.
Отговор в тема
Страница 14 от 27 ПървиПърви ... 410111213141516171824 ... ПоследнаПърви
Резултати от 326 до 350 от общо 668

Тема: Избори 2014

  1. #326
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Не, не можеш. Защото с невалидна бюлетина все едно си от тия, дето ги товарят на автобусите и задръстват гарата в Кърджали.
    Всъщност автогарата в Кърджали е спокойна, на тези избори в Турция има 136 секции и си гласуват там.

  2. #327
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Все още не схващаш, нали?
    Гласуването е привилегия, не дълг.
    Отишъл съм, видял съм, че няма никой който да заслужава гласът ми, гласувал съм, макар и невалидно. Чиста ми е съвестта и мога да псувам всеки тъпак, като теб, че гласува за турци, глупаци и продажници.
    Значи се налага да ти обяснявам с подробности.
    Разликата между 'чукаш' и 'те чукат' е огромна, освен ако толкова често те чукат, че вече не я усещаш.

  3. #328
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Значи се налага да ти обяснявам с подробности.
    Разликата между 'чукаш' и 'те чукат' е огромна, освен ако толкова често те чукат, че вече не я усещаш.
    Девствените взеха да говорят за чукане, тоя свят наистина се е обърнал с краката нагоре.

  4. #329
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Девствените взеха да говорят за чукане
    Добре, оставям те да разясниш, какво е усещането някой да те чука, на мен дупето ми е девствено и не съм компетентен в тази област.

  5. #330
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Добре, оставям те да разясниш, какво е усещането някой да те чука, на мен дупето ми е девствено и не съм компетентен в тази област.
    На теб и другото ти е девствено, така че и там не си компетентен.

  6. #331
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Отишъл съм, видял съм, че няма никой който да заслужава гласът ми, гласувал съм, макар и невалидно. Чиста ми е съвестта и мога да псувам всеки тъпак, като теб, че гласува за турци, глупаци и продажници.
    Невалидните бюлетини се разпределят пропорционално между "турците, глупаците и продажниците".
    С каква чиста съвест псуваш? И кого? Хора, които са имали топките да вземат решение ли?

    Другият тъпанар пък за Атака гласувал, що, щот са големи патриоти?! Затова сигурно пред бюрото на Атака в Пловдив седмици наред седя 5 кила кофа вазелин. Като разправях на колеги в Германия как националистите се съюзяват с турците, ме питаха дали съм сигурна, че казвам това, което искам и дали съм сигурна.
    Тоя побъркания скачаше на журналисти и вандалстваше като 15-годишен напушеняк, ама ние ще гласуваме за него, абе... думи нямам, бе. Срамота!
    Последно редактирано от PinkPan7her : 10-05-2014 на 15:52

  7. #332
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    На теб и другото ти е девствено, така че и там не си компетентен.
    Не ме мисли мен, по-добре обясни ти кво усещаш като то го набият. Къде обичаш да ти свършват, на гръбчето или в дупето ?

  8. #333
    Супер фен Аватара на kosder
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 657
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Невалидните бюлетини се разпределят пропорционално между "турците, глупаците и продажниците".
    С каква чиста съвест псуваш? И кого? Хора, които са имали топките да вземат решение ли?

    Другият тъпанар пък за Атака гласувал, що, щот са големи патриоти?! Затова сигурно пред бюрото на Атака в Пловдив седмици наред седя 5 кила кофа вазелин.
    Няма такова нещо като преразпределяне при гласуване. Невалидната бюлетина вдига прага за влизане, защото се вдига избирателната активност. Негласуването обаче не вдига избирателната активност и спомага за по-нисък 4 процентов праг, тоест като не гласуваш ти спомагаш някой като АТАКА, ДПС, ББЦ и т.н. да увеличават своите проценти, което не се случва при гласуване било дори и с невалидна бюлетина.
    МОМЧЕ

    Penguin power!!
    Империята се разраства-.-

  9. #334
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от kosder Виж мнението
    Няма такова нещо като преразпределяне при гласуване. Невалидната бюлетина вдига прага за влизане, защото се вдига избирателната активност. Негласуването обаче не вдига избирателната активност и спомага за по-нисък 4 процентов праг, тоест като не гласуваш ти спомагаш някой като АТАКА, ДПС, ББЦ и т.н. да увеличават своите проценти, което не се случва при гласуване било дори и с невалидна бюлетина.
    Което означава, че без да гласуваш, ще имат повече партии шанс да влязат, съответно повече партии ще си разпределят гласовете на негласувалите, но това отново по никакъв начин не променя факта, че ти не си направил абсолютно нищо с невалидната си бюлетина.

  10. #335
    Супер фен Аватара на kosder
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 657
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Което означава, че без да гласуваш, ще имат повече партии шанс да влязат, съответно повече партии ще си разпределят гласовете на негласувалите, но това отново по никакъв начин не променя факта, че ти не си направил абсолютно нищо с невалидната си бюлетина.
    Не мисля, че например с 30% избирателна активност и 10 партии в парламента ще спомогне с нещо за стабилизацията на България. Нека партиите сами заслужат представителството си в парламента, а не да се надяват на ниска избирателна активност, която спомага предимно партиите с твърд или купен електорат.

    п.с.: не съм гласувал с невалидна бюлетина
    МОМЧЕ

    Penguin power!!
    Империята се разраства-.-

  11. #336
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    draifa mi se
    cigani i turci reshavat sydbata na Bylgariq

  12. #337
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от kosder Виж мнението
    10 партии в парламента ще спомогне с нещо за стабилизацията на България.
    Хм, аз изхождам от една проста логика: Колкото повече, толкова по-трудно ще им е да сътворят някоя глупост, защото все ще има кой да възрази.

  13. #338
    Супер фен Аватара на kosder
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 657
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Хм, аз изхождам от една проста логика: Колкото повече, толкова по-трудно ще им е да сътворят някоя глупост, защото все ще има кой да възрази.
    Или ще се получат по-широки и малоумни коалиции. Просто трябват нови политически партии в парламента с нови лица, а не нови имена. За съжаление, отново това не се получи...
    МОМЧЕ

    Penguin power!!
    Империята се разраства-.-

  14. #339
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    ти си абсурдна

  15. #340
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от kosder Виж мнението
    Не мисля, че например с 30% избирателна активност и 10 партии в парламента ще спомогне с нещо за стабилизацията на България. Нека партиите сами заслужат представителството си в парламента, а не да се надяват на ниска избирателна активност, която спомага предимно партиите с твърд или купен електорат.
    И коя от големите партии е заслужила или заслужава да е в парламента ?
    Със сигурност 10 различни мнения, са по-добре от 3, така се води диалог, а с малко партии е ясно, че всичко ще бъде представяно само като бяло или черно.

  16. #341
    Супер фен Аватара на kosder
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 657
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    И коя от големите партии е заслужила или заслужава да е в парламента ?
    Със сигурност 10 различни мнения, са по-добре от 3, така се води диалог, а с малко партии е ясно, че всичко ще бъде представяно само като бяло или черно.
    Заслужили са с това, че им е предоставено това право от гласоподавателите. Това е ситуацията в страната, народа е лесно манипулируем и прави, за мен, абсурден избор, но не мога да забраня на никой да гласува... И аз искам сред парламентарно представените партии да има повече от т.нар. "малки" партии, които не са корпоративно обвързани с олигархични интереси, ама в по-голямата си част избирателите не искат това, поне ако съдим по резултатите.
    МОМЧЕ

    Penguin power!!
    Империята се разраства-.-

  17. #342
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    искаш от герб дпс и бсп некой заслепеняк да гласува за гн ли ?

  18. #343
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Невалидните бюлетини се разпределят пропорционално между "турците, глупаците и продажниците".
    С каква чиста съвест псуваш? И кого? Хора, които са имали топките да вземат решение ли?

    Другият тъпанар пък за Атака гласувал, що, щот са големи патриоти?! Затова сигурно пред бюрото на Атака в Пловдив седмици наред седя 5 кила кофа вазелин. Като разправях на колеги в Германия как националистите се съюзяват с турците, ме питаха дали съм сигурна, че казвам това, което искам и дали съм сигурна.
    Тоя побъркания скачаше на журналисти и вандалстваше като 15-годишен напушеняк, ама ние ще гласуваме за него, абе... думи нямам, бе. Срамота!
    Съжалявам жалните ти, решителни топки.
    Избора при нас се приравнява на ГЕРБ или ДПС+БСП.
    Или за някакви малки партии, от които не зависи нищо.
    И в 3те случая гласуваш за запазване на статуквото.
    Аз днес в тая бюлетина не видях някой, който да има акъла и волята да промени нещо в положителна насока, дори и малко.
    Докато гласувате за престъпници и глупаци ще ви псувам.
    В нормалните държави "по-малкото зло" може и да е опция, тук не е.
    За 25 години никой не потърси отговорност от комунистите за лагерите, никой не потърси отговорност от Костов за най-идиотската приватизация в човешката история, никой не потърси отговорност от горския цар, че си обра имотите, никой не потърси отговорност от ГЕРБ за имбецилното им кадруване, за дебилния Дянков, даването на обществени поръчки без конкурс.

    Докато не дойде някой с идея, която мога да подкрепя, няма да гласувам.
    Не съм курва и няма да избирам курви да ме представляват.
    Ако ти нямаш проблем да те представляват престъпници и курви, аз имам.

  19. #344
    Супер фен Аватара на kosder
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 657
    Цитирай Първоначално написано от 102 Виж мнението
    искаш от герб дпс и бсп некой заслепеняк да гласува за гн ли ?
    Искам хората да правят информиран и осъзнат избор, а не повлиян от медии и социологически проучвания. Всеки има свободата да подкрепя, която и да е партия
    МОМЧЕ

    Penguin power!!
    Империята се разраства-.-

  20. #345
    kак искате да свършат изборите

  21. #346
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Не ме мисли мен, по-добре обясни ти кво усещаш като то го набият. Къде обичаш да ти свършват, на гръбчето или в дупето ?
    Папагалче, ако на мен ми свършват по гръбчето, щото съм гласувал с невалидна, ти дето дори не отиде трябва да гълташ здраво. миличко.

    Пак ти убягва иронията.

  22. #347
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Хм, аз изхождам от една проста логика: Колкото повече, толкова по-трудно ще им е да сътворят някоя глупост, защото все ще има кой да възрази.
    При 10 няма да има правителство и ще има пак избори декември.
    Just sayin'.
    Не че не вървят към предсрочни нещата, като гледам прогнозите на галъп.

  23. #348
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Съжалявам жалните ти, решителни топки.
    Избора при нас се приравнява на ГЕРБ или ДПС+БСП.
    Или за някакви малки партии, от които не зависи нищо.
    И в 3те случая гласуваш за запазване на статуквото.
    Аз днес в тая бюлетина не видях някой, който да има акъла и волята да промени нещо в положителна насока, дори и малко.
    Докато гласувате за престъпници и глупаци ще ви псувам.
    В нормалните държави "по-малкото зло" може и да е опция, тук не е.
    За 25 години никой не потърси отговорност от комунистите за лагерите, никой не потърси отговорност от Костов за най-идиотската приватизация в човешката история, никой не потърси отговорност от горския цар, че си обра имотите, никой не потърси отговорност от ГЕРБ за имбецилното им кадруване, за дебилния Дянков, даването на обществени поръчки без конкурс.

    Докато не дойде някой с идея, която мога да подкрепя, няма да гласувам.
    Не съм курва и няма да избирам курви да ме представляват.
    Ако ти нямаш проблем да те представляват престъпници и курви, аз имам.
    ма ти верно си малоумен
    хората ти говорят че ако гласуваш за Зелените примерно гласът ти нема отиде по тия дето не ти харесват

  24. #349
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от 102 Виж мнението
    ма ти верно си малоумен
    хората ти говорят че ако гласуваш за Зелените примерно гласът ти нема отиде по тия дето не ти харесват
    И ти си правиш предложението, че харесвам зелените защото?
    Кое е неясното на "Не видях за кого да гласувам, няма за кого да гласувам"?

  25. #350
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    ти си един мъжки пинкпан7ер честно
    харесваш нехаресваш няма да отиде при дпсгерббсп

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си