.
Отговор в тема
Страница 428 от 450 ПървиПърви ... 328378418424425426427428429430431432438 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 676 до 10 700 от общо 11246
  1. #10676
    Повече от фен Аватара на d-r.Zob
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    461
    Обожавам студените сутрини, като тази. Отивам да спортувам. Никога не съм бил в по-добра форма. Тялото ми е такова, каквото винаги съм искал да бъде.

  2. #10677
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Зависи второто висше в кое направление е.
    Зависи само ако свързано с програмиране, така известното събирателно ИТ.
    Ако завършил примерно за адвокат ще си безработен завинаги. Точно двама адвокати познавам на полето, берат здраво, и са си просто работници, ама явно се свиква. Година след година все там ходят.

  3. #10678
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Зависи само ако свързано с програмиране, така известното събирателно ИТ.
    Ако завършил примерно за адвокат ще си безработен завинаги. Точно двама адвокати познавам на полето, берат здраво, и са си просто работници, ама явно се свиква. Година след година все там ходят.
    Но поне си знаят правата... :Д

  4. #10679
    Защо, защо ме преследва из форума това момиче??

    Да спи с мен ли иска?

  5. #10680
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Защо, защо ме преследва из форума това момиче??

    Да спи с мен ли иска?
    Коя бе? :Д
    Специално влязох в профила си, защото ми стана интересно :Д

  6. #10681
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Коя бе? :Д
    Специално влязох в профила си, защото ми стана интересно :Д
    Що, мислиш си, че тук няма шантавели или, че мен никоя не би ме преследвала? Кое от двете? Ако искаш да разбереш - може би скоро ще забележиш коя е. Ще я познаеш по пяната на устата. :Д

  7. #10682
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Коя бе? :Д
    Специално влязох в профила си, защото ми стана интересно :Д
    Аз съм, няма драма. Информирах администраторите за въпросната особа още преди няколко месеца, но никой няма да предприеме действия преди да е станал наистина опасен за обществото, тъжно.

    https://www.teenproblem.net/forum/sh...B5%D0%B3%D0%B0
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  8. #10683
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    честито ново десетилетие, форумни люде!
    реших, че е достатъчно добър повод да ви поздравя.
    бъдете здрави и щастливи ^^

  9. #10684
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Окееей, кака ни я попитаха дали хипотетично иска да се задоми. Такава неочаквана синусова тахикардия от лежерна брадикардия не съм получавала скоро. Сега покрай валентиските празници ще пътуваме към романтична дестинация и имам съмнения какво ще се случи там. Малко ме е страх. Смис, знам, че по-добър, интелигентен мъж няма за мен, ама все пак. Обичам го. Обожавам го. Плаши ме до смърт със здравословните “кризи” напоследък. Не мога да спя от мисли как е. Тук черно на бяло пиша, че няма нещо, което не бих направила за него. И тъй. Трябва да си направя аптечка у дома, щото не е забаво да търча по нощите за проклетия дипрофос, флостерон примерно, който е “тука има, тука нема”. Съвсем различно е да видиш близък да страда. Сега си правя списък със спешни и не толкова спешни ситуации и лекарства и отивам да обирам някоя аптека, мама им дейба, мошенници. По-добре да не захващам темата за биг фарма, че може и да не изкарам следващия ден.
    Та, миналата година се оказа много успешна за мен. Определено най-успешната. В работата ги дресирах също. Семейството е здраво. Не искам повече. Много ме мързи да чета. Неска почивам и не ме интересува. Няма пък. Аз съм толкова умна, че няма и нужда.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  10. #10685
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Имам чувството, че само аз мразя тъпия къткрийс грим на очите... Колко по-хубаво е, когато всичко е супер опушено, с очна линийка и хбави мигли... Виж, тези "плаващи очни линии" без какъвто и да е грим наоколо са топ. Ама кът крийсовете изглеждат така, сякаш имаш 50 тона неща по очите и аха-аха ще се отлюпи половината от цвета, ебасимус... Наистина, всичко е плъзнало да си реже очите с грим... Как това е модерно?!
    Обмислям довечера да си събера бандата на кукуроке, за да се видим. Скоро не сме се виждали всички на камара.
    Снощи си говорихме какви бивотински водове искаме, след като се преместим да живеем заедно. Звучи малко като частен зоокът вкъщи и освен, ако не си построим палат и не използваме едното крило за гадини, не виждам друго решение. :ддд То кучетата и на двама ни, то котка, зайче, таралеж, декоративно прасенце (такова като видя и всеки път си мисля за бекон, ебасимус, а той се хили), миещо мече (не можеш да си осиновиш такова, защото е забраненонв България)... :ддд Прави са ни приятелите да се гъбаркат с нас, че трябва най-накрая да си основем приют и да се свършва. :дддд Имам ужасното чувство, че утре ще поискаме и семейство понита. :ддд
    Трябва тези дни да ида на годишна ваксина с бебетооооо. На 19ти става една година, откакто ми къса нервите. Преди малко се простря в скута ми, докато пушех цигара, та бях нацелувана. <3 Никой никога не ми е давал такава любов, каквато ми дават двете кОчета. <3
    Трябваше да снимам някаква кретенийка тази седмица, за да си оправи нещата с датите, но така и не стана. Дивак. Ама си е моя дивак, ест - търпя си му всички глупости, както той търпи моите.
    Трябва да се вдигна и да напазарувам + една разходка с плюшения тиквеник. За нещастие, мързи ме яяяяккккоооо. Може би трябва и да си помогна на мъжа да се премести от студиото, но той май не иска твърде, щото всичко тежи като умрял циганин там. Ще видим.
    Много ми се яде шоколад или шоколадов бонбон някакъв. Нещо МНОГО шоколадово. <3 Ще се заредя с шоколад, когато излизам. Даже сутринта се събудих с мисъл за шоколад, ебаси... :ддд

    Едит: Дейба, колко е яко да знаеш, че не си само ти в тоя свят... Направо останах учидена, когато се заговорихме. Много е хубаво, падна ми голям камък от раменете.
    Последно редактирано от tori : 01-11-2020 на 00:04
    квак

  11. #10686
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Та, миналата година се оказа много успешна за мен. Определено най-успешната. В работата ги дресирах също. Семейството е здраво. Не искам повече. Много ме мързи да чета. Неска почивам и не ме интересува. Няма пък. Аз съм толкова умна, че няма и нужда.
    Умря циганката дето те хвалеше!


    Как се сети да пишеш тук, сигурно с надеждата някой друг да ти потвърди същото, което си мислиш и ти, но уви - вместо това се появявам аз!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #10687

  13. #10688
    ^ ебаси, изродите...

    Помнят / съхраняват потребителски имена и пароли на профили, регистрирани преди 12-13 години и с които са написали под 100 коментара. А, да, и се отбиват да напишат (след години неактивност) безсмислен коментар в отдвана изгубил всякаква популярност форум..
    (facepalm)

  14. #10689
    anonymous1043668
    Guest
    Аман от скука! Вече няма съвсем нищо за правене. Колкото повече време минава, толкоз по-голяма мизерщина става.

    ...

    Понякога се чудя защо все се връщам тук. Стар навик. Все имам някаква надежда,че като се върна, нещата ще са се оправили. Не може да се съществува тук, дори и в илюзия. : pensive emoji :

  15. #10690
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Мега проста съм...

  16. #10691
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    ^ ебаси, изродите...

    Помнят / съхраняват потребителски имена и пароли на профили, регистрирани преди 12-13 години и с които са написали под 100 коментара. А, да, и се отбиват да напишат (след години неактивност) безсмислен коментар в отдвана изгубил всякаква популярност форум..
    (facepalm)
    Това са модераторКите!
    Отварят стари профили, неактивни от години с цел да симулират активност уж "ето един стар потребител се е сетил за форума и се е завърнал". Твърде плоско и безсмислено.
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Аман от скука! Вече няма съвсем нищо за правене. Колкото повече време минава, толкоз по-голяма мизерщина става.

    ...

    Понякога се чудя защо все се връщам тук. Стар навик. Все имам някаква надежда,че като се върна, нещата ще са се оправили. Не може да се съществува тук, дори и в илюзия. : pensive emoji :
    Нали?!
    Форумът е обречен, както и много други платформи в българския нет - някога пълни с хора, сега са се превърнали в гробища.



    Последно редактирано от Грозния : 01-13-2020 на 21:20
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #10692
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ...
    Нали?!
    Форумът е обречен, както и много други платформи в българския нет - някога пълни с хора, сега са се превърнали в гробища.
    Според мен Фуз не визира форума. Може би се е върнала за кратко в Бг, по-точно в малкото градче или селце, от което е, и си е припомнила, че в българската провинция отдавна вече няма живот... :/

  18. #10693
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    ^ ебаси, изродите...

    Помнят / съхраняват потребителски имена и пароли на профили, регистрирани преди 12-13 години и с които са написали под 100 коментара. А, да, и се отбиват да напишат (след години неактивност) безсмислен коментар в отдвана изгубил всякаква популярност форум..
    (facepalm)
    Едва ли.
    Администраторите , а може би и модераторите имат права да влизат в който и да е профил без да знаят име и парола доколкото знам, не им е необходима.
    Последно редактирано от fire_magic : 01-14-2020 на 03:46

  19. #10694
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Според мен Фуз не визира форума. Може би се е върнала за кратко в Бг, по-точно в малкото градче или селце, от което е, и си е припомнила, че в българската провинция отдавна вече няма живот... :/
    Грозния правилно ме разбра, приказвах за форума. Мнението ми също валидно и за държавата, за разлика от другите българи в чужбина, нито ми е приятно, нито се привличам от това да се връщам в България. И не съм от малко селце/градче.

  20. #10695
    Фуз, имаш ли гадже чужденец? Да/ Не
    Просто питам. Искам да проверя една своя теория, която развих преди няколко дни в една друга тема тук.

  21. #10696
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Фуз, имаш ли гадже чужденец? Да/ Не
    Просто питам. Искам да проверя една своя теория, която развих преди няколко дни в една друга тема тук.
    Изчезни, много нагъл си взел да ставаш.

  22. #10697
    Яснооо..

    теория -> теорема



    Грозен, давам ти авторски права върху изведената теорема.

  23. #10698
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Без да искам видях реклама по твто за 18% сиво. Много се кефя, че ще имаме филм по книгата. Доста отдавна я подхванах и така и не я довърших, защото ми дойде тежка, може би. Филма биз искала да изгледам, надявам се, че на него няма да рева чак така, както ми се щеше да рева, докато четях. Или може би трябва да се хвана и да я започна отново, може тоя път да я довърша. Май я имам и на таблета. <3 Даже може би ще идем и на кино, за да гледаме филма, все пак е българска продукция, трябва да подкрепяме колегите му. Може би, ако не е на 3Д да ми текат очите, даже ще е и хубаво, ебаси. <3 Наистина се накефих на нещо тоооооолкова тъжно. :ддд
    квак

  24. #10699
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Грозния правилно ме разбра, приказвах за форума. Мнението ми също валидно и за държавата, за разлика от другите българи в чужбина, нито ми е приятно, нито се привличам от това да се връщам в България. И не съм от малко селце/градче.
    В коя държава живееш сега?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #10700
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    В коя държава живееш сега?
    Все тая - навсякъде е мизерия, хора като мен вземат да си делят света на България и не-България, нито изкарвам някаква специална сума, нито живея в палат, нямам дори чичак/приятел да ми върви след гъза, нищо интересно, не разбирам защо толкова сте загорели да се занимавате с мен.

    Ако продължат тъпите въпроси ще се разкарам и който пак пита ще остане да си вика в празното пространство.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си