.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1

    Ами вашето мнение какво е?

    Здравейте,
    Преди около седмица правих секс с приятеля ми и за около 3 минути го правихме без презерватив.Чувала съм че момчетата отделят някаква течност,в която има сперма. Възможно ли е да съм бременна?
    Последно редактирано от sladkabebova : 07-17-2013 на 17:21
    I'll never be alone 'couse you are in my soul .. <3

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    324
    Малка е вероятността, ако не е свършил, а ако и не си в овулация - никаква (повече на тази тема - в Гугъл има много изписано). Все пак внимавайте другия път.
    Последно редактирано от procter : 07-17-2013 на 17:25

  3. #3
    Голям фен Аватара на shusha
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    860
    Цитирай Първоначално написано от procter Виж мнението
    Малка е вероятността, ако не е свършил, а ако и не си в овулация - никаква (повече на тази тема - в Гугъл има много изписано). Все пак внимавайте другия път.
    Чети много ,че от разказа ти лъха на липсва на сексуална култура. (отнася се за авторката на темата.)
    Последно редактирано от shusha : 07-17-2013 на 18:19

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    324
    Последно редактирано от procter : 07-18-2013 на 06:38

  5. #5
    Голям фен Аватара на shusha
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    860
    Цитирай Първоначално написано от procter Виж мнението
    Опа :д извинявай. Коментарът ми е за авторката, не към теб. Извинявай, не се изразих правилно.

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    324
    Няма нищо.

  7. #7
    Овулацията е 3/4 дена преди цикъла нали? Мисля,че сега съм в овулация след 4 дена макс трябва да ми дойде.Гърдите също ме болят..
    I'll never be alone 'couse you are in my soul .. <3

  8. #8
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Овулацията е 3/4 дена преди цикъла нали? Мисля,че сега съм в овулация след 4 дена макс трябва да ми дойде.Гърдите също ме болят..
    не
    ако имаш нередовен цикъл, не можеш с точност да си смяташ овулацията. Ако цикъла ти е 28 дни, то овулацията ти се пада на 14 ден от цикъла. Като започни да правиш разлика между цикъл и менструация. Чети преди да се чукаш с някой, от полза ще ти е.
    maDamn

  9. #9
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    Абе кво се филмираш за 3 мин пък и повече нищо ти няма.Щом не е сваршил...

  10. #10
    Ем за другия път да си знаеш- ПРЕЗЕРВАТИВ от първата секунда. И наистина чети малко повече, вече има информация за всичко
    n0 mus1с, n0 l1f3

  11. #11
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    Овулацията е обикновено 14 дни преди началото на менструацията. Иначе не си бременна.

  12. #12
    При момичетата които пият хапче анти-бебе овулацията се препокрива с менструацията ако продължава 7 дни, нали?

  13. #13
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от purple_butterfly Виж мнението
    При момичетата които пият хапче анти-бебе овулацията се препокрива с менструацията ако продължава 7 дни, нали?
    Твърдо НЕ! При прием на ОК няма овулация изобщо!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  14. #14
    Супер фен Аватара на Cloud9
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    1 256
    Колко мъка има по тоя свят!Момичета, майки нямате ли? защо не поговорите с тях на тема цикъл, овулация или забременяване? Ако ви е срам от тях отидете на гинеколог.Никой няма да ви изгони или анатемоса че питате

  15. #15
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Цитирай Първоначално написано от Rabalka Виж мнението
    Абе кво се филмираш за 3 мин пък и повече нищо ти няма.Щом не е сваршил...
    +1

  16. #16

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от granger Виж мнението
    не
    ако имаш нередовен цикъл, не можеш с точност да си смяташ овулацията. Ако цикъла ти е 28 дни, то овулацията ти се пада на 14 ден от цикъла. Като започни да правиш разлика между цикъл и менструация. Чети преди да се чукаш с някой, от полза ще ти е.
    +1. И още нещо, да може да се забременее от предсеменна течност, но само ако си в овулация

  18. #18
    Повече от фен Аватара на Dollie
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Moon~ :)
    Мнения
    350
    Коя ли подред е тази тема... Не можем да ти кажем дали си бременна, като ти самата не си сигурна дали си в овулация. Но като цяло малка е вероятността.

  19. #19

    Red face

    Простете ми за отговора на стария пост.

    Тестовете за бременност често са евтини и лесни за намиране, така че си струва да си купите някои, само за да сте сигурни. Можете също да намерите комплекти за овулация или да използвате онлайн калкулатор за овулация (като този: ovulation-calculators.com), за да разберете дали овулирате в този ден.

    Може би това ще помогне на някого в бъдеще?

  20. #20

    Регистриран на
    May 2019
    Мнения
    31
    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Здравейте,
    Преди около седмица правих секс с приятеля ми и за около 3 минути го правихме без презерватив.Чувала съм че момчетата отделят някаква течност,в която има сперма. Възможно ли е да съм бременна?
    Не, това обикновено е precum, което не е семенна течност.

    Ето малко инфо:

    Pre-ejaculate, sometimes called precum, is a clear fluid that is released when a man becomes sexually aroused, but before he ejaculates.

    The fluid is produced by a pair of pea-sized glands called the Cowper’s glands, located near the urethra, a tube in the penis with a dual purpose: allowing urine and semen to exit the body.

    Pre-ejaculate fluid neutralizes any acidity left by urine in the urethra, protecting sperm that flows through.

  21. #21
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Да,бременна си с тризнаци,честито!

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Здравейте,
    Преди около седмица правих секс с приятеля ми и за около 3 минути го правихме без презерватив.Чувала съм че момчетата отделят някаква течност,в която има сперма. Възможно ли е да съм бременна?
    Няма. Може да има само след първо свършване, където вече е примесено

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си