.
Отговор в тема
Страница 5 от 7 ПървиПърви 1234567 ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 172
  1. #101
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613

  2. #102
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Цитирай Първоначално написано от ScarlettS Виж мнението
    на вас наистина ли са ви толкова точни всички интерпретации на наталните карти?
    Да, на 99 процента бих казала, но аз не съм се интересувала много от интерпретациите на астро ком...наистина са повърхностни.
    Последно редактирано от Rebirthing : 09-07-2012 на 20:20

  3. #103
    Супер фен Аватара на DennisCobain
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 304
    Кристални деца са се раждали и преди 2000 година, но изключително рядко.

  4. #104
    Голям фен Аватара на ScarlettS
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    758
    Цитирай Първоначално написано от Auriss Виж мнението
    В момента не ми се занимава с нищо продуктивно, затова търся с кого/с какво да си губя времето.. между другото вторият ти линк може да ми помогне в това начинание за определен период от време, така че мерси.

    Rebirthing, цялата тази история с интерпретациите доста ми напомня на един скорошен спор в раздела по отношение на библията между теб и религиозните, ако не се лъжа. И при двете няма обективна ясна интерпретация, следователно тълкуването между различните източници често коренно се различава. В този случай откъде да знае един човек на кое да се довери и как изобщо би могъл някой да претендира за истинна интерпретация освен ако даден метод не е еднакво точен и приложим за всички хора? Ако разполагаш с такъв, с удоволствие бих го изпробвала.

  5. #105
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    ми аз нищо не разбрах от тая карта ;д


    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

  6. #106
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    Цитирай Първоначално написано от DennisCobain Виж мнението
    Кристални деца са се раждали и преди 2000 година, но изключително рядко.
    Аз съм кристал мухахахаххахах :d


    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

  7. #107
    Супер фен Аватара на ForzaFelipe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    2 333
    Цитирай Първоначално написано от ranieri Виж мнението
    ForzaFelipe тъпи въпроси ама не отговаряш мойто момче , минал си покрай индиго ...
    Това че не четеш какво пиша не е моя работа.Изказах си моето мнение,не ми е работа да ви обяснявам нищо Както каза един потребител тук,всеки вижда нещата различно,няма смисъл никой да се опитва да убеди друг в нещо което той вярва.Сами трябва да повярваме или да видим нещо,а не друг да ни накара
    >>DjBelev<<

  8. #108
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Цитирай Първоначално написано от ScarlettS Виж мнението
    Rebirthing, цялата тази история с интерпретациите доста ми напомня на един скорошен спор в раздела по отношение на библията между теб и религиозните, ако не се лъжа. И при двете няма обективна ясна интерпретация, следователно тълкуването между различните източници често коренно се различава. В този случай откъде да знае един човек на кое да се довери и как изобщо би могъл някой да претендира за истинна интерпретация освен ако даден метод не е еднакво точен и приложим за всички хора? Ако разполагаш с такъв, с удоволствие бих го изпробвала.
    Не казвам, че интерпретациите са коренно различни, просто подобни готови интерпретации по такива сайтове не включват разглеждането на цялата карта.
    Впрочем, преди време правих експеримент с някои от приятелите ми, като им пусках интерпретация на тяхната карта, а после им пусках и друга, коренно различна, която не отговаря на картата и интересното беше, че повече от 80% от тях открихава общо с интерпретацията която би трябвало да отговаря на картата им. Защо обаче при някои не действаше си нямам никаква представа. Може би неточен час на раждане или пък аз не съм толкова навътре с астрологията...



    Цитирай Първоначално написано от Incadeptus Виж мнението
    ми аз нищо не разбрах от тая карта ;д
    Дай да я видим де ;д.

  9. #109
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    амааааааааа не знам кой час и минута съм роден утре можеби като питам мама ще ви дам линк


    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

  10. #110
    Голям фен Аватара на ScarlettS
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    758
    ^
    ^
    Ами в такъв случай след като не са коренно различни, а просто тази е непълна, не виждам причина да има около 80% несъответствие. Въведената от мен информация е със сигурност точна. Каква е позицията на астрологията по въпроса? Защо при някои работи, а при други не?

    Това ми е наталната карта, ако има някакво значение: http://prikachi.com/images/67/5242067J.gif

  11. #111
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Имаш много планети близо до върха на друг дом, дори на граница между двата знака. Венера, Луна, Слънце, Северен Лунен възел са близо до друг дом. Плутон си е направо на границата между два знака, Церера също. Парс фортуна е много близо до следващ знак. Всичко това адски много размива интерпретацията, защото има влияния от други домове и знаци, т.е и тяхната интерпретация следва да има значение.

    Впрочем, мислех те за по-голяма ;д.

  12. #112
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    ето я и моята натална карта



    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

  13. #113
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Оха, как ти личи, че се интересуваш от свръхестествени неща, не е истина.
    Меркурий в интерсептиран знак показва, че начинът на мислене не е същият като на другите хора, Плутон и той така, това показва различни житейски подбуди + това че се намира в 6-ти дом = краен индивидуалист, а като добавим и съвпада на двете планети може наистина да изпадаш в крайности. Нептун в 9-ти дом - голяма фантазия, Уран и той там, би трябвало да не си никак ортодоксален. Виждам, че Юпитер е в Риби което още повече развинтва въображението...

  14. #114
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Incadeptus Виж мнението
    ......
    абе братле, ти още малко ще си кажеш и ПИН кода на дебитната карта.

  15. #115
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    абе братле, ти още малко ще си кажеш и ПИН кода на дебитната карта.

    + 1
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  16. #116
    Голям фен Аватара на Kaena Smith
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    620
    Споменахте,че наталната карта на децата "индиго" е с форма на "купа" и има струпване на планети,нещо такова ли :

    http://prikachi.com/images/347/5245347B.gif
    http://prikachi.com/images/348/5245348F.gif

  17. #117
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    Цитирай Първоначално написано от Rebirthing Виж мнението
    Оха, как ти личи, че се интересуваш от свръхестествени неща, не е истина.
    Меркурий в интерсептиран знак показва, че начинът на мислене не е същият като на другите хора, Плутон и той така, това показва различни житейски подбуди + това че се намира в 6-ти дом = краен индивидуалист, а като добавим и съвпада на двете планети може наистина да изпадаш в крайности. Нептун в 9-ти дом - голяма фантазия, Уран и той там, би трябвало да не си никак ортодоксален. Виждам, че Юпитер е в Риби което още повече развинтва въображението...
    Нямаш си и на представа


    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

  18. #118
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    абе братле, ти още малко ще си кажеш и ПИН кода на дебитната карта.
    да само дето нямам такъв


    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

  19. #119
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Цитирай Първоначално написано от Kaena Smith Виж мнението
    Споменахте,че наталната карта на децата "индиго" е с форма на "купа" и има струпване на планети,нещо такова ли :

    http://prikachi.com/images/347/5245347B.gif
    http://prikachi.com/images/348/5245348F.gif
    Това си е точно 'купа', но по астрологични сайтове се пише, че е често срещана комбинация. Във форума за деца индиго смятат, че точно това е показател. Аз лично не го приемам като такъв...

    Цитирай Първоначално написано от Incadeptus Виж мнението
    Нямаш си и на представа
    Еее, права ли съм ;д ?

  20. #120
    Голям фен Аватара на Kaena Smith
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    620
    Цитирай Първоначално написано от Rebirthing Виж мнението
    Това си е точно 'купа', но по астрологични сайтове се пише, че е често срещана комбинация. Във форума за деца индиго смятат, че точно това е показател. Аз лично не го приемам като такъв...
    Права си,"купата" е само една от формите,а като гледам графики ми се струва нормално да има подобно струпване на планети.
    http://www.astrotheme.com/files/planetary-patterns.php

    Наистина,сама по себе си една натална карта не би могла да е показател.Това,че децата "индиго" имат натална карта с форма на "купа" е просто мит или съвпадение.Все пак и ти го каза,"купата" е разпространена,обзалагам се,че има милиони хора с такава натална карта.Ако наистина подобна карта би могла да е показател,би трябвало да има нещо по-необичайно на нея.В един сайт се твърди,че "при индиго или Слънцето, или асцендента или Медиум Цели трябва да е в съвпад с центъра на нашата Галактика, т.е. 26 градуса Стрелец."(http://indigota.com/index.php?topic=...#ixzz25xKNRrA1)
    Но и това ми звучи някак нестабилно,защото разгледах наталните карти на деца "индиго",както и една статия на англ. език,и подобно нещо нито открих,нито се твърдеше.
    Това с наталните карти ми се струва заблуда,благодарение на която,всеки втори се мисли за "индиго".

  21. #121
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Да, точно за този сайт говорех.
    Всяка година Слънцето минава през всичките градуси на хороскопа, включително и 26-тия.
    Всеки ден Асцендента минава през целият зодиак и през Стрелец, и през 26-тия градус.
    Медиум цели в Стрелец имат хората с Асцендент Риби, като такива хора се раждат абсолютно всеки ден и винаги е било така.


  22. #122
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    Права си за тези неща,но има още мнооооооооооого неща,които картата не показва.


    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

  23. #123
    Супер фен Аватара на DennisCobain
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 304
    [QUOTE=Kaena Smith;10391412]Споменахте,че наталната карта на децата "индиго" е с форма на "купа" и има струпване на планети,нещо такова ли :

    http://prikachi.com/images/347/5245347B.gif
    това е типична индиго натална карта. Това за "купите" е пълна глупост.

  24. #124
    Голям фен Аватара на Kaena Smith
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    620
    [QUOTE=DennisCobain;10392859]
    Цитирай Първоначално написано от Kaena Smith Виж мнението
    Споменахте,че наталната карта на децата "индиго" е с форма на "купа" и има струпване на планети,нещо такова ли :

    http://prikachi.com/images/347/5245347B.gif
    това е типична индиго натална карта. Това за "купите" е пълна глупост.
    Какво разбираш под "типична индиго натална карта"?По кое заключи,че картата е такава ?
    Ако се загледаш в линиите,ще забележиш,че се е получило купа.
    Тук са и останалите "форми" :
    http://www.astrotheme.com/files/planetary-patterns.php

  25. #125
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    Абе моята карта е най-хубава ;д


    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си