калинки"? Нищо чудно това да е "семеен сайт".

    А колкото до статиите! Никой, ама абсолютно никой не ги чете! Не може в тях да няма никакви коментари при уж толкова многото посетители (винаги ~ 1000 / 2000 "гости четат" според манипулираният им (според мен) брояч долу). Дори и най-тъпите кифли, за чието ниво уж се подготвят статиите тук (от онези със залепените пластмасови мигли и маникюр, с който тропайки по смартфоните си могат да повредят екраните им, които в този смисъл са си действително "доста по-смарт" в сравнение с глупаво изглеждащите си притежателки), не оставят никакви коментари, а като ги гледаш от страни, точно те са най-активни в оставянето на поне емотиконки и лайкове. Виждал съм как и най-глупавите момичета скролват с по 30 км в час стените на фейсбук и лайкват почти всичко, което видят, а тук ли не могат да оставят поне един лайк или смайли фейс, за да се види, че някой ги чете? Щом и това няма като активност под уж "най-актуалните за цялата млада аудитория горещи новини от цял свят", мисля, че не е необходимо повече да преджавкваме въпроса. Нека ги оставим сами да си копаят дъното с лъжици.
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-05-2020 на 07:41

  11. #11136
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Е как? Нима никой не чете великите статии от рода на "Какъв мъж си в леглото според зодията ти"?
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  12. #11137
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    Е? Някой? Нещо? Помни ли?
    Не, както никой няма да помни теб, Мите.

  13. #11138
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Нищо чудно това да е "семеен сайт".
    Ако беше "семеен сайт" щеше да има поне един мъж в персонала.
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не плащат достатъчно или си назначават "калинки"?
    Според мен ръководството на сайта е просто женски приятелски кръг, без никакви раелни познания по PR, дар-слово, маркетинг и фирмена политика!
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Е как? Нима никой не чете великите статии от рода на "Какъв мъж си в леглото според зодията ти"?
    Аз с нетърпение очаквам статия на тема "Какви лайна сереш - според зодията", но уви още не съм видял такава!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #11139
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аз с нетърпение очаквам статия на тема "Какви лайна сереш - според зодията", но уви още не съм видял такава!
    Аз очаквам "Мъжката чекия според зодията".
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  15. #11140
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Аз очаквам "Мъжката чекия според зодията".
    Такава статия никога няма да има в този форум, защото имайки предвид пола на модераторКИте и редакторКИте, за тях чикията е нещо от приказките, нещо което няма как да си представят, камо ли да го изпитат или напишат статия за него!

    Както е казал народът - "секс може и с език, и с пръсти, но за чикията си трябва **р!"
    Последно редактирано от Blubalu : 09-08-2020 на 20:11
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #11141
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Такава статия никога няма да има в този форум, защото имайки предвид пола на модераторКИте и редакторКИте, за тях чикията е нещо от приказките, нещо което няма как да си представят, камо ли да го изпитат или напишат статия за него!

    Както е казал народът - "секс може и с език, и с пръсти, но за чикията си трябва кур!"
    Що бе? Виждам долу пак култова статия: "Как да го накарате да ви предложи брак"? Как ще ме накара някоя да и предложа брак, освен ако аз самия не искам?! Тия модераторКИ явно съвсем са изкукали без мъжки ласки.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  17. #11142
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Не съм напълно сигурна дали трябва да си поговорим или не трябва. Май сме големи хора и уж сме приятели от години, би трябвало да успеем да се разберем. Като по-малки се разбрахме, че сега... Интересен филм от нищото стана... Ситуацията има много страни за разглеждане.
    квак

  18. #11143
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    ^ А според мен ситуацията има само един начин на разглеждане:

    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    От години не съм казвала нищо смислено в този форум (може би и извън него). Животът ми няма смисъл. Добрече са кучетата.
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-08-2020 на 15:15

  19. #11144
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Тори пак е агресивна. Тори, душице, недей така. От ядове ще си докараш бръчки на лицето. Power of positivity!
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  20. #11145
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Тори пак е агресивна. Тори, душице, недей така. От ядове ще си докараш бръчки на лицето. Power of positivity!
    Нищо подобно, никаква агресия нямаше в случая. Даже си решихме ситуацията както правят големите хора - напихме се, поебавахме се с "филма" и се донапихме...
    квак

  21. #11146
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Получих сигурно най-хубавото съобщение за годината снощи, по никоето време. <3 Не помня да съм била толкова щастлива скоро.
    Обмислям и една лека кретенийка, това също ме кара да се чувствам супер добре. Само трябва да звънна, за да си запазя час. Малко ме е страх, но май ми е време вече. Хем е и правилното време от годината за това.
    квак

  22. #11147
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Въпрос: защо Georgia, като страна, на български се произнася "Грузия", а като американски щат - "Джорджия"? Едно от двете според мен е грешно - или и двете са правилно, но тогава на англ. език е грешно двете да се изписват по един и същ начин...
    Европейците я наричат Джорджия още от Средновековието, заради особената почит на грузинците към Свети Георги Победоносец. Оттам са го възприели и американците. Българите я наричаме Грузия по примера на източните народи. Самите грузинци я наричат Сакартвѐло.

    А щатът се казва Джорджия, защото е кръстен на най-известния американски Георги - Джордж Вашингтон.
    Welcome to the Jungle...

  23. #11148
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Иииии официално вече си имам час за кретенийката и НАБЛИЖАВА!!! Както и друго хубаво нещоооо. Не очаквах да е толкова скоро, но е супер, че няма да имам време да се разкандърдисам. :Ддд Малко ме е страх, ако трябва да говорим честно, щото избрах място, дето боляло, нооооо ще издържа и няма да е наполовина всичко. Обмислям и дали да се похваля предварително или да не казвам нищо и да я видят после...
    квак

  24. #11149
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    А щатът се казва Джорджия, защото е кръстен на най-известния американски Георги - Джордж Вашингтон.
    Всъщност още преди независимостта щата се е наричал Джеорджия, на King George II
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  25. #11150
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Отвратителното чувство, когато си с дънки и ти стане.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си